О внесении изменений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 5 марта 1997 г. N 3396. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 июня 2008 года N 607
Сноска. Утратил силу  Указом  Президента РК от 03.06.2008 N 607.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1.  (Пункт утратил силу - Указом Президента РК от 28 августа 2004 года  N 1428 ).
2. В пункте 3 Положения о Службе охраны Президента Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 1996 года N 2742  U962742_  :
1) подпункт 2) исключить;
2) в подпункте 14) исключить слова "и Республиканской гвардии".
3. (Пункт 3 утратил силу - Указом Президента РК от 12 мая 2000 г. N 392  U000392_  )
4. Правительству Республики Казахстан в месячный срок внести в Парламент Республики Казахстан проект Закона "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 3 октября 1995 г. N 2483  Z952483_  "О Службе охраны Президента Республики Казахстан" в части разделения должностей начальника Службы охраны Президента Республики Казахстан и Командующего Республиканской гвардией.
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр Жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 5 наурыздағы N 3396 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 3 маусымдағы N 607 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2008.06.03  N 607  Жарлығымен.
Қаулы етемiн:
1.  <*>
Ескерту. 1-тармақ күшін жойды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2004.08.28. N 1428   жарлығымен .
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 3 қаңтардағы N 2742  Жарлығымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы ереженiң 3-тармағында:
1) 2) тармақша алынып тасталсын;
2) 14) тармақшада "мен Республикалық ұланның" сөздерi алынып тасталсын.
3.  <*>
Ескерту. 3-тармақ күшін жойды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2000.05.12. N 392   жарлығымен .
4. Қазақстан Республикасының Үкiметi бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметiнiң бастығы және Республикалық ұлан Қолбасшысы лауазымдарын айыру бөлiгiнде "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 3 қазандағы Заң күшi бар N 2483  Жарлығына  өзгерiстер енгiзу туралы" Заң жобасын Қазақстан Республикасының Парламентiне енгiзетiн болсын.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi