О приостановлении действия части четвертой пункта 32 Правил осуществления деятельности организаторов торгов с ценными бумагами, утвержденных постановлением Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 23 декабря 1998 года N 19
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 26 февраля 2000 года N 65 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9.03.2000 г. за N 1076. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2007 года N 175
Сноска. Постановление Национальной комиссии РК по ценным бумагам от 26 февраля 2000 года N 65 утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2007 года N  175   (вводится в действие по истечении  14 дней со дня гос. регистрации).
Рассмотрев письмо ЗАО "Казахстанская фондовая биржа" от 18 января 2000 года N 10008/052 с предложением об отмене требования части четвертой пункта 32 Правил осуществления деятельности организаторов торгов с ценными бумагами, утвержденных постановлением Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") от 13 декабря 1998 года N 19, на основании подпункта 3) пункта 4 Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 13 ноября 1997 года N 3755, Национальная комиссия постановляет:
1. Приостановить до 1 января 2001 года действие части четвертой пункта 32  V980707_  Правил осуществления деятельности организаторов торгов с ценными бумагами, утвержденных постановлением Национальной комиссии от 13 декабря 1998 года N 19 и зарегистрированных Министерством юстиции Республики Казахстан 17 марта 1999 года за N 707 ("Рынок и право". Приложение к ж. "Рынок ценных бумаг Казахстана", 1999 г., N 3(4), с. 7-13; N 7(8), с.4-5; N 9(11), с. 12).
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие с даты его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению анализа и стратегии - Службе Председателя центрального аппарата Национальной комиссии довести настоящее Постановление (после введения его в действие) до сведения ЗАО "Казахстанская фондовая биржа", саморегулируемых организаций профессиональных участников рынка ценных бумаг (с возложением на них обязанности по доведению настоящего Постановления до сведения своих членов), ЗАО "Центральный депозитарий ценных бумаг" и Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".

Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 19 қаулысымен бекiтiлген Бағалы қағаздармен сауда-саттық ұйымдастырушылардың қызметiн жүзеге асыру қағидалары 32-тармағының төртiншi бөлiгiн қолдануды тоқтата тұру туралы
ҚАУЛЫ Қазақстан Республикасы бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясы 2000 жылғы 26 ақпан N 65 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 9 наурыз өзгертулер мен толықтырулар енгізіліп тіркелді. Тіркеу N 1076. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы N 175 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ескерту. ҚР Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының  2000 жылғы 26 ақпандағы N 65 Қаулысының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы  N 175  (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі)   Қаулысымен.
"Қазақстан қор биржасы" ЖАҚ-ның Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 19 қаулысымен бекiтiлген Бағалы қағаздармен сауда-саттық ұйымдастырушылардың қызметiн жүзеге асыру қағидаларының 32-тармағы төртiншi бөлiгiнiң талаптарын жою туралы 2000 жылғы 18 қаңтардағы N 10008/52 хатын қарай келiп, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 қарашадағы N 3755  U973755_  жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы туралы ереженiң 4-тармағы 3) тармақшасының негiзiнде Ұлттық комиссия
ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ұлттық комиссияның 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 19 қаулысымен бекiтiлген және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 17 наурызда 707  V980707_  нөмiрмен тiркелген Бағалы қағаздармен сауда-саттық ұйымдастырушылардың қызметiн жүзеге асыру қағидалары 32-тармағының төртiншi бөлiгiн қолдану 2001 жылғы 01 қаңтарға дейiн тоқтатыла тұрсын ("Рынок және құқық". "Қазақстанның бағалы қағаздар рыногы" журналына қосымша, 1999 ж., N 3(4), 7-13-беттер, N 7(8), 4-5-беттер, N 9(11), 12-бет).
2. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелген күнiнен бастап күшiне енетiндiгi белгiленсiн.
3. Ұлттың комиссия орталық аппаратының Төраға қызметi - Талдау және стратегия басқармасы осы Қаулыны (ол күшiне енгiзiлгеннен кейiн) "Қазақстан қор биржасы" ЖАҚ-ның, бағалы қағаздар рыногы кәсiпқой қатысушыларының өзiн-өзi реттейтiн ұйымдарының (оларға осы Қаулыны өз мүшелерiнiң назарына жеткiзу жөнiндегi мiндеттi жүктей отырып), "Бағалы қағаздар орталық депозитарийi" ЖАҚ-ның және "Қазақстан қаржыгерлер қауымдастығы" Заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң назарына жеткiзсiн.

4. Управлению лицензирования и надзора центрального аппарата Национальной комиссии:
1) довести настоящее Постановление (после введения его в действие) до сведения организаций, осуществляющих брокерскую и дилерскую деятельность на рынке ценных бумаг и не являющихся членами ЗАО "Казахстанская фондовая биржа";
2) установить контроль за исполнением настоящего Постановления.
Председатель Национальной комиссии
Члены Национальной комиссии

4. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Лицензиялау және қадағалау басқармасы:
1) осы Қаулыны (ол күшiне енгiзiлгеннен кейiн) бағалы қағаздар рыногында брокерлiк және дилерлiк қызметтi жүзеге асыратын және "Қазақстан қор биржасы" ЖАҚ-ның мүшелерi болып табылмайтын ұйымдардың назарына жеткiзсiн;
2) осы Қаулының орындалысына бақылау жасасын.
Ұлттық комиссияның Төрағасы
Комиссияның мүшелері