Об утверждении списков аудиторских организаций и кредитных рейтинговых агентств
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 173. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 02.05.2001 г. за N 1492. Утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 3 ноября 2006 года N 434
Сноска. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 173 утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 3 ноября 2006 года N  434 .
В целях ежегодного проведения аудита организации и подтверждения кредитного рейтинга в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 P010290_  "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)", приказываю:
1. Утвердить прилагаемые списки аудиторских организаций и кредитных рейтинговых агентств.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра финансов Досаева Е.А.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 апреля 2001 года N 173
Список аудиторских организаций
1.  (Пункт исключен - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года  N 396 ).
2. Товарищество с ограниченной                г. Алматы
ответственностью                           лицензия серии
"ПрайсуотерхаусКуперс"                     МФЮ N 0000005
3. Товарищество с ограниченной                г. Алматы
ответственностью "КПМГ Жанат"              лицензия серии
МФЮ N 0000006
4. Товарищество с ограниченной                г. Алматы
ответственностью                           лицензия серии
"Эрнст энд Янг"                            МФЮ N 0000007
5. Товарищество с ограниченной                г. Алматы
ответственностью                           лицензия серии
"Делойт и Туш"                             МФЮ N 0000008
6. Товарищество с ограниченной                г. Алматы
ответственностью                           лицензия серии
"ВDO Казахстанаудит"                       МФЮ N 0000276
(пункт 6 добавлен - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 19 июля 2004 года  N 294 ).
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 апреля 2001 года N 173
Список кредитных рейтинговых агентств
1. Fitch IBCA & DCR
2. Moody's Investor Service
3. Standart & Poor's (S&P)

Аудиторлық ұйымдардың және несиелік рейтингтік агенттіктердің тізімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 5 сәуірдегі N 173 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 2 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1492. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 3 қарашадағы N 434 бұйрығымен.
Ескерту: Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 3 қарашадағы  N 434  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан  қараңыз) бұйрығымен.
"Кейбір акционерлік қоғамдар мен республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметін тиімді басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290  қаулысына  сәйкес ұйымдардың аудитін жыл сайын жүргізу және несиелік рейтингті қуаттау мақсатында Бұйырамын:
1. Қоса беріліп отырған аудиторлық ұйымдардың және несиелік рейтингтік агенттіктердің тізімі бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау қаржы вице-министрі Е.А.Досаевқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде ол мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2001 жылғы 5 сәуірдегі
N 173 бұйрығымен
бекітілген
Аудиторлық ұйымдардың тізімі
Ескерту: Тізімге өзгерту, толықтыру енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2003 жылғы 6 қарашадағы N 396   бұйрығымен 2004 жылғы 19 шілдедегі N 294   бұйрығымен .
1.  алынып тасталды
2. "ПрайсуотерхаусКуперс" жауапкершілігі   Алматы қаласы
шектеулі серіктестігі                   лицензияның сериясы
МФЮ N 0000005
3. "КПМГ Жанат" жауапкершілігі             Алматы қаласы
шектеулі серіктестігі                   лицензияның сериясы
МФЮ N 0000006
4. "Эрнст энд Янг" жауапкершілігі          Алматы қаласы
шектеулі серіктестігі                   лицензияның сериясы
МФЮ N 0000007
5. "Делойт и Туш" жауапкершілігі           Алматы қаласы
шектеулі серіктестігі                   лицензияның сериясы
МФЮ N 0000008
6. "BDO Қазақстан аудит"                   Алматы қаласы
жауапкершiлiгi шектеулi                лицензиясының сериясы
серiктестiгi                            МФЮ N 0000276
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2001 жылғы 5 сәуірдегі
N 173 бұйрығымен
бекітілген
Несиелік рейтингтік агенттіктердің тізімі
1. Fitch IBCA & DCR
2. Moody's Investor Service
3. Standard & Poor's (S&P)