Об утверждении Правил представления отчетности и сведений крупными участниками банков и банковскими холдингами
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 июня 2001 года N 256. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 3 августа 2001 года N 1612. Утратил силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 41
Сноска. Постановление утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года  N 41 .
В целях внедрения консолидированного банковского надзора, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила представления отчетности и сведений крупными участниками банков и банковскими холдингами и ввести их и настоящее постановление в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Департаменту банковского и страхового надзора (Мекишев А.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и Правил представления отчетности и сведений крупными участниками банков и банковскими холдингами;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и Правила представления отчетности и сведений крупными участниками банков и банковскими холдингами до сведения территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.
3. В течение 30 дней со дня введения в действие настоящего постановления и Правил представления отчетности и сведений крупными участниками банков и банковскими холдингами, лица, на которых распространяются требования Правил представления отчетности и сведений крупными участниками банков и банковскими холдингами, обязаны представить в Национальный Банк Республики Казахстан финансовую отчетность и сведения, предусмотренные Правилами представления отчетности и сведений крупными участниками банков и банковскими холдингами, на последнюю отчетную дату.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Марченко Г.А.
Председатель
Национального Банка
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 25 июня 2001 года N 256
Правила представления отчетности и сведений
крупными участниками банков и банковскими холдингами
Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законами Республики Казахстан " О банках  и банковской деятельности в Республике Казахстан" (далее - Закон о банках), "О бухгалтерском учете" и определяют порядок, формы и сроки представления отчетности и сведений крупными участниками банков и банковскими холдингами в целях осуществления уполномоченным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган) консолидированного банковского надзора.  <*>
Сноска. Преамбула с изменениями - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года  N 304 .

Банктер мен банктік холдингтердің ірі қатысушыларының есеп және мәліметтер беру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2001 жылғы 25 маусым N 256 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 3 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1612. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы N 41 (V064180) қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы N 41   қаулысымен .
____________________________
Шоғырландырылған банктік қадағалауды енгізу мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ
1. Банктер мен банктік холдингтердің ірі қатысушыларының есеп және мәліметтер беру ережесі бекітілсін және Ереже мен осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін күшіне енгізілсін.
2. Банктерді және сақтандыруды қадағалау департаменті (Мекішев А.А.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны және Банктер мен банктік холдингтердің ірі қатысушыларының есеп және мәліметтер беру ережесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны және Банктер мен банктік холдингтердің ірі қатысушыларының есеп және мәліметтер беру ережесін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің аумақтық филиалдарына және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.
3. Осы қаулыны және Банктер мен банктік холдингтердің ірі қатысушыларының есеп және мәліметтер беру ережесі күшіне енгізілген күннен бастап 30 күн ішінде Банктер мен банктік холдингтердің ірі қатысушыларының есеп және мәліметтер беру ережесінің талаптары қолданылатын тұлғалар соңғы есепті күнге қарай Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне Банктер мен банктік холдингтердің ірі қатысушыларының есеп және мәліметтер беру ережесінде көзделген қаржылық есеп пен мәліметтерді беруге міндетті.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы Г.А.Марченкоға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 25 маусымдағы
N 256 қаулысымен
бекітілген
БАНКТЕР МЕН БАНКТІК ХОЛДИНГТЕРДІҢ
ІРІ ҚАТЫСУШЫЛАРЫНЫҢ
ЕСЕП ЖӘНЕ МӘЛІМЕТТЕР БЕРУ ЕРЕЖЕСІ
Осы Ереже "Қазақстан Республикасындағы  банктер және банк қызметі  туралы" (бұдан әрі - Банктер туралы заң), "Бухгалтерлік есеп туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына, сәйкес әзірленген және Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) шоғырландырылған банктік қадағалауды жүзеге асыруы мақсатында банктердің және банктік холдингтердің ірі қатысушыларының есеп және мәліметтер беру тәртібін, нысанын және мерзімін белгілейді.
Ескерту: Кіріспеге өзгерістер енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 25 қазандағы N 304   қаулысымен

Глава 1. Общие положения
1. Финансовая отчетность и необходимые для осуществления консолидированного банковского надзора дополнительные сведения к ней представляются крупными участниками и банковскими холдингами, за исключением банков-резидентов Республики Казахстан, в уполномоченный орган в сроки, установленные Законом о банках и настоящими Правилами.  <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года  N 304 .
2. Финансовая отчетность крупных участников и банковских холдингов включает следующие утвержденные уполномоченным органом формы:
бухгалтерский баланс;
отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности;
отчет о движении денег;
пояснительная записка.
Глава 2. Порядок представления финансовой
отчетности и сведений юридическими лицами, являющимися
крупными участниками банка или банковскими холдингами
3. Крупный участник банка представляет в уполномоченный орган консолидированную годовую финансовую отчетность и пояснительную записку к ней в течение девяноста дней по окончании финансового года.
Банковский холдинг представляет в уполномоченный орган ежеквартальную консолидированную финансовую отчетность и пояснительную записку к ней в течение сорока пяти дней, следующих за отчетным кварталом, а также консолидированную и неконсолидированную годовую финансовую отчетность и пояснительную записку к ней, в течение девяноста дней по окончании финансового года.  <*>
Сноска. Пункт 3 с изменениями - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года  N 304 .
4. В пояснительной записке к годовой финансовой отчетности крупного участника банка, а также пояснительных записках к ежеквартальной и годовой финансовой отчетности банковского холдинга должна быть отражена информация, в том числе включающая:
1) описание вида или видов деятельности крупного участника (банковского холдинга) которое, помимо прочего, должно содержать информацию:
обо всех осуществленных в течение отчетного периода значительных операциях в соответствии с приложением N 1 к настоящим Правилам с указанием целей их совершения, за исключением расчетно-кассового обслуживания банком организаций, являющихся по отношению к данному банку крупным участником банка (банковским холдингом). Значительными признаются операции, составляющие на дату их совершения десять и более процентов собственного капитала крупного участника банка (банковского холдинга) за вычетом активов, размещенных в акции и доли участия в уставном капитале других лиц;
обо всех иных операциях между банком и крупным участником банка (банковским холдингом), за исключением расчетно-кассового обслуживания банком крупных участников банка (банковских холдингов), а также всех операциях, в которых банк и крупный участник банка (банковский холдинг) совместно участвуют согласно приложению N 1 к настоящим Правилам;

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Ірі қатысушылар және банктік холдингтер Қазақстан Республикасының резидент банктерін қоспағанда, қаржылық есепті және оған шоғырландырылған банктік қадағалауды жүзеге асыруға арналған қажетті мәліметтерді Банктер туралы заңда және осы Ережеде белгіленген мерзімде Ұлттық Банктің банктерді қадағалайтын бөлімшесіне ұсынады.
2. Банктер мен банктік холдингтердің ірі қатысушыларының қаржылық есебіне уәкілетті орган бекіткен мынадай нысандар кіреді:
бухгалтерлік баланс;
қаржы-шаруашылық қызметінің нәтижелері туралы есеп;
ақша қозғалысы туралы есеп;
түсіндірме жазба.
2-тарау. Банктің немесе  банктік холдингтердің ірі
қатысушысы болып табылатын заңды тұлғалардың қаржылық
есеп және мәліметтер беру тәртібі
3. Банктің ірі қатысушысы қаржы жылы аяқталғаннан кейін тоқсан күн ішінде шоғырландырылған жылдық қаржылық есепті және оған түсіндірме жазбаны уәкілетті органға тапсырады.
Банктік холдинг келесі есепті тоқсандағы қырық бес күн ішінде тоқсан сайынғы шоғырландырылған қаржылық есепті және оған түсіндірме жазбаны, сондай-ақ қаржы жылы аяқталғаннан кейін тоқсан күн ішінде шоғырландырылған жылдық қаржылық есепті және оған түсіндірме жазбаны уәкілетті органға тапсырады.
Ескерту: 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 25 қазандағы N 304   қаулысымен .
4. Банктің ірі қатысушысының жылдық қаржылық есебінің түсіндірме жазбасында, сондай-ақ банктік холдингтің тоқсан сайынғы және жылдық қаржылық есебінің түсіндірме жазбасында мынадай ақпарат көрсетілуі тиіс:
1) ірі қатысушының (банктік холдингтің) қызмет түрінің немесе түрлерінің сипаттамасы, онда мынадай ақпарат болуы тиіс:
банктің осы банкке қатысты банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысы болып табылатын ұйымдарға қатысты есеп айырысу-касса қызмет көрсетуін қоспағанда жасалу мақсатын көрсете отырып осы Ережеге сәйкес есепті кезеңде жүзеге асырылған барлық маңызды операциялары туралы. Акцияларға орналастырылған активтерді және басқа адамдардың жарғылық капиталындағы қатысу үлесін есептемегенде жасалу күніне банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысының меншік капиталының он және одан да көп проценті болатын операциялар маңызды болып танылады;
банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушыларына банктің есеп-айырысу касса қызмет көрсетуін қоспағанда банк және банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысы арасындағы барлық басқа да операциялар, сондай-ақ осы Ереженің N 1 қосымшасына сәйкес банк және банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысы бірлесіп қатысатын барлық операциялар туралы;

2) наименование каждой организации, по отношению к которой крупный участник банка (банковский холдинг) является участником, размер и долю участия (акций) в ее уставном капитале (в соответствии с приложениями NN 2 и 3 к настоящим Правилам), описание вида или видов их деятельности, финансовую отчетность организаций, по отношению к которым крупный участник (банковский холдинг) является крупным участником, а также:
всю информацию, связанную с осуществлением совместного влияния на решения банка в силу договора либо иным образом, в том числе обязательно содержащую описание делегирования полномочий, определяющих возможность осуществления такого влияния;
всю информацию о должностных лицах крупного участника банка (банковского холдинга), в том числе содержащую описание занимаемых указанными лицами должностей в организации, являющейся крупным участником банка (банковским холдингом), и иных организациях с указанием доли прямо или косвенно принадлежащих им долей участия (акций) в любой организации в соответствии в приложением N 4 к настоящим Правилам;
всю информацию, связанную с приобретением крупным участником (банковским холдингом) долей участия (акций) в иных организациях за счет займов с обязательным указанием суммы займа и приобретенной доли участия (акций) в соответствии с приложением N 5 к настоящим Правилам;
всю информацию, связанную с изменением за отчетный период перечня организаций, в которых крупный участник (банковский холдинг) является (являлся) участником, в том числе совместно с другими лицами, в том числе включающую следующую информацию;
о целях приобретения (реализации) долей участия (акций) организаций, для которых крупный участник (банковский холдинг) является (являлся) участником;
о суммах сделки;
о финансовых результатах сделки.
Данная информация должна содержать сведения обо всех организациях, участие крупного участника банка (банковского холдинга) в уставном капитале которых в течение отчетного периода было временным и на отчетную дату было прекращено, в соответствии с приложением N 6;
3) наименование каждой организации, являющейся участником крупного участника банка (банковского холдинга), а также перечень всех лиц, являющихся крупными участниками организации, участвующей в уставном капитале крупного участника банка (банковского холдинга), размер и долю участия (акций), описание вида или видов деятельности и консолидированную финансовую отчетность организаций, являющихся крупными участниками крупного участника банка (банковского холдинга).
5. Пояснительная записка к финансовой отчетности крупного участника (банковского холдинга), кроме перечисленных в пункте 4 настоящих Правил сведений, должна содержать подробное описание методов составления консолидированной финансовой отчетности с приложением необходимых для полного раскрытия информации рабочих таблиц по составлению консолидированной отчетности и, соответствующим образом оформленных (подписанных первым руководителем и главным бухгалтером, а также скрепленных печатью организации) расшифровок статей финансовой отчетности дочерних и зависимых организаций крупного участника (банковского холдинга), включенных в консолидированную финансовую отчетность крупного участника (банковского холдинга).

2) банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысына қатысты қатысушы болып табылатын әрбір ұйымның атауы, оның жарғылық капиталына қатысу мөлшері және үлесі (осы Ереженің NN 2 және 3 қосымшаларына сәйкес), олардың қызмет түріне немесе түрлеріне сипаттама, ірі қатысушы (банктік холдинг) ірі қатысушысы болып табылатын ұйымдардың қаржылық есебі, сондай-ақ:
шарт бойынша банктің шешіміне бірлесіп ықпал етуге байланысты немесе басқаша түрде, оның ішінде міндетті түрде осындай ықпалды жүзеге асыру мүмкіндігін белгілейтін өкілеттіктер берілуінің сипаттамасы бар барлық ақпарат;
банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысының лауазымдық тұлғалары туралы, оның ішінде банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысы болып табылатын ұйымда және осы Ереженің N 4 қосымшасына сәйкес оларға кез келген ұйымда тікелей немесе жанама тиесілі қатысу үлестерін (акцияларын) көрсете отырып көрсетілген адамдардың қызметтерінің сипаттамасы бар барлық ақпарат;
ірі қатысушының (банктік холдингтің) осы Ереженің N 5 қосымшасына сәйкес заем сомасы және сатып алынған қатысу үлесін (акцияларын) міндетті түрде көрсете отырып заемдардың есебінен сатып алынған басқа ұйымдарда қатысу үлестерін (акцияларын) сатып алуына байланысты барлық ақпарат;
ірі қатысушы (банктік холдинг) қатысушы болып табылатын (болып табылған), оның ішінде басқа адамдармен бірлесіп, оның ішінде мынадай ақпараты бар, ұйымдар тізбесінің есепті кезеңде өзгеруімен байланысты барлық ақпарат;
ірі қатысушы (банктік холдинг) қатысушы болып табылатын (болып табылған) ұйымдардың қатысу үлестерін (акцияларын) сатып алу (ие болу) мақсаттары туралы;
мәміле сомалары туралы;
мәміленің қаржылық нәтижелері туралы.
Осы ақпаратта банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысының жарғылық капиталында есепті кезеңдегі қатысуы уақытша болған және есепті күнге N 6 қосымшаға сәйкес тоқтатылған барлық ұйымдар туралы мәліметтер болуы тиіс;
3) банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысының қатысушысы болып табылатын әрбір ұйымның атауы, сондай-ақ банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысының жарғылық капиталына қатысатын ұйымның ірі қатысушылары болып табылатын барлық адамдардың тізбесі, қатысу мөлшері және үлесі (акциялары), қызмет түрі немесе түрлерінің сипаттамасы және банктің (банктік холдингтің) ірі қатысушысының ірі қатысушылары болып табылатын ұйымдардың шоғырландырылған қаржылық есебі.
5. (Банктік холдингтің) ірі қатысушысының қаржылық есебіне түсіндірме жазбада осы Ереженің 4-тармағында атап көрсетілген мәліметтерден басқа ақпараттың толық ашылуына қажетті шоғырландырылған есепті жасау жөніндегі жұмыс кестелері және (банктік холдингтің) ірі қатысушысының шоғырландырылған қаржылық есебіне енгізілген (банктік холдингтің) ірі қатысушысының еншілес және тәуелді ұйымдарының тиісінше ресімделген (бірінші басшы және бас бухгалтер қол қойған, сондай-ақ ұйымның мөрімен бекітілген) қаржылық есебі баптарының талдамаларын қоса отырып шоғырландырылған қаржылық есебін жасау әдістерінің толық сипаттамасы болуы тиіс.

6. Копии отчета о проведенном аудите консолидированной годовой финансовой отчетности и рекомендации аудиторской организации должны быть представлены в уполномоченный орган:
банковским холдингом в течение тридцати дней со дня получения данных документов;
организациями, в которых банковский холдинг является крупным участником, вместе с формами консолидированной годовой финансовой отчетности организаций, в которых банковский холдинг является крупными участниками, в течение тридцати дней со дня получения данных документов.  <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года  N 304 .
Глава 3. Порядок представления сведений физическими
лицами, являющимися крупными участниками банка
7. Физические лица, являющиеся крупными участниками банка, в течение девяноста дней по окончании календарного года представляют в уполномоченный орган сведения о доходах и имуществе в соответствии с приложением N 7.
В случае представления декларации о доходах в органы налоговой службы в соответствии с налоговым законодательством, физические лица, являющиеся крупными участниками банка, в течение ста двадцати дней по окончании финансового года должны представить в уполномоченный орган нотариально засвидетельствованную копию декларации, содержащую отметку органа налоговой службы о ее принятии.  <*>
Сноска. Пункт 7 с изменениями - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года  N 304 .
8. К сведениям о доходах и имуществе, а также декларации о доходах физических лиц, являющихся крупными участниками банка, в обязательном порядке должны быть приложены, подписанные ими следующие сведения:
1) вся информация об осуществлении физическим лицом совместного с другими лицами влияния на решения банка в силу договора между ними либо иным образом, в том числе обязательно содержащую описание делегирования полномочий, определяющего возможность осуществления такого влияния;
2) вся информация о занимаемых физическим лицом должностях, с указанием принадлежащей физическому лицу доли участия (акций) в любых организациях в соответствии с приложением N 8 к настоящим Правилам;
3) вся информация о приобретении физическим лицом принадлежащих ему долей участия (акций) в уставном капитале организаций за счет полученных займов в соответствии с приложением N 5 к настоящим Правилам;
4) вся информация о близких родственниках (родители, супруг (супруга), братья, сестры, дети) физического лица и родителях, братьях, сестрах супруги (супруга) физического лица в соответствии с приложением N 9 к настоящим Правилам, в том числе:
фамилия, имя и отчество;
наименование организаций, по отношению к которым близкие родственники физического лица, супруга (супруг) физического лица и близкие родственники супруги (супруга) являются должностными лицами с указанием занимаемой ими должности;
доля участия (акций) в уставных капиталах любых организаций, принадлежащую близким родственникам физического лица, супруге (супругу) физического лица, близким родственникам супруги (супруга);

6. Шоғырландырылған жылдық қаржылық есепке жүргізілген аудит туралы есептің көшірмелерін және аудит ұйымының ұсынымдары мыналар:
осы құжаттарды алған күннен бастап отыз күн ішінде банктік холдинг;
осы құжаттарды алған күннен бастап отыз күн ішінде банктік холдинг ірі қатысушы болып табылатын ұйымдардың шоғырландырылған жылдық қаржылық есебінің нысандарымен бірге банктік холдинг ірі қатысушы болып табылатын ұйымдар уәкілетті органға ұсынуы тиіс.
Ескерту: 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 25 қазандағы N 304   қаулысымен
3-тарау. Банктің ірі қатысушылары болып табылатын
жеке тұлғалардың мәліметтер беру тәртібі
7. Банктің ірі қатысушылары болып табылатын жеке тұлғалар күнтізбелік жыл аяқталғаннан кейін тоқсан күн ішінде N 7 қосымшаға сәйкес уәкілетті органға кірісі мен мүлкі туралы мәліметтер ұсынады.
Салық заңнамасына сәйкес салық қызметі органдарына кірісі туралы декларацияны ұсынған жағдайда банктің ірі қатысушылары болып табылатын жеке тұлғалар қаржылық жыл аяқталғаннан кейін жүз жиырма күн ішінде салық қызметі органының оны қабылдау туралы белгісі бар декларацияның нотариат куәландырған көшірмесін уәкілетті органға ұсынуы тиіс.
Ескерту: 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 25 қазандағы N 304   қаулысымен
8. Кірісі мен мүлкі туралы мәліметтерге, сондай-ақ банктің ірі қатысушылары болып табылатын жеке тұлғалардың кірісі туралы декларациясына міндетті түрде олар қол қойған мынадай мәліметтер қоса берілуі тиіс:
1) жеке тұлғаның басқа тұлғалармен бірлесіп олардың арасындағы шарт бойынша банктің шешіміне ықпалы туралы немесе басқаша түрде, оның ішінде міндетті түрде осындай ықпалды жүзеге асыру мүмкіндігін белгілейтін өкілеттіктер берілуінің сипаттамасы бар барлық ақпарат;
2) осы Ереженің N 8 қосымшасына сәйкес жеке тұлғаның кез келген ұйымдарда қатысу үлесін (акцияларын) көрсете отырып жеке тұлғаның атқаратын қызметтері туралы барлық ақпарат;
3) осы Ереженің N 5 қосымшасына сәйкес жеке тұлғаның ұйымдардың жарғылық капиталындағы қатысу үлестерін (акцияларын) алынған заемдар есебінен сатып алуы туралы барлық ақпарат;
4) осы Ереженің N 9 қосымшасына сәйкес жеке тұлғаның жақын туыстары (ата-анасы, жұбайы (зайыбы), аға-інілері, апа-қарындастары, балалары) және жеке тұлғаның жұбайының (зайыбының) ата-анасы, аға-інілері, апа-қарындастары туралы барлық ақпарат, оның ішінде:
аты-жөні, әкесінің аты;
жеке тұлғаның жақын туыстары, жеке тұлғаның жұбайы (зайыбы) және жұбайының (зайыбының) жақын туыстары оларға қатысты лауазымдық тұлғалар болып табылатын ұйымдардың атауы, атқаратын қызметін көрсете отырып;
жеке тұлғаның жақын туыстарына, жеке тұлғаның жұбайына (зайыбына), жұбайының (зайыбының) жақын туыстарына тиесілі кез келген ұйымдардың жарғылық капиталындағы қатысу үлесі (акциялары);

5) вся информация, связанная с изменением за отчетный период перечня организаций, для которых физическое лицо является (являлось) участником, в соответствии с приложением N 6 к настоящим Правилам, в том числе:
сумма сделки (сделок);
финансовый результат сделки (сделок).
Глава 4. Заключительные положения
9. Банки оказывают содействие своевременному и полному представлению крупными участникам банка, банковскими холдингами и их крупными участниками информации в соответствии с настоящим Правилами.
10. Вопросы, не урегулированные настоящими Правилами, разрешаются в соответствии с действующим законодательством.
Председатель
Приложение N 1
к Правилам представления
отчетности и сведений
крупными участниками банков и
банковскими холдингами,
утвержденным постановлением
Правления Национального Банка
Республики Казахстан
от 25 июня 2001 г.  N 256
Сведения о значительных и иных операциях
1. Информация об отчитывающейся организации
Наименование организации___________________________________________________
Почтовый адрес_____________________________________________________________
Место нахождения___________________________________________________________
тел.: ____________________________________________ факс:___________________
2. Описание значительных операций
Вид операции     Сумма (тыс.)     Наименование контрагента   Финансовый
(указывается                              результат(тыс)
в валюте, в
которой
совершена
операция
(получен
(доход)
____________     ____________     ______________________   _______________
3. Описание операций с банком ____________________________________________
наименование банка
Вид операции     Сумма (тыс.)      Наименование других      Финансовый
(указывается       участников сделки       результат (тыс)
в валюте, в
которой
совершена
операция
(получен
(доход)
____________     ____________       _____________________   _______________
____________     ____________       _____________________   _______________
4. Дополнительные сведения (указываются все иные сведения, необходимые для
полного раскрытия информации)
.....
.....
Первый руководитель_________________  Главный бухгалтер __________________
Подпись                                Подпись
М.П.
Дата составления отчета:
Исполнитель:
_________________  _________________________________ тел.:____________
Подпись                      (ф.и.о.)
Приложение N 2
к Правилам представления
отчетности и сведений
крупными участниками банков и
банковскими холдингами,
утвержденным постановлением
Правления Национального Банка
Республики Казахстан
от 25 июня 2001 г. N 256
Сведения об участии в уставном капитале других лиц

5) осы Ереженің№N 6 қосымшасына сәйкес жеке тұлға қатысушы болып табылатын (болып табылған) ұйымдар тізбесінің есепті кезеңде өзгеруіне байланысты барлық ақпарат, оның ішінде:
мәміле (мәмілелер) сомасы;
мәміленің (мәмілелердің) қаржылық нәтижесі.
4-тарау. Қорытынды ережелер
9. Банктер осы Ережеге сәйкес банктің ірі қатысушыларының, банктік холдингтердің және олардың ірі қатысушыларының уақтылы және толық ақпарат ұсынуына ықпал етеді.
10. Осы Ережеде реттелмеген мәселелер қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес шешіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 25 маусымдағы N 256 қаулысымен
бекітілген Банктер мен банктік
холдингтердің ірі қатысушыларының есеп
және мәліметтер беру ережесіне
N 1 қосымша
МАҢЫЗДЫ ЖӘНЕ БАСҚА ОПЕРАЦИЯЛАР
ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
1. ЕСЕП БЕРУШІ ҰЙЫМ ЖӨНІНДЕ АҚПАРАТ
Ұйымның атауы__________________________________________________
Почталық мекен-жайы____________________________________________
Мекен-жайы_____________________________________________________
тел.:___________________________ факсы:________________________
2. МАҢЫЗДЫ ОПЕРАЦИЯЛАРДЫҢ СИПАТТАМАСЫ
Операцияның    Сомасы (мың)     Контрагенттің      Қаржылық
түрі           (операция            атауы       нәтижесі (мың)
жасалған (кіріс
алынған)
валютада
көрсетіледі)
______________ ______________    ________________ ______________
3. ________________ БАНКІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАРДЫҢ СИПАТТАМАСЫ
банктің атауы
Операциялардың   Сомасы (мың)     Мәміленің басқа   Қаржылық
түрі          (операция       қатысушыларының   нәтижесі
жасалған (кіріс         атауы         (мың)
алынған)
валютада
көрсетіледі)
_______________ ________________   ________________  __________
_______________ ________________   ________________  __________
_______________ ________________   ________________  __________
4. ҚОСЫМША МӘЛІМЕТТЕР (АҚПАРАТТЫ ТОЛЫҚ АШУҒА ҚАЖЕТТІ
БАРЛЫҚ БАСҚА МӘЛІМЕТТЕР КӨРСЕТІЛЕДІ)
Бірінші басшы ________________  Бас бухгалтер ________________
қолы                            қолы
МО
Есепті жасау күні:
Орындаушы:
______________   ________________ тел.: ________________
қолы            (аты-жөні)
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 25 маусымдағы N 256 қаулысымен
бекітілген Банктер мен банктік
холдингтердің ірі қатысушыларының есеп
және мәліметтер беру ережесіне
N 2 қосымша
БАСҚА ТҰЛҒАЛАРДЫҢ ЖАРҒЫЛЫҚ КАПИТАЛҒА
ҚАТЫСУЫ ЖӨНІНДЕ МӘЛІМЕТТЕР

1. Информация об отчитывающейся организации (физическом лице)
Наименование организации (ф.и.о.)__________________________________________
Почтовый адрес_____________________________________________________________
Место нахождения___________________________________________________________
тел.: ____________________________________________ факс:___________________
2. Отношения с банком
___2.1. Крупный участник    ___Физическое лицо    ___Прямое участие
___2.2. Холдинговая компания___Юридическое лицо   ___Косвенное участие
3. Информация об участниках отчитывающегося лица
Наименование участника        Сумма            Доля участия (акций)
участия
Индивидуально      Совместно
______________________      __________     _____________      ___________
______________________      __________     _____________      ___________
______________________      __________     _____________      ___________
4. Информация об организациях, для которых отчитывающееся лицо является
участником
Наименование участника        Сумма            Доля участия (акций)
участия
Индивидуально      Совместно
______________________      __________     _____________      ___________
______________________      __________     _____________      ___________
______________________      __________     _____________      ___________
Первый руководитель_________________  Главный бухгалтер __________________
Подпись                               Подпись
М.П.
Дата составления отчета
Исполнитель:
_________________  _________________________________ тел.:____________
Подпись                          (ф.и.о.)
Приложение N 3
к Правилам представления
отчетности и сведений
крупными участниками банков и
банковскими холдингами,
утвержденным постановлением
Правления Национального Банка
Республики Казахстан
от 25 июня 2001 г. N 256
Схема участия крупного участника банка
(банковского холдинга) в уставных капиталах
организаций (является условной, отчитывающемуся
лицу необходимо представить полную структуру)
__________________           ___________________
|2. Участник      |          | 1. Участник     |
|_________________|          |_________________|
!                             !
22%                           10%
!                             !
__________________         ________________________
| 4. Участник     |        |3. Банковский холдинг  |
|_________________|        |_______________________|
!             !        !               !
15%           10%      51%             10%
!             !        !               !
____________________    _______________   _____________________________
|6. Организация в   |   |  5. Банк    |   | 7. Организация, в уставном |
|уставном капитале  |   |             |   |капитале которой банковский |
|которой участник   |   |_____________|   |холдинг является участником |
|банка является     |                     |____________________________|
|участником         |
|___________________|
Первый руководитель_________________  Главный бухгалтер __________________
Подпись                              Подпись
М.П.
Дата составления отчета
Исполнитель:
_________________  _________________________________ тел.:____________
Подпись                     (ф.и.о.)
Приложение N 4
к Правилам представления
отчетности и сведений
крупными участниками банков и
банковскими холдингами, утвержденным
постановлением Правления Национального
Банка Республики Казахстан
от 25 июня 2001 г. N 256
Сведения о должностных лицах организаций, которые
совместно являются крупными участниками банка
Информация об отчитывающейся организации
Наименование организации __________________________________________________
Почтовый адрес_____________________________________________________________
Место нахождения___________________________________________________________
тел.: ____________________________________________ факс:___________________
Ф.И.О.        Наименование  Занимаемая  Наименование  Сумма    Доля участия
должностного  банковского   должность   иных          участия  (акций),
лица          холдинга                  организаций            принадле-
(указываются  (крупного                                        жащая
все           участника                                        должностному
должностные   банка)                                           лицу
лица
отчиты-
вающейся
организации)
____________  __________   ___________  ___________  _______  ____________
Прямо Косвенно
____________  __________   ___________  ___________  _______ _____ ________
____________  __________   ___________  ___________  _______ _____ ________
Первый руководитель_________________  Главный бухгалтер __________________
Подпись                                 Подпись
М.П.
Дата составления отчета
Исполнитель:
_________________  _________________________________ тел.:____________
Подпись                      (ф.и.о.)
Приложение N 5
к Правилам представления
отчетности и сведений
крупными участниками банков и
банковскими холдингами,
утвержденным постановлением
Правления Национального Банка
Республики Казахстан
от 25 июня 2001 г. N 256
Сведения о предоставлении займов для приобретения доли участия
Информация об отчитывающейся организации (физическом лице)
Наименование организации (ф.и.о.)__________________________________________
Почтовый адрес_____________________________________________________________
Место нахождения___________________________________________________________
тел.: ____________________________________________ факс:___________________
Наименование      Наименование   Сумма    Сумма приобретенных     Доля
организации       организации    займа    организацией,           приобре-
(физического      (ф.и.о.),               физическим лицом        тенных
лица)             получившей              получившей (-им)        акций
предоставившей    (-его) заем             заем, акций банка
(-его) заем
______________    ___________   ________  ___________________   ___________
______________    ___________   ________  ___________________   ___________
______________    ___________   ________  ___________________   ___________
______________    ___________   ________  ___________________   ___________
Первый руководитель_________________  Главный бухгалтер __________________
Подпись                                Подпись
М.П.
Дата составления отчета
Исполнитель:
_________________  _________________________________ тел.:____________
Подпись                    (ф.и.о.)
Приложение N 6
к Правилам представления
отчетности и сведений
крупными участниками банков и
банковскими холдингами, утвержденным
постановлением Правления Национального
Банка Республики Казахстан
от 25 июня 2001 г. N 256
Сведения о временном участии
Информация об отчитывающейся организации (физическом лице)
Наименование организации, (ф.и.о.)_________________________________________
Почтовый адрес_____________________________________________________________
Место нахождения___________________________________________________________
тел.: ____________________________________________ факс:___________________
Наименование   Период участия      Доля       Сумма сделки    Финансовый
организации    (дата               участия                    результат
приобретения,       (акций)                      (тыс)
дата реализации)
____________   ________________   _________   ____________    ____________
____________   ________________   _________   ____________    ____________
____________   ________________   _________   ____________    ____________
____________   ________________   _________   ____________    ____________
Первый руководитель_________________  Главный бухгалтер __________________
Подпись                               Подпись
М.П.
Дата составления отчета
Исполнитель:
_________________  _________________________________ тел.:____________
Подпись                    (ф.и.о.)
Приложение N 7
к Правилам представления
отчетности и сведений
крупными участниками банков и
банковскими холдингами, утвержденным
постановлением Правления Национального
Банка Республики Казахстан
от 25 июня 2001 г. N 256
Сведения о доходах и имуществе физического лица,
являющегося крупным участником банка
Ф.И.О._____________________________________________________________________
Удостоверение личности (паспорт)___________________________________________
(серия, номер, кем и когда выдан)
Почтовый адрес_____________________________________________________________
Место постоянного проживания_______________________________________________
тел.: домашний _________________ рабочий __________________________________
___________________________________________________________________________
N  !                  Наименование           !Ед. измерения!Кол-во!Сумма!
_____!_________________________________________!_____________!______!_____!

1. ЕСЕП БЕРУШІ ҰЙЫМ (ЖЕКЕ ТҰЛҒА) ЖӨНІНДЕ АҚПАРАТ
Ұйымның атауы_________________________________________________
Почталық мекен-жайы___________________________________________
Мекен-жайы____________________________________________________
тел.:__________________________ факсы:________________________
2. БАНКПЕН ҚАРЫМ-ҚАТЫНАС
_ 2.1. Ірі қатысушы         _ Жеке тұлға    _ Тікелей қатысу
_ 2.2. Холдингтік компания  _ Заңды тұлға   _ Жанама қатысу
3. ЕСЕП БЕРУШІ ТҰЛҒАНЫҢ ҚАТЫСУШЫЛАРЫ ЖӨНІНДЕ АҚПАРАТ
Қатысушының атауы   Қатысу           Қатысу үлесі (акциялар)
сомасы
Жеке         Бірге
________________ ________________ _____________ ______________
_____________   _______________   __________
_______________ |_____________| |_______________| |__________|
_____________   _______________  ___________
_______________  |_____________| |_______________| |__________|
4. ЕСЕП БЕРУШІ ТҰЛҒА ҚАТЫСУШЫСЫ БОЛЫП ТАБЫЛАТЫН ҰЙЫМДАР
ЖӨНІНДЕ АҚПАРАТ
Қатысушының атауы   Қатысу           Қатысу үлесі (акциялар)
сомасы
Жеке         Бірге
________________ ________________ ______________ _____________
_____________   _______________ _____________
_______________ |_____________| |_______________||___________|
_____________   _______________  ___________
_______________ |_____________| |_______________||___________|
Бірінші басшы ________________  Бас бухгалтер ________________
қолы                            қолы
МО
Есепті жасау күні:
Орындаушы:
______________   ________________ тел.: ________________
қолы            (аты-жөні)
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
Басқармасының 2001 жылғы 25 маусымдағы
N 256 қаулысымен бекітілген Банктер мен
банктік холдингтердің ірі қатысушыларының
есеп және мәліметтер беру ережесіне
N 3 қосымша
БАНКТІҢ (БАНКТІК ХОЛДИНГТІҢ) ІРІ ҚАТЫСУШЫСЫНЫҢ
ҰЙЫМНЫҢ ЖАРҒЫЛЫҚ КАПИТАЛЫНА ҚАТЫСУ КЕСТЕСІ
(есеп беруші тұлғаға толық құрылымды
ұсыну қажет, шартты болып табылады)
______________           ______________
| 2. Қатысушы |          | 1. Қатысушы |
______________           ______________
|                       |
| 22%                   |  10%
______________          _____________________
| 4. Қатысушы |         | 3. Банктік холдинг |
______________          _____________________
|          |           |               |
| 15%      | 10%       | 51%           |10%
___________________________  |           | ________________________
|   6. Жарғылық капиталына | |___________| |7. Жарғылық  капиталына|
|қатысушы банк қатысушы    | |  5. Банк  | |банктік холдинг қатысу.|
|болып табылатын ұйым      | |___________| |шы болып табылатын ұйым|
|__________________________|               |_______________________|
Бірінші басшы ________________  Бас бухгалтер ________________
қолы                            қолы
МО
Есепті жасау күні:
Орындаушы:
______________   ________________ тел.: ________________
қолы            (аты-жөні)
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 25 маусымдағы N 256
қаулысымен бекітілген Банктер мен банктік
холдингтердің ірі қатысушыларының есеп
және мәліметтер беру ережесіне
N 4 қосымша
БІРІГЕ ОТЫРЫП БАНКТІҢ ІРІ ҚАТЫСУШЫЛАРЫ
БОЛЫП ТАБЫЛАТЫН ҰЙЫМДАРДЫҢ ЛАУАЗЫМДЫ ТҰЛҒАЛАРЫ
ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
ЕСЕП БЕРУШІ ҰЙЫМ ЖӨНІНДЕ АҚПАРАТ
Ұйымның атауы ______________________________________________________
Почталық мекен-жайы ________________________________________________
Мекен-жайы _________________________________________________________
тел.:___________________________ факсы:____________________________
Лауазымды    Банктік хол. Атқаратын   Басқа   Қатысу    Лауазымды
тұлғаның       дингтің      қызметі   ұйым.   сомасы     тұлғаға
аты-жөні     (банктің ірі             дардың            тиесілі
(есеп беруші қатысушысы.              атауы              қатысу
ұйымдардың   ның) атауы                                   үлесі
барлық                                                  (акциясы)
лауазымды
тұлғалары
көрсетіледі)
____________ ____________ ___________ ______ __________ ___________
Тікелей  Жанама
________ ______
_____  _____ _______  _____
__________________ _____________ ______|_____||_____||______||____|
_____  _____ _______  _____
_________________ ____________________ |_____||_____||______||____|
Бірінші басшы ________________  Бас бухгалтер ______________
қолы                            қолы
МО
Есепті жасау күні:
Орындаушы:
______________   ________________ тел.: ________________
қолы            (аты-жөні)
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 25 маусымдағы N 256
қаулысымен бекітілген Банктер мен банктік
холдингтердің ірі қатысушыларының есеп
және мәліметтер беру ережесіне
N 5 қосымша
ҚАТЫСУ ҮЛЕСІН ИЕЛЕНУ ҮШІН ЗАЕМДАР
ҰСЫНУ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
ЕСЕП БЕРУШІ ҰЙЫМ ЖӨНІНДЕ АҚПАРАТ
Ұйымның атауы__________________________________________________
Почталық мекен-жайы____________________________________________
Мекен-жайы_____________________________________________________
тел.:________________________ факсы:_________________________
Заем беруші  Заем алған   Заемның   Ұйымдардың, жеке   Сатып
ұйымның      ұйымның      сомасы    тұлғалардың сатып  алынған
(жеке        атауы (аты-            алған заемдарының, акциялар.
тұлғаның)    жөні)                  банк акцияларының  дың үлесі
атауы                                сомасы
____________ ___________ ___________ ________________  _________
________________  _________
__________  _____________ __________|_______________|  |________|
_______________   _________
__________  _____________ __________|_______________|  |________|
__________  _____________ __________ _______________    ________
__________  _____________ __________|_______________|  |________|
Бірінші басшы ________________  Бас бухгалтер ________________
қолы                            қолы
МО
Есепті жасау күні:
Орындаушы:
______________   ________________ тел.: ________________
қолы            (аты-жөні)
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 25 маусымдағы N 256
қаулысымен бекітілген Банктер мен банктік
холдингтердің ірі қатысушыларының есеп
және мәліметтер беру ережесіне
N 6 қосымша
УАҚЫТША ҚАТЫСУ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
ЕСЕП БЕРУШІ ҰЙЫМ (ЖЕКЕ ТҰЛҒА) ЖӨНІНДЕ АҚПАРАТ
Ұйымның атауы ______________________________________________________
Почталық мекен-жайы ________________________________________________
Мекен-жайы _________________________________________________________
тел.:___________________________ факсы:____________________________
Ұйымның атауы  Қатысу кезеңі  Қатысу үлесі  Мәміле сомасы  Қаржы
(сатып алу     (акциясы)                    нәтижесі
күні, сату                                 (мың)
күні)
_____________ _______________ _____________ _____________ _________
______________   ____________   ____________  ________
__________  |_____________| |____________| |____________| |_______|
______________   ____________   ____________  ________
__________  |_____________| |____________| |____________| |_______|
______________   ____________   ____________  ________
__________  |_____________| |____________| |____________| |_______|
Бірінші басшы ________________  Бас бухгалтер ________________
қолы                            қолы
МО
Есепті жасау күні:
Орындаушы:
______________   ________________ тел.: ________________
қолы            (аты-жөні)
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 25 маусымдағы N 256
қаулысымен бекітілген Банктер мен банктік
холдингтердің ірі қатысушыларының есеп
және мәліметтер беру ережесіне
N 7 қосымша
БАНКТІҢ ҚАТЫСУШЫСЫ БОЛЫП ТАБЫЛАТЫН ЖЕКЕ
ТҰЛҒАНЫҢ КІРІСТЕРІ МҮЛКІ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
Аты-жөні ___________________________________________________________
Жеке куәлік (төлқұжат)______________________________________________
(сериясы, номері, кім және қашан берді)
Почталық мекен-жайы_________________________________________________
Тұрғылықты мекен-жайы_______________________________________________
тел.: үй _________________________ қызмет___________________________
____________________________________________________________________
N               Атауы                         Өлшем    Саны  Сомасы
бірлігі
____________________________________________________________________

1.    Доходы, полученные за отчетный период:
1.1   Заработная плата                                           Х
1.2   Дивиденды и доход от доли участия в
уставных капиталах организаций                             Х
1.3   Вознаграждение по вкладам                                  Х
1.4   Доход от сдачи в аренду имущества                          Х
1.5   Доход от предпринимательской деятельности                  Х
1.6   Доход от реализации имущества                              Х
1.7   Прочие виды дохода                                         Х
---------------------------------------------------------------------------
2.    Имущество:
2.1   Деньги:                                                    Х
в национальной валюте, в том числе                         Х
наличными                                                  Х
на банковских счетах                                       Х
в иностранной валюте, в том числе                          Х
наличными                                                  Х
на банковских счетах                                       Х
2.2   Ценные бумаги
2.3   Доли участия (акций) в уставном капитале        Х
организаций, в том числе нерезидентов РК
(количество указывается в процентном
соотношении к оплаченному уставному
капиталу)
2.4   Недвижимость
2.5   Прочее имущество
___________________________________________________________________________
Подпись
Дата
Приложение N 8
к Правилам представления
отчетности и сведений
крупными участниками банков и
банковскими холдингами,
утвержденным постановлением
Правления Национального Банка
Республики Казахстан
от 25 июня 2001 г. N 256
Сведения о занимаемых физическим лицом должностях
Информация об отчитывающемся лице
Ф.И.О._____________________________________________________________________
Почтовый адрес_____________________________________________________________
Место постоянного проживания_______________________________________________
тел.: ____________________________________________
Наименование   Занимаемая   Наименование  Сумма      Доля участия (акций),
организации    должность    организации   участия        принадлежащая
отчитывающемуся лицу
____________   __________   ____________  _______    _____________________
Прямо    Косвенно
____________   __________   ____________  _______     ________  __________
____________   __________   ____________  _______     ________  __________
____________   __________   ____________  _______     ________  __________
Первый руководитель_________________  Главный бухгалтер __________________
Подпись                              Подпись
М.П.
Дата составления отчета
Исполнитель:
_________________  _________________________________ тел.:____________
Подпись                     (ф.и.о.)

1.   Есеп беру кезеңінде алынған кірістер:
1.1. Жалақы                                              Х
1.2. Ұйымдардың жарғылық капиталына қатысу               Х
үлесінен түскен дивидендтер мен кірістер
1.3. Салымдар бойынша сыйақы                             Х
1.4. Мүлікті жалға беруден түскен кіріс                  Х
1.5. Кәсіпкерлік қызметтен түскен кіріс                  Х
1.6. Мүлікті сатудан түскен кіріс                        Х
1.7. Кірістің басқа түрлері                              Х
2.   Мүлік:
2.1. Ақша:                                               Х
ұлттық валютада, оның ішінде                        Х
қолма-қол                                    Х
банк есепшоттарында                          Х
шетел валютасында, оның ішінде                      Х
қолма-қол                                    Х
банк есепшоттарында                          Х
2.2. Бағалы қағаздар
2.3. Ұйымдардың, оның ішінде ҚР резидент           Х
еместерінің ұйымның жарғылық капиталына
қатысу үлестері (акциялар) (саны
төленген жарғылық капиталға проценттік
ара қатынаспен көрсетіледі)
2.4. Жылжымайтын мүлік
2.5. Басқа мүлік
____________________________________________________________________
Қолы
Күні
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 25 маусымдағы N 256
қаулысымен бекітілген Банктер мен банктік
холдингтердің ірі қатысушыларының есеп
және мәліметтер беру ережесіне
N 8 қосымша
ЖЕКЕ ТҰЛҒАНЫҢ АТҚАРАТЫН ҚЫЗМЕТТЕРІ
ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
Аты-жөні __________________________________________________________
Почталық мекен-жайы________________________________________________
Тұрақты тұратын жері_______________________________________________
тел.: үй _________________________ факсы: _________________________
Ұйымның атауы   Атқаратын   Ұйымның атауы Қатысу Есеп беруші тұлғаға
қызметі                            тиесілі қатысу
үлесі (акция)
_____________ ____________ ______________ ______ __________________
Тікелей    Жанама
_________ __________
_____________  _______  _________ _______
____________ _____________|____________||_______||________||_______|
____________  _______  ________  _______
____________ _____________|____________||_______||________||_______|
____________  _______  ________  _______
____________ _____________|____________||_______||________||_______|
Бірінші басшы ________________  Бас бухгалтер _____________
қолы                            қолы
МО
Есепті жасау күні:
Орындаушы:______________   ________________ тел.: ________________
қолы            (аты-жөні)
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 25 маусымдағы N 256
қаулысымен бекітілген Банктер мен банктік
холдингтердің ірі қатысушыларының есеп
және мәліметтер беру ережесіне
N 9 қосымша
БАНКТІҢ ҚАТЫСУШЫСЫ БОЛЫП ТАБЫЛАТЫН ЖЕКЕ ТҰЛҒАНЫҢ
ЖАҚЫН ТУЫСТАРЫНЫҢ (ата-анасы, жұбайы (зайыбы),
аға-інілері, апа-қарындастары, балалары)
ЖӘНЕ ЖЕКЕ ТҰЛҒАНЫҢ ЖҰБАЙЫНЫҢ (ЗАЙЫБЫНЫҢ) ЖӘНЕ
АТА-АНАЛАРЫНЫҢ, АҒА-ІНІЛЕРІНІҢ, ЖҰБАЙЫНЫҢ (ЗАЙЫБЫНЫҢ)
АПА-ҚАРЫНДАСТАРЫНЫҢ БАСҚА ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ЖАРҒЫЛЫҚ
КАПИТАЛЫНА ҚАТЫСУ ҮЛЕСТЕРІ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
ЕСЕП БЕРУШІ ТҰЛҒА ЖӨНІНДЕ АҚПАРАТ
Аты-жөні  _______________________________________________________
Почталық мекен-жайы _____________________________________________
Тұрақты тұратын жері ____________________________________________
тел.: _________________________
Жақын туысының, Туыстық  Ұйымның   Жақын      Қатысу Жақын туысына
жұбайының       дәрежесі атауы    туысының,   сомасы   жұбайына
(зайыбының)                       жұбайының           (зайыбына)
және жұбайының                   (зайыбының)         және жұбайының
(зайыбының)                      және жұбайы.         (зайыбының)
жақын туыстары.                   ның(зайы.          жақын туысына
ның аты-жөні                     бының) жақын        тиесілі қатысу
туыстарының         үлесі (акциясы)
атқаратын
қызметтері
______________ _________ _______ ____________ ______ ______________
Тікелей  Жанама
____________  _______  ________  _______
_____________ ____________|____________||_______||________||_______|
____________  _______  ________  _______
____________ _____________|____________||_______||________||_______|
Бірінші басшы ________________  Бас бухгалтер _____________
қолы                            қолы
МО
Есепті жасау күні:
Орындаушы:______________   ________________ тел.: ________________
қолы            (аты-жөні)