О внесении дополнения в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 14 июля 2000 года N 712
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 18 июля 2001 года N 988. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2001 года N 1619. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 18 июля 2001 года N 988 "О внесении дополнения в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 14 июля 2000 года N 712"...
Министр ---------------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года Z010147_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" приказываю:
1. Внести в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 14 июля 2000 года N 712 V001241_ "О формах счетов-фактур и порядке их применения" следующее дополнение:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Установить, что до 1 июля 2001 года оформление счетов-фактур может производиться по формам без учета изменений и дополнений, указанных в пункте 1 приказа Министра государственных доходов Республики Казахстан от 17 марта 2001 года N 298 "Об утверждении изменений и дополнений в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 14 июля 2000 года N 712 "О формах счетов-фактур и порядке их применения.". 2. Департаменту методологии (Усенова Н.Д.): согласовать настоящий приказ с Министерством финансов Республики Казахстан и Агентством Республики Казахстан по статистике; направить согласованный приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию. 3. Настоящий приказ вводится в действие с 5 июня 2001 года. Министр Согласовано Согласовано Министр финансов Председатель Агентства Республики Казахстан Республики Казахстан по ___________________ статистике_____________ 20 июля 2001 г. 27 июля 2001 г. (Специалисты: Пучкова О.Я., Абрамова Т.)

Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 2000 жылғы 14 шілдедегі N 712 бұйрығына толықтыру енгiзу туралы
Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 18 шілдедегі N 988 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 8 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1619. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді---------------- Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының K010209_ Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа енгiзу туралы" Z010210_ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
73. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 2000 жылғы 14 шiлдедегi N 712 бұйрығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 2001 жылғы 18 шiлдедегi N 988 V011619_ бұйрығы. -----------------------------------------------------
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Z952235_ Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Z010147_ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнің 2000 жылғы 14 шiлдедегi "Шот-фактуралардың нысандары және оларды қолдану тәртiбi туралы" V001241_ N 712 бұйрығында мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармағымен толықтырылсын:
"1-1. "Шот-фактуралардың нысандары және оларды қолдану тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнің 2000 жылғы 14 шiлдесiндегi N 712 бұйрығына өзгерiстер мен толықтыруларды бекiту туралы" V011519_ Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнің 2001 жылғы 17 наурыздағы N 298 бұйрығының 1-тармағында көрсетiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескерместен нысандар бойынша шот-фактураларды ресiмдеу 2001 жылдың 1 шілдесiне дейiн жүргiзiлетiнi белгiленсiн.".
2. Әдiстеме департаментi (Үсенова Н.Д.): осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегі агенттiгiмен келiсiлсiн; келiсiлген бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгіне мемлекеттiк тiркеуге жiберiлсiн. 3. Осы бұйрық 2001 жылдың 5 маусымынан бастап қолданысқа енгiзiледi. Министр Келісілді Келісілді Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Статистика жөніндегі агенттігінің төрағасы 2001 жылғы 20 шілде 2001 жылғы 27 шілде Мамандар: Омарбекова А.Т. Шарипова М.Е.