Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления регуляторной отчетности банками второго уровня Республики Казахстан
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 507. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 января 2003 года N 2143. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года N 300 (порядок введения в действие см. п.4)
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 507 утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года  N 300  (порядок введения в действие см.  п.4 ).
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей деятельность банков второго уровня, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию о перечне, формах и сроках представления регуляторной отчетности банками второго уровня Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 апреля 2003 года.
3. Департаменту финансового надзора (Бахмутова Е.Л.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан, банков второго уровня.
4. Департаменту информационных технологий (Молчанов С.Н.) совместно с Департаментом финансового надзора (Бахмутова Е.Л.) до 1 июля 2003 года обеспечить доработку программного обеспечения подсистемы "Сбор и обработка отчетно-статистической информации от банков второго уровня".
5. Со дня введения в действие настоящего постановления признать утратившим силу  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 августа 1997 года N 312 "О Положении "О форме ежеквартального финансового (регуляторного) отчета банков второго уровня, сроках и порядке его составления и представления" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 369, опубликованное 6 октября - 2 ноября 1997 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана".

Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктерінің реттеуші есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 507 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 29 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2143. Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысымен
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы  N 300  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармағынан  қараңыз) қаулысымен.
____________________________________
Екінші деңгейдегі банктердің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық базаны жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктерінің реттеуші есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулық бекітілсін.
2. Осы қаулы 2003 жылғы 1 сәуірден бастап күшіне енеді.
3. Қаржылық қадағалау департаменті (Бахмутова Е.Л.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне және аумақтық филиалдарына, екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.
4. Ақпарат технологиясы департаменті (Молчанов С.Н.) Қаржылық қадағалау департаментімен (Бахмутова Е.Л.) бірлесіп 2003 жылғы 1 шілдеге дейін "Екінші деңгейдегі банктерден есеп-статистикалық ақпаратты жинау және өңдеу" шағын жүйесінің бағдарламалық қамтамасыз етуін пысықтайтын болсын.
5. Осы қаулы күшіне енген күннен бастап Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің тоқсан сайынғы қаржылық (реттеуші) есебінің нысаны, оны жасау және ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы" Ереже жөнінде" 1997 жылғы 29 тамыздағы N 312  қаулысының  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 369 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 1997 жылғы 6 қазан-2 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

6. Контроль за  исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова А.Г.
Председатель
Национального Банка
Утверждена
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 23 декабря 2002 года N 507
"Об утверждении Инструкции о
перечне, формах и сроках
представления регуляторной
отчетности банками второго уровня
Республики Казахстан"
Инструкция
о перечне, формах и сроках
представления регуляторной отчетности
банками второго уровня Республики Казахстан
Настоящая Инструкция разработана в соответствии с Законами  «О государственном регулировании  и надзоре финансового рынка и финансовых организаций»", " О банках и  банковской деятельности в Республике Казахстан" и устанавливает перечень, формы и сроки представления регуляторной отчетности банками второго уровня (далее - банки) в государственный орган, осуществляющий регулирование и надзор финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган).  <*>
Сноска. Преамбула с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года  N 431 ; постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 19 февраля 2005 года  N 39  (вводится в действие с 1 апреля 2005 года)
Глава 1. Представление регуляторной отчетности
1. Банк представляет в уполномоченный орган регуляторную отчетность, содержащую данные о финансовом состоянии банка и результатах его деятельности, включая данные по всем своим филиалам, согласно приложениям 1-14 к настоящей Инструкции.  <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года  N 431 ; постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 19 февраля 2005 года  N 39  (вводится в действие с 1 апреля 2005 года).
2. Банк представляет регуляторную отчетность на электронном носителе в уполномоченный орган ежеквартально не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным кварталом.  <*>
Сноска. Пункт 2 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года  N 431 ;  постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N  310  (порядок введения в действие см. п.2 пост. N  310 ).
3. Регуляторная отчетность за четвертый квартал (с учетом заключительных оборотов по внутрибанковским операциям) представляется не позднее первого февраля.  <*>
Сноска. Пункт 3 в редакции - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 19 февраля 2005 года  N 39  (вводится в действие с 1 апреля 2005 года).

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Ә.Ғ.Сәйденовке жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
"Қазақстан Республикасының
екінші деңгейдегі банктерінің
реттеуші есебінің тізбесі,
нысандары және ұсыну мерзімдері
туралы нұсқаулығын
бекіту туралы"
2002 жылғы 23 желтоқсандағы
N 507 қаулысымен бекітілді
Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі
банктерінің реттеуші есебінің тізбесі, нысандары
және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулығы
Осы Нұсқаулық  "Қаржы  рыногын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу мен қадағалау туралы", "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасының  Заңдарына  сәйкес әзірленді және халықаралық стандарттарға сәйкес келетін нысандардың тізбелерін және екінші деңгейдегі банктердің (бұдан әрі - банктер) реттеуші есебін қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттік орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) ұсыну мерзімдерін белгілейді.
Ескерту: Кіріспеге өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы  N 431 ; ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2005 жылғы 19 ақпандағы  N 39  Қаулыларымен.
1-тарау. Реттеуші есепті ұсыну
1. Банк өзінің барлық филиалдары туралы деректерді қоса алғанда, банктің қаржылық жай-күйі және оның қызметінің нәтижелері туралы деректері бар реттеуші есепті белгіленген 1-14 қосымшаларға сәйкес уәкілетті органға ұсынады.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы  N 431 ; ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2005 жылғы 19 ақпандағы  N 39  Қаулыларымен.
2. Банк реттеуші есепті уәкілетті органға есепті тоқсаннан кейінгі айдың жиырмасынан кешіктірмей тоқсан сайын ұсынады. Егер реттеуші есепті ұсынатын күн жұмыс күні болмаса, банк реттеуші есепті электрондық тасымалдағышта содан кейінгі жұмыс күнінде ұсынуға құқылы.
Ескерту: 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 431   қаулысымен .
Ескерту: 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310   қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз ).
3. Төртінші тоқсанның реттеуші есебі (ішкі банктік операциялар бойынша қорытынды айналымдарды есепке ала отырып) бірінші ақпаннан кешіктірілмей ұсынылады.
Ескерту: 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2005 жылғы 19 ақпандағы  N 39  Қаулыларымен.

4. Регуляторная отчетность на бумажном носителе, составляемая ежеквартально, подписывается первым руководителем или лицом, его замещающим, главным бухгалтером, заверяется печатью и хранится у банка. По требованию уполномоченного органа банк не позднее двух рабочих дней со дня получения запроса представляет регуляторную отчетность на бумажном носителе.  <*>
Сноска. Пункт 4 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года  N 431 ; постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N  310  (порядок введения в действие см. п.2 пост. N  310 ).
4-1. Регуляторная отчетность на электронном носителе представляется с использованием транспортной системы гарантированной доставки информации с криптографическими средствами защиты, обеспечивающей конфиденциальность и некорректируемость представляемых данных.  <*>
Сноска. Глава дополнена пунктом 4-1 - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N  310  (порядок введения в действие см. п.2 пост. N  310 ).
4-2. Идентичность данных, представляемых на электронном носителе, данным на бумажном носителе, обеспечивается первым руководителем банка или лицом, его замещающим.  <*>
Сноска. Глава дополнена пунктом 4-2 - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N  310  (порядок введения в действие см. п.2 пост. N  310 ).
5-6.  (Пункты исключены - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N  310  (порядок введения в действие см. п.2 пост. N  310 ).
7. При обнаружении неполной или недостоверной информации в регуляторной отчетности, представленной банком, уполномоченный орган уведомляет об этом банк. Банк не позднее одного рабочего дня со дня получения уведомления уполномоченного органа представляет доработанную с учетом замечаний уполномоченного органа отчетность на электронном носителе.  <*>
Сноска. Пункт 7 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года  N 431 ; в редакции - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N  310  (порядок введения в действие см. п.2 пост. N  310 ).
8.  (Пункт исключен - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N  310  (порядок введения в действие см. п.2 пост. N  310 ).

4. Тоқсан сайын жасалатын қағаз жазбадағы реттеушi есепке бiрiншi басшы немесе оның орнындағы адам, бас бухгалтер қол қойып, мөрмен куәландырылады және банкте сақталады. Банк уәкiлеттi органның талап етуi бойынша сұратуды алған күннен бастап екi жұмыс күнiнен кешiктiрмей реттеушi есептi қағаз жазбада ұсынады.
Ескерту: 4-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310   қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз ).
4-1. Электрондық тасымалдағыштағы реттеушi есеп ұсынылатын деректердiң құпиялылығын және түзетiлмейтiндiгiн қамтамасыз ететiн криптографиялық қорғау құралдары бар ақпараттың жеткiзiлуiне кепiлдiк беретiн көлiк жүйесiн пайдаланумен ұсынылады.
Ескерту: 4-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310   қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз ).
4-2. Электрондық тасымалдағышта ұсынылатын деректердiң қағаз жазбадағы деректермен сәйкестiгiн банктiң басшысы немесе оның орнындағы адамы қамтамасыз етедi.
Ескерту: 4-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310   қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз ).
5-6. <*>
Ескерту: 5-6-тармақтар алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310   қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз ).
7. Банк ұсынған тiркеушi есепте толық емес немесе күмәндi ақпараттар анықталған кезде уәкiлеттi орган ол жайында банктi хабардар етедi. Банк уәкiлеттi органның хабарландыруын алған күннен бастап бiр жұмыс күнiнен кешiктiрмей уәкiлеттi органның ескертулерiн ескере отырып, электрондық тасымалдағышта пысықталған есептi ұсынады.
Ескерту: 7-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310   қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз ).
8. <*>
Ескерту: 8-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310   қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз ).

9. Данные в регуляторной отчетности указываются в тысячах тенге. Число менее 500 в отчетности округляется до нуля, число 500 и более - до тысячи.
10. Банк несет ответственность за непредставление или нарушение срока представления регуляторной отчетности, указанного в пункте 2 настоящей Инструкции, а также представления неполной и недостоверной информации в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Глава 2. Заключительные положения
11. Вопросы, не урегулированные настоящей Инструкцией, разрешаются в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Инструкции о перечне, формах и
сроках представления регуляторной
отчетности банками второго уровня
Республики Казахстан  <*>
Сноска. Приложение в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года  N 431 ; внесены изменения постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 марта 2006 года  N 72  (порядок введения в действие см. п.2 пост.  N 72 ).
Сводный балансовый отчет (далее - ФС)
______________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "__" ___________ 200__года
(в тысячах тенге)
Активы                                  ________________________________
Всего       Из них в иностранной
валюте
Наличные:                               |ФС10 |     | |ФС11 |       |
Аффинированные драгоценные металлы      |ФС12 |     | |ФС13 |       |
Вклады в Национальном Банке Республики  |ФС14 |     | |ФС15 |       |
Казахстан
Вклады, размещенные в других банках     |ФС16 |     | |ФС17 |       |
Минус: Резерв на покрытие убытков по    |ФС160|     | |ФС170|       |
вкладам
Нетто вклады банка                      |ФС18 |     | |ФС19 |       |
Операции "обратное РЕПО" с ценными      |ФС20 |     | |ФС21 |       |
бумагами
Ценные бумаги в портфеле банка:         |ФС22 |     | |ФС23 |       |
Минус: Резерв на покрытие убытков по    |ФС220|     | |ФС230|       |
ценным бумагам
Нетто ценные бумаги                     |ФС24 |     | |ФС25 |       |
Итого займы                             |ФС26 |     | |ФС27 |       |
Минус: Резерв на покрытие убытков по    |ФС260|     | |ФС270|       |
займам
Нетто займы                             |ФС28 |     | |ФС29 |       |

9. Реттеуші есептегі деректер мың теңгемен көрсетіледі. 500-ден кем сан есепте нольге дейін, 500 және одан көп сан - мыңға дейін дөңгелектенеді.
10. Банк осы Нұсқаулықтың 3-тармағында көрсетілген реттеуші есепті ұсынбағаны немесе ұсыну мерзімін бұзғаны, сондай-ақ толық емес және шынайы емес ақпарат ұсынғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарына сәйкес жауап береді.
2-тарау. Қорытынды ережелер
11. Осы Нұсқаулықпен реттелмеген мәселелер Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарында белгіленген тәртіппен шешіледі.
Қазақстан Республикасының
екінші деңгейдегі банктерінің
реттеуші есебінің тізбесі,
нысандары және ұсыну мерзімдері
туралы нұсқаулығына 1-қосымша
Ескерту: 1-қосымша жаңа редакцияда жазылды, өзгерту енгізілді
- ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 431
қаулысымен ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 наурыздағы N 72
қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз ).
___________________________________________________________________
Жиынтық баланстық есеп
(бұдан әрі - ҚЖК)
_____________________________
(банктің атауы)
___________________________________________________________________
200___ жылғы "____" "_____________" жағдай бойынша
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
Активтер                              _____________________________
Барлығы        Оның ішінде
шетел валютасымен
___________________________________________________________________
Қолма-қол ақша                         ҚЖК 10 |     ҚЖК 11 |
Тазартылған қымбат металдар            ҚЖК 12 |     ҚЖК 13 |
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкіндегі салымдар                    ҚЖК 14 |     ҚЖК 15 |
Басқа банктерде орналастырылған
салымдар                               ҚЖК 16 |     ҚЖК 17 |
Минус: салымдар бойынша
шығындарды жабуға арналған резерв      ҚЖК 160|     ҚЖК 170|
Банктің нетто салымдары                ҚЖК 18 |     ҚЖК 19 |
Бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары                           ҚЖК 20 |     ҚЖК 21 |
Банк портфеліндегі бағалы қағаздар:    ҚЖК 22 |     ҚЖК 23 |
Минус: бағалы қағаздар бойынша
шығындарды жабуға арналған резерв      ҚЖК 220|     ҚЖК 230|
Нетто бағалы қағаздар                  ҚЖК 24 |     ҚЖК 25 |
Жиынтығы, заемдар                      ҚЖК 26 |     ҚЖК 27 |
Минус: заемдар бойынша шығындарды
жабуға резерв                          ҚЖК 260|     ҚЖК 270|
Нетто заемдар                          ҚЖК 28 |     ҚЖК 29 |
Капиталға инвестициялар және

Инвестиции в капитал и                  |ФС30 |     | |ФС31 |       |
субординированный долг
Основные средства (за вычетом           |ФС32 |     | |ФС33 |       |
амортизации)
Нематериальные активы (за вычетом       |ФС34 |     | |ФС35 |       |
амортизации)
Прочие активы                           |ФС36 |     | |ФС37 |       |
Минус: резерв на покрытие убытков по    |ФС400|     | |ФС401|       |
дебиторской задолженности
Минус: резерв на покрытие убытков от    |ФС402|     | |ФС403|       |
прочей банковской деятельности
---------------------------------------------------------------------
Итого активов                           |ФС42 |     | |ФС43 |       |
---------------------------------------------------------------------
(в тысячах тенге)
_____________________________________________________________________
________________________________
Всего       Из них в иностранной
валюте
Обязательства
Итого кладов:                           |ФС44 |     | |ФС45 |       |
Итого займов, полученных от:            |ФС46 |     | |ФС47 |       |
Национального Банка Республики         |ФС460|     | |ФС461|       |
Казахстан
других банков и нефинансовых           |ФС462|     | |ФС463|       |
организаций
Правительства Республики Казахстан и   |ФС464|     | |ФС465|       |
местных органов власти Республики
Казахстан
иностранных центральных банков и       |ФС466|     | |ФС467|       |
международных финансовых организаций
Операции "РЕПО" с ценными бумагами     |ФС468|     | |ФС469|       |
Ценные бумаги, выпущенные в обращение   |ФС50 |     | |ФС51 |       |
Другие заимствования                    |ФС52 |     | |ФС53 |       |
Прочие обязательства                    |ФС54 |     | |ФС55 |       |
Резерв на покрытие убытков по           |ФС56 |     | |ФС57 |       |
условным обязательствам
---------------------------------------------------------------------
Итого обязательств                      |ФС58 |     | |ФС59 |       |
---------------------------------------------------------------------
_____________________________________________________________________
Капитал                                 ________________________________
Всего       Из них в иностранной
валюте
Уставный капитал                        |ФС58 |     | |ФС59 |       |
Дополнительный оплаченный капитал       |ФС60 |     | |ФС61 |       |
Изъятый капитал                         |ФС62 |     | |ФС63 |       |
Резервный капитал                       |ФС64 |     | |ФС65 |       |
Нераспределенный чистый доход           |ФС66 |     | |ФС67 |       |
(непокрытый убыток) предыдущих лет

реттелген борыш                        ҚЖК 30 |     ҚЖК 31 |
Негізгі құрал-жабдықтар
(амортизацияны есептемегенде)          ҚЖК 32 |     ҚЖК 33 |
Материалдық емес активтер
(амортизацияны есептемегенде)          ҚЖК 34 |     ҚЖК 35 |
Басқа да активтер                      ҚЖК 36 |     ҚЖК 37 |
Минус: дебиторлық берешек бойынша
шығындарды жабуға арналған резерв      ҚЖК 400|     ҚЖК 401|
Минус: басқа да банктік қызметтен
болған шығындарды жабуға арналған
резерв                                 ҚЖК 402|     ҚЖК 403|
Жиынтығы, активтер                     ҚЖК 42 |     ҚЖК 43 |
___________________________________________________________________
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
Міндеттемелер                         _____________________________
Барлығы         Оның ішінде
шетел валютасымен
___________________________________________________________________
Жиынтығы, салымдар:                    ҚЖК 44 |     ҚЖК 45 |
Мыналардан алынған заемдар, жиынтығы:  ҚЖК 46 |     ҚЖК 47 |
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкінен                               ҚЖК 460|     ҚЖК 461|
басқа банктерден және қаржылық емес
ұйымдардан                             ҚЖК 462|     ҚЖК 463|
Қазақстан Республикасының Үкіметінен
және жергілікті билік органдарынан     ҚЖК 464|     ҚЖК 465|
шетелдік орталық банктерден және
халықаралық қаржылық ұйымдардан        ҚЖК 466|     ҚЖК 467|
Бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары ҚЖК 468|     ҚЖК 469|
Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар   ҚЖК 50 |     ҚЖК 51 |
Басқа да қарыз алу                     ҚЖК 52 |     ҚЖК 53 |
Басқа да міндеттемелер                 ҚЖК 54 |     ҚЖК 55 |
Шартты міндеттемелер бойынша
шығындарды жабуға арналған резервтер   ҚЖК 56 |     ҚЖК 57 |
Жиынтығы, міндеттемелер                ҚЖК 58 |     ҚЖК 59 |
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Капитал
Барлығы         Оның ішінде
шетел валютасымен
___________________________________________________________________
Жарғылық капитал                       ҚЖК 58 |     ҚЖК 59 |
Қосымша төленген капитал               ҚЖК 60 |     ҚЖК 61 |
Алынған капитал                        ҚЖК 62 |     ҚЖК 63 |
Резервтік капитал                      ҚЖК 64 |     ҚЖК 65 |
Өткен жылдардағы жұмсалмаған таза
кіріс (өтелмеген шығын)                ҚЖК 66 |     ҚЖК 67 |
Ағымдағы жылдағы жұмсалмаған таза

Нераспределенный чистый доход           |ФС68 |     | |ФС69 |       |
(непокрытый убыток) текущего года
Резервы по переоценке                   |ФС70 |     | |ФС71 |       |
---------------------------------------------------------------------
Итого капитала                          |ФС72 |     | |ФС73 |       |
---------------------------------------------------------------------
Итого обязательств и капитала           |ФС74 |     | |ФС75 |       |
---------------------------------------------------------------------
Справочно: Рейтинги банка, присвоенные                              |
международными рейтинговыми агентствами                             |
--------------------------------------------------------------------|
Первый руководитель  __________дата________
М.П.
Главный бухгалтер _____________дата________
Исполнитель _______________________________
телефон
Приложение 2
к Инструкции о перечне, формах и
сроках представления регуляторной
отчетности банками второго уровня
Республики Казахстан  <*>
Сноска. Приложение в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года  N 431 .
Доходы и расходы (далее - ПУ)
______________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "__" ___________ 200__года
(в тысячах тенге)
_________________________________________________________________________
Текущий     С начала календарного
квартал     года на дату
отчета
Доходы, связанные с получением          |ПУ10  |      ||ПУ11  |      |
вознаграждения:
по корреспондентским счетам и
размещенным вкладам банка               |ПУ110 |      ||ПУ111 |      |
по операциям "обратное РЕПО" с          |ПУ112 |      ||ПУ113 |      |
ценными бумагами
по ценным бумагам                       |ПУ120 |      ||ПУ121 |      |
по займам:                              |ПУ130 |      ||ПУ131 |      |
предоставленным банкам                 |ПУ132 |      ||ПУ133 |      |
предоставленным юридическим лицам      |ПУ134 |      ||ПУ135 |      |
предоставленным физическим лицам       |ПУ136 |      ||ПУ137 |      |
Прочие доходы, связанные с получением
вознаграждения                          |ПУ150 |      ||ПУ151 |      |
Расходы, связанные с выплатой
вознаграждения                          |ПУ20  |      ||ПУ21  |      |
по привлеченным вкладам других банков   |ПУ210 |      ||ПУ211 |      |
по корреспондентским счетам             |ПУ212 |      ||ПУ213 |      |
по вкладам до востребования             |ПУ214 |      ||ПУ215 |      |
по условным вкладам                     |ПУ216 |      ||ПУ217 |      |

кіріс (өтелмеген шығын)                ҚЖК 68 |     ҚЖК 69 |
Қайта бағалау бойынша резервтер        ҚЖК 70 |     ҚЖК 71 |
Жиынтығы, капитал                      ҚЖК 72 |     ҚЖК 73 |
Жиынтығы, міндеттемелер және капитал   ҚЖК 74 |     ҚЖК 75 |
Анықтама: Халықаралық рейтинг агенттіктері берген банктің
рейтингтері
___________________________________________________________________
Бірінші басшы _______________күні ______________
Бас бухгалтер ______________күні _______________
Орындаушы _______________
Телефон _______________
МО
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының
екінші деңгейдегі банктерінің
реттеуші есебінің тізбесі,
нысандары және ұсыну мерзімдері
туралы нұсқаулығына 2-қосымша
Ескерту: 2-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Ұлттық Банкі
Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 431   қаулысымен .
___________________________________________________________________
Кірістер мен шығыстар
(бұдан әрі - ПШ)
_________________________________
(банктің атауы)
200___жылғы "_____" "_______________" жағдай бойынша
___________________________________________________________________
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
Ағымдағы    Күнтізбелік жыл
тоқсан      басынан бері
есепті күнгі
_____________________________
Сыйақы алуға байланысты кірістер:     ПШ10   |     ПШ11   |
Корреспонденттік шоттар және банкте
орналастырылған салымдары бойынша     ПШ110  |     ПШ111  |
бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары бойынша                  ПШ112  |     ПШ113  |
бағалы қағаздар бойынша              ПШ120  |     ПШ121  |
заемдар бойынша:                     ПШ130  |     ПШ131  |
банктерге берілген                   ПШ132  |     ПШ133  |
заңды тұлғаларға берілген            ПШ134  |     ПШ135  |
жеке тұлғаларға берілген             ПШ136  |     ПШ137  |
Сыйақы алуға байланысты басқа да
кірістер                              ПШ150  |     ПШ151  |
Сыйақы төлеуге байланысты шығыстар:   ПШ20   |     ПШ21   |
басқа банктердің тартылған
салымдары бойынша:                   ПШ210  |     ПШ211  |
корреспонденттік шоттар бойынша      ПШ212  |     ПШ213  |
талап ету салымдары бойынша          ПШ214  |     ПШ215  |
шартты салымдары бойынша             ПШ216  |     ПШ217  |

по срочным вкладам                      |ПУ218 |      ||ПУ219 |      |
по привлеченным вкладам юридических и   |ПУ220 |      ||ПУ221 |      |
физических лиц:
по корреспондентским/текущим счетам     |ПУ222 |      ||ПУ223 |      |
по вкладам до востребования             |ПУ224 |      ||ПУ225 |      |
по условным вкладам                     |ПУ226 |      ||ПУ227 |      |
по срочным вкладам                      |ПУ228 |      ||ПУ229 |      |
по займам:                              |ПУ230 |      ||ПУ231 |      |
полученным от Национального Банка       |ПУ232 |      ||ПУ233 |      |
Республики Казахстан
полученным от других банков и нефинансо-|ПУ234 |      ||ПУ235 |      |
вых организаций
полученным от Правительства Республики  |ПУ236 |      ||ПУ237 |      |
Казахстан и местных органов власти
Республики Казахстан
полученным от центральных иностранных   |ПУ238 |      ||ПУ239 |      |
банков и международных финансовых
организаций
по операциям "РЕПО" с ценными бумагами  |ПУ240 |      ||ПУ241 |      |
по ценным бумагам                       |ПУ250 |      ||ПУ251 |      |
Прочие расходы, связанные с выплатой
вознаграждения                          |ПУ270 |      ||ПУ271 |      |
Чистые доходы, связанные с получением
вознаграждения                          |ПУ30  |      ||ПУ31  |      |
Доходы, не связанные с получением
вознаграждения:                         |ПУ40  |      ||ПУ41  |      |
по дилинговым операциям                 |ПУ410 |      ||ПУ411 |      |
в виде комиссионных и сборов            |ПУ420 |      ||ПУ421 |      |
в виде дивидендов и от прочих инвестиций|ПУ430 |      ||ПУ431 |      |
от переоценки финансовых активов        |ПУ440 |      ||ПУ441 |      |
от реализации активов                   |ПУ450 |      ||ПУ451 |      |
Прочие доходы, не связанные с получением
вознаграждения                          |ПУ460 |      ||ПУ461 |      |
Расходы, не связанные с выплатой
вознаграждения                          |ПУ50  |      ||ПУ51  |
по дилинговым операциям                 |ПУ510 |      ||ПУ511 |      |
по выплате комиссионных и сборов        |ПУ520 |      ||ПУ521 |      |
по переоценки финансовых активов        |ПУ530 |      ||ПУ531 |      |
Расходы на персонал банка               |ПУ540 |      ||ПУ541 |      |
Заработная плата                        |ПУ542 |      ||ПУ543 |      |
Пособия                                 |ПУ544 |      ||ПУ545 |      |
Прочие расходы на персонал банка        |ПУ546 |      ||ПУ547 |      |
Расходы на содержание офиса и
оборудования                            |ПУ550 |      ||ПУ551 |      |

мерзімді салымдары бойынша           ПШ218  |     ПШ219  |
заңды және жеке тұлғалардың
тартылған салымдары бойынша:         ПШ220  |     ПШ221  |
корреспонденттік/ағымдағы шоттар
бойынша                              ПШ222  |     ПШ223  |
талап ету салымдары бойынша          ПШ224  |     ПШ225  |
шартты салымдары бойынша             ПШ226  |     ПШ227  |
мерзімді салымдары бойынша           ПШ228  |     ПШ229  |
заемдар бойынша:                     ПШ230  |     ПШ231  |
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкінен алынған              ПШ232  |     ПШ233  |
басқа банктерден және қаржылық
емес ұйымдардан алынған              ПШ234  |     ПШ235  |
Қазақстан Республикасының
Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті билік
органдарынан алынған                 ПШ236  |     ПШ237  |
орталық шетелдік банктерден және
халықаралық қаржылық ұйымдардан
алынған                              ПШ238  |     ПШ239  |
бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша                 ПШ240  |     ПШ241  |
бағалы қағаздар бойынша              ПШ250  |     ПШ251  |
Сыйақы төлеуге байланысты басқа да
шығыстар                               ПШ270  |     ПШ271  |
Сыйақы алуға байланысты таза кірістер  ПШ30   |     ПШ31   |
Сыйақы алуға байланысты емес кірістер: ПШ40   |     ПШ41   |
дилинг операциялары бойынша          ПШ410  |     ПШ411  |
комиссиялық және алымдар түрінде     ПШ420  |     ПШ421  |
дивидендтер түрінде және басқа да
инвестициялардан                     ПШ430  |     ПШ431  |
қаржы активтерін қайта бағалаудан    ПШ440  |     ПШ441  |
активтерді сатудан                   ПШ450  |     ПШ451  |
Сыйақы алуға байланысты емес басқа
да кірістер                            ПШ460  |     ПШ461  |
Сыйақы төлеуге байланысты емес
шығыстар                               ПШ50   |     ПШ51   |
дилинг операциялары бойынша          ПШ510  |     ПШ511  |
комиссия және алымдар төлеу бойынша  ПШ520  |     ПШ521  |
қаржы активтерін қайта бағалау
бойынша                              ПШ530  |     ПШ531  |
Банк қызметкерлеріне жұмсалған
шығыстар                               ПШ540  |     ПШ541  |
Жалақы                               ПШ542  |     ПШ543  |
Жәрдемақылар                         ПШ544  |     ПШ545  |
Банк қызметкерлеріне жұмсалған
басқа да шығыстар                    ПШ546  |     ПШ547  |
Офисті және құрал-жабдықтарды
ұстауға арналған шығыстар              ПШ550  |     ПШ551  |

Судебные издержки                       |ПУ552 |      ||ПУ553 |      |
Расходы по выплате налогов и других
обязательных платежей в бюджет, за
исключением подоходного налога          |ПУ560 |      ||ПУ561 |      |
Амортизационные отчисления              |ПУ570 |      ||ПУ571 |      |
Расходы и потери от реализации или
безвозмездной передачи активов          |ПУ580 |      ||ПУ581 |      |
Прочие расходы, не связанные с выплатой
вознаграждения                          |ПУ590 |      ||ПУ591 |      |
Чистый доход от обычной деятельности до
отчисления в резервы                    |ПУ60  |      ||ПУ61  |      |
Ассигнования на резервы                 |ПУ62  |      ||ПУ63  |      |
Чистый доход от обычной деятельности
после отчислений в резервы              |ПУ70  |      ||ПУ71  |      |
Непредвиденные статьи:                  |ПУ760 |      ||ПУ761 |      |
Непредвиденные доходы                   |ПУ770 |      ||ПУ771 |      |
Непредвиденные расходы                  |ПУ780 |      ||ПУ781 |      |
Доходы (расходы) до выплаты
подоходного налога                      |ПУ80  |      ||ПУ81  |      |
Расходы по выплате подоходного налога   |ПУ82  |      ||ПУ83  |      |
Чистый доход (расход)                   |ПУ90  |      ||ПУ91  |      |
---------------------------------------------------------------------
Пояснительные статьи:
Объявленные дивиденды                   |ПУ100 |      ||ПУ101 |
Количество работников, занятых полный   |ПУ102 |      |
рабочий день
---------------------------------------------------------------------
Первый руководитель  __________дата________
М.П.
Главный бухгалтер _____________дата________
Исполнитель _______________________________
телефон
Приложение 3
к Инструкции о перечне, формах и
сроках представления регуляторной
отчетности банками второго уровня
Республики Казахстан  <*>
Сноска. В приложение 3 внесены изменения - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 19 февраля 2005 года  N 39  (вводится в действие с 1 апреля 2005 года).
Займы в деталях (далее - ЗД)
______________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "__" ___________ 200__года
(в тысячах тенге)
_________________________________________________________________________
Займы                   Всего       Из них в иностранной
валюте
_________________________________________________________________________
Займы банкам                           |ЗД10  |      ||ЗД11  |      |
Займы юридическим лицам                |ЗД20  |      ||ЗД21  |      |

Сот шығасылары                         ПШ552  |     ПШ553  |
Табыс салығын қоспағанда салық және
бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдерді төлеу бойынша шығыстар      ПШ560  |     ПШ561  |
Амортизациялық аударымдар              ПШ570  |     ПШ571  |
Активтерді сатудан немесе өтеусіз
беруден болған шығыстар мен залалдар   ПШ580  |     ПШ581  |
Сыйақы төлеуге байланысты емес басқа
да шығыстар                            ПШ590  |     ПШ591  |
Резервтерге аударым жасағанға дейінгі
әдеттегі қызметтен таза кіріс          ПШ60   |     ПШ61   |
Резервтерге қаржы бөлу                 ПШ62   |     ПШ63   |
Резервтерге аударым жасағаннан
кейінгі әдеттегі қызметтен таза кіріс  ПШ70   |     ПШ71   |
Көзделмеген баптар:                    ПШ760  |     ПШ761  |
Көзделмеген кірістер                   ПШ770  |     ПШ771  |
Көзделмеген шығыстар                   ПШ780  |     ПШ781  |
Табыс салығын төлегенге дейінгі
кірістер (шығыстар)                    ПШ80   |     ПШ81   |
Табыс салығын төлеу бойынша шығыстар   ПШ82   |     ПШ83   |
Таза кіріс (шығыс)                     ПШ90   |     ПШ91   |
Түсіндірме баптар:
Жарияланған дивидендтер              ПШ100  |     ПШ101  |
Толық жұмыс күнімен қамтылған
қызметкерлер саны                    ПШ102  |            |
____________________________________________________________________
Бірінші басшы _______________күні ______________
Бас бухгалтер ______________күні _______________
Орындаушы ______________
телефоны _______________
МО
Қазақстан Республикасының
екінші деңгейдегі банктерінің
реттеуші есебінің тізбесі,
нысандары және ұсыну мерзімдері
туралы нұсқаулығына
3-қосымша
Ескерту: 3-қосымша толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының
2005 жылғы 19 ақпандағы  N 39  Қаулысымен.
Заемдар жан-жақты көрсетілген (бұдан әрі - ЖЖЗ)
____________________________________
(банктің атауы)
200__жылғы "___" ________ жағдай бойынша
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
Заемдар                       Барлығы         Оның ішінде
шетел
валютасымен
___________________________________________________________________
Банктерге заемдар                      ЗЖЖ10   |     ЗЖЖ11  |
Заңды тұлғаларға заемдар               ЗЖЖ20   |     ЗЖЖ21  |

Займы физическим лицам                 |ЗД30  |      ||ЗД31  |      |
На потребительские цели                |ЗД310 |      ||ЗД311 |      |
На покупку жилья                       |ЗД320 |      ||ЗД321 |      |
Прочие займы                           |ЗД330 |      ||ЗД331 |      |
_________________________________________________________________________
Займы по виду залога:
_________________________________________________________________________
Ломбардные (под залог ценных бумаг и
драгоценных металлов)                  |ЗД410 |      ||ЗД411 |      |
Ипотечные                              |ЗД420 |      ||ЗД421 |      |
в том числе под залог недвижимости     |ЗД430 |      ||ЗД431 |      |
Займы по кредитным карточкам
(под залог вклада)                     |ЗД440 |      ||ЗД441 |      |
Гарантии и поручительства              |ЗД450 |      ||ЗД451 |      |
в том числе гарантии Правительства
Республики Казахстан                   |ЗД460 |      ||ЗД461 |      |
Другое обеспечение                     |ЗД470 |      ||ЗД471 |      |
Бланковые                              |ЗД480 |      ||ЗД481 |      |
Итого займов                           |ЗД40  |      ||ЗД41  |      |
_______________________________________|______|______||______|______|
Справочно: Средневзвешенная ставка вознаграждения по
предоставленным займам (в процентах)
_________________________________________________________________________
В тенге       В иностранной
валюте
_________________________________________________________________________
Банкам                                 |ЗД50  |      ||ЗД51  |      |
Юридическим лицам                      |ЗД60  |      ||ЗД61  |      |
Физическим лицам                       |ЗД70  |      ||ЗД71  |      |
в том числе на покупку жилья           |ЗД700 |      ||ЗД701 |      |
_______________________________________|______|______||______|______|____
на потребительские цели                |ЗД702 |      ||ЗД703 |      |
_______________________________________|______|______||______|______|____
Первый руководитель  __________дата________
М.П.
Главный бухгалтер _____________дата________
Исполнитель _______________________________
телефон
Приложение 4
к Инструкции о перечне, формах и
сроках представления регуляторной
отчетности банками второго уровня
Республики Казахстан  <*>
Сноска. В приложение 4 внесены изменения - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 19 февраля 2005 года  N 39  (вводится в действие с 1 апреля 2005 года).
Обязательства по корреспондентским, текущим
счетам и вкладам (далее - ВО)
______________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "__" ___________ 200__года
(в тысячах тенге)
__________________________________________________________________________
Виды                    Банки      Физические лица Юридические лица
__________________________________________________________________________
Корреспондентские/|Всего, в   |ВО10  |      ||ВО11  |      ||ВО12  |      |
текущие счета     |том числе
|тенге      |ВО110 |      ||ВО111 |      ||ВО112 |      |
|доллар США |ВО120 |      ||ВО121 |      ||ВО122 |      |
|евро       |ВО130 |      ||ВО131 |      ||ВО132 |      |
|прочие     |ВО140 |      ||ВО141 |      ||ВО142 |      |
|валюты
---------------------------------------------------------------------------
в том числе
__________________________________________________________________________
Корреспондентские/|Всего, в   |ВО20  |      ||ВО21  |      ||ВО22  |      |
текущие счета, по |том числе
которым банком    |тенге      |ВО210 |      ||ВО211 |      ||ВО212 |      |
выплачивается     |доллар США |ВО220 |      ||ВО221 |      ||ВО222 |      |
вознаграждение    |евро       |ВО230 |      ||ВО231 |      ||ВО232 |      |
|прочие     |ВО240 |      ||ВО241 |      ||ВО242 |      |
|валюты
---------------------------------------------------------------------------
Корреспондентские/|Всего, в   |ВО30  |      ||ВО31  |      ||ВО32  |      |
текущие счета, по |том числе
которым банком    |тенге      |ВО310 |      ||ВО311 |      ||ВО312 |      |
не выплачивается  |доллар США |ВО320 |      ||ВО321 |      ||ВО322 |      |
вознаграждение    |евро       |ВО330 |      ||ВО331 |      ||ВО332 |      |
|прочие     |ВО340 |      ||ВО341 |      ||ВО342 |      |
|валюты
---------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
До востребования  |Всего, в   |ВО40  |      ||ВО41  |      ||ВО42  |      |
|том числе
|тенге      |ВО410 |      ||ВО411 |      ||ВО412 |      |
|доллар США |ВО420 |      ||ВО421 |      ||ВО422 |      |
|евро       |ВО430 |      ||ВО431 |      ||ВО432 |      |
|прочие     |ВО440 |      ||ВО441 |      ||ВО442 |      |
|валюты
---------------------------------------------------------------------------
в том числе
__________________________________________________________________________
Вклады до         |Всего, в   |ВО50  |      ||ВО51  |      ||ВО52  |      |
востребования, по |том числе
которым банком    |тенге      |ВО510 |      ||ВО511 |      ||ВО512 |      |

Жеке тұлғаларға заемдар                ЗЖЖ30   |     ЗЖЖ31  |
Тұтыну мақсаттарына                  ЗЖЖ310  |     ЗЖЖ311 |
Тұрғын үй сатып алуға                ЗЖЖ320  |     ЗЖЖ321 |
Басқа да заемдар                     ЗЖЖ330  |     ЗЖЖ331 |
Кепіл түрі бойынша заемдар:
Ломбардтық (бағалы қағаздарды және     ЗЖЖ410  |     ЗЖЖ411 |
қымбат металдарды кепiлге)
Ипотекалық                             ЗЖЖ420  |     ЗЖЖ421 |
оның iшiнде жылжымайтын мүлiктi      ЗЖЖ430  |     ЗЖЖ431 |
кепiлге
Кредиттiк карточкалар бойынша        ЗЖЖ440  |     ЗЖЖ441 |
заемдар (депозиттi кепiлге)
Кепiлдер және кепiлдеме              ЗЖЖ450  |     ЗЖЖ451 |
оның iшiнде Қазақстан Республикасы. ЗЖЖ460  |     ЗЖЖ461 |
ның кепiлдiгi
Басқа да қамтамасыз етулер             ЗЖЖ470  |     ЗЖЖ471 |
Бланктік                               ЗЖЖ480  |     ЗЖЖ481 |
Жиынтығы, заемдар                      ЗЖЖ40   |     ЗЖЖ41  |
Анықтама үшiн: Заемдар бойынша орташа алынған сыйақы (%-пен)
Теңгемен  Шетел валютасымен
Банктерге                              ЗЖЖ50   |     ЗЖЖ51  |
Заңды тұлғаларға                       ЗЖЖ60   |     ЗЖЖ61  |
Жеке тұлғаларға                        ЗЖЖ70   |     ЗЖЖ71  |
оның iшiнде тұрғын үй сатып алуға    ЗЖЖ700  |     ЗЖЖ701 |
тұтыну мақсаттарына                    ЗД702   |     ЗД703  |
___________________________________________________________________
Бірінші басшы ________ күні ________
Бас бухгалтер ________ күні ________
Орындаушы _______________
тел. ____________
МО
Қазақстан Республикасының
екінші деңгейдегі банктерінің
реттеуші есебінің тізбесі,
нысандары және ұсыну мерзімдері
туралы нұсқаулығына
4-қосымша
Ескерту: 4-қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы нарығын
және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі
басқармасының 2005 жылғы 19 ақпандағы  N 39  Қаулысымен.
Корреспонденттік, ағымдағы шоттар және
салымдар бойынша міндеттемелер (CМ)
____________________________________
(банктің атауы)
200__жылғы "___" ________ жағдай бойынша
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
Түрлері                     |Банктер|Жеке    | Заңды
|       |тұлғалар| тұлғалар
___________________________________________________________________
Барлығы, оның ішінде СМ10 |   СМ11 |   СМ12 |
Корреспонденттік/ теңге                СМ110|   СМ111|   СМ112|
ағымдағы шоттар   АҚШ доллары          СМ120|   СМ121|   СМ122|
эуро                 СМ130|   СМ131|   СМ132|
басқа валюталар      СМ140|   СМ141|   СМ142|
оның ішінде
банк сыйақы     Барлығы, оның ішінде СМ20 |   СМ21 |   СМ22 |
төлейтін        теңге                СМ210|   СМ211|   СМ212|
корреспонденттік/ АҚШ доллары          СМ220|   СМ221|   СМ222|
ағымдағы шоттар   эуро                 СМ230|   СМ231|   СМ232|
басқа валюталар      СМ240|   СМ241|   СМ242|
банк сыйақы     Барлығы, оның ішінде СМ30 |   СМ31 |   СМ32 |
төлемейтін      теңге                ДО310|   ДО311|   ДО312|
корреспонденттік/ АҚШ доллары          ДО320|   ДО321|   ДО322|
ағымдағы шоттар   эуро                 ДО330|   ДО331|   ДО332|
басқа валюталар      ДО340|   ДО341|   ДО342|
Барлығы, оның ішінде СМ40 |   СМ41 |   СМ42 |
Талап ету бойынша теңге                СМ410|   СМ411|   СМ412|
АҚШ доллары          СМ420|   СМ421|   СМ422|
эуро                 СМ430|   СМ431|   СМ432|
басқа валюталар      СМ440|   СМ441|   СМ442|
оның ішінде
банк сыйақы      Барлығы, оның ішінде СМ50 |   СМ51 |   СМ52 |
төлейтін талап   теңге                СМ510|   СМ511|   СМ512|

1.Сельское хозяйство, охота |КД10  |   ||КД11  |  ||КД12  |   ||КД13  |   |
и предоставление услуг в
этих областях
2.Лесное хозяйство и        |КД20  |   ||КД21  |  ||КД22  |   ||КД23  |   |
предоставление услуг
в этой области
5.Рыболовство, рыбоводство  |КД30  |   ||КД31  |  ||КД32  |   ||КД33  |   |
и предоставление услуг в
этих областях
10.Добыча угляи, лигнита и  |КД40  |   ||КД41  |  ||КД42  |   ||КД43  |   |
торфа
11.Добыча сырой нефти и     |КД50  |   ||КД51  |  ||КД52  |   ||КД53  |   |
природного газа;
предоставление услуг в
этих областях
12.Добыча урановой и        |КД60  |   ||КД61  |  ||КД62  |   ||КД63  |   |
ториевой руды
13.Добыча металлических руд |КД70  |   ||КД71  |  ||КД72  |   ||КД73  |   |
14.Прочие отрасли горнодо-  |КД80  |   ||КД81  |  ||КД82  |   ||КД83  |   |
бывающей промышленности
15.Производство пищевых     |КД90  |   ||КД91  |  ||КД92  |   ||КД93  |   |
продуктов, включая
напитки
16.Производство табачных    |КД100 |   ||КД101 |  ||КД102 |   ||КД103 |   |
изделий
17.Текстильное производство |КД110 |   ||КД111 |  ||КД112 |   ||КД113 |   |
18.Производство одежды;     |КД120 |   ||КД121 |  ||КД122 |   ||КД123 |   |
выделка и крашение меха
19.Производство кожи,       |КД130 |   ||КД131 |  ||КД132 |   ||КД133 |   |
изделий из кожи и
производство обуви
20.Обработка древесины и    |КД140 |   ||КД141 |  ||КД142 |   ||КД143 |   |
производство изделий из
дерева и пробки,
кроме мебели
21.Производство бумажной    |КД150 |   ||КД151 |  ||КД152 |   ||КД153 |   |
массы, бумаги, картона
и изделий из них
22.Издательская и           |КД160 |   ||КД161 |  ||КД162 |   ||КД163 |   |
полиграфическая
деятельность,
тиражирование записанных
носителей информации
23.Производство кокса,      |КД170 |   ||КД171 |  ||КД172 |   ||КД173 |   |
нефтепродуктов и
ядерных материалов
24.Химическая промышленность|КД180 |   ||КД181 |  ||КД182 |   ||КД183 |   |
25.Производство резиновых и |КД190 |   ||КД191 |  ||КД192 |   ||КД193 |   |
пластмассовых изделий
26.Производство прочих неме-|КД200 |   ||КД201 |  ||КД202 |   ||КД203 |   |
таллических минеральных
продуктов
27.Металлургическая промыш- |КД210 |   ||КД211 |  ||КД212 |   ||КД213 |   |
ленность
28.Производство готовых     |КД220 |   ||КД221 |  ||КД222 |   ||КД223 |   |
металлических изделий
29.Производство машин и     |КД230 |   ||КД231 |  ||КД232 |   ||КД233 |   |
оборудования
30.Производство офисного    |КД240 |   ||КД241 |  ||КД242 |   ||КД243 |   |
оборудования и
вычислительной техники
31.Производство электричес- |КД250 |   ||КД251 |  ||КД252 |   ||КД253 |   |
ких машин и электро-
оборудования

1  Ауыл шаруашылығы, аң аулау    КС10 |  |КС11 |  |КС12 |  |КС13 |
және осы салаларда қызмет
көрсету
2  Орман шаруашылығы және        КС20 |  |КС21 |  |КС22 |  |КС23 |
осы салада қызмет көрсету
5  Балық аулау, балық өсiру және КС30 |  |КС31 |  |КС32 |  |КС33 |
осы салаларда қызмет көрсету
10 Көмiр лигнит және торф шығару КС40 |  |КС41 |  |КС42 |  |КС43 |
11 Шикi мұнай мен табиғи газды   КС50 |  |КС51 |  |КС52 |  |КС53 |
шығару осы салаларда қызмет
көрсету
12 Уран және торий рудасын      КС60 |  |КС61 |  |КС62 |  |КС63 |
13 Металл рудасын шығару        КС70 |  |КС71 |  |КС72 |  |КС73 |
14 Тау кен өнеркәсiбiнiң басқа  КС80 |  |КС81 |  |КС82 |  |КС83 |
салалары
15 Тамақ өнiмдерiн өндiру,      КС90 |  |КС91 |  |КС92 |  |КС93 |
ішімдіктерді қосқанда
16 Темекi өнiмдерiн өндiру      КС100|  |КС101|  |КС102|  |КС103|
17 Мақта-мата өндірісі          КС110|  |КС111|  |КС112|  |КС113|
18 Киiм тiгу; аң терiсiн        КС120|  |КС121|  |КС122|  |КС123|
өңдеу және бояу
19 Теріні, терiден жасалған     КС130|  |КС131|  |КС132|  |КС133|
бұйымдарды өңдеу аяқ киiм
шығару
20 Ағашты өңдеу және ағаш пен   КС140|  |КС141|  |КС142|  |КС143|
пробкадан, жиһаздан басқа,
бұйымдар шығару
21 Қағаз массасын, қағазды,     КС150|  |КС151|  |КС152|  |КС153|
картонды және олардан
жасалған бұйымдарды шығару
22 Баспа және полиграфиялық     КС160|  |КС161|  |КС162|  |КС163|
қызмет, жазылып алынған
ақпарат тасымалдаушыларын
көбейту
23 Кокс, мұнай өнімдерін және   КС170|  |КС171|  |КС172|  |КС173|
ядролық материалдарды
өндіру
24 Химиялық өнеркәсiп           КС180|  |КС181|  |КС182|  |КС183|
25 Резинадан және пластмастан   КС190|  |КС191|  |КС192|  |КС193|
жасалған бұйымдарды шығару
26 Құрамында металы жоқ басқа   КС200|  |КС201|  |КС202|  |КС203|
минералдық өнiмдердi шығару
27 Металл өнеркәсiбi            КС210|  |КС211|  |КС212|  |КС213|
28 Дайын металл бұйымдарын      КС220|  |КС221|  |КС222|  |КС223|
шығару
29 Машиналар мен құрал-жабдық.  КС230|  |КС231|  |КС232|  |КС233|
тарды шығару
30 Офис жабдығын және есептеуiш КС240|  |КС241|  |КС242|  |КС243|
техниканы шығару
31 Электр машиналарын және      КС250|  |КС251|  |КС252|  |КС253|
электржабдығын шығару

32.Производство аппаратуры  |КД260 |   ||КД261 |  ||КД262 |   ||КД263 |   |
для радио, телевидения
и связи
33.Производство изделий     |КД270 |   ||КД271 |  ||КД272 |   ||КД273 |   |
медицинской техники,
средств измерений,
оптических приборов и
аппаратуры, часов
34.Производство             |КД280 |   ||КД281 |  ||КД282 |   ||КД283 |   |
автомобилей, прицепов
и полуприцепов
35.Производство прочих      |КД290 |   ||КД291 |  ||КД292 |   ||КД293 |   |
транспортных средств
36.Производство мебели и    |КД300 |   ||КД301 |  ||КД302 |   ||КД303 |   |
прочей продукции, не
включенной в другие
группировки
37.Обработка вторичного     |КД310 |   ||КД311 |  ||КД312 |   ||КД313 |   |
сырья
40.Производство и распреде- |КД320 |   ||КД321 |  ||КД322 |   ||КД323 |   |
ление электроэнергии,
газа, пара и горячей воды
41.Сбор, очистка и распре-  |КД330 |   ||КД331 |  ||КД332 |   ||КД333 |   |
деление воды
45.Строительство            |КД340 |   ||КД341 |  ||КД342 |   ||КД343 |   |
50.Торговля автомобилями    |КД350 |   ||КД351 |  ||КД352 |   ||КД353 |   |
и мотоциклами, их
техническое обслуживание
и ремонт
51.Оптовая торговля и       |КД360 |   ||КД361 |  ||КД362 |   ||КД363 |   |
торговля через агентов,
кроме торговли
автомобилями и
мотоциклами
52.Розничная торговля,      |КД370 |   ||КД371 |  ||КД372 |   ||КД373 |   |
кроме торговли
автомобилями и
мотоциклами; ремонт
бытовых изделий и
предметов личного
пользования
55.Предоставление услуг     |КД380 |   ||КД381 |  ||КД382 |   ||КД383 |   |
гостиницами и
ресторанами
60.Деятельность
сухопутного транспорта   |КД390 |   ||КД391 |  ||КД392 |   ||КД393 |   |
61.Деятельность
водного транспорта       |КД400 |   ||КД401 |  ||КД402 |   ||КД403 |   |
62.Деятельность
воздушного транспорта    |КД410 |   ||КД411 |  ||КД412 |   ||КД413 |   |
63.Вспомогательная и допол- |КД420 |   ||КД421 |  ||КД422 |   ||КД423 |   |
нительная транспортная
деятельность
64.Почта и связь            |КД430 |   ||КД431 |  ||КД432 |   ||КД433 |   |
65.Финансовое посредничество|КД440 |   ||КД441 |  ||КД442 |   ||КД443 |   |
66.Страхование              |КД450 |   ||КД451 |  ||КД452 |   ||КД453 |   |
67.Вспомогательная          |КД460 |   ||КД461 |  ||КД462 |   ||КД463 |   |
деятельность в сфере
финансового посредни-
чества и страхования
70.Операции с недвижимым    |КД470 |   ||КД471 |  ||КД472 |   ||КД473 |   |
имуществом
71.Аренда машин и оборудо-
вания без оператора и
прокат бытовых изделий и
предметов личного
пользования              |КД480 |   ||КД481 |  ||КД482 |   ||КД483 |   |
72.Деятельность, связанная с
вычислительной техникой  |КД490 |   ||КД491 |  ||КД492 |   ||КД493 |   |

32 Радио, телевидение және      КС260|  |КС261|  |КС262|  |КС263|
байланыс үшiн аппаратура
шығару
33 Медициналық техника          КС270|  |КС271|  |КС272|  |КС273|
бұйымдарын, өлшеу құралдарын,
оптикалық аспаптар пен
аппаратуларды, сағаттарды
шығару
34 Автомобильдерді,             КС280|  |КС281|  |КС282|  |КС283|
тіркемелер мен жартылай
тіркемелерді шығару
35 Басқа көлік құралдарын       КС290|  |КС291|  |КС292|  |КС293|
шығару
36 Жиһаз шығару, және басқа     КС300|  |КС301|  |КС302|  |КС303|
топтарға енгізілмеген
басқа өнімдер
37 Қайталама шикізатты өңдеу    КС310|  |КС311|  |КС312|  |КС313|
40 Электр қуатын, газды,        КС320|  |КС321|  |КС322|  |КС323|
буды және ыстық суды өндiру
41 Су жинау, тазарту және бөлу  КС330|  |КС331|  |КС332|  |КС333|
45 Құрылыс                      КС340|  |КС341|  |КС342|  |КС343|
50 Автомобильдер мен            КС350|  |КС351|  |КС352|  |КС353|
мотоциклдерді сату, оларға
техникалық қызмет көрсету
және жөндеу
51 Көтерме сауда және           КС360|  |КС361|  |КС362|  |КС363|
автомобильдер мен мото.
циклдерді сатуды қоспа.
ғанда, агенттер арқылы
сауда
52 Автомобильдер мен            КС370|  |КС371|  |КС372|  |КС373|
мотоциклдерді сатуды қос.
пағанда, бөлшек сауда;
тұрмыстық бұйымдар мен
жеке пайдалану заттарын
жөндеу
55 Қонақ үйлер мен мейрам.      КС380|  |КС381|  |КС382|  |КС383|
ханалардың қызмет көрсетуі
60 Жер бетiнде жүретiн көлiк.   КС390|  |КС391|  |КС392|  |КС393|
тің қызметі
61 Су бетiнде жүретiн көлiк.    КС400|  |КС401|  |КС402|  |КС403|
тің қызметі
62 Әуе көлiгінің қызметі        КС410|  |КС411|  |КС412|  |КС413|
63 Қосалқы және қосымша көлiк   КС420|  |КС421|  |КС422|  |КС423|
қызметi
64 Почта және байланыс          КС430|  |КС431|  |КС432|  |КС433|
65 Қаржы делдалдығы             КС440|  |КС441|  |КС442|  |КС443|
66 Сақтандыру                   КС450|  |КС451|  |КС452|  |КС453|
67 Қаржы делдалдығы және        КС460|  |КС461|  |КС462|  |КС463|
сақтандыру саласындағы
қосалқы қызмет
70 Жылжымайтын мүлiкпен         КС470|  |КС471|  |КС472|  |КС473|
операциялар
71 Операторсыз машиналар мен    КС480|  |КС481|  |КС482|  |КС483|
жабдықты жалға алу және
тұрмыстық бұйымдар мен
жеке пайдалану заттарын
жалға беру
72 Есептеуіш техникамен         КС490|  |КС491|  |КС492|  |КС493|
байланысты қызмет

15.Производство пищевых     |КД710 |   ||КД711 |  ||КД712 |   ||КД713 |   |
продуктов, включая
напитки
16.Производство табачных    |КД720 |   ||КД721 |  ||КД722 |   ||КД723 |   |
изделий
17.Текстильное производство |КД730 |   ||КД731 |  ||КД732 |   ||КД733 |   |
18.Производство одежды;     |КД740 |   ||КД741 |  ||КД742 |   ||КД743 |   |
выделка и крашение меха
19.Производство кожи,       |КД750 |   ||КД751 |  ||КД752 |   ||КД753 |   |
изделий из кожи и
производство обуви
20.Обработка древесины и
производство изделий из
дерева и пробки, кроме
мебели                   |КД760 |   ||КД761 |  ||КД762 |   ||КД763 |   |
21.Производство бумажной
массы, бумаги, картона
и изделий из них         |КД770 |   ||КД771 |  ||КД772 |   ||КД773 |   |
22.Издательская и поли-
графическая деятельность,
тиражирование записанных
носителей информации     |КД780 |   ||КД781 |  ||КД782 |   ||КД783 |   |
23.Производство кокса,      |КД790 |   ||КД791 |  ||КД792 |   ||КД793 |   |
нефтепродуктов и ядерных
материалов
24.Химическая промышленность|КД800 |   ||КД801 |  ||КД802 |   ||КД803 |   |
25.Производство резиновых и |КД810 |   ||КД811 |  ||КД812 |   ||КД813 |   |
пластмассовых изделий
26.Производство прочих неме-|КД820 |   ||КД821 |  ||КД822 |   ||КД823 |   |
таллических минеральных
продуктов
27.Металлургическая промыш- |КД830 |   ||КД831 |  ||КД832 |   ||КД833 |   |
ленность
28.Производство готовых     |КД840 |   ||КД841 |  ||КД842 |   ||КД843 |   |
металлических изделий
29.Производство машин и     |КД850 |   ||КД851 |  ||КД852 |   ||КД853 |   |
оборудования
30.Производство офисного    |КД860 |   ||КД861 |  ||КД862 |   ||КД863 |   |
оборудования и
вычислительной техники
31.Производство электричес- |КД870 |   ||КД871 |  ||КД872 |   ||КД873 |   |
ких машин и электро-
оборудования
32.Производство аппаратуры  |КД880 |   ||КД881 |  ||КД882 |   ||КД883 |   |
для радио, телевидения
и связи
33.Производство изделий
медицинской техники,
средств измерений,
оптических приборов и
аппаратуры, часов        |КД890 |   ||КД891 |  ||КД892 |   ||КД893 |   |
34.Производство автомобилей,
прицепов и полуприцепов  |КД900 |   ||КД901 |  ||КД902 |   ||КД903 |   |
35.Производство прочих      |КД910 |   ||КД911 |  ||КД912 |   ||КД913 |   |
транспортных средств
36.Производство мебели и    |КД920 |   ||КД921 |  ||КД922 |   ||КД923 |   |
прочей продукции, не
включенной в другие
группировки
37.Обработка вторичного
сырья                    |КД930 |   ||КД931 |  ||КД932 |   ||КД933 |   |
40.Производство и распреде- |КД940 |   ||КД941 |  ||КД942 |   ||КД943 |   |
ление электроэнергии,
газа, пара и горячей
воды

15 Тамақ өнiмдерiн өндiру,   КС710 |  |КС711 |  |КС712 |  |КС713 |
ішімдіктерді қосқанда
16 Темекi өнiмдерiн өндiру   КС720 |  |КС721 |  |КС722 |  |КС723 |
17 Мақта-мата өндірісі       КС730 |  |КС731 |  |КС732 |  |КС733 |
18 Киiм тiгу; аң терiсiн     КС740 |  |КС741 |  |КС742 |  |КС743 |
өңдеу және бояу
19 Теріні, терiден жасалған  КС750 |  |КС751 |  |КС752 |  |КС753 |
бұйымдарды өңдеу, аяқ киiм
шығару
20 Ағашты өңдеу және ағаш    КС760 |  |КС761 |  |КС762 |  |КС763 |
пен пробкадан, жиһаздан
басқа, бұйымдар шығару
21 Қағаз массасын, қағазды,  КС770 |  |КС771 |  |КС772 |  |КС773 |
картонды және олардан
жасалған бұйымдарды
шығару
22 Баспа және полиграфиялық  КС780 |  |КС781 |  |КС782 |  |КС783 |
қызмет, жазылып алынған
ақпарат тасымалдаушыларын
көбейту
23 Кокс өндiру, мұнай,       КС790 |  |КС791 |  |КС792 |  |КС793 |
мұнай өнімдерін және
ядролық материалдарды
өндіру
24 Химиялық өнеркәсiп        КС800 |  |КС801 |  |КС802 |  |КС803 |
25 Резинадан және пластмас.  КС810 |  |КС811 |  |КС812 |  |КС813 |
тан жасалған бұйымдарды
шығару
26 Құрамында металы жоқ      КС820 |  |КС821 |  |КС822 |  |КС823 |
басқа минералдық
өнiмдердi шығару
27 Металл өнеркәсiбi         КС830 |  |КС831 |  |КС832 |  |КС833 |
28 Дайын металл бұйымдарын   КС840 |  |КС841 |  |КС842 |  |КС843 |
шығару
29 Машиналар мен құрал-      КС850 |  |КС851 |  |КС852 |  |КС853 |
жабдықтарды шығару
30 Офис жабдығын және        КС860 |  |КС861 |  |КС862 |  |КС863 |
есептеуiш техниканы
шығару
31 Электр машиналарын және   КС870 |  |КС871 |  |КС872 |  |КС873 |
электржабдығын шығару
32 Радио, телевидение және   КС880 |  |КС881 |  |КС882 |  |КС883 |
байланыс үшiн аппаратура
шығару
33 Медициналық техника       КС890 |  |КС891 |  |КС892 |  |КС893 |
бұйымдарын, өлшеу құрал.
дарын, оптикалық аспап.
тар пен аппаратуларды,
сағаттарды шығару
34 Автомобильдерді,          КС900 |  |КС901 |  |КС902 |  |КС903 |
тіркемелер мен жартылай
тіркемелерді шығару
35 Басқа көлiк құралдарын    КС910 |  |КС911 |  |КС912 |  |КС913 |
шығару
36 Жиһаз шығару және басқа   КС920 |  |КС921 |  |КС922 |  |КС923 |
топтарға енгізілмеген
басқа өнімдер
37 Қайталама шикізатты өңдеу КС930 |  |КС931 |  |КС932 |  |КС933 |
40 Электр қуатын, газды,     КС940 |  |КС941 |  |КС942 |  |КС943 |
буды және ыстық суды өндiру

41.Сбор, очистка и распре-  |КД950 |   ||КД951 |  ||КД952 |   ||КД953 |   |
деление воды
45.Строительство            |КД960 |   ||КД961 |  ||КД962 |   ||КД963 |   |
50.Торговля автомобилями и
мотоциклами, их
техническое обслуживание
и ремонт                 |КД970 |   ||КД971 |  ||КД972 |   ||КД973 |   |
51.Оптовая торговля и       |КД980 |   ||КД981 |  ||КД982 |   ||КД983 |   |
торговля через агентов,
кроме торговли
автомобилями и
мотоциклами
52.Розничная торговля,
кроме торговли
автомобилями и
мотоциклами; ремонт
бытовых изделий и
предметов личного
пользования              |КД990 |   ||КД991 |  ||КД992 |   ||КД993 |   |
55.Предоставление услуг
гостиницами и
ресторанами              |КД1000|   ||КД1001|  ||КД1002|   ||КД1003|   |
60.Деятельность
сухопутного транспорта   |КД1010|   ||КД1011|  ||КД1012|   ||КД1013|   |
61.Деятельность
водного транспорта       |КД1020|   ||КД1021|  ||КД1022|   ||КД1023|   |
62.Деятельность
воздушного транспорта    |КД1030|   ||КД1031|  ||КД1032|   ||КД1033|   |
63.Вспомогательная и допол- |КД1040|   ||КД1041|  ||КД1042|   ||КД1043|   |
нительная транспортная
деятельность
64.Почта и связь            |КД1050|   ||КД1051|  ||КД1052|   ||КД1053|   |
65.Финансовое посредничество|КД1060|   ||КД1061|  ||КД1062|   ||КД1063|   |
66.Страхование              |КД1070|   ||КД1071|  ||КД1072|   ||КД1073|   |
67.Вспомогательная
деятельность в сфере
финансового посредни-
чества и страхования     |КД1080|   ||КД1081|  ||КД1082|   ||КД1083|   |
70.Операции с недвижимым    |КД1090|   ||КД1091|  ||КД1092|   ||КД1093|   |
имуществом
71.Аренда машин и оборудо-
вания без оператора и
прокат бытовых изделий и
предметов личного
пользования              |КД1100|   ||КД1101|  ||КД1102|   ||КД1103|   |
72.Деятельность, связанная с
вычислительной техникой  |КД1110|   ||КД1111|  ||КД1112|   ||КД1113|   |
73.Исследования и разработки|КД1120|   ||КД1121|  ||КД1122|   ||КД1123|   |
74.Предоставление прочих
видов услуг потребителям |КД1130|   ||КД1131|  ||КД1132|   ||КД1133|   |
75.Государственное управ-
ление                    |КД1140|   ||КД1141|  ||КД1142|   ||КД1143|   |
80.Образование              |КД1150|   ||КД1151|  ||КД1152|   ||КД1153|   |
85.Здравоохранение
предоставление
социальных услуг         |КД1160|   ||КД1161|  ||КД1162|   ||КД1163|   |
90.Удаление сточных вод,
отходов и аналогичная
деятельность             |КД1170|   ||КД1171|  ||КД1172|   ||КД1173|   |
91.Деятельность общественных
объединений              |КД1180|   ||КД1181|  ||КД1182|   ||КД1183|   |
92.Деятельность по
организации отдыха и
развлечений, культуры
и спорта                 |КД1190|   ||КД1191|  ||КД1192|   ||КД1193|   |
93.Предоставление индиви-
дуальных услуг           |КД1200|   ||КД1201|  ||КД1202|   ||КД1203|   |
95.Деятельность домашних
хозяйств, нанимающих
домашнюю прислугу        |КД1210|   ||КД1211|  ||КД1212|   ||КД1213|   |
96.Деятельность домашних
хозяйств по производству
товаров для собственного

41 Су жинау, тазарту және    КС950 |  |КС951 |  |КС952 |  |КС953 |
бөлу
45 Құрылыс                   КС960 |  |КС961 |  |КС962 |  |КС963 |
50 Автомобильдер мен         КС970 |  |КС971 |  |КС972 |  |КС973 |
мотоциклдерді сату,
оларға техникалық қызмет
көрсету және жөндеу
51 Көтерме сауда және        КС980 |  |КС981 |  |КС982 |  |КС983 |
автомобильдер мен мото.
циклдерді сатуды қос.
пағанда, агенттер
арқылы сауда
52 Автомобильдер мен         КС990 |  |КС991 |  |КС992 |  |КС993 |
мотоциклдерді сатуды
қоспағанда, бөлшек сауда;
тұрмыстық бұйымдар мен
жеке пайдалану заттарын
жөндеу
55 Қонақ үйлер мен мейрам.   КС1000|  |КС1001|  |КС1002|  |КС1003|
ханалардың қызмет
көрсетуі
60 Жер бетiнде жүретiн       КС1010|  |КС1011|  |КС1012|  |КС1013|
көлiктің қызметі
61 Су бетiнде жүретiн        КС1020|  |КС1021|  |КС1022|  |КС1023|
көлiктің қызметі
62 Әуе көлiгінің қызметі     КС1030|  |КС1031|  |КС1032|  |КС1033|
63 Қосалқы және қосымша      КС1040|  |КС1041|  |КС1042|  |КС1043|
көлiк қызметi
64 Почта және байланыс       КС1050|  |КС1051|  |КС1052|  |КС1053|
65 Қаржы делдалдығы          КС1060|  |КС1061|  |КС1062|  |КС1063|
66 Сақтандыру                КС1070|  |КС1071|  |КС1072|  |КС1073|
67 Қаржы делдалдығы және     КС1080|  |КС1081|  |КС1082|  |КС1083|
сақтандыру саласындағы
қосалқы қызмет
70 Жылжымайтын мүлiкпен      КС1090|  |КС1091|  |КС1092|  |КС1093|
операциялар
71 Операторсыз машиналар мен КС1100|  |КС1101|  |КС1102|  |КС1103|
жабдықты жалға алу және
тұрмыстық бұйымдар мен
жеке пайдалану заттарын
жалға беру
72 Есептеуіш техникамен      КС1110|  |КС1111|  |КС1112|  |КС1113|
байланысты қызмет
73 Зерттеулер                КС1120|  |КС1121|  |КС1122|  |КС1123|
74 Тұтынушыларға басқа.      КС1130|  |КС1131|  |КС1132|  |КС1133|
қызмет түрлерін көрсету
75 Мемлекеттiк басқару       КС1140|  |КС1141|  |КС1142|  |КС1143|
80 Бiлiм беру                КС1150|  |КС1151|  |КС1152|  |КС1153|
85 Денсаулық сақтау және     КС1160|  |КС1161|  |КС1162|  |КС1163|
әлеуметтiк қызмет көрсету
90 Ағынды суды, қалдықтарды  КС1170|  |КС1171|  |КС1172|  |КС1173|
жою және осыған ұқсас
қызметтер
91 Қоғамдық бiрлестіктер.    КС1180|  |КС1181|  |КС1182|  |КС1183|
дiң қызметi
92 Ойын-сауықты, мәдени      КС1190|  |КС1191|  |КС1192|  |КС1193|
және спортты ұйымдастыру
бойынша қызмет
93 Жеке қызмет көрсету       КС1200|  |КС1201|  |КС1202|  |КС1203|
95 Yй қызметшілерін жал.     КС1210|  |КС1211|  |КС1212|  |КС1213|
дайтын үй шаруашылығы
қызметі
96 Жеке тұтыну үшін тауар.   КД1240|  |КД1241|  |КД1242|  |КД1243|
ларды өндіру бойынша
үй шаруашылық-тарының
қызметі
97 Жеке тұтыну үшін қызмет.  КД1250|  |КД1251|  |КД1252|  |КД1253|
терді өндіру бойынша үй
шаруашылық-тарының
қызметі
99 Эксаумақтық ұйымдардың    КС1230|  |КС1231|  |КС1232|  |КС1233|
қызметi