О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 771
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 254. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2003 года N 2414. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
В соответствии с постановлением  Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" приказываю:
1. Внести в приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 1999 года N 771), опубликованный в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 1999 год, N 10 (внесены изменения приказами Министра финансов Республики Казахстан: от 14 сентября 1999 года N 496 - зарегистрирован за N 919, от 18 октября 1999 года N 570 - зарегистрирован за N 941, от 8 декабря 1999 года N 650 - зарегистрирован за N 1019, от 20 июля 2000 года N 331 - зарегистрирован за N 122, от 24 ноября 2000 года N 496  - зарегистрирован за N 919, от 7 апреля 2001 года N 177 - зарегистрирован за N 1484, от 28 мая 2001 года N 278 - зарегистрирован за N 1556, от 15 августа 2001 года N 381 - зарегистрирован за N 1649, от 19 декабря 2001 года N 537 - зарегистрирован за N 1704, от 4 марта 2002 года N 88 - зарегистрирован за N 1802, от 1 июля 2002 года N 302 - зарегистрирован за N 1932, от 15 июля 2002 года N 324 - зарегистрирован за N 1927, от 5 октября 2002 года N 478 - зарегистрирован за N 2028, от 1 ноября 2002 года N 552 - зарегистрирован за N 2046, от 25 декабря 2002 года N 638 - зарегистрирован за N 2130, от 8 мая 2003 года N 191 - зарегистрирован за N 2326) следующие изменения и дополнения:
в заголовке после слова "помощи" дополнить знаком препинания "," (запятой);
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в заголовке после слова "помощи" дополнить знаком препинания "," (запятой);
по всему тексту слова "смета", "сметы", "смет", "смете", "сметах", "сметой", "индивидуальная смета", "индивидуальные сметы", "индивидуальных смет", "индивидуальной сметы", "индивидуальной смете" и "сметы доходов и расходов по средствам, получаемым от реализации платных услуг" заменить словом "план" в соответствующих падежах и числах;
по всему тексту слова "денежных сумм", "денежные средства" и "денежных средств" заменить словом "средства" в соответствующих падежах и числах;
по всему тексту слова "сводная смета", "сводной сметы", "сводную смету", "сводные сметы" и "сводных смет" заменить словами "сводный план" в соответствующих падежах и числах;
в главе 1:
слова "текущий счет", "текущем счете", "текущим счетам", "текущих счетов "Средства от платных услуг", "текущий счет государственного учреждения "Средства от платных услуг", "текущего счета государственного учреждения "Средства от платных услуг" и "текущий счет средств, получаемых от реализации платных услуг" заменить словами "счет по платным услугам" в соответствующих падежах и числах;

Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 771 болып тiркелген "Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру төлемдерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 4 шілдедегі N 254 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 26 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2414. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
"Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргiзу (мерзiмдiлiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832  қаулысына  сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдары нормативтiк құқықтық актiлерiнiң бюллетенi" журналында 1999 жылы N 10 жарияланған (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 27 мамырда N 771 тiркелген) "Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру төлемдерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң мынадай бұйрықтарымен өзгерiстер енгiзiлдi: 1999 жылғы 14 қыркүйектегi N 496 -  N 919  тiркелдi, 1999 жылғы 18 қазандағы N 570 -  N 941  тiркелдi, 1999 жылғы 8 желтоқсандағы N 650 -  N 1019  тiркелдi, 2000 жылғы 20 шiлдедегi N 331 -  N 1228  тiркелдi, 2000 жылғы 24 қарашадағы N 496 - N 1305   тiркелдi, 2001 жылғы 7 сәуiрдегi N 177 -  N 1484  тiркелдi, 2001 жылғы 28 мамырдағы N 278 -  N 1556  тiркелдi, 2001 жылғы 15 тамыздағы N 381 -  N 1649  тiркелдi, 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 537 -  N 1704  тiркелдi, 2002 жылғы 4 наурыздағы N 88 -  N 1802  тiркелдi, 2002 жылғы 1 шiлдедегi N 302 -  N 1932  тiркелдi, 2002 жылғы 15 шiлдедегi N 324 -  N 1927  тiркелдi, 2002 жылғы 5 қазандағы N 478 -  N 2028  тiркелдi, 2002 жылғы 1 қарашадағы N 552 -  N 2046  тiркелдi, 2002 жылғы 25 желтоқсандағы N 638 -  N 2130  тiркелдi, 2003 жылғы 8 мамырдағы N 191 -  N 2326  тiркелдi) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру төлемдерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағадада:
барлық мәтiн бойынша "сметасының", "сметаларда", "сметалар", "сметалары", "сметасында", "жеке сметасын", "жеке смета", "жеке сметаларды", "жеке сметасында" және "ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан алынатын қаражат бойынша кiрiстер мен шығыстар сметасы" деген сөздер тиiстi септiктер мен жекеше және көпше түрлерде "жоспар" деген сөзбен ауыстырылсын;
барлық мәтiн бойынша "ақшалай сомаларын", "ақшалай қаражат" және "ақшалай қаражаттың" деген сөздер тиiстi септiктер мен жекеше және көпше түрлерде "қаражат" деген сөзбен ауыстырылсын;
барлық мәтiн бойынша "жиынтық смета", "жиынтық сметаның", "жиынтық сметаны", "жиынтық сметаларды" "жиынтық сметалардың" деген сөздер тиiстi септiктер мен жекеше және көпше түрлерде "жиынтық жоспар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тарауда:
"ағымдағы шот", "ағымдағы шотты", ағымдағы шоттар", "Ақылы қызмет көрсетуден алынатын қаражаттар", "мемлекеттiк мекеменiң "Ақылы қызмет көрсетуден алынатын қаражаттар" ағымдағы шотының" және "ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан алынатын қаражаттың ағымдағы шоты" деген сөздер тиiстi септiктер мен жекеше және көпше түрлерде "ақылы қызметтер жөнiндегi шот" деген сөздермен ауыстырылсын;

в пункте 8 слова "индивидуальные сметы доходов и расходов по средствам, получаемым от реализации платных услуг (далее - индивидуальная смета) по форме согласно приложению 2-1" заменить словами "планы доходов и финансирования расходов по каждому виду платных услуг (далее - план) по форме, установленной постановлением  Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета";
в пункте 13 слова "1 января планируемого" заменить словами "15 января текущего финансового";
в пункте 19-1 слова "новая индивидуальная и сводная смета" заменить словами "новый план и сводный план";
в абзаце первом пункта 19-2 слова "индивидуальную или сводную смету" заменить словами "план или сводный план";
в пункте 19-4 слова "индивидуальные (сводные) сметы" заменить словами "планы (сводные планы)";
в главе 2:
слова "счет для спонсорской", "счета для спонсорской", "счета государственных учреждений для спонсорской" и "счетам государственных учреждений для спонсорской" заменить словами "счет по спонсорской" в соответствующих падежах и числах;
в пункте 23-1 слова "счете спонсорской и благотворительной помощи, открытые" заменить словами "счетах по спонсорской и благотворительной помощи, открытых";
в абзаце втором пункта 24 слова "программ или" заменить словами "программ и";
в главе 3 слова "депозитный счет", "депозитные счета", "депозитного счета" и "депозитных счетов" заменить словами "счет по депозитным средствам" в соответствующих падежах и числах;
заголовок приложения N 2 к указанным Правилам изложить в следующей редакции:
"Сводный план доходов и финансирования расходов по каждому виду платных услуг";
приложение N 2-1 к указанным Правилам исключить;
в заголовке приложения N 2-2 к указанным Правилам слова "сводной (индивидуальной)" заменить словами "сводного плана и";
в приложении N 4 к указанным Правилам слова "для спонсорской" заменить словами "по спонсорской";
в приложении N 5 к указанным Правилам слова "депозитный счет" и "депозитного счета" заменить соответственно словами "счет по депозитным средствам" и "счета по депозитным средствам".

8-тармақта "2-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ақылы қызмет көрсетулердi сатудан алынатын қаражат бойынша кiрiстермен шығыстардың жеке сметасын (бұдан әрi - жеке смета)" деген сөздер "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргiзу (мерзiмдiлiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысы белгiленген нысан бойынша ақылы қызметтердiң әрбiр түрi бойынша кiрiстер және шығыстарды қаржыландыру жоспарын (бұдан әрi - жоспар)" деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "жоспарланатын жылдың 1 қаңтарына" деген сөздер "ағымдағы қаржы жылының 15 қаңтарына" деген сөздермен ауыстырылсын;
19-1-тармақтағы "жаңа жеке және жиынтық смета" деген сөздер "жаңа жоспар және жиынтық жоспар" деген сөздермен ауыстырылсын;
19-2-тармақтың бiрiншi абзацындағы "Жеке немесе жиынтық смета" деген сөздер "Жоспар немесе жиынтық жоспар" деген сөздермен ауыстырылсын;
19-4-тармақтағы "жеке (жиынтық) сметалар" деген сөздер "жоспарлар (жиынтық жоспарлар)" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-1-тармақтағы "демеушiлiк және қайырымдылық көмек шотындағы" деген сөздер "демеушiлiк және қайырымдылық көмек жөнiндегi шоттардағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
24-тармақтың екiншi абзацындағы "бағдарламалар немесе" деген сөздер "бағдарламалар және" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тараудағы "қайырымдылық көмек көрсетуге арналған шоттары", "қайырымдылық көмек үшiн шоттар", "Мемлекеттiк мекемелердiң демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуге арналған шоттары" және "мемлекеттiк мекемелердiң демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсету үшiн шоттарына" деген көздер тиiстi септiктер мен жекеше және көпше түрлерде "қайырымдылық көмек көрсету жөнiндегi шот" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тараудағы "депозиттiк шоттар", "депозиттiк шот", "депозиттiк шоттарға", депозиттiк шоттарды" деген сөздер тиiстi септiктер мен жекеше және көпше түрлерде "депозиттiк қаражат жөнiндегi шот" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген Қағидаға N 2 қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы қызметтердiң әрбiр түрi бойынша кiрiстер және шығыстарды қаржыландырудың жиынтық жоспары";
көрсетiлген Қағидаға N 2-1 қосымша алынып тасталсын;
көрсетiлген Қағидаға N 2-2 қосымшаның тақырыбындағы "жиынтық (жеке)" деген сөздер "жиынтық жоспарының және" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген Қағидаға N 4 қосымшадағы "қайырымдылық көмек көрсету үшiн" деген сөздер "қайырымдылық көмек көрсету жөнiндегi" сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген Қағидаға N 5 қосымшадағы "депозиттiк шот", "депозиттiк шоттар" деген сөздер тиiсiнше "депозиттiк қаражат жөнiндегi шот" және "депозиттік қаражат жөніндегі шоттар" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр