О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 771
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 417. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2003 года N 2620. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 1999 года N 771), опубликованный в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 1999 год, N 10, (внесены изменения приказами Министра финансов Республики Казахстан: от 14 сентября 1999 года N 496 - зарегистрирован за N 919, от 18 октября 1999 года N 570 - зарегистрирован за N 941, от 8 декабря 1999 года N 650 - зарегистрирован за N 1019, от 20 июля 2000 года N 331 - зарегистрирован за N 1228, от 24 ноября 2000 года N 496 - зарегистрирован за N 1305, от 7 апреля 2001 года N 177 - зарегистрирован за N 1484, от 28 мая 2001 года N 278 - зарегистрирован за N 1556, от 15 августа 2001 года N 381 - зарегистрирован за N 1649, от 19 декабря 2001 года N 537 - зарегистрирован за N 1704, от 4 марта 2002 года N 88 - зарегистрирован за N 1802, от 1 июля 2002 года N 302 - зарегистрирован за N 1932, от 15 июля 2002 года N 324 - зарегистрирован за N 1927, от 5 октября 2002 года N 478 - зарегистрирован за N 2028, от 1 ноября 2002 года N 552 - зарегистрирован за N 2046, от 25 декабря 2002 года N 638 - зарегистрирован за N 2130, от 8 мая 2003 года N 191 - зарегистрирован за N 2326, от 4 июля 2003 года N 254 - зарегистрирован за N 2414, от 15 сентября 2003 года N 342 - зарегистрирован за N 2523) следующие изменение и дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета" к указанным Правилам:
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования":

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 771 тіркелген "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республкасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 417 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 13 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2620. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 27 мамырда N 771 бұйрықпен тіркелген), "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетені" журналында жарияланған 1999 жыл, N 10 (Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің мынадай бұйрықтарымен өзгерістер енгізілді: 1999 жылғы 14 қыркүйек  N 496  - N 919 тіркелген, 1999 жылғы 18 қазан  N 570  - 1999 жылғы 8 желтоқсандағы  N 650  - N 1019 тіркелген, 2000 жылғы 20 шілдедегі  N 331  - N 1228 тіркелген, 2000 жылғы 24 қарашадағы  N 496  - N 1305 тіркелген, 2001 жылғы 7 сәуірдегі  N 177  - N 1484 тіркелген, 2001 жылғы 28 мамырдағы  N 278  - N 1556 тіркелген, 2001 жылғы 15 тамыз  N 381  - N 1649 тіркелген, 2001 жылғы 19 желтоқсан  N 537  - N 1704, 2002 жылғы 4 наурыз  N 88  - N 1802 тіркелген, 2002 жылғы 1 шілде  N 302  - N 1932, 2002 жылғы 15 шілде  N 324  - N 1927,  2002 жылғы 5 қазан  N 478  - N 2028, 2002 жылғы 1 қараша  N 552  - N 2046 тіркелген, 2002 жылғы 25 желтоқсан  N 638  - N 2130, 2003 жылғы 8 мамыр  N 191  - N 2326 тіркелген, 2003 жылғы 4 шілдедегі  N 254  - N 2414 тіркелген, 2003 жылғы 15 қыркүйектегі  N 342  - N 2523 тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағидада:
көрсетілген Қағидаға N 1 "Мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметтерінің тізбесі" қосымшада:
"Білім берудің мемлекеттік мекемелерімен ұсынылатын қызметтер" бөлігінде:

по кодам платных услуг 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 29, 33, 34:
строки "РБ 4 9 225 044, 030,
049  032";
заменить строками следующего содержания:
"РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032";
дополнить строкой согласно приложению к настоящему Приказу;
в разделе "Услуги, предоставляемые санитарно-эпидемиологическими учреждениями":
по кодам платных услуг 17, 18, 19, 20:
в графе 9 после цифры "159" дополнить цифрой ", 411".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 декабря 2003 года N 417
"О внесении изменения и
дополнений в приказ Министра
финансов Республики Казахстан
от 3 мая 1999 года N 177 "Об
утверждении Правил о порядке
формирования, использования и
учета средств, получаемых
от реализации платных услуг,
от спонсорской и благотворительной
помощи, депозитных сумм и
страховых выплат государственных
учреждений"
Перечень платных услуг государственных учреждений,
содержащихся за счет средств государственного бюджета
_________________________________________________________________________
Вид бюджета             |    |Наиме- |    Направления    | Обоснование
|Функц.группа        |    |нование|   использования   |
|  |Подфункция       |    |платных|                   |
|  |  |Адм.прогр.    |Код |услуг  |                   |
|  |  |  |Программа  |плат.       |                   |
|  |  |  |  |Подпро- |ус- |       |                   |
|  |  |  |  |грамма  |луг |       |                   |
___|__|__|__|__|________|____|_______|___________________|________________
1 |2 |3 |4 |5 |    6   |  7 |   8   |         9         |        10
___|__|__|__|__|________|____|_______|___________________|________________
Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования
__________________________________________________________________________
РБ  4  5 608 10    030    51  Образо- На оплату труда      То же
ватель- работников, оказы-
ные ус- вающих платные об-
луги по разовательные услу-
прог-   ги (111, 121), на
раммам  установление доп-
высше-  лат, надбавок, пре-
го,     мий и других выплат
после-  стимулирующего ха-
вузов-  рактера (112), на
ского и хозяйственные и
допол-  коммунальные рас-
нитель- ходы (139, 141,
ного    142, 144, 145, 146,
про-    149), на укрепление
фессио- материальной базы
нально- учреждений (411)
го об-
разо-
вания
____________________________________________________________________________

ақылы қызметтердің 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 29, 33,34 кодтары бойынша:
"РБ    4   9   225   044,   030,
049    032"; деген жолдар
мынадай мазмұндағы жолдармен ауыстырылсын:
"РБ    4   9   225   044    030
РБ     4   9   225   049    030   032";
осы Бұйрыққа қосымшаға сәйкес жолмен толықтырылсын.
"Санитарлық-эпидемиологиялық мекемелермен ұсынылатын қызметтер" ақылы қызметтердің 17, 18, 19, 20-кодтары бойынша:
9-бағанда "159" деген сандардан кейін ", 411" деген сандармен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
"Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан,
демеушілік және қайырымдылық көмек
көрсетуден алынатын қаражаттарды,
мемлекеттік мекемелердің депозиттік
сомалары мен сақтандыру төлемдерiн
қалыптастыру, пайдалану және есепке алу
тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына
өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 417 бұйрығына
қосымша
Мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметтерінің тізбесі
____________________________________________________________________
Бюджет түрі           |       |             |                |
|Функционалдық топ  | Ақылы |   Ақылы     |    Пайдалану   |Негіз.
|  |Ішкі функциясы  |қызмет.|қызметтердің |    бағыттары   |деме
|  |  |             |тердің |   атауы     |                |
|  |  |             | коды  |             |                |
|  |  |Бағд. әкім.  |       |             |                |
|  |  |  |Бағдарлама|       |             |                |
|  |  |  |  |Кіші   |       |             |                |
|  |  |  |  |бағдар.|       |             |                |
|  |  |  |  |лама   |       |             |                |
____________________________________________________________________
1 |2 |3 |4 |5 |  6    |   7   |      8      |        9       |  10
____________________________________________________________________
Мемлекеттік білім беру мекемелерімен ұсынылатын қызметтер
____________________________________________________________________
РБ 4  5 608 10  030      51   Жоғары,       Ақылы білім беру
жоғары оқу    қызметтерін       Бұл да
орнынан кейін көрсететін
және қосымша  қызметкерлердің
кәсіби білім  еңбегіне ақы
бағдарлама.   төлеуге (111,
лары бойынша  121), қосымшаақы,
білім беру    үстемақы,
қызметтері    сыйлықтар мен
басқа ынталандыру
сипатындағы
төлемдерді
белгілеуге (112),
шаруашылық және
коммуналдық
шығыстарға (139,
141, 142, 144,
145, 146, 149),
мекемелердің
материалдық
базасын
нығайтуға (411)
____________________________________________________________________