О внесении изменения в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 202 "О некоторых вопросах кадровой работы в таможенных органах Республики Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2003 года за N 2286)
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 589. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 января 2004 года N 2678. Утратил силу приказом Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 4 июня 2008 года N 164.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов РК от 04.06.2008 N 164.
Извлечение из приказа
Председателя Комитета таможенного контроля
Министерства финансов РК от 04.06.2008 N 164
"О признании утратившими силу
некоторых приказов в сфере таможенного дела"
В соответствии с пунктом 1 статьи 27  Закона  Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы в сфере таможенного дела, согласно перечню к настоящему приказу.
2. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Нурбаев Т.Б.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
3. Управлению кадров Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Омарова А.К.) обеспечить доведение настоящего приказа до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан и личного состава Комитета таможенного контроля Республики Казахстан Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Кененбаева Е.А.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель                               К-К. Карбузов
Приложение
к приказу Председателя Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
от 04 июня 2008 года N 164
Перечень утративших силу некоторых приказов
в сфере таможенного дела
1. ...;
2. ...;
3. ...;
4. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 589 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 202 "О некоторых вопросах кадровой работы в таможенных органах Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2678, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов РК, 2004 г., N 33-36, ст. 979);

"Қазақстан Республикасының кеден органдарындағы кадр жұмысының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 14 мамырдағы N 202 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 20 мамырда N 2286 болып тіркелген) өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 589 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 22 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2678. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2008 жылғы 4 маусымдағы N 164 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2008 жылғы 4 маусымдағы N 164 бұйрығымен.
Үзінді:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Кедендік бақылау комитеті төрағасының
2008 жылғы 4 маусымдағы N 164 бұйрық
Кеден ісі саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды
деп тану туралы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабы 1 тармағына сәйкес, Бұйырамын:
1. Осы бұйрыққа қосымша тізімдегі кеден ісі саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Ұйымдастырушылық жұмыс және бақылау басқармасы (Т.Б. Нұрбаев) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Кадр басқармасы (А.Қ. Омарова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің жеке құрамының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Төрағасының орынбасары Е.Ә. Кененбаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                   Қ-К. Кәрбозов
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Кедендік бақылау
комитеті төрағасының
2008 жылғы 4 маусымдағы
N 164 бұйрығына қосымша
Кеден ісі саласындағы күші жойылған кейбір
бұйрықтардың тізбесі
1. ...;
2. ...;
3. ...;
4. "Қазақстан Республикасының кеден органдарындағы кадр жұмыстарының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 14 мамырдағы N 202 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 589 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2678 болып тіркелген, ҚР Нормативтік құқықтық кесімдерінің бюллетенінде жарияланған, 2004 ж, N 33-36, 979-құжат);

5. ....
В соответствии с пунктом 3  статьи 508  Таможенного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 202 "О некоторых вопросах кадровой работы в таможенных органах Республики Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2003 года N 2286, опубликованный в Официальной газете от 18 июня 2003 года N 26, с изменениями, внесенными приказами Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года  N 453 , зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2003 года за N 2546; от 3 декабря 2003 года  N 541 , зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года за N 2621) (далее - Приказ) следующее изменение:
в Правилах назначения на должность и освобождения от должности должностных лиц Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и его территориальных подразделений, утвержденных указанным Приказом:
в пункте 8 слова "и инспекторский состав" исключить.
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Касымов Н.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Департаменту организационной и административной работы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Махамбетов К.И.) довести настоящий приказ до сведения и руководства в работе руководителям структурных подразделений центрального аппарата Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и территориальных таможенных органов Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.
6. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель

5. ....
______________________________________________
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің  508-бабының  3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының кеден органдарындағы кадр жұмысының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 14 мамырдағы N 202  бұйрығына  (бұдан әрі - Бұйрық) (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 28 қазанда N 2546 болып тіркелген Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 30 қыркүйектегі  N 453 ; Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 18 желтоқсанда N 2621 болып тіркелген 2003 жылғы 3 желтоқсандағы  N 541  бұйрықтарымен енгізілген өзгерістермен қоса Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 20 мамырда N 2286 болып тіркелген, Ресми газетте 2004 жылғы 18 маусымда N 26 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің және оның аумақтық бөлімшелерінің лауазымды адамдарын қызметке тағайындау мен қызметтен босату ережесінде:
8-тармақтағы "және инспекторлық құрам" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі (Н.Қасымов) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Ұйымдастырушылық және әкімшілік жұмыстар департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі орталық аппаратының және Қазақстан Республикасының аумақтық  кеден органдары құрылымдық бөлімшелерінің назарына жеткізсін және жұмыста басшылыққа алсын.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержановқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға