О внесении изменения и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений", зарегистрированный за N 771
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 июня 2004 года N 232. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2004 года N 2914. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в  приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 771, опубликованный в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 1999 год, N 10), (внесены изменения приказами Министра финансов Республики Казахстан: от 14 сентября 1999 года N 496 - зарегистрирован за  N 919 , от 18 октября 1999 года N 570 - зарегистрирован за  N 941 , от 8 декабря 1999 года N 650 - зарегистрирован за  N 1019 , от 20 июля 2000 года N 331 - зарегистрирован за  N 1228 , от 24 ноября 2000 года N 496 - зарегистрирован за  N 1305 , от 7 апреля 2001 года N 177 - зарегистрирован за  N 1484 , от 28 мая 2001 года N 278 - зарегистрирован за  N 1556 , от 15 августа 2001 года N 381 - зарегистрирован за  N 1649 , от 19 декабря 2001 года N 537 - зарегистрирован за  N 1704 , от 4 марта 2002 года N 88 - зарегистрирован за  N 1802 , от 1 июля 2002 года N 302 - зарегистрирован за  N 1932 , от 15 июля 2002 года N 324 - зарегистрирован за  N 1927 , от 5 октября 2002 года N 478 - зарегистрирован за  N 2028 , от 1 ноября 2002 года N 552 - зарегистрирован за  N 2046 , от 25 декабря 2002 года N 638 - зарегистрирован за  N 2130 , от 8 мая 2003 года N 191 - зарегистрирован за  N 2326 , от 4 июля 2003 года N 254 - зарегистрирован за  N 2414 , от 15 сентября 2003 года N 342 - зарегистрирован за  N 2523 , от 4 декабря 2003 года N 417 - зарегистрирован за  N 2620 , от 9 февраля 2004 года N 68 - зарегистрирован за  N 2716 ) следующие изменение и дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета" к указанным Правилам:
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования":
по коду платных услуг 34:

N 771 тіркелген "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрілігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 2 маусымдағы N 232 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 23 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2914. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
Бұйырамын:
1. "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 771 тіркелген, "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетені" журналында жарияланған 1999 жыл, N 10), (Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің мына бұйрықтарымен өзгерістер енгізілген: 1999 жылғы 14 қыркүйектегі N 496 -  N 919  тіркелген, 1999 жылғы 18 қазандағы N 570 -  N 941  тіркелген, 1999 жылғы 8 желтоқсандағы N 650 -  N 1019  тіркелген, 2000 жылғы 20 шілдедегі N 331 -  N 1228  тіркелген, 2000 жылғы 24 қарашадағы N 496 -  N 1305  тіркелген, 2001 жылғы 7 сәуірдегі N 177 -  N 1484  тіркелген, 2001 жылғы 28 мамырдағы N 278 -  N 1556  тіркелген, 2001 жылғы 15 тамыздағы N 381 -  N 1649  тіркелген, 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 537 -  N 1704  тіркелген, 2002 жылғы 4 наурыздағы N 88 -  N 1802  тіркелген, 2002 жылғы 1 шілдедегі N 302 -  N 1932  тіркелген, 2002 жылғы 15 шілдедегі N 324 -  N 1927  тіркелген, 2002 жылғы 5 қазандағы N 478 -  N 2028  тіркелген, 2002 жылғы 1 қарашадағы N 552 -  N 2046  тіркелген, 2002 жылғы 25 желтоқсандағы N 638 -  2130  тіркелген, 2003 жылғы 8 мамырдағы N 191 -  N 2326  тіркелген, 2003 жылғы 4 шілдедегі N 254 -  N 2414  тіркелген, 2003 жылғы 15 қыркүйектегі N 342 -  N 2523  тіркелген, 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 417 -  N 2620 , 2004 жылғы 9 ақпандағы N 68 -  N 2716  тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағидада:
көрсетілген Қағидаға "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметтерінің тізбесі" N 1 қосымшасында:
"Білім берудің мемлекеттік мекемелерімен ұсынылатын қызметтер" бөлігінде:
ақылы қызметтердің 34-коды бойынша:

графы 1-6 дополнить строкой следующего содержания:
"РБ 4 5 608 004 000";
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными библиотеками и государственными музеями-заповедниками":
по коду платных услуг 48:
в графе 6 цифры "000" заменить цифрой "100";
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями лесного хозяйства":
по кодам платных услуг 52, 53:
графу 9 дополнить цифрой "134".
2. Департаменту исполнения государственного бюджета:
1) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан принять меры по официальному опубликованию настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования.
Министр

1-6-бағандарда:
"РБ 4 5 608 004 000" деген жолдармен толықтырылсын;
"Мемлекеттік кiтапханалар және мемлекеттiк мұрағат-қорықтар көрсететiн қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 48-коды бойынша:
6-бағанда:
"000" деген сандар "100" деген санмен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік орман шаруашылығы мекемелері көрсететін қызметтер" деген бөлімінде:
ақылы қызметтердің 52, 53-кодтары бойынша:
9-баған:
"134" деген санмен толықтырылсын.
2. Мемлекеттік бюджетті атқару департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуіне шаралар қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап он күн мерзімде осы бұйрықтың ресми жариялануы жөніндегі шараларды қабылдасын.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап он күн мерзім өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр