Об установлении ставок фиксированного суммарного налога
Решение Маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N 154/19-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 4 июля 2005 года N 398. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 203/31-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 203/31-IV
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными решением маслихата города Астаны от 28 марта 2008 года N 62/10-IV . (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования)
В соответствии со статьей 394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс) маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата города Астаны от 28 марта 2008 года N 62/10-IV . (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования)
1. Исключен - решением маслихата города Астаны от 28 марта 2008 года N 62/10-IV . (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования)
2. Установить по городу Астане размеры ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения согласно приложению N№2.
3. Считать утратившими силу решения маслихата города Астаны:
от 25 декабря 2001 года N 126/26-II "Об установлении размеров ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано департаментом юстиции 21 января 2002 года за N 163, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" 29 января 2002 года и "Астана ақшамы" 24 января 2002 года);
от 2 мая 2002 года N 163/30-II "Об установлении размеров ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано департаментом юстиции 27 мая 2002 года за N 204, опубликовано 15 июня 2002 года в газете "Вечерняя Астана");
от 26 июня 2002 года N 175/32-II "О ставках акциза на объекты игорного бизнеса по городу Астане" (зарегистрировано департаментом юстиции 11 июля 2002 года за N 217, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" 18 июля 2002 года и "Астана ақшамы" 16 июля 2002 года).
4. Настоящее решение вводится в действие через 10 дней после опубликования в газетах "Вечерняя Астана" и "Астана хабары".
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Б. Смаилов
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель налогового
комитета по городу Астане                  Б. Каиржанов
Сноска. Приложение в редакции решения Маслихата г. Астаны от 24 мая 2007 года N 383/47-III., Приложение N 1 исключено решением маслихата города Астаны от 28 марта 2008 года N 62/10-IV . (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования)
Приложение 2
к решению маслихата города Астаны
от 7 июня 2005 года N 154/19-III
"Об установлении ставок акциза на
отдельные виды предпринимательской
деятельности и ставок фиксированного
суммарного налога
Сноска. Приложение 2 редакции решения Маслихата города Астаны от 9 февраля 2007 года N 342/43-III; приложение с изменениями, внесенными решением Маслихата города Астаны от 24 мая 2007 года N 383/47-III., от 28 марта 2008 года N 62/10-IV .
Ставки
фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения
по городу Астане
N
п/п
Наименование объекта
налогообложения
Единица
объекта
налого-
обложения
Ставки
фиксирован-
ного
суммарного
налога в
год (в
месячных
расчетных
показателях)
Ставки
фиксирован-
ного
суммарного
налога в
месяц (в
месячных
расчетных
показателях)
1-4
(исключены - от 24.05.07 N 383/47-III)
5.
Исключен - решением
маслихата города
Астаны от 28 марта
2008 года N 62/10-IV .
(вводится в действие
по истечении 10
календарных дней после
первого официального
опубликования)
6.
Исключен - решением
маслихата города
Астаны от 28 марта
2008 года N 62/10-IV .
(вводится в действие
по истечении 10
календарных дней после
первого официального
опубликования)
7.
Игровой автомат без
денежного выигрыша,
предназначенный для
проведения игры с
одним игроком
игровой
автомат
48
4
8.
Игровой автомат без
денежного выигрыша,
предназначенный для
проведения игры с
участием более одного
игрока
игровой
автомат
96
8
9.
Персональный
компьютер,
используемый для
проведения игры
компьютер
48
4
10.
Игровая
дорожка (боулинг,
кегельбан)
игровая
дорожка

Тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы
Астана қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 4 шілдеде N 398 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 203/31-IV Шешімімен.
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.03.31 N 203/31-IV Шешімімен.
____________________________
Ескерту. Шешімнің тақырыбына өзгерту енгізілді - Астана қаласы Мәслихатының 2008.03.28 N 62/10-ІV (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 394-бабына сәйкес, кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және ойын бизнесінде қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін тіркелген жиынтық салығының ставкалар мөлшерін белгілеу туралы қалалық салық комитетімен ұсынылған материалдарды қарап, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Астана қаласы Мәслихатының 2008.03.28 N 62/10-ІV (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Шешімімен.
1. 1-тармақ алынып тасталды - Астана қаласы Мәслихатының 2008.03.28 N 62/10-ІV (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Шешімімен.
2. Астана қаласы бойынша тіркелген жиынтық салығының ставкалар мөлшері N 2 қосымшаға сәйкес салық салу объектілерінің бірліктерінен белгіленсін.
3. Астана қаласы мәслихатының мынадай шешімдері күшін жойды деп саналсын:
2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 126/26-ІІ "Тіркелген жиынтық салығының ставкалар мөлшерін белгілеу туралы" (Әділет департаментінде 2002 жылғы 21 қаңтарда тіркелген N 163, 2002 жылғы 29 қаңтардағы "Вечерняя Астана" және 2002 жылғы 24 қаңтардағы "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған);
2002 жылғы 2 мамырдағы N 163/30-ІІ "Тіркелген жиынтық салығының ставкалар мөлшерін белгілеу туралы" (Әділет департаментінде 2002 жылғы 27 мамырда тіркелген N 204, 2002 жылғы 15 маусымдағы "Вечерняя Астана" газетінде жарияланған);
2002 жылғы 26 маусымдағы N 175/32-ІІ "Астана қаласы бойынша ойын бизнесі объектілеріне акциз ставкалары туралы" (Әділет департаментінде 2002 жылғы 11 шілдеде тіркелген N 217, 2002 жылғы 18 шілдедегі "Вечерняя Астана" және 2002 жылғы 16 шілдедегі "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған).
4. Осы шешім "Вечерняя Астана" және "Астана хабары" газеттерінде жарияланғаннан кейін, 10 күннен соң күшіне енеді.
Астана қаласының
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
КЕЛІСІЛДІ:
Астана қаласы бойынша
Салық комитетінің
төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылғы 7 маусымдағы
N 154/19-ІІІ шешіміне
N 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша алынып тасталды - Астана қаласы
Мәслихатының 2008.03.28 N 62/10-ІV (қолданысқа енгізілу тәртібін
2-тармақтан қараңыз) Шешімімен.
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылғы 7 маусымдағы
N 154/19-ІІІ шешіміне
N 2 қосымша
Ескерту: 2-қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы
мәслихатының 2007.02.09 N 342/43-ІІІ , өзгерту енгізілді -
2007.05.24 N 383/47-ІІІ , 2008.03.28 N 62/10-ІV (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Шешімдерімен.
Астана қаласы бойынша салық салу объектілері
бірліктерінен тіркелген жиынтық салығының
Ставкалары
N
р/с
Салық салу
объектілерінің атаулары
Салық
салу
объекті-
сінің
бірлігі
Жылына
тіркелген
жиынтық
салығының
ставкасы
(айлық
есептік
көрсет-
кіштегі)
Бір айға
тіркелген
жиынтық
салығының
ставкасы
(айлық
есептік
көрсет-
кіштегі)
1.
Алып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 383/47-ІІІ Шешімімен.
2.
Алып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 383/47-ІІІ Шешімімен.
3.
Алып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 383/47-ІІІ Шешімімен.
4.
Алып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 383/47-ІІІ Шешімімен.
5.
Алып тасталды - Астана
қаласы мәслихатының
2008.03.28 N 62/10-ІV
Шешімімен.
6.
Алып тасталды - Астана
қаласы мәслихатының
2008.03.28 N 62/10-ІV
Шешімімен.
7.
Бір ойыншымен ойын
өткізуге арналған,
ақшасыз ұтыс ойын
автоматы
бір ойын
автоматы
48
4
8.
Біреуден артық ойышылар-
дың қатысуымен ойын
өткізуге арналған,
ақшасыз ұтыс ойын
автоматы
бір ойын
автоматы
96
8
9.
Ойындар өткізу үшін
пайдаланылатын, жеке
компьютер
компью-
тер
48
4
10.
Ойын жолы (боулинг,
кегельбан)
бір
ойын
жолы