О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы"
Решение XXIII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 15 мая 2006 года N 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 июня 2006 года за N 704. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 13 декабря 2010 года N 388
Сноска. Утратило силу решением ХХХIV-й сессии Маслихата города Алматы IV-го созыва от 13.12.2010 N 388.
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в  решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы" от 16 сентября 2003 года, (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 557 от 6 октября 2003 года, опубликовано 11 октября 2003 года в газетах: "Алматы акшамы", "Вечерний Алматы"; внесены изменения и дополнения решением VIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 29 июля 2004 года N 69, зарегистрировано за N 612 от 5 августа 2004 года, опубликовано в 12 августа 2004 года - "Алматы акшамы", 26 августа 2004 года - "Вечерний Алматы"; решением внеочередной XII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 28 января 2005 года N 111, зарегистрировано за N 641 от 1 февраля 2005 года, опубликовано 3 февраля 2005 года - "Алматы акшамы", 5 февраля 2005 года - "Вечерний Алматы"; решением XV-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 27 апреля 2005 года N 145, зарегистрировано за N 656 от 13 мая 2005 года, опубликовано 24 мая 2005 года - "Алматы акшамы", 9 июня 2005 года - "Вечерний Алматы"; решением XVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 29 июля 2005 года N 172, зарегистрировано за N 668 от 10 августа 2005 года, опубликовано 20 августа 2005 года - "Алматы акшамы", 27 августа 2005 года - "Вечерний Алматы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 3 решения слова "заместителя акима города Алматы Бижанова А.Х." заменить на слова "первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.";
в Правилах о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы, утвержденных указанным решением:
пункт 12 дополнить абзацем вторым следующего содержания: "Участникам, инвалидам Великой Отечественной войны жилищная помощь назначается и выплачивается постоянно, на основании поданного заявления.";
в абзаце втором пункта 16 после слов "в месяц на одного человека" дополнить словами "и составляет 1990 тенге";
по всему тексту слова: "районных центрах", "районный центр", "районным центром", "районного центра", заменить на слова "районное управление", "районным управлением", "районного управления", "районных управлениях".

II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртібін бекіту жөнінде" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 15 мамырдағы III сайланған XXIII сессиясының N 249 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 19 маусымда N 704 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 388 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXІV сессиясының 2010.12.13 N 388 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  заңына cәйкес III сайланған Алматы қаласы мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. II сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Алматы қаласында тұрғын үй көмегінің көлемі мен көрсету тәртібі туралы Тәртібін бекіту жөнінде", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2003 жылы 6 қазанда N 557 тіркелген, 2003 жылғы 11 қазанда "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген: III сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 шілдедегі VIII сессиясының  N 69 шешімімен, 2004 жылғы 5 тамызда N 612 тіркелген, 2004 жылғы 12 тамызда "Алматы ақшамы", 2004 жылғы 26 тамызда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2005 жылғы 28 қаңтардағы кезектен тыс ХII сессиясының  N 111 шешімімен, 2005 жылғы 1 ақпанда N 641 тіркелген, 2005 жылғы 3 ақпанда "Алматы ақшамы", 2005 жылғы 5 ақпанда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2005 жылғы 27 сәуірдегі ХV сессиясының
N 145 шешімімен, 2005 жылғы 13 мамырдағы N 656 тіркелген, 2005 жылғы 24 мамырда "Алматы ақшамы", 2005 жылғы 9 маусымда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2005 жылғы 29 шілдедегі ХVII сессиясының  N 172 шешімімен, 2005 жылғы 10 қыркүйекте N 668 тіркелген, 2005 жылғы 20 қыркүйекте "Алматы ақшамы", 2005 жылғы 27 қыркүйекте "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 3 тармағында "Алматы қаласы әкімінің орынбасары Бижанов А.Х." деген сөздер "Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Бүкенов Қ.А." деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешіммен бекітілген Алматы қаласында тұрғын үй көмегінің көлемі мен көрсету тәртібі туралы Тәртіпке:
12 тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларының өтініштері негізінде тұрғын үй көмегі тұрақты төленеді";
16 тармақтың 2-ші абзацында "негізге алып, есептелінеді" деген сөздерден кейін "және 1990 теңгені құрайды." деген сөздермен толықтырылсын;
жалпы мәтін бойынша "аудандық орталықтарда", "аудандық орталыққа", "аудандық орталық", "аудандық орталықтың", деген сөздер "аудандық басқармаларда", "аудандық басқармаға", "аудандық басқарма", "аудандық басқарманың" сөздерімен алмастырылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и здравоохранению (Тажиев Е.Б.) и первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.
Председатель XXIII-й сессии
маслихата города Алматы
III-го созыва                                А. Акинжанов
Секретарь маслихата города
Алматы III созыва                            Т.Мукашев

2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау денсаулық сақтау және әлеуметтік мәселелер бойынша тұрақты комиссияға (Е.Б. Тәжиев), Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары К.А. Бүкеновке жүктелсін.
III сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXII сессиясының
төрағасы
III сайланған Алматы
қаласы мәслихатының хатшысы