О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
Приказ Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 28 июня 2007 года № 1-2/112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2007 года № 4797. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 02-02-18/255
Сноска. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта РК от 30.12.2011 № 02-02-18/255.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе" и в целях реализации  распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 56-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан "О национальных реестрах идентификационных номеров" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам национальных реестров идентификационных номеров",  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министерства туризма и спорта Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 1-2/35 "Об утверждении Правил ведения реестра лицензий на право занятия деятельностью в сфере игорного бизнеса" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4576, опубликованный в Бюллетене государственных закупках 31.03.2007 г., N 61) следующие изменения:
в  Правилах ведения реестра лицензий на право занятия деятельностью в сфере игорного бизнеса (далее - Правила), утвержденным данным приказом:
в абзаце 12 пункта 5 слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "индивидуальный идентификационный номер (ИИН) или бизнес-идентификационный номер (БИН)";
в приложении к указанным Правилам:
наименование столбца 11 слова "Регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) или бизнес-идентификационный номер (БИН)".
2. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта РК от 14.12.2009 № 01-01-07/217 (порядок введения в действие см. п. 6).
3. Комитету индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан (Ускенбаеву К.А.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар мен енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2007 жылғы 28 маусымдағы N 1-2/112 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 11 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4797 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 02-02-18/255 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің 2011.12.30 № 02-02-18/255 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз.
"Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына сәйкес және "Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 56-ө өкімін іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің "Ойын бизнесі саласындағы қызметпен айналысу құқығына берілетін лицензиялардың тізілімін жүргізу ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 28 ақпандағы N 1-2/35 бұйрығына (Мемлекеттік сатып алу бюллетенінде 31.03.2007ж., N 61 жарияланған, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде N 4576 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Ойын бизнесі саласындағы  қызметпен айналысу құқығына берілетін лицензиялардың тізілімін жүргізу ережесінде (бұдан әрі - Ереже):
5-тармақтың 12-абзацында "салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер "жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) немесе бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге қосымшада:
11-бағанның атауындағы "Салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер "Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) немесе бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің 2009.12.14 № 01-01-07/217 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-т. қараңыз) Бұйрығымен.
3. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті (Қ.А. Өскенбаев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуден өткізуге жіберсін.

4. Департаменту административной и правовой работы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан (Пирметову А.Х.) обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра туризма и спорта Республики Казахстан Мусина Х.Н.
6. Настоящий приказ вступает в силу с момента подписания и вводится в действие с 9 августа 2007 года, за исключением пункта 1 настоящего приказа, который вводится в действие с 13 августа 2010 года.
Министр
Приложение
к приказу Министерства туризма
и спорта Республики Казахстан
от 28 июня 2007 года N 1-2/112
Приложение 1
к приказу Министерства туризма
и спорта Республики Казахстан
от 28 февраля 2007 года N 1-2/36
Перечень документов,
подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса
квалификационным требованиям
Сноска. Перечень утратил силу приказом Министра туризма и спорта РК от 14.12.2009 № 01-01-07/217 (порядок введения в действие см. п. 6).

4. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Әкімшілік-құқықтық жұмыс департаменті (Ә.Х. Пірметов) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми
жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының туризм және спорт вице-министрі Х.Н. Мусинге жүктелсін.
6. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген сәттен бастап күшіне енеді және осы бұйрықтың 2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағын қоспағанда, 2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрлігінің
2007 жылғы 28 маусымдағы
N 1-2/112 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрлігінің
2007 жылғы 28 ақпандағы N 1-2/36
бұйрығына 1-қосымша
Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына
сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі
Ескерту. Тізбенің күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің 2009.12.14 № 01-01-07/217 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-т. қараңыз) Бұйрығымен.