Об утверждении форм технического паспорта
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2007 года № 4937. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 440.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.06.2023 № 440 (вводится в действие с 01.07.2023).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Министра юстиции РК от 21.06.2011 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые формы технического паспорта.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Министра
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 235
Форма Ф-1
_________________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-1)
на регистрируемый объект недвижимости
(частный дом, дачи, гаражи)
1. Область __________________________________________________________
2. Район ____________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) ________________________________
4. Район в городе ___________________________________________________
5. Адрес ____________________________________________________________
6. Кадастровый номер ________________________________________________
7. Инвентарный номер ________________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"______________ _____ г.
Директор:_______________________ М.П.
(подпись)
ПЛАН ЗЕМЕЛЬНОГО УЧАСТКА
Масштаб ________
_________________________
|
Самовольно возведенные |
строения: |
|
|
ЭКСПЛИКАЦИЯ ЗЕМЕЛЬНОГО УЧАСТКА
Всего
В том числе
по
доку-
ментам
факти-
ческая
заст-
роен-
ная
дворовое покрытие
деко-
ратив-
ный
сад
огород
тро-
туа-
ры
от-
мост-
ки
грунт
1
2
3
4
5
6
7
8
ПЛАН СТРОЕНИЯ
Масштаб ________
Экспликация помещений
Кол-во квартир
Кол-
во
жилых
ком
нат
Об
щая
пло
щадь
В том числе
Кол-
во
квар
тир
Кол-
во
жилых
ком
нат
Общая
пло
щадь
В том числе
жилая
нежи-
лая
жилая
нежи
лая
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ТЕХНИЧЕСКАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА СТРОЕНИЙ И СООРУЖЕНИЙ
Литер
Наименование
(жилой дом, мезонин,
подвал, холодная
постройка, сарай
и т.п.)
Год
постройки
Описание
конструктивных элементов
фунда-
мент
стены
кровля
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Благоустройство
Площадь
заст-
ройки,
м 2
Объем,
м 3
Износ,
%
электро-
снабжение
водоснаб-
жение
канали-
зация
газоснаб-
жение
7
8
9
10
11
12
13
ВИД ОТОПЛЕНИЯ ЖИЛОГО ДОМА
Печное
Центральное
от АГВ
От индивидуальных
отопительных
установок
от ТЭЦ
от районной
котельной
1
2
3
4
5
ОСОБЫЕ ОТМЕТКИ
Выполнил специалист__________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ___________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
"___" ______________ _______ год
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 235
Форма Ф-2
Сноска. Форма Ф-2 с изменениями, внесенными приказом Министра юстиции РК от 21.06.2011 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
______________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-2)
на регистрируемые объекты недвижимости
(многоквартирные жилые дома, офисы, промышленные,
торговые объекты и т.п.)

Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007 жылғы 24 тамыздағы N 235 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 19 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4937 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 440 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.06.2023 № 440 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында, "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту: Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Техникалық паспорттардың нысандары бекітілсін.
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы
N 235 бұйрығымен
бекітілген
Н-1 нысаны
___________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
Тіркелетін жылжымайтын мүлік объектісіне
(жеке меншік үй, саяжайлар, көлікжайлар)
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-1)
1. Облысы _________________________________________________________
2. Ауданы _________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) __________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы ____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі _________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі ________________________________________________
Паспорт
"___"_____________________ _______ ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор:___________________
(қолы) М.О.
ЖЕР УЧАСКЕСІНІҢ ЖОСПАРЫ
Масштабы__________
______________________________
|
Өз бетінше салған құрылыстар: |
|
|
|
ЖЕР УЧАСКЕСІНІҢ ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
Барлығы
Соның ішінде
құжат бойынша
нақты
салын-ған
аула жабыны
әсемдік бағы
бақша
тротуар-
лар
жиегі
топырағы
1
2
3
4
5
6
7
8
ҚҰРЫЛЫС ЖОСПАРЫ
Масштабы__________
ҮЙ-ЖАЙДЫҢ ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
Пәтер саны
Тұрғын
бөлме
саны
Жалпы ауданы
Соның ішінде
Пәтер
саны
Тұрғын
бөлме
саны
тұрғын
тұрғын
емес
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Жалпы ауданы
Соның ішінде
тұрғын
тұрғын
емес
8
9
10
ҒИМАРАТТАР МЕН ҚҰРЫЛЫСТАРДЫҢ ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАСЫ
Литер
Атауы (тұрғын
үй, мезонин,
жертөле, суық
құрылыс, сарай
және т.б.)
Салынған
жылы
Конструктивтік элементтер сипаттамасы
іргетасы
қабырғасы
Шатыр жабыны
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Көркейту
Құрылыс алаңы, м 2
Ауқымы,
м 3
Тозу, %
электрмен жабдық
сумен жабдық
кәріз
газбен жабдық
7
8
9
10
11
12
13
ТҰРҒЫН ҮЙДІ ЖЫЛЫТУ ТҮРІ
Пешті
Орталықтан
АГВ-дан
Жеке жылу
қондырғы-
ларынан
ТЭЦ-тен
Аудандық қазандықтан
1
2
3
4
5
ЕРЕКШЕ БЕЛГІЛЕРІ
Маман орындады__________________ Бөлім бастығы:___________________
(Т.А.Ә., қолы) (Т.А.Ә., қолы)
"____"_________________ ________ жылы
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы
N 235 бұйрығымен
бекітілген
Ескерту: Н-2 нысанға өзгеріс енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Н-2 нысаны
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
Тіркелетін жылжымайтын мүлік объектісіне
(көппәтерлі тұрғын үйлер, офистар, өндірістік,
сауда объектілері және т.б)
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-2)

1. Область _______________________________________________________
2. Район _________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) _____________________________
4. Район в городе ________________________________________________
5. Адрес _________________________________________________________
6. Кадастровый номер _____________________________________________
7. Инвентарный номер _____________________________________________
8. Целевое назначение (литер по плану) ___________________________
9. Категория фонда _______________________________________________
(нежилой/жилой, если вторичный объект расположен
в многоквартирном жилом доме, необходимо указать
"ВО в составе МЖД")
ОБЩИЕ СВЕДЕНИЯ
________ _________
1. Серия, тип проекта |________| 8. Площадь нежилых помещений |_________|
________ _________
2. Число этажей |________| 9. Число квартир |_________|
________ _________
3. Площадь застройки |________| 10. Число помещений, комнат |_________|
________ _________
4. Объем здания |________| 11. Материал стен |_________|
________ _________
5. Общая площадь |________| 12. Год постройки |_________|
________ _________
6. Площадь балкона, |________| 13. Физический износ |_________|
лоджии и т.п.
________
7. Жилая площадь |________|
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ _____ г.
Директор:_______________________ М.П.
(подпись)
РАСПРЕДЕЛЕНИЕ ПЛОЩАДИ
N
В
отдельных
квартирах
В
помещениях
коридорного
типа
В обще-
житиях
В гос-
тиницах
01
Количество жилых
квартир
02
Количество жилых
комнат
03
Общая площадь, м 2
04
Жилая площадь, м 2
продолжение таблицы
Из общего числа площади
Распределение квартир по числу комнат
в ман-
сардах
в под-
валах
в
цоко-
льных
этажах
в
бара-
ках
1-ком-
натные
2-ком-
натные
3-ком-
натные
4-ком-
натные
5-ком-
натные
Нежилые помещения
Площадь
Жилая
площадь
в нежи-
лых
поме-
щениях
Тор-
го-
вая
Промыш-
ленно-
произ-
водст-
венных
зданий и
соору-
жений
Склад-
ская
Быто-
вого
обслу-
живания
Га-
ра-
жи
Организаций
и учреждений
управления,
научных,
банковский,
общественных
и т.п.
1
2
3
4
5
6
7
8
Основная
Вспомога-
тельная
продолжение таблицы
Общест-
венного
питания
Учреж-
дений
образо-
вания
Транс-
портных
зданий
и
соору-
жений
Здраво-
охра-
нения,
лечеб-
ного
назна-
чения
Физ-
куль-
туры
и
спорта
Учреж-
дений
куль-
туры и
искус-
ства
Соору-
жений
инже-
нерных
сетей
Про-
чие
Все-
го
9
10
11
12
13
14
15
16
17
ТЕХНИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ КОНСТРУКТИВНЫХ
ЭЛЕМЕНТОВ И ИНЖЕНЕРНОГО ОБОРУДОВАНИЯ
N
Наименование
конструктивных элементов
Описание
конструктивных
элементов
(материал,
отделка и т.д.)
Техническое
состояние
(осадка,
гниль,
трещины
и т.д.)
И
з
н
о
с
%
Текущие
изме-
нения
1
2
3
4
5
6
1
Фундамент
2
а) наружные и внутренние
капитальные стены
б) перегородки
3
Пере-
крытия
чердачное
междуэтажное
4
Крыша
5
Полы
1-го этажа
последующих
этажей
6
Проемы
окна
двери
7
Отде-
лочные
работы
внутренние
наружные
8
Горячее водоснабжение
9
Водопровод
10
Канализация
11
Электроосвещение
12
Отоп-
ление
печное
13
печное газовое
14
от ТЭЦ
15
от АГВ
16
от
инди-
видуа-
льной
отопи-
тель-
ной
уста-
новки
на газе
17
на
твердом
топливе
18
от
район-
ной
коте-
льной
на газе
19
на
твердом
топливе
20
Разные работы
Перечень документов, прилагаемых к техническому паспорту:

1. Облысы _________________________________________________________
2. Ауданы _________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) __________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы _____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі _________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі ________________________________________________
8. Нысаналы мақсаты (жоспары бойынша литер) ____________________
9. Қордың санаты __________________________________________________
(тұрғын емес/тұрғын, егер кейінгі объект
көп пәтерлі тұрғын үйде орналасса,
"КПТҮ құрамындағы КО" деп көрсету қажет)
ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР
1. Сериясы, _______ _______
жобаның түрі |_______| 8. Тұрғын емес үй- |_______|
жайдың ауданы
_______ _______
2. Қабат саны |_______| 9. Пәтер саны |_______|
_______ _______
3. Құрылыс ауданы |_______| 10. Үй-жайлар, |_______|
бөлмелер саны
_______ _______
4. Ғимараттың |_______| 11. Қабырға |_______|
ауқымы материалы
_______ _______
5. Жалпы алаңы |_______| 12. Салынған |_______|
жылы
_______ _______
6. Балконның, |_______| 13. Табиғи тозу |_______|
лоджияның және
т.б. алаңы
_______
7. Тұрғын ауданы |_______|
Паспорт
"___"_____________________ ________ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор:___________________ М.О.
(қолы)
АУДАНДАРДЫ БӨЛУ
N
Жекелеген пәтерлер-
де
Дәліз тә-
різді үй-
жайлар
Жатақха-
наларда
Қонақ-
үйлерде
мансард-
тарда
01
Тұрғын пәтер
саны
02
Тұрғын бөлме
саны
03
Жалпы ауданы, м 2
04
Тұрғын ауданы, м 2
кестенің жалғасы
Ортақ аудан есебінен
Бөлмелер саны бойынша пәтердің
орналасуы
жертө-
лелер-
де
төмен-
гі қа-
бат-
тарда
барак-
тарда
1-бөл-
мелі
2-бөл-
мелі
3-бөл-
мелі
4-бөл-
мелі
5-бөл-
мелі
ТҰРҒЫН ЕМЕС ҮЙ-ЖАЙЛАР
Ауданы
Тұрғын емес
үй-жайлардағы
тұрғын ауданы
Сауда-
саттық
Өнеркәсіптік-
өндірістік ғимараттар
мен құрылыс-
тар
Қойма-
лық
Тұрмыс-
тық қыз-
мет көр-
сету
Гараж-
дар
1
2
3
4
5
6
7
Негізгі
Қосалқы
кестенің жалғасы
Ғылыми, банктік,
қоғамдық басқару
ұйымдары және
мекемелері т.б.
Қоғамдық тамақтан-
дыру
Білім меке-
мелері
Көлік ғима-
раттары мен
құрылыстары
Емдеуге арналған денсаулық сақтаулар
Дене-
шынық-
тыру
және
спорт
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Мәдениет және
өнер мекемелері
Инженерлік желі-
лер құрлыстары
Басқалар
Барлығы
14
15
16
17
КОНСТРУКТИВТІК ЭЛЕМЕНТТЕРДІҢ ЖӘНЕ ИНЖЕНЕРЛІК
ҚҰРАЛ-ЖАБДЫҚТАРДЫҢ ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАСЫ
N
Конструктивтік
элементтердің атауы
Конструк-
тивтік
элемент-
тердің
сипатта-
масы
(материа-
лы, әрле-
нуі және
т.б.)
Техни-
калық
жағдайы (отыруы,
шіруі,
жарылуы
және
т.б.)
Тозу,
%
Ағым-
дағы өзге-
рістер
1
2
3
4
5
6
1
Іргетасы
2
а) ішкі және сыртқы тұрақты қабырғалары
б) ара қабырға
3
Аража-
бын
шатырлық
қабатаралық
4
Төбе
5
Еден
1-ші қабаттың
келесі қабат-
тардың
6
Ойық-
тар
терезелер
есіктер
7
Әрлеу жұмыс-тары
ішкі
сыртқы
8
Ыстық сумен қамтамастандырылған
9
Су құбыры
10
Канализация
11
Электрмен
жарықтандыру
12
Жылу
пешті
13
газ пешті
14
ЖЭО-нан
15
АГВ-дан
16
жеке жылу қон-
дыр-
ғыла-
рынан
газбен
17
қатты отын- мен
18
ау-
дан-
дық қа-
зан-
дығы-
нан
газбен
19
қатты
жылу- мен
20
Басқа жұмыстар
Техникалық паспортқа қоса берілетін құжаттардың тізбесі:

1. Поэтажные планы _______________________________________________________
2. Экспликация к поэтажным планам ________________________________________
3. _______________________________________________________________________
Особые отметки:
__________________________________________________________________________
ЭКСПЛИКАЦИЯ ЗЕМЕЛЬНОГО УЧАСТКА, м 2
По земле-
отводным
документам
По факти-
ческому
исполь-
зованию
Застроенная площадь
Незастроенная площадь
асфаль-
товые
покрытия
прочие
замо-
щения
грунт
всего
под
основ-
ными
строе-
ниями
под
прочими
построй-
ками и
соору-
жениями
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
Незастроенная площадь
оборудованные площадки
зеленые насаждения
всего
спор-
тивные
дет-
ские
хозяй-
ствен-
ные
всего
в том числе
газон
с дере-
вьями
пло-
довый
сад
газоны,
цветоч-
ные
клумбы
ого-
род
про-
чие
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Назначение и характеристика основных и служебных строений,
холодных пристроек, подвалов, дворовых сооружений, замощений
Литер
по
плану
Наз-
наче-
ние
Пло-
щадь,
м 2
Объ-
ем,
м 3
И
з
н
о
с,
%
Описание конструктивных элементов
фун-
да-
мент
сте-
ны и
пере-
город-
ки
пере-
кры-
тия
к
р
о
в
л
я
п
о
л
ы
п
р
о
е
м
ы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Выполнил специалист__________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ___________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
"___" ______________ _______ год
Экспликация к плану объекта недвижимого имущества
Дата
записи
Литер
по
плану
Этаж
Номер
поме-
щения,
квар-
тиры
Номера
частей
поме-
щения,
квар-
тиры
Назначение
частей
помещения,
квартиры
Площадь по
внутреннему
обмеру (кв.м),
в том числе
О
б
щ
а
я
По-
лез-
ная
Жи-
лая
Нежи-
лая
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Площадь по внутреннему обмеру (кв.м), в том числе
В
от-
дель-
ных
квар-
тирах
В
обще-
жи-
тиях
В
гос-
тини-
цах
Тор-
го-
вая
Промыш-
ленно-
производ-
ственных
зданий и
сооруже-
ний
Склад-
ская
Учреж-
дений
образо-
вания
Пред-
приятий
бытового
обслужи-
вания
Органи-
заций и
учреж-
дений
управ-
ления,
научных,
банков-
ских,
общест-
венных
и т.п.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Площадь по внутреннему обмеру (кв.м), в том числе
Пред-
приятий
общест-
венного
питания
Учреж-
дений
здраво
охране-
ния,
лечебного
назна-
чения
Физкуль-
турно-
спортив-
ная
Учреж-
дений
культуры и
искусства
Транс-
портных
зданий и
соору-
жений
Соору-
жений
инже-
нерных
сетей
Гара-
жей
Про-
чие
20
21
22
23
24
25
26
27
Выполнил специалист__________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ___________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
"___" ______________ _______ г.
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 235
Сноска. Форма в редакции приказа Министра юстиции РК от 27.12.2018 № 1609 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма Ф-3
______________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-3)
на квартиру (комнату (-ы) в многоквартирном жилом доме (общежитии)

1. Қабаттық жоспарлар_______________________________________________
2. Қабаттық жоспарларға экспликация_________________________________
3. _________________________________________________________________
Ерекше белгілері:___________________________________________________
ЖЕР УЧАСКЕСІНІҢ ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ, М 2
Жер кесіп
беру құжат-
тары бойынша
Нақты қолда-
нылғаны бойынша
Құрылысы бар алаң
асфальт-
тік жабын
басқа-
дай жа-
бындар
барлығы
негізгі құрылым-
дар
берік құрылым-дар мен ғимарат-тар
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Салынбаған алаң
топырақ
жабдықталған алаңдар
барлығы
соның ішінде
барлығы
спорттық
балалар
шаруашылық
ағаш отыр-
ылғызылған
газон
8
9
10
11
12
13
14
кестенің жалғасы
Жеміс бағы
гүл егілген
газон
бау-бақша
басқалары
15
16
17
18
Негізгі және қызметтік құрылымдардың, суық жапсаржай,
жертөле, аулалық ғимараттар, жабындардың қолдану орны мен
сипаттамасы
Жоспардағы литер
Қолданылу орны
Ауданы, м 2
Көлемі, м 3
Тозу, %
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
Конструктивтік элементтердің сипаттамасы
іргетас
қабырға
және ара
қабырға-
лар
аражабын
шатыр
еден
ойықтар
6
7
8
9
10
11
Орындаған маман_________________ Бөлім бастығы:___________________
(Т.А.Ә., қолы) (Т.А.Ә., қолы)
"____" ______________ _______жылы
ЖЫЛЖЫМАЙТЫН МҮЛІК ОБЪЕКТІСІНІҢ ЖОСПАРЫНА ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
Жазылған күні
Жоспар
бойынша
литер
Қабаты
Үй-жайлар-
дың, бөлме-
лердің нө-
мірі
Үй-жйлар-дың, бөл-
мелердің
бөлікте-
рінің нө-
мірі
Үй-жайлар-
дың, пәтер-
лердің бө-
ліктерінің
мақсаты
Жалпы
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Ішкі өлшем бойынша ауданы (ш.м), оның ішінде
Пайдалы
Тұрғын
Тұрғын емес
Жеке пәтер-
лерде
Жатақханалар-да
Қонақ
үйлерде
Сауда-саттық
8
9
10
11
12
13
14
кестенің жалғасы
Өндіріс-
тік-өнер-
кәсіптік ғимарат-
тар мен құрылыс-
тар
Қойма-
лық
Білім
беру ме-
кемелері
Халыққа тұр-
мыстық қыз-
мет көрсету кәсіпорын-
дары
Басқарма, ғы-
лыми, банкі-
лік, қоғамдық
ұйымдар мен
мекемелер және т.б.
Қоғамдық тамақтан-
дыру кәсіп-
орындары
15
16
17
18
19
20
кестенің жалғасы
Денсаулық сақтау, емдеу мекемелері
Физкультура-спорттық
Мәде-
ниет
және
өнер
меке-
меле-рі
көліктік құрылыс-
тар мен
ғимарат-тар
Инжене-
рлік же-
лілер
мекеме-
лері
Гараж-
дар
Басқа-
лар
21
22
23
24
25
26
27
Орындаған маман__________________ Бөлім бастығы:___________________
(Т.А.Ә., қолы) (Т.А.Ә., қолы)
"___"_____________ ______ж.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Н-3 нысаны
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы) Көп пәтерлі тұрғын үйдегі (жатақханадағы) пәтерге (бөлмеге (-лерге)
Ескерту. Н-3 нысан жаңа редакцияда – ҚР Әділет министрінің 27.12.2018 № 1609 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-3)

1. Область _______________________________________________________________
2. Район _________________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) ________________________________________
4. Район в городе _________________________________________________________
5. Адрес _________________________________________________________________
6. Кадастровый номер _____________________________________________________
7. Инвентарный номер ____________________________________________________
ПЛАН КВАРТИРЫ (КОМНАТ (-Ы)
Масштаб _________
Материал стен: ________ Этаж: _____ Этажность: _____ Год постройки: ______
Экспликация
наименование
общая
площадь
жилая
площадь
нежилая
площадь
лоджия
балкон
Итого
Дата выдачи "___" ___________ _____ г.
Директор: ____________________________________________
(Фамилия Имя Отчество (при его наличии, подпись)
Начальник отдела: __________________________________________ М.П.
(Фамилия Имя Отчество (при его наличии, подпись)
Исполнитель: ____________________________________________
(Фамилия Имя Отчество (при его наличии, подпись)
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 235
Форма Ф-4
ТЕХНИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ КОНСТРУКТИВНЫХ ЭЛЕМЕНТОВ
ОСНОВНОГО СТРОЕНИЯ
N
Наименование
конструктивных
элементов
Описание
конструктивных
элементов
(материал,
отделка и т.д.)
Техническое
состояние
(осадка,
гниль,
трещины и
т.д.)
И
з
н
о
с
%
Текущие
изменения
1
2
3
4
5
6
1
Фундамент
2
а) наружные и
внутренние
капитальные стены
б) перегородки
3
Пере-
кры-
тия
чердачное
междуэтажное
4
Крыша
5
Полы
1-го этажа
последующих
этажей
6
Проемы
окна
двери
7
Отде-
лоч-
ные
рабо-
ты
внутренние
наружные
8
Горячее
водоснабжение
9
Водопровод
10
Канализация
11
Электроосвещение
12
Отоп-
ление
печное
13
печное
газовое
14
от ТЭЦ
15
от АГВ
16
от
инди-
видуа-
льной
отопи-
тель-
ной
уста-
новки
на
газе
17
на
твер-
дом
топ-
ливе
18
от
район-
ной
коте-
льной
на
газе
19
на
твер-
дом
топ-
ливе
20
Разные работы
Техническое описание служебных построек
Показатели
Литер по плану и наименование служебных построек
Год постройки
Площадь, м 2
Высота строения, м
Объем строения, м 3
Фундамент
Стены
Перекрытия
Крыша
Полы
Окна
Двери
Внутренняя
отделка
Наружная
отделка
Печи
Износ, %
ТЕХНИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ ВНУТРИДВОРОВЫХ СООРУЖЕНИЙ
Литер
по
плану
Наиме-
нование
соору-
жений
Размер в метрах
Объем,
м 3
Мате-
риал
Из-
нос,
%
длина
ширина
пло-
щадь
высота
или
глубина
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ТЕХНИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ ОТДЕЛЬНЫХ ЧАСТЕЙ СТРОЕНИЯ
(подвалов, полуподвалов, мезонинов, мансард)
Ли-
тер
по
пла-
ну
Наиме-
нова-
ние и
назна-
чение
отдель-
ных
частей
строе-
ния
Заглуб-
ление
спла-
ниро-
ванной
поверх-
ности
земли
до пола
подвала
Описание элементов
Теку-
щие
изме-
нения
с
т
е
н
ы
пере-
кры-
тия
по-
лы
внут-
рен-
няя
от-
дел-
ка
к
р
ы
ш
а
допол-
нитель-
ные
устрой-
ства
%
из-
носа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
ТЕХНИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ НЕЖИЛЫХ ПРИСТРОЕК К ОСНОВНОМУ СТРОЕНИЮ
Литер
по
плану
Год
пост-
ройки
Наименование
конструктивных
элементов
Техническое
описание
конструк-
тивных
элементов
Техническое
состояние
конструк-
тивных
элементов
% из-
носа
1
2
3
4
5
6
Фундамент
Стены и
перегородки
Крыша
Полы
Перекрытия
Проемы
окна
двери
Отде-
лоч-
ные
работы
внутрен-
ние
наружные
Разные работы
Итого:
Фундамент
Стены и
перегородки
Крыша
Полы
Перекрытия
Проемы
окна
двери
Отде-
лочные
работы
внутрен-
ние
наружные
Разные работы
Итого:
Фундамент
Стены и
перегородки
Крыша
Полы
Перекрытия
Проемы
окна
двери
Отде-
лочные
работы
внутрен-
ние
наружные
Разные работы
Итого:
Исчисление площадей и объемов основной и отдельных частей строения
(подвалов, полуподвалов, мезонинов, мансард, крыш, пристроек и т.п.)
Ли-
тер
по
пла-
ну
Наи-
мено-
вание
час-
тей
строе-
ния и
прист-
роек
Формула
для под-
счета
площа-
дей по
наруж-
ному
обмеру
П
л
о
щ
а
д
ь,
м 2
В
ы
с
о
т
а,
м
О
б
ъ
е
м,
м 3
Ли-
тер
по
пла-
ну
Наиме-
нование
частей
строе-
ния и
прист-
роек
Форму-
ла для
под-
счета
площа-
дей по
наруж-
ному
обмеру
П
л
о
щ
а
д
ь,
м 2
В
ы
с
о
т
а,
м
О
б
ъ
е
м,
м 3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Выполнил специалист__________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ___________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
"___" ______________ _______ год
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 235
Форма Ф-5
Сноска. Форма Ф-5 с изменениями, внесенными приказом Министра юстиции РК от 21.06.2011 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
________________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-5)
на линии электропередач

1. Облысы_________________________________________________________________
2. Ауданы_________________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені)_________________________________________________
4. Қаладағы аудан __________________________________________________________
5. Мекен-жайы_____________________________________________________________
6. Кадастрлық нөмірі________________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі__________________________________________________________
ПӘТЕРДІҢ (БӨЛМЕНІҢ (-ЛЕРДІҢ) ЖОСПАРЫ
Масштабы _________
Қабырға материалы: ______ Қабаты: ___ Қабаттылығы: ___ Салынған жылы:____
Экспликациясы
N
атауы
жалпы ауданы
тұрғын ауданы
тұрғын емес ауданы
лоджия
балкон
Қорытынды
Берген күні "____" ______________ _______ж.
Директор: _______________________________
(Тегі Аты Әкесінің Аты ол болған кезде, қолы)
Бөлім бастығы: ___________________________
М.О. (Тегі Аты Әкесінің Аты ол болған кезде, қолы)
Орындаушы: _____________________________
(Тегі Аты Әкесінің Аты ол болған кезде, қолы)
(Т.А.Ә., қолы)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Н-4 нысаны
НЕГІЗГІ ҚҰРЫЛЫСТЫҢ КОНСТРУКТИВТІК ЭЛЕМЕНТТЕРІНІҢ
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАСЫ
N
Конструктивтік
элементтердің атауы
Конструк-
тивтік
элемент-
тердің
сипатта-
масы
(материа-
лы, әрле-
нуі және
т.б.)
Техни-
калық
жағдайы (отыруы,
шіруі,
жарылуы
және
т.б.)
Тозу,
%
Ағым-
дағы өзге-
рістер
1
2
3
4
5
6
1
Іргетасы
2
а) ішкі және сыртқы тұрақты қабырғалары
б) ара қабырға
3
Аража-
бын
шатырлық
қабатаралық
4
Төбе
5
Еден
1-ші қабаттың
келесі қабат-
тардың
6
Ойық-
тар
терезелер
есіктер
7
Әрлеу жұмыс-тары
ішкі
сыртқы
8
Ыстық сумен қамтамастандырылған
9
Су құбыры
10
Канализация
11
Электрмен
жарықтандыру
12
Жылу
пешті
13
газ пешті
14
ЖЭО-нан
15
АГВ-дан
16
жеке жылу қон-
дыр-
ғыла-
рынан
газбен
17
қатты отын- мен
18
ау-
дан-
дық қа-
зан-
дығы-
нан
газбен
19
қатты
жылу- мен
20
Басқа жұмыстар
ҚЫЗМЕТТІК ҚҰРЫЛЫСТАРДЫҢ ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАСЫ
Көрсеткіштері
Қызметтік құрылыстардың жоспары мен атауы бойынша литер
Салынған жылы
Ауданы, м 2
Құрылыстың биіктігі, м
Құрылыстың ауқымы, м 3
Іргетас
Қабырғалары
Жабыны
Төбесі
Едені
Терезелері
Есіктері
Ішкі әрленуі
Сыртқы әрленуі
Пештері
Тозу, %
Аулаішілік құрылыстардың техникалық сипаттамасы
Жоспар бойынша литер
Құрылыс-
тардың атауы
Метрдегі мөлшері
Ауқы-
мы м 3
Мате-
риал
Тозу,
%
ұзын-
дығы
ені
ауданы
биік-
тігі немесе терең-
дігі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ҚҰРЫЛЫСТЫҢ ЖЕКЕЛЕГЕН БӨЛІКТЕРІНІҢ ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАСЫ
(жертөлелер, жартылай жертөлелер, мезониндер, мамандарды)
Жоспар бойынша литер
Құрылыстың жеке бөлікте-
рінің атауы мен мақсаты
Жоспарланған жер
бетінің жертөле еденіне дейінгі тереңдігі
қабырғалары
жабыны
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
Элементтердің сипаттамасы
ағымдағы
өзгерістер
едені
ішкі әрленуі
төбесі
қосымша құрылғысы
% тозу
6
7
8
9
10
11
НЕГІЗГІ ҚҰРЫЛЫСҚА ТҰРҒЫН ЕМЕС ЖАПСАРЖАЙЛАРДЫҢ
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАСЫ
Жоспар бйынша литер
Салынған жылы
Конструктивтік элементтедің атауы
Конструк-
тивтік эле-
менттедің
техникалық
сипаттамасы
Конс-
трук-
тивтік
эле-
мент-
тердің
техни-
калық
жағ-
дайы
тозу,
%
1
2
3
4
5
6
Іргетасы
Қабырғалары мен арақабырғалары
Төбесі
Едені
аражабыны
ойықтары
терезесі
есіктері
Әрлеу жұмыстары
ішкі
сыртқы
Әртүрлі жұмыстар
Қорытындысы:
Іргетасы
Қабырғалары мен арақабырғалары
Төбесі
Едені
аражабыны
ойықтары
терезесі
есіктері
Әрлеу жұмыстары
ішкі
сыртқы
Ойықтары
Қорытындысы:
Іргетасы
Қабырғалары мен арақабырғалары
Төбесі
Едені
аражабыны
ойықтары
терезесі
есіктері
Әрлеу жұмыстары
ішкі
сыртқы
Әртүрлі жұмыстары
Қорытындысы:
ҚҰРЫЛЫМДАРДЫҢ НЕГІЗГІ ЖӘНЕ ЖЕКЕЛЕГЕН БӨЛІКТЕРІНІҢ АУДАНДАРЫ
МЕН АУҚЫМДАРЫН ЕСЕПТЕУ (ЖЕРТӨЛЕ, ЖАРТЫЛАЙ ЖЕРТӨЛЕ,
МЕЗОНИНДЕР, МАНСАРДА, ТӨБЕСІ ЖАПСАРЖАЙ ЖӘНЕ Т.Б.)
Жоспар бойынша
литер
Құрылыс бөлік-
терінің және жапсаржайлар-
дың атауы
Сыртқы өл-
шеуі бойынша
алаңдардың формуласы
Ауданы, м 2
Биіктігі, м
Ауқымы, м 3
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Жоспар бойынша
литер
Құрылыс бөлік-
терінің және жапсаржайлар-
дың атауы
Сыртқы өл-
шеуі бойынша
алаңдардың формуласы
Ауданы, м 2
Биіктігі, м
Ауқымы, м 3
7
8
9
10
11
12
Орындаған маман_________________ Бөлім бастығы:_________________
(Т.А.Ә., қолы) (Т.А.Ә., қолы)
"___"__________________ ____ж.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Ескерту: Н-5 нысанға өзгеріс енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Н-5 нысаны
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорыннның атауы)
Электрберу желісіне
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-5)

1. Область __________________________________________________________
2. Район ____________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) ________________________________
4. Район в городе ___________________________________________________
5. Адрес ____________________________________________________________
6. Кадастровый номер ________________________________________________
7. Инвентарный номер ________________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___" ___________ _____ г.
Общие сведения
N
п/п
Наименование
Ед.
изм.
Кол-
во
Год
ввода
в экс-
плуа-
тацию
Норма-
тивный
срок
службы
Предпо-
ложи-
тельный
срок
службы
Износ
%
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Воздушные ЛЭП
низкого напряжения...
км
2
Воздушные ЛЭП
высокого напряжения
10 кВ ...
км
3
Кабельные ЛЭП
низкого напряжения...
км
4
Кабельные ЛЭП
высокого
напряжения...
км
5
Площадь опор
м 2
6
Опоры:
а) металлические
шт.
б) деревянные
с деревянными
приставками
шт.
в) деревянные с
железобетонными
приставками
шт.
г) железобетонные
шт.
д) тросовые подвесы
шт.
7
Провода:
а) медные
км
б) алюминиевые
км
в) сталеалюминиевые
км
8
Кронштейны для
светильников:
а) железобетонные
шт.
б) металлические
шт.
9
Арматура уличного
освещения:
а) светильники с
лампами накаливания
шт.
б) светильники с
ртутными лампами
шт.
в) светильники
с люминесцетными
лампами
шт.
10
Кабели:
а) марки...
напряжением...
км
б) марки...
напряжением...
км
в) .....
г) .....
11
Муфты
соединительные...
шт.
12
Муфты концевые
шт.
13
Контуры заземления
шт.
14
Устройства
грозозащиты
шт.
15
Дорожные покрытия
кабельных сетей:
а) асфальтобетонные
м 2
б) булыжные
м 2
в) тротуары
м 2
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 235
Форма Ф-6
__________________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-6)
на железнодорожные пути
1. Область __________________________________________________________
2. Район ____________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) ________________________________
4. Район в городе ___________________________________________________
5. Адрес ____________________________________________________________
6. Кадастровый номер земельного участка______________________________

1. Облысы _________________________________________________________
2. Ауданы _________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) __________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы _____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі ________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"____"___________________ _______ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы) М.О.
Орындаушы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"___________ _____ж.
Жалпы мәліметтер
N р/с
Атауы
Өлшем бір-
лігі
Са-ны
Пайда-
лануға
берген
жылы
Қызмет-
тік нор-
мативтік
мерзімі
Қызмет-
тік
болжам-
ды
мерзімі
Тозу %
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Төмен кернеудегі
әуе ӘБЖ...
км
2
10 кВ Жоғары
кернеудегі әуе
ӘБЖ...
км
3
Төмен кернеудегі
кабельді ӘБЖ...
км
4
Жоғары кернеу-
дегі кабельді
ӘБЖ...
км
5
Тіркеуші ауданы
м 2
6
Тіркеуіштер:
а) металл
дана
б) ағаш қойғышы-
мен ағыш
дана
в) темірбетон
қойғышымен ағыш
дана
г) темірбетон
дана
д) тросты аспа-
лар
дана
7
Сымдар:
а) мыстан
км
б) алюминиден
км
в) құрышалюмини-
ден
км
8
Жарықтандырғыш-
тар үшін кронш-
тейндер:
а) темірбетонды
дана
б) металл
дана
9
Көше жарығы ар-
матурасы:
а) қыздыру лам-
пасы бар жарық-
тандырғыштар
дана
б) сынап шамды жарықтандырғыш-
тар
дана
в) люминесцент-
ті шамдары бар жарықтандырғыш-
тар
дана
10
Кабельдер:
а)...кернеулі маркілер...
км
б)...кернеулі маркілер...
км
в)......
г)......
11
Біріктіретін жалғастырғыштар
...
дана
12
Соңғы жалғастыр-
ғыштар
дана
13
Жерге қосу сұлбасы
дана
14
Найзағайдан қор-
ғау құрылғысы
дана
15
кабель желілерін
жол жабындысы:
а) асфальтбетон
м 2
б) жұмырлық тас
м 2
в) тротуарлар
м 2
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Ескерту: Н-6 нысанға өзгеріс енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Н-6 нысаны
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
Темір жол желілеріне
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-6)
1. Облысы _________________________________________________________
2. Ауданы _________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) __________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы _____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі ________________________________________________

7. Инвентарный номер ________________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___" ___________ _____ г.
Общие сведения
N
п.п.
Наименование конструктивных элементов
Еди-
ницы
измер.
Коли-
чество,
протя-
женность
При-
меча-
ние
1
2
3
4
5
1
Год постройки
2
Ж/д пути (общая протяженность):
- приемочно-отправочные
км
- сортировочные
км
- вытяжные
км
- погрузочно-разгрузочные
км
- ходовые
км
- специальные подъездные
км
3
Шпалы:
- деревянные
шт.
- железобетонные
шт.
4
Переводные стрелка:
- тип рельса
- подрельсовое основание
- брусья
шт.
- шпалы
шт.
- род балласта
- толщина
см
5
Тип рельса:
- Р 38
км
- Р 43
км
- Р 50
км
- Р 65
км
- Р 75
км
6
Род балласта (толщина слоя):
- щебеночный
см
- гравийный
см
- асбестовый
см
- ракушечный
см
- песчаный
см
7
Противоугоны:
- пружинные
шт.
- самозаклинивающие
шт.
8
Специализация путей:
- от стр. N ______
до стр. N ________
- от стр. N ______
до стр. N ________
9
Пикетажные столбики
шт.
10
Километровые столбики
шт.
11
Сигнальные знаки
шт.
12
Кабельные линии СЦБ
км
13
Линии связи
км
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 235
Форма Ф-7
__________________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-7)
на железнодорожную платформу
1. Область __________________________________________________________
2. Район ____________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) ________________________________
4. Район в городе ___________________________________________________
5. Адрес ____________________________________________________________
6. Кадастровый номер земельного участка______________________________
7. Инвентарный номер ________________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___" ___________ _____ г.
Общие сведения
N
п.п.
Наименование
конструктивных
элементов
Еди-
ницы измер.
Коли-
чество
Описание
конструктивных
элементов
При-
меча-
ние
1
2
3
4
5
6
1
Год постройки
2
Основание
3
Покрытие
4
Длина платформы
5
Ширина платформы
6
Высота платформы
7
Высота платформы от
головки рельса
8
Лестничные марши
9
Наружная отделка
10
Внутренняя отделка
11
Инженерные
коммуникации:
- водопровод
- канализация
- электроосвещение
- вентиляция
- горячее водоснабжение
- слаботочные
устройства
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 235
Форма Ф-8
__________________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-8)
на мост

7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"____"___________________ _______ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы) М.О.
Орындаушы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"___________ _____ж.
Жалпы мәліметтер
N р/с
Конструктивтік элементтердің
атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
Ескертпе
1
2
3
4
5
1
Салынған жылы
2
Т/ж жолдары (жалпы ұзақтығы):
км
- қабылдау-жөнелту
км
- сұрыптау
км
- тартпа
км
- жүк арту-жүк түсіру
км
- қозғалғыш
км
- арнайы подъезділік
км
3
Шпалдар:
- ағаштан
дана
- темірбетоннан
дана
4
Ауыстырғыш көрсеткіш:
- рельстің түрі
- рельстің негізі
- білеулер
дана
- шпалдар
дана
- қабат түрі
- қалыңдығы
см
5
Рельс түрі:
- Р 38
км
- Р 43
км
- Р 50
км
- Р 65
км
- Р 75
км
6
Қабат түрі (қабаттарының қалыңдығы):
- шағылтас
см
- гравии
см
- асбест
см
- қабыршақты
см
- құмды
см
7
Айдауға қарсы қоюшы:
- пружиналы
дана
- өзі тұрып қалатын
дана
8
Жолдарды мамандандыру:
- N____беттен N____бетке дейін
- N____беттен N____бетке дейін
9
Пикетажды бағандар
дана
10
Километрлі бағандар
дана
11
Дабылды белгілер
дана
12
Кабельді желілер СЦБ
км
13
Байланыс желілері
км
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Ескерту: Н-7 нысанға өзгеріс енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Н-7 нысаны
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
Темір жол платформасына
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-7)
1. Облысы _________________________________________________________
2. Ауданы _________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) __________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы _____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі ________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"____"___________________ _______ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы) М.О.
Орындаушы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"___________ _____ж.
Жалпы мәліметтер
N р/с
Конструктивтік элементтердің
атауы
Өлшем
бірлігі
Саны
Конструктив-
тік элемент-
тердің сипат-
тамасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1
Салынған жылы
2
Негіздеме
3
Жабыны
4
Платформаның ұзындығы
5
Платформаның ені
6
Платформаның биіктігі
7
Платформаның рельс-
тің басынан биіктігі
8
Сатылық қадамдар
9
Сыртқы әрлеу
10
Ішкі әрлеу
11
Инженерлік коммуника-
циялар:
- суқұбыры
- кәріз
- электржарықтандыру
- желдету
- ыстық сумен жабдық-
тау
- тогы әлсіз құрылғы-
лар
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Ескерту: Н-8 нысанға өзгеріс енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Н-8 нысаны
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
Көпірге
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-8)

5. Адрес ____________________________________________________________
6. Кадастровый номер земельного участка______________________________
7. Инвентарный номер ________________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___" ___________ _____ г.
Общие сведения
N
п.п.
Наименование
Единицы
измерения
20..
г.
20..
г.
20..
г.
1
2
3
4
5
6
1
Опоры
шт.
а) железобетонная
шт.
б) металлические решетчатые
шт.
в) - // -
трубчатые (цельные)
шт.
г) - // -
трубчатые (телескопические)
шт.
2
Система подвески:
а) жесткая (простая)
пог.м
б) эластичная поперчно-цепная
пог.м
в) продольно-цепная
пог.м
г) полигонная
пог.м
д)
е)
ж)
3
Жесткие подвесы
компл.
4
Скользящие подвесы
компл.
5
Стенные крюки
шт.
6
Сдвоенные крюки
шт.
7
Система несущих тросов:
а) стальные тросы d =
пог.м
6) - // - d =
пог.м
в) - // - d =
пог.м
г) - // - d =
пог.м
д) - // - d =
пог.м
8
Контактная сеть:
а) медные провода
пог.м
б) бронзовые
пог.м
в) биметаллические
пог.м
9
Стрелки троллейбуса
а) сходные
компл.
б) управляемые
компл.
10
Электроперемычки
шт.
11
Кривые держатели
компл.
12
Компенсаторы:
а) двухблочные
шт.
б) трехблочные
шт.
в)
13
Пункты присоединения
питающих, подпитывающих
и отсасывающих (обратных)
кабельных линий постоянного
тока
шт.
Общие сведения по маршруту трамвайных путей
N
п.п.
Наименование
Единицы
измерения
19..
г.
19..
г.
19..
г.
1
2
3
4
5
6
1
Рельсы:
а) трамвайные
пог.м
б) железнодорожные
пог.м
в) комплектные
пог.м
2
Стрелки:
а) литые
пар
б) сборные
пар
3
Компенсаторы
пар
4
Электросоединители (перемычки)
шт.
5
Крестовины:
а) литые
шт.
б) сварные
шт.
в) трамвайные сборные
шт.
г) железнодорожные сборные
шт.
6
Стрелочные пересечения:
а) литые
пар
б) сборные
пар
в) сварные
пар
7
Основания:
а) шпалы деревянные
шт.
б) шпалы железобетонные
шт.
в) шпалы металлические
шт.
г) рамные конструкции
шт.
8
Балластный слой:
а) песчаный
м 2
б) щебеночный
м 2
в) гравийный
м 2
в)
д)
9
Дорожное покрытие:
а) асфальтовое
м 2
б) железобетонные плиты
м 2
в) брусчатка
м 2
г) булыжное
м 2
д)
10
Водостоки:
а) путевые колодцы
шт.
б) водоприемные коробки
шт.
в) водоотводы от стрелок
шт.
г) дренаж
шт.
Конструктивные элементы контактных сетей маршрута
N
п.п.
Дата
записи
N
учетных
участков
Год
ввода в
эксплуа-
тацию
Источник
питания
от под-
станции
N
Контактная сеть
общая
протя-
жен-
ность,
км
в том числе
провода
брон-
зового
мед-
ного
1
2
3
4
5
6
7
8
Контактная сеть
Тросовая система
Система подвески, м
в том числе провода
с грузовой
компен-
сацией
протя-
жен-
ность,
км
тип
стале-
алюми-
ниевого
стале-
медного
9
10
11
12
13
14
15
16
Описание системы
Высота
под-
вески,
м
Опоры (шт.)
год
уста-
новки
материал
сво-
бод-
ная
вы-
сота,
м
железо-
бетон-
ные
метал-
личес-
кие
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Специальные части (количество)
стрелки,
компл.
пересечения
электри-
ческие
соеди-
нения
(пере-
мычки),
шт.
кривые
держатели,
компл.
жесткие
подвески,
компл.
сколь-
зящие
подвесы,
компл.
сход-
ные
управ-
ляемые
коли-
чест-
во
(компл.)
тип
27
28
29
30
31
32
33
34
Конструктивные элементы трамвайных путей
N
п.п.
Дата
записи
N
учетных
участков
Протяженность
Ради-
усы
кри-
вых,
м
Общая
длина
учет-
ного
участ-
ка, м
Рельсы одиночного
пути, м
прямых
участ-
ков
кривых
участ-
ков
Год
уклад-
ки
Тв-69
и
Тв-65
Р-43
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Рельсы одиночного пути, м
Основание
Р-50
стыки
год
укладки
шпал на учетном участке
кол-во
стыков на
участке
вид
стыков
дере-
вянных,
шт.
метал-
личес-
ких,
шт.
железобетонные
тип
кол-во,
шт.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Основания
Верхнее покрытие пути, м 2
балластный слой на учетном участке, м 2
асфальт
брус-
чатка
булыж-
ник
песчаный
щебе-
ночный
грави-
йный
20
21
22
23
24
25
26
27
Верхнее покрытие пути, м 2
Вид
креп-
ления
Путевой
дренаж,
м
Путевые
колодцы и
коробки,
шт.
Наличие
(наименование)
искусственных
сооружений
железо-
бетонные
плиты
28
29
30
31
32
33
34
Спецчасти трамвайных путей
N
участков,
литеры
пересе-
чений,
N эпюр
Стрелки, пар
год
укладки
завод-
ской
номер
радиус,
м и
направ-
ление
литые
или
сборные
оборудо-
ванные
электро-
приводом
оборудо-
ванные
электро-
обогревом
1
2
3
4
5
6
7
Одиночная крестовина
(стрелочная)
Стрелочное пересечение
Глухое
пересечение
год
уклад-
ки
нап-
рав-
ление
литая,
сборная
или
сварная
завод-
ской
N
год
уклад-
ки
нап-
рав-
ление
литое,
сборное
или
сварное
завод-
ской
N
год
укладки
тип
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Стоимость элементов трамвайного пути, тенге
N
п.п.
Дата
записи
N
учет-
ных участ-
ков
Наиме-
нование
конструк-
тивных
элементов
№N
сбор-
ника
N
оценоч-
ной
таблицы
Из-
ме-
ри-
те
ль
Стои-
мость
изме-
рителя
по
таблице
Поправки
на
клима-
тичес-
кий
район
на
тип
рель-
сов
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Поправки
Стои-
мость
измери-
теля с
поправ-
ками
Коли-
чест-
во
Вос-
стано-
витель-
ная
стои-
мость
% из-
носа
Действи-
тельная
стоимость
Текущие
изменения
на
бал-
ласт
% из-
носа
дейст-
витель-
ная
стои-
мость
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 235
Форма Ф-12
__________________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-12)
на автомобильные дороги

5. Мекен-жайы _____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі ________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"____"___________________ _______ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы) М.О.
Орындаушы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"___________ _____ж.
Жалпы мәліметтер
N р/с
Атауы
Өлшем
бірлігі
20..ж.
20..ж.
20..ж.
1
2
3
4
5
6
1
Тіреулер
дана
а) темір бетон
дана
б) металл торкөздер
дана
в) -//- құбырлы (тұтас)
дана
г) -//- құбырлы (телескопты)
дана
2
Ілу жүйесі:
а) қатты (қарапайым)
қума метр
б) эластик көлденең-шынжырлы
қума метр
в) ұзын-шынжырлы
қума метр
г) полигонды
қума метр
д)
е)
ж)
3
Қатты аспалар
жиынтық
4
Сырғанақ аспалар
жиынтық
5
Қабырға ілгектері
дана
6
Қосарлы ілгектер
дана
7
Көтеріп тұратын тростар жүйесі:
а) құрыш тостар d=
қума метр
б) -//- d=
қума метр
в) -//- d=
қума метр
г) -//- d=
қума метр
д) -//- d=
қума метр
8
Байланыс желісі:
а) мыс сым
қума метр
б) қола
қума метр
в) биметалл
қума метр
9
троллейбустың бағыты
а) ұқсас
жиынтық
б) басқаратын
жиынтық
10
Электромаңдайшалар
дана
11
Қисық ұстағыштар
жиынтық
12
Орнын толтыратындар:
а) екіблокты
дана
б) үшблокты
дана
в)
13
Тұрақты токтың кабелді желілерін қоректендіретін, сіңіретін және сорып шығаратын (кері қайтару) қосалғыштар пункттері
дана
Трамвай жолдары бойынша жалпы мәліметтер
N р/с
Атауы
Өлшем
бірліктері
19..ж.
19..ж.
19..ж.
1
2
3
4
5
6
1
Рельстер:
а) трамвай
қума метр
б) темір жол
қума метр
в) жиынтықты
қума метр
2
Бағыттар:
а) тұтас
жұп
б) жиналған
жұп
3
Орнын толтырғыштар
жұп
4
Электр қосқыштары (қосқыштар)
дана
5
Айқастырмалар:
а) тұтас
дана
б) балқытылған
дана
в) трамвай жиынтықты
дана
г) темір жол жиынтықты
дана
6
Бағыттамалы өтетіндер:
а) тұтас
жұп
б) жиынтықты
жұп
в) балқытылған
жұп
7
Негіздеме:
а) ағаш шпалдар
дана
б) темірбетон шпалдар
дана
в) металл шпалдар
дана
г) рамалық конструкция-
лар
дана
8
Балласты қабаттар:
а) құмды
м 2
б) қиыршық тасты
м 2
в) гравии
м 2
г)
д)
9
Жол жабыны:
а) асфальтты
м 2
б) темір бетон плиталар
м 2
в) төсемтас
м 2
г) жұмырлық тас
м 2
д)
10
Суағарлар:
а) жол құдықтар
дана
б) су қабылдайтын қораптар
дана
в) бағыттардан суайырықтары
дана
г) дренаж
дана
Маршрутты байланыс желілерінің конструктивтік
элементтері
N р/с
Жазған күні
Есептік учаске-
лердің N
Пайдалануға берген жылы
N кіші стан-
циядан қорек
алу көзі
жалпы ұзақтығы, км
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Байланыс желісі
Тросс
жүйесі
оның ішінде сымдар
жүкпен орнын толтыру
ұзақтығы, км
тип
қола
мыс
құрыш-алюминий
құрышмыс
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Ілу жүйесі, м
Жүйенің сипаттамасы
14
15
16
17
18
19
20
кестенің жалғасы
Аспалардың биіктігі, м
Тіреуіштері (дана)
орна-
тылған жылы
материалдар
жиынтық биікті-
гі, м
бағыттары, жиынтық
темір-
бетон
металл
ұқсас
басқа-
ратын
21
22
23
24
25
26
27
28
кестенің жалғасы
Арнайы бөлігі (саны)
кесу
электрлі қосу (ара-
лық), дана
қисық ұста-
ғыштар, жи-
ынтық
қатты аспалар, жиынтық
сырғанақ аспалар, жиынтық
саны (жиын-
тығы)
түрі
29
30
31
32
33
34
Трамвай жолдарының конструктивтік элементтері
N р/с
Жазылған күні
есептік
учаске-
лердің N
Ұзақтығы
Қисық радиус-
тары, м
Есептік учаскенің жалпы ұзын-
дығы, м
түзу учас-
келер
қисық
учас-
келер
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Жалғыз жолдың рельстері, м
төселген жылы
Тв-69 және Тв-65
Р-43
Р-50
түйісулер
учаскедегі түйісулер саны
түйісулердің түрлері
8
9
10
11
12
13
14
кестенің жалғасы
Негіздеме
есепті учаскедегі шпалалар
Есепті учаскенің балласты қабаты, м 2
төсеген жылы
ағаш, дана
металл, дана
темір бетон
құмды
шағыл-
тасты
қиыр-
шық- тасты
түрі
саны, дана
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
кестенің жалғасы
Жолдардың беткі жабыны, м 2
Бекіту түрі
асфальтты
төсемтас
жұмырлық тас
темірбетон плиталары
25
26
27
28
29
30
31
кестенің жалғасы
Жол дренажы, м
Жол құдықтары
мен қораптар,
дана
Жасанды құрылыс-
тарының болуы (атауы)
32
33
34
Трамвай жолдарының арнайы бөліктері
Учаскелердің N, қиылыстар-
дың литерле-
рінің N, эпюр
N
Бағыттар, жұп
төсе-
ген
жыл
завод нөмірі
радиус, м және бағыты
тұтас немесе жинақ-
талған
электр-
айыры-
ғымен жабдық-
талған
электр
жылуымен
жабдық-
талған
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Жалғыз айқастырғыш (бағытты)
төселген жылы
бағыты
тұтас, жинақ-
талған немесе қайнатылған
завод N
төсеген жылы
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
Бағытты қиылыс
Тұйық қиылыс
бағыты
тұтас, жинақты не-
месе қайнатылған
завод N
төсеген жылы
түрі
13
14
15
16
17
Трамвай жолдары элементтерінің құны, теңге
N р/с
Жазған жылы
Есептік учаске-
лердің N
Конструктив-
тік элемент-
тердің атауы
Жиын-
тық N
Бағалау кестесі-
нің N
Өлшеуіш
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Кесте
бойынша
өлшеу-
іштің
құны
Түзетулер
Түзету-
лерімен өлшеуіш құны
Саны
климатты
ауданға
рельстер-
дің түріне
балласт-
қа
8
9
10
11
12
13
14
кестенің жалғасы
Қалпына келтіру
құны
% тозу
Жарамды құны
Ағымдағы өзгерістер
% тозу
Жарамды құны
15
16
17
18
19
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Ескерту: Н-12 нысанға өзгеріс енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Н-12 нысаны
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
Автомобиль көлігіне
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-12)

1. Область __________________________________________________________
2. Район ____________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) ________________________________
4. Район в городе ___________________________________________________
5. Адрес ____________________________________________________________
6. Кадастровый номер земельного участка______________________________
7. Инвентарный номер ________________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___" ___________ _____ г.
Общие сведения
N
п.п.
Наименование
Количество
При-
меча-
ние
пло-
щадь,
кв.м
пог.м
шт.
1
2
3
4
5
6
1
Длина улицы
2
В т.ч. озелененная часть
3
Средняя ширина проезда
4
Общая площадь объекта (проезд,
сквер, парк, бульвар)
5
Под
зелеными
насаж-
дениями,
из них
под деревьями
под кустарниками
под цветниками
под газонами
в т.ч. - обыкновенные
- партерные
- луговые
6
Под
замо-
щением,
из них
асфальтовое покрытие
щебеночное покрытие
плитами
грунтовые улучшенные
грунтовые
7
Под строениями
8
Под сооружениями
9
Под водоемами
10
Прочие
На объекте находятся
N
N по
плану
Наименование
Единицы
измерения
Кол-во
Примечание
Деревья, кустарники, цветники, газоны без деревьев
Дата
запи-
си
N
учет-
ного
участ-
ка
Пло-
щадь
учет-
ного
участ-
ка
N
де-
ре-
ва
По-
ро-
да
Диа-
метр,
см
(на
высо-
те

1. Облысы _________________________________________________________
2. Ауданы _________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) __________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы _____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі ________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"____"___________________ _______ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы) М.О.
Орындаушы: _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"___________ _____ж.
Жалпы мәліметтер
N р/с
Атауы
Саны
Ескерт-
пе
ауданы,
м 2
қума метр
дана
1
2
3
4
5
6
1
Көшенің ұзындығы
2
Оның ішіндегі жасыл
егісті бөлігі
3
Жүретін жолдың орташа ені
4
Объектінің жалпы ауданы (жүретін жол, гүл бақ,
саябақ, бульвар)
5
Жасыл егістер-
дегі, оның
ішінде
ағаштардағы
бұталардағы
гүл көшетте-
ріндегі
гүлзарлардағы
оның ішінде:
- кәдімгі
- партерлік
- шабындық
6
Тас төселген-
дер, оның
ішінде
асфальт
жабыны
шағылтас
жабыны
плитамен
топырақпен
жақсартылғаны
топырақты
7
құрылыстағысы
8
құрылыстардағы
9
су қоймаларындағы
10
басқа
Объектіде тұр
N
Жоспар бойынша N
Атауы
Өлшем бірліктері
Саны
Ескертпе
Ағаштар, бұталар, гүл көшеттері, ағашсыз гүлзарлар
Жазылған
күні
Есепті учаскенің N
Есепті учаскенің ауданы
Ағаш N
тегі

1,3 м)
Воз-
раст
Форми-
рую-
щиеся
Количество
пог.м
шт.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Пол-
нота
насаж-
дений
Состояние
для
деревьев до 15
лет, кустарники
до 5 лет
для деревьев
от 15 до 25 лет,
кустарники
свыше 5 лет
для деревьев
свыше 25 лет
хо-
ро-
шее
удов-
летв.
не-
удовл.
хо-
ро-
шее
удов-
летв.
не-
удовл.
хо-
ро-
шее
удов-
лет.
не-
удовл.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Утвержден приказом
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Форма Ф-15
Сноска. Приказ дополнен формой Ф-15 в соответствии с приказом Министра юстиции РК от 28.10.2008 № 288 (порядок введения в действие см. п. 3 ); в редакции приказа Министра юстиции РК от 09.09.2021 № 781 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
____________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-15)
на _____________________________________________________________
(сети, водоводы, коллекторы и тому подобное)
1. Область ______________________________________________________
2. Район ________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) _______________________________
4. Район в городе ________________________________________________
5. Адрес ________________________________________________________
6. Кадастровый номер земельного участка ___________________________
7. Инвентарный номер ____________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ года
Директор: ______________________
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись)
Начальник отдела: ______________________ Место печати
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись)
Дата выдачи "___"__________________ ______ года
Общие сведения
п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
2
3
4
5
ВОДОПРОВОД
1
Водоводы (общая протяженность)
погонный метр
- из стальных труб
погонный метр
- из чугунных труб
погонный метр
- из асбестоцементных труб
погонный метр
- из железобетонных труб
погонный метр
-
погонный метр
-
погонный метр
2
Распределительная сеть (общая протяженность)
погонный метр
- из стальных труб
погонный метр
- из чугунных труб
погонный метр
- из асбестоцементных труб
погонный метр
- из полиэтиленовых труб
погонный метр
-
погонный метр
-
погонный метр
4
Прочие устройства
Смотровой колодец
штук
Задвижка d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
Вентили d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
Кран d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
Гидрант
штук
Водопроводный ввод
штук
Водоразборная колонка
штук
Стальной футляр
штук
Питьевой фонтанчик
штук
Общие сведения
п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
2
3
4
5
КАНАЛИЗАЦИЯ
1
Коллекторы (общая протяженность)
погонный метр
- из керамических труб
погонный метр
- из чугунных труб
погонный метр
- из бетонных труб
погонный метр
- из асбестоцементных труб (безнапорная)
погонный метр
- из железобетонных труб (безнапорная)
погонный метр
-
погонный метр
-
погонный метр
2
Канализационная сеть (общая протяженность)
погонный метр
- из керамических труб
погонный метр
- из чугунных труб
погонный метр
- из бетонных труб
погонный метр
- из асбестоцементных труб (безнапорная)
погонный метр
- из железобетонных труб (безнапорная)
погонный метр
-
погонный метр
-
погонный метр
4
Прочие устройства
Смотровой колодец
штук
Выпуск
штук
ОПРЕДЕЛЕНИЕ ИЗНОСА НЕДОСТУПНЫХ ОСМОТРУ ТРУБОПРОВОДОВ, ФУТЛЯРОВ И Т.П.
дата
№ участков
Наименование трубопроводов, футляров и т.п., их краткая характеристика
Диаметр труб, футляров, сечение для каналов (миллиметр)
Фактически прослуженное время, лет
Остаточный срок службы, лет
Средний нормативный срок службы, лет
Износ, %
Примечание
Выполнил специалист ______________ Начальник отдела: _______________
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись) (Ф.И.О., подпись)
"____" _____________ ______ г.
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННАЯ КАРТОЧКА ТЕХНИЧЕСКОГО УЧЕТА КОЛОДЦА
Город _________________ улица (проезд) ________________________________
кадастровый номер _____________________________ инвентарный № ________
_________________________________ ____________________________________
| Горизонтальный разрез колодца | | Вертикальный разрез колодца |
| Масштаб ______ | | Масштаб ______ |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
|_________________________________| |______________________________|
СПЕЦИФИКАЦИЯ
п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (размеры), миллиметр
Общая площадь, метр
Количество
Примечание
Год постройки
Износ, %
Схема привязки колодца к постоянным точкам-ориентирам
___________________________________________________________________
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|__________________________________________________________________|
Наименование государственного предприятия
Водопроводный (канализационный) колодец №
Масштаб ____
Лист №
дата
должность
Ф.И.О. (при его наличии)
подпись
Исполнил:
Проверил:
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Сноска. Приказ дополнен формой Ф-16 в соответствии с приказом Министра юстиции РК от 28.10.2008 № 288 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Форма Ф-16
____________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-16)
на тепловую трассу _________________________________________________
от ________________________________________ № ______________________
___________________________________________________ (котельной, ТЭЦ)

диаметр, см (биіктікте 1,3 м)
Жасы
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Қалыптас-
тыратын
Саны
Егістердің толықтығы
қума метр
дана
Ағаштар үшін 15 жылғы дейін, бұтақтар үшін 5 жылғы дейін
жақсы
қанағат-
тан.
қанағатсыз.
8
9
10
11
12
13
14
кестенің жалғасы
Ахуалы
Ағаштар үшін 15 жылдан 25
жылғы дейін, бұтақтар үшін
5 жылдан жоғары
Ағаштар үшін 25-тен жоғары
жақсы
қанағат-
тан.
қанағатсыз.
жақсы
қанағат-
тан.
қанағат-
сыз.
15
16
17
18
19
20
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің
2007 жылғы 24 тамыздағы
N 235 бұйрығына қосымша
Н-15 нысаны
Ескерту. Бұйрық Н-15 нысанмен толықтырылды - ҚР Әділет министрінің 2008.10.28 N 288; жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 09.09.2021 № 781 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-15)
____________________________________________________
(желілер, су құбырлары, коллекторлар және тағы басқалар)
1. Облысы ________________________________________________________
2. Ауданы ________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) ___________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы ____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі ________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"___"__________________ ______ жылы жағдайы бойынша жасалған
Директор: ______________________
(Т.А.Ә. (ол болған кезде), қолы)
Бөлім бастығы: ______________________ Мөр орны
(Т.А.Ә., қолы)
Орындаушы: ______________________
(Т.А.Ә. (ол болған кезде), қолы)
Берген күні "___"__________________ ______ ж.
Жалпы мәліметтер
р/с
Атауы Өлшем бірліктері Саны, ұзақтығы Ескерту
1 2 3 4 5
СУ ТАРТҚЫШТАР
1
Су тартқыштар (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- болат құбырынан
қума метр
- шойын құбырынан
қума метр
- асбестоцемент құбырынан
қума метр
- темірбетон құбырынан
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
2
Желі бөлгіш (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- болат құбырынан
қума метр
- шойын құбырынан
қума метр
- асбестоцемент құбырынан
қума метр
- полиэтилен құбырынан
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
4
Өзге құрылғылар
Көру құдығы
дана
Тартпа d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Бұрандалар d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Кран d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Гидрант
дана
Су құбыры шүмегі
дана
Су бөлгіш колонка
дана
Болат футляр
дана
Ішетін су бүргіш
дана
Жалпы мәліметтер
№ р/с Атауы Өлшем бірліктері Саны, ұзақтығы Ескерту
1 2 3 4 5
КӘРІЗ
1
Коллекторлар (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- керамика құбырларынан
қума метр
- болат құбырларынан
қума метр
- бетон құбырларынан
қума метр
- асбестоцемент құбырларынан (атқылаусыз)
қума метр
- темірбетон құбырынан (атқылаусыз)
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
2
Кәріз желісі (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- керамика құбырларынан
қума метр
- болат құбырларынан
қума метр
- бетон құбырларынан
қума метр
- асбестоцемент құбырларынан (атқылаусыз)
қума метр
- темірбетон құбырынан (атқылаусыз)
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
4
Өзге құрылғылар
Көру құдығы
дана
Шығарылым
дана
КӨРУГЕ БОЛМАЙТЫН ҚҰБЫР ЖЕЛІЛЕРІН,
ФУТЛЯРЛАРДЫ ЖӘНЕ Т.Б. ТОЗЫҒЫН АЙҚЫНДАУ
Күні Учаскелердің № Құбыр желілерінің, футлярлардың және тағы басқалардың атаулары, олардың қысқа сипаттамасы Құбырлардың, футлярлардың диаметрлері, арналар үшін қиылыстар (миллиметр) Нақты қызмет еткен уақыты, жылы
кестенің жалғасы
Қалған қызмет мерзімі, жылы Орташа нормативтік қызмет мерзімі, жылы Тозу, % Ескерту
Орындаған маман _____________ Бөлім бастығы: ________________ (Т.А.Ә. (ол болған кезде), қолы) (Т.А.Ә. (ол болған кезде), қолы)
"____" _____________ ______ ж.
ҚҰДЫҚТЫ ТЕХНИКАЛЫҚ ЕСЕПКЕ АЛУДЫҢ
ТҮГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
_______________ қаласы _________________________________ көшесі (өтпелі)
кадастр нөмірі _______________________________ түгендеу N_________
Құдықтың көлденең кескіні Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні Масштабы______
ЕРЕКШЕЛІГІ
№ р/с Атауы Маркасы Материалы Диаметрі (өлшемі), миллиметр Жалпы көлемі, метр Саны Ескерту
Салынған жылы
Тозу, %
Құдықты тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою сызбасы
Мемлекеттік кәсіпорынның атауы
Су құбырлы (кәріз) құдығының N
Масштабы ___
Парақ №
күні
қызметі
Т.А.Ә. (ол болған кезде)
Қолы
Орындады:
Тексерді:
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Ескерту. Н-16 нысан жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 2008.10.28 N 288; өзгеріс енгізілді - 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрықтарымен.
Н-16 нысаны
____________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-16)
Жылу трассасына __________________________________________________
________________________________________ N _______________________
____________________________________________________ (жылыту, ТЭЦ)

1. Область _________________________________________________________
2. Район ___________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) _______________________________
4. Район в городе __________________________________________________
5. Адрес ___________________________________________________________
6. Кадастровый номер земельного участка_____________________________
7. Инвентарный номер _______________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___"__________________ ______ г.
Общие сведения
п/п
Наименование
Единицы
измерения
Количество,
протяженность
Приме-
чание
1
Протяженность тепловой трассы
пог.м
Протяженность воздушной
прокладки:
пог.м
а) на эстакадах
пог.м
б) на опорах
пог.м
Количество опор
шт.
Протяженность подземной
прокладки:
пог.м
а) в проходных каналах
пог.м
б) в полупроходных каналах
пог.м
в) бесканальная прокладка
пог.м
2
Количество колодцев (камер)
шт.
3
Количество компенсаторов
шт.
4
Количество вводов
шт.
5
Количество задвижек
шт.
Таблица определения процента износа трубопроводов,
эстакад, опор и т.д.
Номер
учетных
участков,
камер,
опор
Наименование
трубопроводов,
эстакад,
опор и т.д.
Материал
(трубо-
проводов,
эстакад,
опор и др.)
Материал
изоляции
трубопро-
водов
Протяженность
в п.м,
для опор -
количество
продолжение таблицы
Диаметр
в мм,
для опор -
сечение
Фактически
прослужившее
время, лет
Предположительный
(остаточный)
срок службы, лет
Средний
нормативный
срок
службы,
лет
Износ,
%
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
ТЕХНИЧЕСКОГО УЧЕТА КОЛОДЦА (КАМЕРЫ)
г. _________________ улица (проезд) ________________________________
кадастровый номер ___________________________________ инв. № _______
_________________________________ _______________________________
| Горизонтальный разрез колодца | | Вертикальный разрез колодца |
| (камеры) | | (камеры) |
| Масштаб ______ | | Масштаб ______ |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
|_________________________________| |______________________________|
СПЕЦИФИКАЦИЯ
п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр
(размеры),
мм
Коли-
чество
Примечание
Год постройки
Износ, %
Схема привязки колодца (камеры) к постоянным точкам-ориентирам
___________________________________________________________________
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|__________________________________________________________________|
Наименование государственного предприятия
Колодец (камера) №
Масштаб____
Лист №
дата
должность
Ф.И.О.
подпись
Исполнил:
Проверил:
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Сноска. Приказ дополнен формой Ф-17 в соответствии с приказом Министра юстиции РК от 28.10.2008 № 288 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Форма Ф-17
____________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-17)
на _________________________________________________________________
(газопровод, нефтепровод)

1. Облысы _______________________________________________________
2. Ауданы ________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) ___________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы ____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі ________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"___"__________________ ______ ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: ______________________ М.О.
(Т.А.Ә., қолы)
Орындаушы: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"__________________ ______ ж.
Жалпы мәліметтер
N р/с
Атауы
Өлшем
бірліктері
Саны,
ұзақтығы
Ескерту
1
Жылу трассасының ұзақтығы
қума метр
Ауа төсемінің ұзақтығы:
қума метр
а) эстакадтарда
қума метр
б) тіреуіштерде
қума метр
Тіреуіштер саны
дана
Жер асты төсемінің ұзақтығы:
қума метр
а) өту арналарында
қума метр
б) жартылау өту арналарында
қума метр
в) арнасыз төселім
қума метр
2
Құдықтар саны (камер)
дана
3
Компенсаторлар саны
дана
4
Кіріктірулер саны
дана
5
Суырмалар саны
дана
Құбыр желілерінің, эстакадалардың, тіректердің
және т.б. тозу пайызын айқындау кестесі
Есептік учаскелердің, камералардың, тіректердің нөмірі
Құбыр желілерінің, эстакадалардың, тіректердің және т.б. атауы
Материалдары (құбыр желілері, эстакадалар, тіреуі
дана және т.б.)
Құбыр желілерін оқшаулау материалдары
Қ.м. ұзақтығы, тіректер үшін - саны
Диаметр, мм тіректер үшін - қиылысы
Нақты қызмет уақыты, жылы
Болжам бойынша қызмет ету (қалған) уақыты, жылы
Орта нормативтік уақыты, жылы
Тозу, %
ҚҰДЫҚТЫ (КАМЕРАНЫ) ТЕХНИКАЛЫҚ ЕСЕПКЕ АЛУДЫҢ
ТҮГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
___________ қ. ____________________________________ көшесі (өтпелі)
кадастр нөмірі _______________________________ түген. N_________
Құдықтың көлденең кескіні
Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы______
ЕРЕКШЕЛІГІ
N р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Салынған жылы
Тозу, %
Құдықты (камераны) тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою сызбасы
Мемлекеттік кәсіпорынның атауы
Құдықтың (камераның) N
Масштабы___
Парақ N
күні
қызметі
Т.А.Ә.
Қолы
Орындады:
Тексерді:
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Ескерту. Н-17 нысан жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 2008.10.28 N 288; өзгеріс енгізілді - 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрықтарымен.
Н-17 нысаны
_____________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-17)
_______________________________________________________
(Газ құбырына, мұнай құбырына)

1. Область _________________________________________________________
2. Район ___________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) _______________________________
4. Район в городе __________________________________________________
5. Адрес ___________________________________________________________
6. Кадастровый номер _______________________________________________
7. Инвентарный номер _______________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___"__________________ ______ г.
Общие сведения
п/п
Наименование
Ед.
изм.
Коли-
чество,
протя-
женность
Год
ввода в
эксплу-
атацию
Норма-
тивный
срок
службы
Предполо-
жительный
срок
службы
Износ
%
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Воздушные линии
связи,
в том числе:
км.
а) марка
км.
б) марка
км.
в) марка
км.
2
Кабельные линии
связи,
в том числе:
км.
а) марка
км.
б) марка
км.
в) марка
км.
3
Опоры, в том
числе:
шт.
а) металлические
шт.
б) деревянные
шт.
в) анкерные
шт.
г) железобетонные
шт.
д) тросовые
подвесы
шт.
4
Колодцы
сетевые,
в том числе:
шт.
а) ККС 1
шт.
б) ККС 2
шт.
в) ККС 3
шт.
г) ККС 4
шт.
д) ККС 5
шт.
5
Муфты
соединительные
шт.
6
Коллекторы
коммуникацион-
ные,
в том числе:
а) керамические
км.
б) бетонные
км.
в) асбесто-
цементные
км.
г) пластмассовые
км.
7
НУП (необслу-
живаемые
усилительные
пункты)
шт.
8
Прочие
устройства
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
ТЕХНИЧЕСКОГО УЧЕТА КОЛОДЦА
КАБЕЛЬНОЙ ЛИНИИ СВЯЗИ
г. _________________ улица (проезд) ________________________________
кадастровый номер ___________________________________ инв. № _______
_________________________________ _______________________________
| Горизонтальный разрез колодца | | Вертикальный разрез колодца |
| Масштаб ______ | | Масштаб ______ |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
|_________________________________| |______________________________|
СПЕЦИФИКАЦИЯ
п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр
(размеры),
мм
Коли-
чество
Примечание
Год постройки
Износ, %
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
НУП (Необслуживаемые усилительные пункты)
г. _________________ улица (проезд) ________________________________
кадастровый номер ___________________________________ инв. № _______
_________________________________ _______________________________
| Горизонтальный разрез НУП | | Вертикальный разрез НУП |
| Масштаб ______ | | Масштаб ______ |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
|_________________________________| |______________________________|
СПЕЦИФИКАЦИЯ
п/п
Наименование
Марка
Ед. изм.
Материал
Коли-
чество
(раз-
меры)
Примечание
Год постройки
Износ, %
Схема привязки колодцев кабельной линии связи и НУП
к постоянным точкам-ориентирам
___________________________________________________________________
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|__________________________________________________________________|
Наименование государственного предприятия
Колодец кабельной линии связи (НУП) №
Масштаб____
Лист №
дата
должность
Ф.И.О.
подпись
Исполнил:
Проверил:
Утвержден приказом
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Сноска. Приказ дополнен Формой технических паспортов ф-19 в соответствии с приказом Министра юстиции РК от 22.12.2016 № 1179 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма Ф - 19
_____________________________________________________________________
(наименование услугодателя)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-19)
на парковочное место

1. Облысы _______________________________________________________
2. Ауданы ________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) ___________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы ____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі ________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"___"__________________ ______ ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: ______________________ М.О.
(Т.А.Ә., қолы)
Орындаушы: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"__________________ ______ ж.
Жалпы мәліметтер
Рет N
Атауы
Өлшем бірліктері
Саны, ұзақтығы
Пайдалануға берген уақыты
Нормативтік қызмет мерзімі
Болжамды қызмет мерзімі
Тозу %
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Әуе байланыс желісі,
оның ішінде:
км.
а) маркісі
км.
б) маркісі
км.
в) маркісі
км.
2
Кабельді байланыс желісі,
оның ішінде:
км.
а) маркісі
км.
б) маркісі
км.
в) маркісі
км.
3
Тіректер,
оның ішінде:
дана
а) металды
дана
б) ағаштан
дана
в) анкерлі
дана
г) темірбетонды
дана
д) тросты ілгіштер
дана
4
Желілі құдықтар,
оның ішінде:
дана
а) ККС 1
дана
б) ККС 2
дана
в) ККС 3
дана
г) ККС 4
дана
д) ККС 5
дана
5
Қосқыш муфталар
дана
6
Коллекторлар коммуникациялық,
оның ішінде:
а) керамикалық
км.
б) бетонды
км.
в) асбестцементті
км.
г) пластмассалы
км.
7
ҚКО (қызмет көрсетілмейтін күшейткіш орындар)
дана
8
Өзге де құрылғылар
БАЙЛАНЫС КАБЕЛЬ ЖЕЛІСІНІҢ ҚҰДЫҒЫН
ТЕХНИКАЛЫҚ ЕСЕПКЕ АЛУДЫҢ
ТҮГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
_____________ қ. ________________________________ көшесі (өтпелі)
кадастр нөмірі __________________________________ түген. N ______
Құдықтың көлденең кескіні
Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы ______
ЕРЕКШЕЛІГІ
N р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Салынған жылы
Тозу, %
ҚКО-дың (қызмет көрсетілмейтін күшейткіш орындар)
ТҮГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
__________ қ. ____________________________________ көшесі (өтпелі)
кадастр нөмірі ________________________________ түген. N _______
ҚКО көлденең кескіні
Масштабы ______
ҚКО тік кескіні
Масштабы ______
ЕРЕКШЕЛІГІ
Рет N
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Салынған жылы
Тозу, %
Байланыс кабель желілерінің құдықтары мен ҚКО-ы
тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою сызбасы
Мемлекеттік кәсіпорынның атауы
Байланыс кабель желісі құдығының (ҚКО) N
Масштабы___
Парақ N
күні
қызметі
Т.А.Ә.
Қолы
Орындады:
Тексерді:
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің
2007 жылғы 24 тамыздағы
№ 235 бұйрығына
қосымша
Ескерту. Бұйрық Техникалық паспорт Н-19 нысанмен толықтырылды – Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 22.12.2016 № 1179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Н-19 нысаны
_________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің атауы)
Көлік қою орнына
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-19)

1. Область __________________________________________________________
2. Район ____________________________________________________________
3. Город(поселок, населенный пункт) _________________________________
4. Район в городе ___________________________________________________
5. Адрес ____________________________________________________________
6. Регистрационный код адреса _______________________________________
7. Кадастровый номер ________________________________________________

1. Облысы _________________________________________________________________
2. Ауданы _________________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) _________________________________________________
4. Қаладағы ауданы _________________________________________________________
5. Мекенжай _______________________________________________________________
6. Мекенжайдың тіркеу коды _________________________________________________
7. Кадастр нөмірі ___________________________________________________________