О внесении дополнения и изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 июля 2005 года № 274 "Об утверждении Правил выплаты премий государства по вкладам в жилищные строительные сбережения"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 ноября 2007 года № 410. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2007 года № 5028. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 октября 2012 года № 464
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.10.2012 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 июля 2005 года  N 274 "Об утверждении Правил выплаты премий государства по вкладам в жилищные строительные сбережения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3772, опубликованный в Юридической газете 7 октября 2005 года N 185-186 (919-920), с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министра финансов Республики Казахстан от 3 апреля 2007 года  N 105 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 июля 2005 года N 274 "Об утверждении Правил выплаты премий государства по вкладам в жилищные строительные сбережения" зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4613, опубликованный в Юридической газете от 22 июня 2007 года, N 94 (1297), следующие дополнение и изменения:
в  Правилах выплаты премий государства по вкладам в жилищные строительные сбережения, утвержденные указанным приказом:
подпункт 1) пункта 8 после слов "промежуточного жилищного займа" дополнить словами ", предварительного жилищного займа";
предложение второе пункта 11 исключить;
подпункт 1) и абзац второй подпункта 6) пункта 17 исключить.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Тусупбеков А.Н.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан

"Тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасына салымдар бойынша мемлекет сыйлығын төлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 19 шілдедегі N 274 бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 22 қарашадағы N 410 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 10 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5028 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 18 қазандағы № 464 Бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.12.18 № 464 (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасына салымдар бойынша мемлекет сыйлығын төлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 19 шілдедегі N 274 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3772 болып тіркелген, Заң газетінде 2005 жылғы 7 қазанда N 185-186 (919-920) жарияланған), "Тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасына салымдар бойынша мемлекет сыйлығын төлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 19 шілдедегі N 274 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 105 бұйрығымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4613 болып тіркелген, Заң газетінде 2007 жылғы 22 маусымда N 94 (1297) жарияланған) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасына салымдар бойынша мемлекет сыйлығын төлеу ережесінде:
8-тармақтың 1) тармақшасында "аралық тұрғын үй қарызын" деген сөздерден кейін ", алдын ала тұрғын үй қарызын" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақтың екінші сөйлемі алынып тасталсын;
17-тармақтың 1) тармақшасы және 6) тармақшасының екінші абзацы алынып тасталсын;
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Ә.Н. Түсіпбеков) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және заңнамада белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейіннен жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі