О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 304/40-III "О бюджете города Астаны на 2007 год"
Решение маслихата города Астаны от 14 июня 2007 года N 384/48-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 июня 2007 года N 471. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 мая 2008 года N 94/15/IV
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года,  Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 304/40-III "О бюджете города Астаны на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 455, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 18-19 от 3 февраля 2007 года, "Вечерняя Астана" N 18-19 от 3 февраля 2007 года), в  решение маслихата города Астаны от 9 февраля 2007 года N 340/43-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 304/40-III "О бюджете города Астаны на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 462, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 43-45 от 6 марта 2007 года, N 46 от 8 марта 2007 года, "Вечерняя Астана" N 42-43 от 6 марта 2007 года, N 44-45 от 13 марта 2007 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "159 306 005" заменить цифрами "164 158 347";
цифры "52 598 340" заменить цифрами "55 153 635";
цифры "536 127" заменить цифрами "795 497";
цифры "14 770 300" заменить цифрами "16 807 977";
в подпункте 2):
цифры "158 734 305" заменить цифрами "163 592 647";
в подпункте 3):
цифры "571 700" заменить цифрами "565 700";
в подпункте 4):
цифры "3 957 417" заменить цифрами "4 017 417";
в подпункте 5):
цифры "(-3 385 717)" заменить цифрами "(-3 451 717)";
в подпункте 6):
цифры "3 385 717" заменить цифрами "3 451 717";
2) в пункте 6:
цифры "425 716" заменить цифрами "506 716";
цифры "168 540" заменить цифрами "68 540";
цифры "99 329" заменить цифрами "280 329";
3) приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

"Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 304/40-III шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 14 маусымдағы N 384/48-III. Астана қаласының әділет департаментінде 2007 жылғы 27 маусымдағы нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 471 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 27 мамырдағы N 94/15-IV шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі  Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
1.»"Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N  304/40-ІІІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 455 болып тіркелген,»"Астана хабары" газетінің 2007 жылғы 3 ақпандағы 18-19 нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2007 жылғы 3 ақпандағы 18-19 нөмірлерінде жарияланған),»"Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 304/40-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 9 ақпандағы N  340/43-ІІІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 462 болып тіркелген,»"Астана хабары" газетінің 2007 жылғы 6 наурыздағы 43-45 нөмірлерінде, 2007 жылғы 8 наурыздағы 46 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2007 жылғы 6 наурыздағы 42-43 нөмірлерінде, 2007 жылғы 13 наурыздағы 44-45 нөмірлерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"159 306 005" сандары»"164 158 347" сандарына ауыстырылсын;
"52 598 340" сандары»"55 153 635" сандарына ауыстырылсын;
"536 127" сандары»"795 497" сандарына ауыстырылсын;
"14 770 300" сандары»"16 807 977" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"158 734 305" сандары»"163 592 647" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"571 700" сандары»"565 700" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"3 957 417" сандары»"4 017 417" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"906 399" сандары»"(-3 451 717)" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"(-906 399)" сандары»"3 451 717" сандарына ауыстырылсын;
2) 6 тармақтағы:
"425 716" сандары»"506 716" сандарына ауыстырылсын;
"168 540" сандары»"68 540" сандарына ауыстырылсын;
"99 329" сандары»"280 329" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции и вводится в действие с 1 января 2007 года.
Cноска. Пункт с изменением, внесенным решением маслихата г. Астаны от 12 декабря 2007 года  N 40/6-IV .
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Секретарь
маслихата города Астаны
СОГЛАСОВАНО
Директор Департамента
экономики и бюджетного
планирования города
Астаны (ДЭ и БП)
Приложение 1
к решению маслихата
города Астаны

2. Осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы маслихатының 2007.12.12.  40/6-IV шешімімен.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
КЕЛІСІЛДІ
Астана қаласы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау департаментінің (Э ж БЖД)
директоры
Астана қаласы мәслихатының