О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 ноября 2006 года № 434 "Об утверждении квалификационных требований к аудиторским организациям по проведению обязательного аудита"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 января 2008 года № 12. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 05 февраля 2008 года № 5125. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 490
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 13.11.2012 № 490 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1)  статьи 7 Закона "Об аудиторской деятельности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 ноября 2006 года N 434 "Об утверждении квалификационных требований к аудиторским организациям по проведению обязательного аудита" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4489, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 12 января 2007 года N 5) следующие изменения:
в пункте 4 слова ", и подпункта 3) пункта 3 квалификационных требований, который вводится в действие с 1 января 2008 года" исключить;
в Квалификационных требованиях к аудиторским организациям по проведению обязательного аудита, утвержденных указанным приказом:
подпункт 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) наличие проаудированных организаций в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности и аудита не менее: одной организации с 1 января 2008 года, трех организаций с 1 января 2009 года, пяти организаций с 1 января 2010 года, десяти организаций с 1 января 2011 года;";
подпункты 3) и 4) пункта 3 исключить.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр

"Міндетті аудит жүргізу жөніндегі аудиторлық ұйымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 3 қарашадағы N 434 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 9 қаңтардағы N 12 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 5 ақпандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5125 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 490 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.11.13 № 490 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
"Аудиторлық қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
"Міндетті аудит жүргізу жөніндегі аудиторлық ұйымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 3 қарашадағы N 434 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4489 болып тіркелген, 2007 жылғы 12 қаңтарда "Заң газеті" газетінде N 5 (1034) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
4-тармақта "және 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін біліктілік талаптарының 3-тармағының 3) тармақшасын" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Міндетті аудит жүргізу жөніндегі аудиторлық ұйымдарға қойылатын біліктілік талаптарында:
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) халықаралық қаржылық есептілік және аудит стандарттарына сәйкес аудиттелген ұйымдардың болуы кемінде: бір ұйым 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап; үш ұйым 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап, бес ұйым 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап, он ұйым 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап;";
3-тармақтың 3) және 4) тармақшалары алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және кейіннен заңнамада белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр