Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 30 декабря 2008 года № А-10/539. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 4 февраля 2009 года № 1-2-104. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 5 февраля 2016 года № а-2/58
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 05.02.2016 № а-2/58 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 06.09.2013 № А-9/347 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Степногорска от 04 июня 2008 года № а-6/214 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Степногорску" (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-90, опубликовано в газетах "Степногорк Ақшамы" и "Вечерний Степногорск" 4 июля 2008 года № 23 (105).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
Аким города Степногорска А.Никишов

Мүгедектерге жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № а-10/539 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 ақпанда № 1-2-104 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № а-2/58 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 05.02.2016 № а-2/58 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 06.09.2013 № А-9/347 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мүгедектер үшін жалпы жұмыс орындарының санынан үш пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 4 маусымдағы № ә-6/214 "Степногорск қаласы бойынша мүгедектерді жұмасқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-90 тіркелген, 2008 жылдың 04 шілдеде № 23 (105) "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
Степногорск қаласының әкімі А.Никишов