Об установлении ставок платы за размещение наружной рекламы на территории города Жезказгана на 2009 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2008 года N 11/119. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 8 января 2009 года N 8-2-73. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 14 апреля 2009 года N 13/157
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 14.04.2009 N 13/157.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" городской Маслихат РЕШИЛ:

2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында сыртқы жарнамаларды орналастыруға төленетін төлем ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/119 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әділет басқармасында 2009 жылғы 8 қаңтарда N 8-2-73 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 13/157 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.04.14 N 13/157 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить ставки платы за размещение наружной рекламы на территории города Жезказгана на 2009 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского Маслихата от 21 декабря 2007 года N 3/30 "Об установлении ставок платы за размещение наружной рекламы на территории города Жезказгана на 2008 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-54 от 29 января 2008 года и опубликованное в газете "Жезказганская газета" N 2 (2) от 8 февраля 2008 года).

1. Қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында сыртқы жарнама орналастыруға төленетін төлем ставкалары белгіленсін.
2. "2008 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында сыртқы жарнамаларды орналастыруға төленетін төлем ставкаларын белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 3/30 (2008 жылдың 29 қаңтарында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-54 нөмірімен тіркелген және 2008 жылдың 8 ақпанында "Сарыарқа" газетінің 11 (7372) нөмірінде ресми жарияланды), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.

3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского Маслихата.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь городского Маслихата             К. Абдиров
Согласовано:
Начальник
налогового управления
по городу Жезказган                        Ахметов Б.Д.
Приложение к решению
Жезказганского городского Маслихата
от 23 декабря 2008 года N 11/119
Ежемесячные ставки платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы на территории города Жезказгана
Р/б N
Содержание
Ставка платы в процентах от месячного расчетного показателя
1

3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалу барысын бақылау қалалық Мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық Мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
Жезқазған қаласы
бойынша салық
басқармасының бастығы                      Батырлан Д.А.
Жезқазған қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 11/119 шешіміне қосымша
Жезқазған қаласының аумағында сыртқы жарнама объектілерін орналастырғаны үшін ай сайын төленетін төлемақы ставкалары
Р/б N
Мазмұны
Айлық есептік көрсеткішке пайызбен есептегендегі төлемақы ставкасы
1

Объекты наружной рекламы – до 1 квадратного метра (листовка, маломерный плакат А1, А2, А3, А4, афиша, транспарант)
10
2
Объекты наружной рекламы – до 2 квадратных метров (наземные, настенные, установленные на крышах, киосках и павильонах временного типа и малых архитектурных формах, световые табло)
90
3
Объекты наружной рекламы – от 2,1 до 5 квадратных метров (наземные, настенные, установленные на крышах, киосках и павильонах временного типа и малых архитектурных формах, световые табло)
200
4
Объекты наружной рекламы – от 5,1 до 10 квадратных метров (наземные, настенные, установленные на крышах, киосках и павильонах временного типа и малых архитектурных формах, световые табло)
300
5
Объекты наружной рекламы – от 10,1 до 20 квадратных метров (наземные, настенные, установленные на крышах, билбордах, световые табло)
550
6
Объекты наружной рекламы – от 20,1 до 50 квадратных метров (наземные, настенные, установленные на крышах, билбордах, световые табло)
1200
7
Объекты наружной рекламы – от 50,1 до 100 квадратных метров (наземные, настенные, установленные на крышах)
1500

Сыртқы жарнама объектілері – 1 шаршы метрге дейінгі (үндеулер, А1, А2, А3, А4 шағын көлемдегі плакаттар, афишалар, транспаранттар)
10
2
Сыртқы жарнама объектілері – 2 шаршы метрге дейінгі (жерге, қабырғаға, шатырға, дүңгіршектер мен уақытша павильондарға және шағын сәулет нысандарына орнатылған, жарық таблолары)
90
3
Сыртқы жарнама объектілері – 2,1 шаршы метрден 5 шаршы метрге дейінгі (жерге, қабырғаға, шатырға, дүңгіршектер мен уақытша павильондарға және шағын сәулет нысандарына орнатылған, жарық таблолары)
200
4
Сыртқы жарнама объектілері – 5,1 шаршы метрден 10 шаршы метрге дейінгі (жерге, қабырғаға, шатырға, дүңгіршектер мен уақытша павильондарға және шағын сәулет нысандарына орнатылған, жарық таблолары)
300
5
Сыртқы жарнама объектілері – 10,1 шаршы метрден 20 шаршы метрге дейінгі (жерге, қабырғаға, шатырға, билбордтарға орнатылған, жарық таблолары)
550
6
Сыртқы жарнама объектілері – 20,1 шаршы метрден 50 шаршы метрге дейінгі (жерге, қабырғаға, шатырға, билбордтарға орнатылған, жарық таблолары)
1200
7
Сыртқы жарнама объектілері – 50,1 шаршы метрден 100 шаршы метрге дейінгі (жерге, қабырғаға, шатырға орнатылған)
1500