О внесении изменений в постановление акимата от 29 декабря 2007 года № 584 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых на территории Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 14 ноября 2008 года № 544. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 18 декабря 2008 года № 3661. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 9 апреля 2010 года № 115
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 09.04.2010 № 115.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года № 276 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", постановлением акимата Костанайской области от 14 апреля 2008 года № 214 "О переименовании государственного учреждения "Департамент предпринимательства и промышленности Костанайской области" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 29 декабря 2007 года № 584 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых на территории Костанайской области" (номер государственной регистрации № 3592, "Қостанай таңы" от 19 февраля 2008 года № 21, "Костанайские новости" от 20 февраля 2008 года № 27) следующие изменения:
в стандарте оказания государственной услуги "Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых на территории Костанайской области" (далее - стандарт) вышеуказанного постановления по всему тексту слова "Департамент предпринимательства и промышленности Костанайской области", заменить словами "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области";
в подпункте 9) пункта 12 стандарта слова "Департамента государственного санитарно-эпидемиологического надзора Костанайской области" заменить словами "Управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора акимата Костанайской области";
в подпункте 10) пункта 12 стандарта слова "Департамента экономики и бюджетного планирования Костанайской области" заменить словами "Управления экономики и бюджетного планирования акимата Костанайской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Костанайской области                  С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО

"Қостанай облысының аумағында көпшілікке таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге немесе барлау мен өндіруді қоса атқаруға арналған келісім-шарттарды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" әкімдіктің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 584 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 14 қарашадағы № 544 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 18 желтоқсанда № 3661 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 115 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.04.09 № 115 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы № 276 қаулысына, "Қостанай облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті" мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 214 қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысының аумағында көпшілікке таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге немесе барлау мен өндіруді қоса атқаруға арналған келісім-шарттарды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандарттың бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 584 қаулысына (мемлекеттік тіркеу нөмірі N 3592, "Қостанай таңы" 2008 жылғы 19 ақпандағы № 21, "Костанайские новости" 2008 жылғы 20 ақпандағы № 27) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының "Қостанай облысының аумағында көпшілікке таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге немесе барлау мен өндіруді қоса атқаруға арналған келісім-шарттарды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартында (бұдан әрі – стандарт) бүкіл мәтін бойынша "Қостанай облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті" деген сөздер "Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
стандарттың 12-тармағының 9) тармақшасында "Қостанай облысының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті" деген сөздер "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
стандарттың 12-тармағының 10) тармақшасында "Қостанай облысының экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті" деген сөздер "Қостанай облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ