Об утверждении стоимости разовых талонов на отдельные виды индивидуальной предпринимательской деятельности в Денисовском районе
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 10 ноября 2008 года № 90. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области от 11 декабря 2008 года № 9-8-106. Утратило силу Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 126
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 21.04.2009 № 126.

Денисов ауданында жеке кәсіпкерлікте жекелеген қызмет түрлермен айналысу құқығы үшін бір жолғы талонның құнын бекіту туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2008 жылғы 10 қарашадағы № 90 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 11 желтоқсанда № 9-8-106 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданының мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 126 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданының мәслихатының 2009.04.21 № 126 шешімімен.

В соответствии с подпунктом 15) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", приказа министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года № 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов" маслихат РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасы, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің 373 бабы 2 тармағына, 2001 жылдың 30 қарашасындағы № 1469 қазақстан Республикасының "Бір жолғы талондарды беру ережесін бекіту туралы" мемлекеттік табыс министірлігінің бұйрығына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:

1. Утвердить стоимость разовых талонов на отдельные виды индивидуальной предпринимательской деятельности в Денисовском районе в процентном отношении от месячного расчетного показателя, устанавливаемого на соответствующий финансовый год (приложение прилагается).
2. Считать утратившим силу решение от 15 февраля 2002 года № 11 "Об утверждении стоимости разовых талонов на отдельные виды индивидуальной предпринимательской деятельности в районе" (номер государственной регистрации от 14 марта 2002 года № 1282, газета "Знамя труда" от 06 апреля 2002 года № 15); решение от 20 июня 2003 года № 40 "О внесении изменений и дополнений в решение Денисовского районного маслихата от 15 февраля 2002 года № 11 "Об утверждении стоимости разовых талонов на отдельные виды индивидуальной предпринимательской деятельности в районе" (номер государственной регистрации от 09 июля 2003 года № 2362, газета "Знамя труда" от 16 августа 2003 года № 31).

1. Денисов ауданында жеке кәсіпкерліктін жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін бір жолғы талон құны қаржы жылға тиісті орнатуымен, айлық есеп айырысатын көрсеткіші пайыздық қатынасында бекітілсін (қосымша беріліп отыр).
2. 2002 жылдың 15 ақпанындағы № 11 "Жеке кәсіпкерліктін жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін бір жолғы талонның құнын" бекіту туралы" (2002 жылдың 14 наурызындағы № 1282 мемлекеттік нөмірімен тіркелген) шешімін; 2003 жылдың 20 наурызындағы № 40 "2002 жылдың 15 ақпанындағы № 11 Денисов аудандық мәслихатының "Жеке кәсіпкерліктін жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін бір жолғы талонның құнын" бекіту туралы" (2003 жылдың 9 шілдесіндегі № 2362 мемлекеттік нөмірімен тіркелген) шешіміне толықтырулар мен өзгертулерді енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.

Примечание: взимание сбора разовых талонов на отдельные виды предпринимательской деятельности, осуществляемой на территории Денисовского района за каждый день производить в округленной форме: 0,5 и более до 1 (единицы), менее 0,5 – до 0.

Ескерту: Денисов ауданының аумағында жүзеге асырылатын, жеке кәсіпкерліктің жекеленген түрлерімен айналысу құқығы бір жолғы талондардын алымын төлеуі: бір күн үшін жинақтаған пішінің шығару: 0,5 және 1-ге дейін артығырақ (бір), 0,5 – тен азырақ – 0-ге дейін.