Об утверждении Правил представления отчетов организацией, осуществляющей деятельность по ведению системы реестров держателей ценных бумаг
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 января 2009 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2009 года № 5563. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 декабря 2015 года № 256
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 19.12.2015 № 256 (вводится в действие с 01.04.2016).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Закона Республики Казахстан от 2 июля 2003 года "О рынке ценных бумаг", Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила представления отчетов организацией, осуществляющей деятельность по ведению системы реестров держателей ценных бумаг.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу нормативные правовые акты Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Хаджиева М.Ж.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
5. Службе Председателя Агентства (Кенже А.А.) принять меры по опубликованию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Алдамберген А.У.
Председатель                               Е. Бахмутова
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 26 января 2009 года № 8
Перечень нормативных правовых актов, признаваемых
утратившими силу

Бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізілімдер жүйесін жүргізуді жүзеге асыратын ұйымның есептерін ұсыну ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 8 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 23 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5563 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 256 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.12.2015 № 256 (01.04.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
"Бағалы қағаздар рыногы туралы" 2003 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 52-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылып отырған Бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізілімдер жүйесін жүргізуді жүзеге асыратын ұйымның есептерін ұсыну ережесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылғаны танылсын.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. Бағалы қағаздар нарығының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (М.Ж. Хаджиева):
1) Заң департаментiмен (Н.В. Сәрсенова) бірлесіп, осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Агенттiктiң мүдделi бөлiмшелерiне және "Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы" заңды тұлғалар бiрлестiгiне жіберсін.
5. Агенттік Төрайымының қызметі (А.Ә. Кенже) Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында осы қаулыны жариялау шараларын қолға алсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрайымының орынбасары А.Ө. Алдамбергенге жүктелсін.
Төрайым                                           Е. Бахмутова
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2009 жылғы
26 қаңтардағы N 8
қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылатын нормативтік құқықтық
актілердің тізбесі

1. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 485 "Об утверждении Правил представления отчетов организациями, обладающими лицензиями на осуществление деятельности по ведению реестра держателей ценных бумаг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2133, опубликованное в 2003 году в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, № 13, ст. 825).
2. Совместное постановление Правлений Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 12 апреля 2004 года № 111 и Национального Банка Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года № 54 "Об утверждении инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности организациями, осуществляющими деятельность по ведению системы реестров держателей ценных бумаг и внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 485 "Об утверждении Правил представления отчетов организациями, обладающими лицензиями на осуществление деятельности по ведению реестра держателей ценных бумаг", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под № 2133" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2862, опубликованное 3 июня 2004 года в газете "Казахстанская правда" № 120-121, в ноябре 2005 года в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, № 20, ст. 187).
3. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2005 года № 164 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты, регламентирующие предоставление отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3706).
4. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 ноября 2005 года № 415 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты, регламентирующие представление отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3988).
5. Подпункт 1) Перечня изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2007 года № 173 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4848, опубликованного 5 сентября 2007 года в газете "Юридическая газета" № 135 (1338)).
Утверждены
постановлением Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 26 января 2009 года № 8
Правила
представления отчетов организацией, осуществляющей деятельность
по ведению системы реестров держателей ценных бумаг
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Бағалы қағаздар ұстаушылардың тізілімдер жүйесін жүргiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымдардың есеп беру ережесiн бекiту туралы" 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 485 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2133 тіркелген, 2003 жылы Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде N 13, 825-құжатында жарияланған).
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Бағалы қағаздар ұстаушылардың тізілім жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы Нұсқаулықты бекіту және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2133 тіркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Бағалы қағаздар ұстаушылардың тізілімін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымдардың есеп беру ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 485 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 54, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 111 бірлескен қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2862 тіркелген, 2004 жылғы 29 мамырда "Егемен Қазақстан" газетінде N 139 (23775), 2005 жылғы қарашада Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде N 20, 187-құжатында жарияланған).
3. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Бағалы қағаздар нарығы кәсіби қатысушыларының есеп беруін реттейтін кейбір нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 28 мамырдағы N 164 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3706 тіркелген).
4. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Бағалы қағаздар рыногы кәсіби қатысушыларының есеп беруін реттейтін кейбір нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 26 қарашадағы N 415 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3988 тіркелген).
5. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқтық актілеріне қаржы рыногы мен қаржылық ұйымдарды мемлекеттік реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 25 маусымдағы N 173 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4848 тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2007 жылғы 5 қыркүйекте N 135 (1338) жарияланған), Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы рыногы мен қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар тізбесінің 1) тармақшасы.
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2009 жылғы 26 қаңтардағы
N 8 қаулысымен бекітілді
Бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізілімдер жүйесін жүргізуді жүзеге асыратын ұйымның есептерін ұсыну ережесі
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

1. Используемые в настоящих Правилах понятия означают следующее:
1) регистратор – юридическое лицо, осуществляющее профессиональную деятельность по ведению системы реестров держателей ценных бумаг, в том числе единый регистратор;
2) руководитель - лицо, являющееся руководителем коллегиального исполнительного органа регистратора или лицо, единолично исполняющее функции исполнительного органа регистратора, или лицо, являющееся заместителем руководителя коллегиального исполнительного органа регистратора и на которое в соответствии с внутренними правилами регистратора возложено курирование осуществления деятельности по ведению системы реестров держателей ценных бумаг;
3) уполномоченный орган – Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Отчет подлежит представлению регистратором в уполномоченный орган ежеквартально в срок не позднее последнего числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
3. Отчет представляется в уполномоченный орган на бумажном и электронном носителях.
Отчет, составленный в электронной форме, представляется на электронном носителе с использованием транспортной системы гарантированной доставки информации с криптографическими средствами защиты, обеспечивающей конфиденциальность и некорректируемость представляемых данных.
Отчет, составленный на бумажном носителе, подписывается руководителем, главным бухгалтером, заверяется печатью и направляется сопроводительным письмом, составленным в произвольной форме.
Все листы отчета нумеруются, их общее количество указывается в сопроводительном письме при направлении отчета в уполномоченный орган.
Сведения в отчете на бумажном носителе представляются идентичными сведениям в отчете на электронном носителе.
Отчет на бумажном носителе составляется в двух экземплярах, один экземпляр отчета представляется в уполномоченный орган, второй экземпляр остается у регистратора.
Отчет на бумажном носителе, содержащий исправления и подчистки, возвращается регистратору.
При необходимости внесения изменений и (или) дополнений в отчет регистратор представляет в уполномоченный орган письменное ходатайство с объяснением причин внесения изменений и (или) дополнений.
4. Отчет включает формы, составленные в соответствии с приложениями 16 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Осы Ережеде пайдаланылатын ұғымдар мыналарды білдіреді:
1) тiркеушi - бағалы қағаздар ұстаушылардың тізілімдер жүйесін жүргiзу жөнiндегi кәсiби қызметтi жүзеге асыратын заңды тұлға, оның ішінде бірыңғай тіркеуші;
2) басшы - тiркеушiнiң алқалы атқарушы органының басшысы болып табылатын тұлға немесе тiркеушiнiң атқарушы органының функцияларын жеке дара орындайтын тұлға немесе тiркеушiнiң алқалы атқарушы органы басшысының орынбасары болып табылатын және тiркеушiнiң iшкi ережелерiне сәйкес бағалы қағаздар ұстаушылардың тізілімдер жүйесін жүргiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға жетекшiлiк жасау жүктелген тұлға;
3) уәкілетті орган – Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитеті.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Тiркеушi есептi уәкiлеттi органға тоқсан сайын, есептi тоқсаннан кейiнгi айдың соңғы күнiнен кешiктiрмейтiн мерзiмде ұсынады.
3. Есеп беру уәкілетті органға қағаз және электронды жеткізушіде ұсынылады.
Электронды нысанда жасалған есеп ұсынылатын деректердің құпиялылығын және түзетілмейтіндігін қамтамасыз ететін криптографикалық қорғау құралдары бар ақпараттың жеткізілуіне кепілдік беретін көлік жүйесін пайдалана отырып, электрондық жеткізушіде ұсынылады.
Қағаз жеткізушіде жасалған есепке басшы, бас бухгалтер қол қояды, мөрімен куәландырады және еркін түрде жасалған ілеспе хатпен жібереді.
Есептің барлық парақтары нөмірленеді, олардың жалпы саны есепті уәкілетті органға жіберген кезде ілеспе хатта көрсетіледі.
Қағаз жеткізушіде ұсынылған есептегі мәліметтер электронды жеткізушіде ұсынылған есептегі мәліметтерге ұқсас болуы тиіс.
Қағаз жеткізушідегі есеп екі данада жасалады, есептің бір данасы уәкілетті органға ұсынады, екінші данасы тіркеушіде қалады.
Түзету мен тазартуы бар қағаз жеткізушідегі есеп тіркеушіге қайтарып беріледі.
Есепке өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу қажет болған жағдайда, тіркеуші өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу себептерін түсіндіре отырып, уәкілетті органға жазбаша өтініш ұсынады.
4. Есепте осы Ереженің 16-қосымшаларына сәйкес жасалған нысандар енгізіледі.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

5. Исключен постановлением Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. При наличии замечаний к отчету уполномоченный орган письменно уведомляет о них регистратора и указывает на необходимость устранения выявленных нарушений и/или несоответствий законодательству Республики Казахстан. Откорректированный с учетом замечаний уполномоченного органа отчет подлежит повторному представлению в уполномоченный орган в срок не позднее десяти дней с даты получения уведомления о наличии замечаний.
7. При рассмотрении отчета уполномоченный орган запрашивает у регистратора сведения и документы, необходимые для проверки информации, указанной в отчете.
8. Вопросы, неурегулированные настоящими Правилами, разрешаются в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам представления отчетов
организацией, осуществляющей
деятельность по ведению системы
реестров держателей ценных бумаг
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 29.03.2010 № 50 (вводится в действие с 01.01.2012); Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сведения о регистраторе ________________________
(наименование)
за период с _________ 20__ года по _________ 20__ года
1
Место нахождения (зарегистрированное):
2
Место нахождения (фактическое):
3
Сведения о средствах связи регистратора (телефон,
факс, электронная почта, адрес сайта в сети Интернет):
4
Сведения о лицах, владеющих акциями регистратора:
1) резиденты:
для юридического лица:
наименование юридического лица;
сведения о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
регистрационный номер налогоплательщика;
соотношение количества акций, принадлежащих юридическому
лицу, к общему количеству голосующих акций регистратора;
для физического лица:
фамилия, имя, при наличии отчество;
дата рождения;
соотношение количества акций, принадлежащих физическому
лицу, к общему количеству голосующих акций регистратора;
2) нерезиденты:
для юридического лица:
наименование юридического лица;
место регистрации и нахождения юридического лица;
соотношение количества акций, принадлежащих юридическому
лицу, к общему количеству голосующих акций регистратора;
для физического лица:
гражданство и место жительства (юридический адрес);
соотношение количества акций, принадлежащих физическому
лицу, к общему количеству голосующих акций регистратора.
5
Сведения о юридических лицах, в которых регистратор
является акционером (участником), владеющим двадцатью
пятью и более процентами акций (долей участия в
уставном капитале)
6
Сведения о руководящих работниках регистратора
(фамилия, имя, при наличии отчество, занимаемая
должность, дата приема на работу, дата согласования
руководящего работника уполномоченным органом)
7
Сведения о работниках, участвующих в осуществлении
деятельности по ведению системы реестров держателей
ценных бумаг (фамилия, имя, при наличии отчество,
занимаемая должность, дата приема на работу)
Руководитель (подпись)        Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер (подпись)   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Исполнитель (подпись, номер   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
телефона)
Место печати
Приложение 2
к Правилам представления отчетов
организацией, осуществляющей
деятельность по ведению системы
реестров держателей ценных бумаг
Сноска. Приложение 2 с изменением, внесенным постановлением Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сведения о филиалах
и работниках филиалов регистратора _______________,
(наименование)
участвующих в исполнении сделок с ценными бумагами,
за период с __________ 20__ года по _________ 20__ года
Наименование
филиала
Место
нахождения
филиала
Фамилия, имя,
отчество
работника
Занимаемая
должность
Дата приема на работу
работника
Руководитель (подпись)        Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер (подпись)   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Исполнитель (подпись, номер   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
телефона)
Место печати
Приложение 3
к Правилам представления отчетов
организацией, осуществляющей
деятельность по ведению системы
реестров держателей ценных бумаг
Сноска. Приложение 3 с изменением, внесенным постановлением Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчет
регистратора _________________________
(наименование)
об операциях  по переводу ценных бумаг
за период с __________ 20__ года по _________ 20__ года
Дата
регистрации
операции 1
Номер
приказа
Дата
приказа
Номер
встречного
приказа
Дата
встречного
приказа
Национальный
идентифика-
ционный
номер
ценной
бумаги 2
Наимено-
вание
эмитента 3
Итого
продолжение таблицы
Количество
ценных
бумаг
(штук) 4
Цена за
одну ценную
бумагу
(тенге) 5
Объем сделки
(тенге) 6
Продавец 7
Покупатель 7
Размещение 8
Приме чание
Руководитель (подпись)        Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер (подпись)   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Исполнитель (подпись, номер   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
телефона)
Место печати
Примечания:
В данном отчете необходимо отражать операции по переводу ценных бумаг основании сделок купли-продажи.
1 Указывается дата регистрации в формате дата/месяц/год.
2 Указывается присвоенный идентификационный номер ценной бумаги.
3 Указывается наименование эмитента, с ценными бумагами которого были заключены сделки.
4 Указывается количество ценных бумаг (в штуках), по которым заключена сделка.
5 Указывается цена сделки (в тенге) до четырех знаков после запятой.
В случае заключения сделки в иностранной валюте, указывается цена в тенге по официальному курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан, на дату заключения сделки.
В случае осуществления расчетов по сделке не в день заключения сделки необходимо указывать цену сделки в тенге по официальному курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан, на дату осуществления расчетов.
6 Указывается объем сделок (в тенге), до двух знаков после запятой.
7 Указываются коды клиентов, за счет и в интересах которых была заключена сделка.
Коды продавцов и покупателей ценных бумаг:
Полное наименование
5-ти значный код
1.
Профессиональный участник
рынка ценных бумаг
Код пятизначный, присвоенный
организатором торгов
2.
Эмитент
ISS___
3.
Юридическое лицо
JUR___
4.
Физическое лицо
FIZ___
5.
Инвестиционный фонд
INVFD
6.
Центральный депозитарий
(как номинальный держатель)
CDS___
7.
Центральный депозитарий
(как собственник)
CDS___O
8 Используются следующие символы:
"1" - первичное размещение ценных бумаг;
"2" - вторичное обращение ценных бумаг.
Приложение 4
к Правилам представления отчетов
организацией, осуществляющей
деятельность по ведению системы
реестров держателей ценных бумаг
Сноска. Приложение 4 с изменением, внесенным постановлением Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчет регистратора ________________________
(наименование)
об итогах деятельности по ведению
системы реестров держателей ценных бумаг
за период с __________ 20__ года по _________ 20__ года
Наименование
эмитента
ценных бумаг
Национальный
идентификационный
номер ценной
бумаги
Дата
заключения
договора
Дата
расторжения
договора
Общее
количество
держателей
ценных бумаг
Итого
продолжение таблицы
Количество держателей ценных бумаг и количество ценных бумаг,
находящихся на лицевых счетах
Центральный депозитарий
брокеров-дилеров
Республики Казахстан
(собственников-небанков)
накопительных
пенсионных фондов
Республики Казахстан
(собственников)
ценных бумаг
(штук)
держателей
ценных бумаг
ценных бумаг
(штук)
держателей
ценных бумаг
ценных бумаг
(штук)
держателей
ценных бумаг
продолжение таблицы
банков второго
уровня
Республики
Казахстан
(собствен-
ников)
страховых
(перестраховоч-
ных)
организаций
Республики
Казахстан
(собственников)
прочих
лицензиатов
финансового
рынка
Республики
Казахстан
(собственников)
прочих юридических лиц
резидентов
нерезидентов
ценных
бумаг
(штук)
держа-
телей
ценных
бумаг
ценных
бумаг
(штук)
держа-
телей
ценных
бумаг
ценных
бумаг
(штук)
держа-
телей
ценных
бумаг
ценных
бумаг
(штук)
держа-
телей
ценных
бумаг
ценных
бумаг
(штук)
держа-
телей
ценных
бумаг
продолжение таблицы
физических лиц
эмитента
итого
резидентов
нерезидентов
для учета
объявленных
ценных
бумаг (штук)
для учета
выкупленных
ценных
бумаг (штук)
ценных
бумаг
держателей
ценных
бумаг
ценных
бумаг
(штук)
держа-
телей
ценных
бумаг
ценных
бумаг
(штук)
держа-
телей
ценных
бумаг
Руководитель (подпись)        Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер (подпись)   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Исполнитель (подпись, номер   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
телефона)
Место печати
Приложение 5
к Правилам представления отчетов
организацией, осуществляющей
деятельность по ведению системы
реестров держателей ценных бумаг
Форма 1
Сноска. Приложение 5 с изменением, внесенным постановлением Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчет о количестве инвестиционных фондов, обслуживаемых
регистратором _______________________
(наименование)
по состоянию на "___"______________ 20___года
Общее
коли-
чество
паевых
инвес-
тицион-
ных
фондов
В том числе:
Общее
количество
акционер-
ных
инвести-
ционных
фондов
В том числе:
Общее
количество
инвестицион-
ных фондов
интервальных
откры-
тых
интер-
валь-
ных
закры-
тых
фондов
недви-
жимости
от кры-
тых
Руководитель (подпись)        Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер (подпись)   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Исполнитель (подпись, номер   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
телефона)
Место печати
Форма 2
Отчет о количестве держателей паев (акций) инвестиционных
фондов, обслуживаемых регистратором ___________________
(наименование)
по состоянию на "___" ______________ 20__ года
Наиме-
нова-
ние
инвес-
тицион-
ного
фонда
Наиме-
нова-
ние
управ-
ляющей
компа-
нии
Наиме-
нова-
ние
касто-
диана
Нацио-
наль-
ный
иденти-
фика-
ционный
номер
пая
(акции)
Общее
коли-
чество
держа-
телей
паев
(акций)
инвести-
ционных
фондов
В том числе:
Физических
лиц
Юридичес-
ких лиц
АО
«Цент-
раль-
ный
депо-
зита-
рий
ценных
бумаг»
ре-
зи-
ден-
тов
не-
ре-
зи-
ден-
тов
ре-
зи-
ден-
тов
не-
ре-
зи-
ден-
тов
И
т
о
г
о
Руководитель (подпись)        Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер (подпись)   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Исполнитель (подпись, номер   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
телефона)
Место печати
Приложение 6
к Правилам представления отчетов
организацией, осуществляющей
деятельность по ведению системы
реестров держателей ценных бумаг
Сноска. Приложение 6 с изменением, внесенным постановлением Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчет о количестве и объемах операций, проведенных
регистратором _________________
(наименование)
по состоянию на "___" _____________ 20__ года
Всего проведенных
операций
В том числе:
По сделкам
купли-продажи
Наследование
Коли-
чество
операций
Коли-
чество
ценных
бумаг
(штук)
Объем
сделок
(тенге)
Коли-
чество
опера-
ций
Коли-
чество
ценных
бумаг
(штук)
Объем
сделок
(тенге)
Коли-
чество
опера-
ций
Коли-
чество
ценных
бумаг
(штук)
Объем
сделок
(тенге)
продолжение таблицы
В том числе:
По решению суда
В иных случаях
Количество
операций
Количество
ценных
бумаг (штук)
Объем
сделок
(тенге)
Количество
операций
Количество
ценных
бумаг (штук)
Объем
сделок
(тенге)
Руководитель (подпись)        Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер (подпись)   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Исполнитель (подпись, номер   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
телефона)
Место печати
Приложение 7
к Правилам представления отчетов
организациями, обладающими лицензиями
на осуществление деятельности по ведению
системы реестров держателей ценных бумаг
Список лиц по состоянию на "___" ____________ 20__ года
Физические лица
Фамилия
Имя
Отчество
(при наличии)
Дата
рождения
(дата/месяц/год)
Основание
для
включения
в список
Дата появления
основания для
включения в
список (дата/
месяц/год)
Примечание
1
2
3
4
5
6
Юридические лица
Полное
наименование
юридического
лица
Дата и номер
государственной
регистрации
юридического лица,
почтовый адрес и
фактическое место
нахождения
юридического лица
Основание
для
включения
в список
Дата появления
основания для
включения в
список (дата/
месяц/год)
Примечание
1
2
3
4
5
6
В графе "Основание для включения в список" указывается ссылка на
соответствующий подпункт пункта 5 настоящих Правил.
Руководитель (подпись)        Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер (подпись)   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Исполнитель (подпись, номер   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
телефона)
Место печати

5. <*>
Ескерту. 5-тармақ алынып тасталды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
6. Есеп бойынша ескертулер бар болса, уәкiлеттi орган тiркеушiге олар жөнiнде жазбаша хабарлайды және анықталған кемшiлiктердi жою қажеттiлiгiн және/немесе Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес еместiгiн көрсетедi. Уәкiлеттi органның ескертулерiн ескере отырып түзетiлген есеп ескертулердiң бар екендiгi туралы хабарламаны алған күннен бастап он күннен кешiктiрiлмеген мерзімде уәкiлеттi органға қайтадан ұсынылады.
7. Уәкiлеттi орган есептi қарау барысында есепте көрсетiлген ақпаратты тексеру үшiн тiркеушiден қажеттi мәлiметтер мен құжаттар сұратуға құқылы.
8. Осы Ережемен реттелмеген мәселелер Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен шешіледі.
Бағалы қағаздарды
ұстаушылардың тізілімдер
жүйесін жүргізуді жүзеге
асыратын ұйымның есептерін
ұсыну ережесіне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.03.29 № 50 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз), ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
20__ жылғы_______ бастап 20__ жылғы________ дейінгі кезеңге
тіркеуші _______________________ туралы мәліметтер
(атауы)
1
Орналасқан орны (тіркелген):
2
Орналасқан орны (нақты):
3
Тіркеушінің байланыс құралдары туралы мәліметтер (телефон, факс, электрондық почта, Интернет желісіндегі сайттағы адрес):
4
Тіркеушінің акцияларына ие тұлғалар туралы мәліметтер:
1) резиденттер:
заңды тұлғалар үшін:
заңды тұлғаның атауы;
заңды тұлғаны мемлекеттік (қайта) тіркеу туралы мәліметтер;
салық төлеушіні тіркеу нөмірі;
заңды тұлғаға тиесілі акциялар санының тіркеушінің дауыс беруші акцияларының жалпы санына арақатынасы;
жеке тұлға үшін:
тегі, аты, бар болса әкесінің аты;
туған күні;
жеке тұлғаға тиесілі акциялар санының тіркеушінің дауыс беруші акцияларының жалпы санына арақатынасы;
2) резидент еместер:
заңды тұлға үшін:
заңды тұлғаның атауы;
заңды тұлғаны тіркеу және орналасқан орны;
заңды тұлғаға тиесілі акциялар санының тіркеушінің дауыс беруші акцияларының жалпы санына арақатынасы;
жеке тұлға үшін:
азаматтығы және тұрғылықты орны (заңды мекен-жайы);
жеке тұлғаға тиесілі акциялар санының тіркеушінің дауыс беруші акцияларының жалпы санына арақатынасы.
5
Тіркеуші акционер (қатысушы) болып табылатын, акциялардың жиырма бес және одан астам пайызын (жарғылық капиталдағы қатысу үлесін) иеленетін заңды тұлғалар туралы мәліметтер
6
Тіркеушінің басшы қызметкерлері туралы мәліметтер (тегі, аты, бар болса әкесінің аты, атқаратын лауазымы, жұмысқа қабылдау күні, уәкілетті органмен басшы қызметкерді келісу күні)
7
Бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға қатысатын қызметкерлер туралы мәліметтер (тегі, аты, бар болса әкесінің аты, атқаратын лауазымы, жұмысқа қабылдау күні)
Басшы         (қолы)              Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер (қолы)              Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Орындаушы  (қолы, телефон нөмірі) Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
Бағалы қағаздарды
ұстаушылардың тізілімдер
жүйесін жүргізуді жүзеге
асыратын ұйымның есептерін
ұсыну ережесіне 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға бастап өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
20__ жылғы _______ бастап 20__ жылғы _______ дейінгі кезеңдегі
бағалы қағаздармен мәмілелерді орындауға қатысатын           тіркеуші __________________ филиалдары және филиалдарының
(атауы)
қызметкерлері туралы мәліметтер
Филиалдың атауы
Филиалдың орналасқан орны
Қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты
Атқаратын лауазымы
Қызметкерді жұмысқа қабылдау күні
Басшы                (қолы)       Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер        (қолы)       Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Орындаушы  (қолы, телефон нөмірі) Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
Бағалы қағаздарды
ұстаушылардың тізілімдер
жүйесін жүргізуді жүзеге
асыратын ұйымның есептерін
ұсыну ережесіне 3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаға бастап өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
20__ жылғы ________ бастап 20__ жылғы _______ дейінгі кезеңде
бағалы қағаздарды аударым жасау бойынша операциялар
туралы тіркеуші _________________________ есебі
(атауы)
N
Операцияны тіркеу күні 1
Бұйрықтың нөмірі
Бұйрықтың күні
Қарсы бұйрықтың нөмірі
Қарсы бұйрықтың күні
Бағалы қағаздың ұлттық бірегейлендіру нөмірі 2
Жиынтығы
кестенің жалғасы
Эмитенттің атауы 3
Бағалы қағаздардың саны (дана) 4
Бір бағалы қағаздың бағасы (теңге) 5
Мәміле көлемі (теңге) 6
Сатушы 7
Орналастыру 8
Ескерту
Басшы               (қолы)        Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер       (қолы)        Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Орындаушы  (қолы, телефон нөмірі) Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
Ескертулер:
Осы есепте сатып алу-сату мәмілесі негізінде бағалы қағаздарды аударым жасау бойынша операцияларды көрсету қажет.
1 Күні/айы/жылы/ форматында тіркеу күні көрсетіледі.
2 Бағалы қағазға берілген бірегейлендіру нөмірі көрсетіледі.
3 Бағалы қағаздармен бірге мәміле жасасқан эмитенттің атауы көрсетіледі.
4 Мәміле жасалған бағалы қағаздардың саны (данамен) көрсетіледі.
5 Үтірден кейін төрт белгіге дейін мәміле бағасы (теңгеде) көрсетіледі.
Шетел валютасында мәміле жасалған жағдайда, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі мәміле жасалған күніне белгілеген теңгеде ресми бағамы көрсетіледі.
Мәміле бойынша есептесулерді мәміле жасалған күні емес, басқа күні жүзеге асырылған жағдайда, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің есептесуді жүзеге асырған күні белгілеген ресми бағамы бойынша теңгемен мәміленің бағасын көрсету қажет.
6 Үтірден кейін екі белгіге дейін мәміле көлемі (теңгеде) көрсетіледі.
7 Мәміле жасалған есебінде және мүддесінде клиенттердің коды көрсетіледі.
Сатушылардың және бағалы қағаздарды сатып алушылардың коды:
N
Толық атауы
Бес таңбалы код
1.
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушысы
Сауда-саттық ұйымдастырушысы берген бес таңбалы код
2.
Эмитент
ISS___
3.
Заңды тұлға
JUR___
4.
Жеке тұлға
FIZ____
5.
Инвестициялық қор
INVFD
6.
Орталық депозитарийі (номиналды ұстаушы ретінде)
CDS___
7.
Орталық депозитарийі (меншіктенуші ретінде)
CDS___O
8 Мынадай символдар пайдаланылады:
"1" - бағалы қағаздардың бастапқы орналастыруы;
"2" - бағалы қағаздардың қайталама айналысы.
Бағалы қағаздарды
ұстаушылардың тізілімдер
жүйесін жүргізуді жүзеге
асыратын ұйымның есептерін
ұсыну ережесіне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаға бастап өзгерту енгнізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
20__ жылғы ________ бастап 20__ жылғы _______ дейінгі кезеңге
бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу бойынша
қызметтің нәтижелері туралы тіркеуші ____________ есебі
(атауы)
N
Бағалы қағаздар эмитентінің атауы
Бағалы қағаздың ұлттық бірегейлендіру нөмірі
Шартты жасау күні
Шартты бұзу күні
Бағалы қағаздар ұстаушыларының жалпы саны
Жиынтығы
кестенің жалғасы
Бағалы қағаздар ұстаушыларының саны және жеке шоттардағы бағалы қағаздар саны
Орталық депозитарий
Қазақстан Республикасының брокер-дилерлері (банктік емес меншік иелері)
Қазақстан Республикасының жинақтаушы зейнетақы қорлары (меншік иелері)
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
кестенің жалғасы
Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктері (меншік иелері)
Қазақстан Республикасының сақтандыру қайта сақтандыру) ұйымдары (меншік иелері)
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
кестенің жалғасы
Қазақстан Республикасының қаржы нарығының басқа лицензиаттары (меншік иелері)
басқа заңды тұлғалар
резиденттер
резиденттер емес
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
кестенің жалғасы
жеке тұлғалар
эмитент
жиынтығы
резиденттер
резидент еместер
жарияланған бағалы қағаздарды есепке алу үшін (дана)
сатып алынған бағалы қағаздарды есепке алу үшін (дана)
бағалы қағаздар
бағалы қағаздарды ұстаушылар
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
бағалы қағаздар (дана)
бағалы қағаздарды ұстаушылар
Басшы                   (қолы)    Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер           (қолы)    Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Орындаушы  (қолы, телефон нөмірі) Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
Бағалы қағаздарды
ұстаушылардың тізілімдер
жүйесін жүргізуді жүзеге
асыратын ұйымның есептерін
ұсыну ережесіне 5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаға бастап өзгерту енгнізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
1-нысан
20___жылғы "___"______________ жағдай бойынша
тіркеуші _______________________ қызмет көрсететін
(атауы)
инвестициялық қорлардың саны туралы есеп
Инвестициялық пай қорларының жалпы саны
Оның ішінде:
Акционерлік инвестициялық қорлардың жалпы саны
Оның ішінде:
Инвестициялық қорлардың жалпы саны
ашық
аралық
жабық
жылжымайтын мүлік қорлары
Тәуекелді инвестициялау қорлары
Басшы               (қолы)        Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер       (қолы)        Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Орындаушы  (қолы, телефон нөмірі) Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
2-нысан
20 ___ жылғы "___"______________ жағдай бойынша тіркеуші
____________________ қызмет көрсететін инвестициялық
(атауы)
қорлардың пайларын (акцияларын) ұстаушылардың саны туралы есеп
N
Инвестициялық қордың атауы
Басқарушы компанияның атауы
Кастодианның атауы
Пайдың (акцияның) ұлттық бірегейлендіру нөмірі
Инвестициялық қорлардың пайларын (акцияларының) ұстаушылардың жалпы саны
Жиынтығы
кестенің жалғасы
Оның ішінде:
Жеке тұлғалардың
Заңды тұлғалардың
"Бағалы қағаздардың орталық депозитарийі" АҚ
резиденттері
резидент еместері
резиденттері
резидент еместері
Басшы            (қолы)           Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер    (қолы)           Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Орындаушы  (қолы, телефон нөмірі) Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
Бағалы қағаздарды
ұстаушылардың тізілімдер
жүйесін жүргізуді жүзеге
асыратын ұйымның есептерін
ұсыну ережесіне 6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаға бастап өзгерту енгнізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
20___жылғы "___"______________жағдай бойынша
тіркеуші _________________ жүргізген операциялардың
(атауы)
саны және көлемдері туралы есеп
Барлы қ ж ү ргізілген операциялар
Оны ң ішінде:
Сатып алу-сату м ә мілелері бойынша
Операциялар саны
Ба ғ алы
қ а ғ аздар
саны (дана)
М ә мілелер к ө лемі
(те ң ге)
Операциялар саны
Ба ғ алы
қ ағаздар саны  (дана)
М ә мілелер к ө лемі
(те ң ге)
кестенің жалғасы
Оны ң ішінде:
М ұ рагерлік
Сот шешімі бойынша
Операциялар саны
Ба ғ алы
қ а ғ аздар
саны (дана)
М ә мілелер к ө лемі
(те ң ге)
Операциялар саны
Ба ғ алы
қ а ғ аздар саны (дана)
М әмілеле р
к ө лемі
(те ң ге)
кестенің жалғасы
Оны ң ішінде:
Ө зге жа ғ дайларда
Операциялар саны
Ба ғ алы қ а ғ аздар саны (дана)
М ә мілелер к ө лемі (те ң ге)
Басшы                (қолы)       Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер        (қолы)       Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Орындаушы  (қолы, телефон нөмірі) Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
Бағалы қағаздар ұстаушылар
тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыруға лицензиялары
бар ұйымдардың есептерін ұсыну
ережесіне 7-қосымша
20___жылғы "___" _________ жағдай бойынша
тұлғалардың тізімдері
Жеке тұлғалар
N
Тегі
Аты
Әкесінің аты
(бар болса)
Туған күні
(күні/айы/жылы)
Тізімге енгізу үшін негіздеме
Тізімге енгізу үшін негіздеме пайда болған күні (күні/айы/жылы)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
Заңды тұлғалар
N
Заңды тұлғаның толық атауы
Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу күні және нөмірі, почталық адресі және заңды тұлғаның орналасқан нақты орны
Тізімге енгізу үшін негіздеме
Тізімге енгізу үшін негіздемені пайда болуы күні (күні/айы/жылы)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
" Тізімге енгізу үшін негіздеме" деген бағанда осы ереженің 5-тармағының тармақшасына сәйкес келетін сілтеме көрсетіледі.
Басшы                (қолы)      Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер        (қолы)      Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Орындаушы (қолы, телефон нөмірі) Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны