О внесении изменений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 февраля 2009 года № 12. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 марта 2009 года № 5579. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 марта 2010 года № 91
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.03.2010 № 91.
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести изменения в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    З. Балиева
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 11 февраля 2009 года № 12
Перечень изменений, которые вносятся в некоторые
приказы Министра юстиции Республики Казахстан
Внести в приказы Министра юстиции Республики Казахстан следующие изменения:
1. В приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 286 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5019, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных, исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2007 год, № 13, ст. 70):
в подпункте 2) пункта 7 приложений 1 2 3 к указанному приказу:
слова "не более 40 минут" заменить словами "не более 30 минут".
2. В приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 287 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5020, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных, исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2007 год, № 13, ст. 83):
в подпункте 2) пункта 7 приложений 1 2 к указанному приказу:
слова "не более 40 минут" заменить словами "не более 30 минут".
3. В приказ И.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 288 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5021, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных, исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2007 год, № 13, ст. 92), с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 28 августа 2008 года № 234 "О внесении изменений и дополнений в приказ И.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 288 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5295, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных, исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2007 год, № 13, ст. 3):

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 11 ақпандағы N 12 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 3 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5579 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 30 наурыздағы N 91 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.03.30 N 91 Бұйрығымен.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 2-тармағы 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жауапты хатшысына жүктелсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                 З. Балиева
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2009 жылғы 11 ақпандағы
N 12 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына енгізілетін өзгерістердің тізбесі
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. "Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 286 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне  N 5019 болып енгізілді, Қазақстан Республикасының орталық, атқарушылық және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2007 ж., N 13, 70-құжат.):
көрсетілген бұйрыққа 1, 2, 3 қосымшалардың 7-тармағының 2) тармақшаларында:
"40 минуттан аспайды" деген сөздер "30 минуттан аспайды" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 287 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне  N 5020 болып енгізілді, Қазақстан Республикасының орталық, атқарушылық және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2007 жыл, N 13, 83-құжат):
көрсетілген бұйрыққа 1, 2 қосымшалардың 7-тармағының 2) тармақшаларында:
"40 минуттан аспайды" деген сөздер "30 минуттан аспайды" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. "Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2007 жылғы 12 қазандағы N 288 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне  N 5021 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушылық және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерінде жарияланған, 2007 жыл, N 13, 92-құжат), "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. "Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" 2007 жылғы 12 қазандағы N 288 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Әділет министрінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 234 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5292 тіркелген, 2007 жыл, N 13, 3-құжат):

в подпункте 2) пункта 7 приложений 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 и в пункте 7 приложения 15 к указанному приказу:
слова "не более 40 минут" заменить словами "не более 30 минут".
4. В приказ И.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 289 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5013, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных, исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2007 год, № 13, ст. 92):
в подпункте 3) пункта 7 приложений 1 2 3 4 к указанному приказу:
слова "не более 40 минут" заменить словами "не более 30 минут".

көрсетілген бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 қосымшалардың 7-тармағының 2) тармақшаларында және 15 қосымшаның 7-тармағында:
"40 минуттан аспайды" деген сөздер "30 минуттан аспайды" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. "Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2007 жылғы 12 қазандағы N 289 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5013 болып енгізілді, Қазақстан Республикасының орталық, атқарушылық және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2007 жыл, N 13, 92-құжат):
көрсетілген бұйрыққа 1, 2, 3, 4 қосымшалардың 7-тармағының 3) тармақшаларында:
"40 минуттан аспайды" деген сөздер "30 минуттан аспайды" деген сөздермен ауыстырылсын.