Об установлении стоимости разовых талонов для лиц реализующих товары на рынках "Универсальный" и "Аида"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года N 153. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 12 мая 2009 года за N 3-1-107. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.01.2013 № 114.
В соответствии cо статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 и пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 100-IV "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для лиц реализующих товары на рынках "Универсальный" и "Аида" согласно приложений 1 и 2.
2. Контроль за исполнением решения возложить на начальника ГУ "Налоговое управление по городу Актобе" Ли С.М.
3. Решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии      Р.Исмагамбетов
Секретарь маслихата      С.Шынтасова
Приложение 1
к решению N 153 очередной
семнадцатой сессии маслихата города Актобе

"Универсальный" және "Аида" базарларында тауарлар сататындар үшін бір жолғы талондардың бағасын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 153 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 12 мамырда N 3-1-107 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013.01.24 № 114 Шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы N 148 Заңының 6 бабына және "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 100-IV Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Универсальный" және "Аида" базарларында тауарлар сататындар үшін бір жолғы талондардың бағасы 1 және 2 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау "Ақтөбе қаласы бойынша салық басқармасы" ММ бастығы С.М.Лиге жүктелсін.
3. Шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы      Р. Есмағамбетов
Мәслихат хатшысы      С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының