О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Хромтауского района от 10 февраля 2009 года N 48 "Об определении целевых групп населения и дополнительных мер по содействию их занятости и социальной защите на 2009 год"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 5 июня 2009 года N 214. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 16 июня 2009 года за N 3-12-93. Утратило силу - Постановлением Хромтауского районного акимата Актюбинской области от 10 февраля 2010 года N 26
Сноска. Утратило силу - Постановлением Хромтауского районного акимата Актюбинской области от 10 февраля 2010 года N 26
В соответствии статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 6 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях реализации «Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию» Дорожная карта), утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 «О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Хромтауского районного акимата от 10 февраля 2009 года № 48 «Об определении целевых групп населения и дополнительных мер по содействию их занятости и социальной защите на 2009 год», (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-87, опубликованное в газете «Хромтау» от 26 марта 2009 года за № 13 (8378)) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 5 исключить;
строке 8:
в графе 5 цифры «35» заменить цифрами «30»;
в графе 6 цифры «94290» заменить цифрами «80820»;
в графе 7 цифры «47175» заменить цифрами «40410»;
в графе 8 цифры «47175» заменить цифрами «40410».
Дополнить пункт 3 абзацами третий и четвертый следуюшего содержания:
«утвердить приложение 1 и 2, перечень предприятий и организаций, предоставляющих социальные рабочие места;
рабочим, направленным на социальные рабочие места выплачивать среднюю заработную плату в размере 30 тыс. тенге, из них 15 тыс. тенге финансируется из местного бюджета, 15 тыс. тенге выплачивается работодателем».

Хромтау ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 10 ақпандағы N 48 "Халықтың нысаналы топтарын белгілеу және 2009 жылы оларды жұмыспен қамту мен әлеуметтік қорғауына жәрдемдесу жөніндегі қосымша шаралар туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 5 мауысымдағы N 214 қаулысы. Ақтөбе облысының Хромтау аудандың әділет басқармасында 2009 жылдың 16 маусымда N 3-12-93 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 10 ақпандағы N 26 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 10 ақпандағы N 26 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 6-тармақшасына сәйкес, «Мемлекттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңарту мен дамуға» атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 264 қаулысымен бекітілген «Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарын (Жол картасы)» іске асыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықтың нысаналы топтарын белгілеу және 2009 жылы оларды жұмыспен қамту мен әлеуметтік қорғауына жәрдемдесу жөніндегі қосымша шаралар туралы» Хромтау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 10 ақпандағы №48 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-87 тіркелген «Хромтау» газетінің 2009 жылғы 26 наурыздағы № 13 (8378) жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмері 5-жол алынып тасталсын;
8-жолдағы:
5-бағанындағы «35» деген сандар «30» деген сандармен ауыстырлсын;
6-бағанындағы «94290» деген сандар «80820» деген сандармен ауыстырлсын;
7-бағанындағы «47175» деген сандар «40410» деген сандармен ауыстырлсын;
8-бағанындағы «47175» деген сандар «40410» деген сандармен ауыстырлсын.
3-тармақ мына мазмұндағы үшінші және төртінші абзацтармен толықтырылсын:
«әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынушы немесе ашушы кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі 1 және 2-қосымшада бекітілсін;
әлеуметтік жұмыс орнына жіберілген жұмысшыларға орташа жалақысы 30 мың теңге мөлшерінде төленіп, оның 15 мың теңгесі жергілікті бюджеттен, 15 мың теңгесі жұмысты ұсынушыдан қаржыландырылсын».

2. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя Акима района Ельдесова С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Приложение 1
к постановлению акимата
Хромтауского района
от «5» июня 2009 года № 214
Перечень предприятий и организаций, предоставляющих социальные рабочие места
Наименование организации
Виды работ
Объем работы
Количество мест
Размер выплаты
Районный бюджет
Финан-
сирова-
ние
работо-
дателя
1
КСК «Аида»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
13 домов,
26000м2
5
13470
6735
6734
2
КСК «Алена»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
7 домов,
35000м2
5
13470
6735
6734
3
КСК «Барс»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
4 дома
27000м2
5
13470
6735
6734
4
КСК «Данияр»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
3 дома
27002м2
5
13470
6735
6734
5
КСК «Кызметши»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
27 домов
22000м2
5
13470
6735
6734
6.
КСК «Медет»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
7 домов
28000м2
5
13470
6735
6734
Всего:
30
80820
40410
40410
Приложение 2
к постановлению акимата
Хромтауского района
от «5» июня 2009 года № 214
Перечень предприятий и организаций, предоставляющих  социальные рабочие места.
Наименование организации
Виды работ
Количество мест
Размер выплаты
Местный бюджет
Финан-
сиро-
вание работо-
дателя
1
2
3
4
5
6
7
1.
Хромтауская районная Центральная больница
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
4
30 000
15 000
15 000
2.
Крестьянское хозяйство «Шалқар»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
2
30 000
15 000
15 000
3.
Крестьянское хозяйство «Нурлан»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»..
5
30 000
15 000
15 000
4.
Крестьянское хозяйство «Азамат»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
3
30 000
15 000
15 000
5.
Крестьянское хозяйство «Абай»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
2
30 000
15 000
15 000
6.
Крестьянское хозяйство «Тимур»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
2
30 000
15 000
15 000
7.
Крестьянское хозяйство «Аслан»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
4
30 000
15 000
15 000
8.
Крестьянское хозяйство «Бөкейхан»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
5
30 000
15 000
15 000
9.
Крестьянское хозяйство «Максат»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
6
30 000
15 000
15 000
10.
Крестьянское хозяйство «Ұшқын»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
6
30 000
15 000
15 000
11.
Крестьянское хозяйство «Алтынай»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
5
30 000
15 000
15 000
12.
Крестьянское хозяйство «Дәулет»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
4
30 000
15 000
15 000
13.
Крестьянское хозяйство «Нұр»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
2
30 000
15 000
15 000
14.
Крестьянское хозяйство «Игілік»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
6
30 000
15 000
15 000
15.
Крестьянское хозяйство «Жомарт»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
3
30 000
15 000
15 000
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью  «Алтын Дән и К»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
13
30 000
15 000
15 000
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью  «Елим Табантал»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
11
30 000
15 000
15 000
18.
Коммунальное государственное предприятие  «Хромтау Тазалык» на праве хозяйственного ведения при ГУ «Аппарат акима города Хромтау»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
37
30 000
15 000
15 000
Всего:

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ельдесовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк 10 (он) күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі       Ж.Оралмағамбетов
2009 жылғы «5» маусымдағы
№ 214 Хромтау ауданы әкімдігінің
қаулысына 1 қосымша
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынушы кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі
Р/н
Мекеменін аты
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
Жұмыс орны саны
Төлем мөлшері
Аудандық бюджет
Жұмыс берушітөлейді
1.
«Аида» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
13 үй
26000 шаршы метр
5
13470
6735
6735
2.
«Алена» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
7 үй
35000 шаршы метр
5
13470
6735
6735
3.
«Барс» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
4 үй
27000 шаршы метр
5
13470
6735
6734
4.
«Данияр» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
3 үй
27002 шаршы метр
5
13470
735
6734
5.
«Қызметші» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
27 үй
22000 шаршы метр
5
13470
6735
6734
6.
«Медет» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
7 үй
28000 шаршы метр
5
13470
6735
6734
Барлығы:
30
80820
40410
40410
2009 жылғы «5» маусымдағы
№ 214 Хромтау ауданы әкімдігінің
қаулысына 2 қосымша
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынушы немесе ашушы кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі
Р/н
Мекеменін аты
Жұмыс түрлері
Жұмыс орны саны
Төлем мөлшері
Жергілікті
бюджет
Жұмыс беруші
төлейді
1
2
3
4
5
6
7
1.
Хромтау аудандық Орталық аурухана
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
4
30000
15000
15000
2.
«Шалқар» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
2
30000
15000
15000
3.
«Нурлан» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
5
30000
15000
15000
4.
«Азамат» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
3
30000
15000
15000
5.
«Абай» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
2
30000
15000
15000
6.
«Тимур» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
2
30000
15000
15000
7.
«Аслан»
шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
4
30000
15000
15000
8.
«Бөкейхан» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
5
30000
15000
15000
9.
«Мақсат» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
6
30000
15000
15000
10.
«Ұшқын» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
6
30000
15000
15000
11.
«Алтынай» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
5
30000
15000
15000
12.
«Дәулет» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
4
30000
15000
15000
13.
«Нұр» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
2
30000
15000
15000
14.
«Игілік» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
6
30000
15000
15000
15.
«Жомарт» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
3
30 000
15 000
15 000
16.
«Алтын Дән и К»  жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
13
30 000
15 000
15 000
17.
«Елим Табантал»
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
11
30 000
15 000
15 000
18.
«Хромтау қаласы әкімінің аппараты» ММ жанында шаруашылық жүргізу құқығындағы «Хромтау Тазалық»  коммуналдық мемлекеттік  кәсіпоры
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
37
30 000
15 000
15 000
Барлығы: