О внесении изменений и дополнений в решение XXVI сессии Каражалского городского Маслихата от 13 июля 2006 года N 26/259 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам города Каражал жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Каражалского городского маслихата XIX сессии Карагандинской области от 16 июля 2009 года N 171. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 07 августа 2009 года N 8-5-75. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года Республики Казахстан, городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVI сессии городского Маслихата от 13 июля 2006 года N 26/259 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам города Каражал жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 августа 2006 года за N 8-5-24, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 19 августа 2006 года N 32), в которое внесены изменения и дополнения решением II сессии городского Маслихата от 22 октября 2007 года N 17 "О внесении изменений в решение XXVI сессии городского Маслихата от 13 июля 2006 года N 26/259 "Об утверждении правил предоставления малообеспеченным гражданам города Каражал жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 ноября 2007 года за N 8-5-44, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 20 ноября 2007 года N 47), решением IV сессии городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 42 "О внесении изменений и дополнения в решение XXVI сессии Каражалского городского Маслихата от 13 июля 2006 года N 26/259 "Об утверждении правил предоставления малообеспеченным гражданам города Каражал жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 февраля 2008 года за N 8-5-51, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 16 февраля 2008 года N 7) следующие изменения и дополнения:
в названии Правил слова "за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" заменить словами "за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам";

Қаражал қалалық Мәслихатының 2006 жылғы 13 шілдедегі XXVI сессиясының "Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" N 26/259 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 16 шілдедегі N 171 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 07 тамызда N 8-5-75 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына, сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2006 жылғы 13 шілдедегі XXVI сессиясының "Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" N 26/259 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2006 жылғы 15 тамызда N 8-5-24 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2006 жылғы 19 тамыздағы, N 32 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы IІ сессиясының "Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" қалалық Мәслихаттың ХХVІ сессиясының 2006 жылғы 13 шілдедегі N 26/259 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2007 жылғы 20 қарашада N 8-5-44 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 47 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы ІV сессиясының "Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желелілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік төлем тарифтерінің көтерілуіне өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру қағидаларын бекіту туралы" N 26/259 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 42 шешiмiмен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2008 жылғы 08 ақпанда N 8-5-51 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2008 жылғы 16 ақпандағы N 7 саныңда жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Қағиданың атауындағы "қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон" деген сөздері "әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсету" деген сөздермен ауыстырылсын;

в преамбуле слова "Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года N 949 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон"" исключить;
в пункте 1 раздела 1:
слова "телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" заменить словами "оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам";
в пункте 2 раздела 1:
цифру "10" заменить цифрой "12";
в подпункте 2) пункта 5 раздела 2:
после слов "цену на уголь" дополнить словами "и 1 баллон сжиженного газа";
пункт 7 раздела 2 изложить в новой редакции:
"7. Компенсация повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально-защищаемым гражданам подлежит возмещению в порядке установленном Правительством Республики Казахстан.";
в пункте 8 раздела 3:
после слов "уполномоченным органом" дополнить словами "центром обслуживания населения";
в пункте 22 раздела 5:
слово "суммой" заменить словом "компенсацией";
слова "телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" заменить словами "оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам";
пункт 23 раздела 5 изложить в новой редакции:
"23. Размер жилищного пособия не может превышать суммы фактически начисленной платы за содержание жилища, коммунальные услуги и компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально-защищаемым гражданам.";
в пункте 25 раздела 6:
слова "а в части повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций – из республиканского бюджета" исключить;
в пункте 31 раздела 8:
после слов "на открытие собственного дела" дополнить словами "суммы дополнительных социальных выплат в связи с ростом цен на основные продукты питания".
Сноска. Решение XXVI сессии Каражалского городского маслихата от 13.07.2006 N 26/259 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы и правовой защиты (С. Сыртанбеков).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XIX сессии,
и.о. секретаря городского Маслихата        Ж. Жетимек

кіріспедегі "және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қыркүйектегі N 949 "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын;
1 бөлімнің 1 тармағында:
"қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон" деген сөздер "әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсету" деген сөздермен ауыстырылсын;
1 бөлімнің 2 тармағында:
"10" деген саны "12" деген санымен ауыстырылсын;
2 бөлімнің 5 тармағының 2) тармақшасында:
"көмір бағасы" деген сөздерінен кейін "және 1 баллон сұйытылған газ" деген сөздермен толықтырылсын;
2 бөлімнің 7 тармағы:
"7. Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсету үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы Қазақстан Республикасының Үкіметімен белгіленген тәртіппен өтеледі." деген сөздермен жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3 бөлімнің 8 тармағында:
"уәкілетті орган береді" деген сөздерінен кейін "халыққа қызмет көрсету орталығы" деген сөздермен толықтырылсын;
5 бөлімнің 22 тармағында:
"қалалық телекоммуникациялар желісінің абоненттеріне көтерілген тарифтер сомасы" деген сөздер "әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсету үшін өтемақы" деген сөздермен ауыстырылсын;
5 бөлімнің 23 тармағы:
"23. Тұрғын үй жәрдемақысының мөлшері әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация қызметтері үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты нақты есептелген төлем сомасынан аспауы тиіс." деген сөздермен жаңа редакцияда мазмұндалсын;
6 бөлімнің 25 тармағында:
"ал қалалық телекоммуникация желілері абоненттеріне телефон үшін көтерілген абоненттік ақы тарифтерінің бөлігінде республикалық бюджеттен төленеді" деген сөздері алынып тасталсын;
8 бөлімнің 31 тармағында:
"өз ісін ашу" деген сөздерінен кейін "азық-түлік тағамдарының негізгі түрлеріне бағаның өсуіне байланысты қосымша әлеуметтік төлемдердің сомасы" деген сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала және құқық қоғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Сыртанбеков) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XIX сессияның төрағасы,
қалалық Мәслихат хатшысының м.а.           Ж. Жетімек