О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Актауского городского маслихата № 20/182 от 24 июня 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау № 11-1-110 от 2 июля 2009 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 19 июня 2009 года № 15/185 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2049 от 19 июня 2009 года), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-100, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 27 декабря 2008 года № 213-214), от 12 февраля 2009 года № 17/157 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-106, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 28 февраля 2009 года № 36), от 17 апреля 2009 года № 18/165 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-107, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 7 мая 2009 года № 78-79), от 7 мая 2009 года № 19/177 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-108, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 23 мая 2009 года № 88) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции: «Утвердить городской
бюджет на 2009 год согласно приложению в следующих объемах:
1)доходы – 10 066 482 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 154 349 тысяч тенге;

Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 маусымдағы № 20/182 шешімі. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 шілдеде № 11-1-110 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 19 маусымдағы № 15/185 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылы 19 маусымда № 2049 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ақтау қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-100 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 желтоқсандағы № 207-208 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 12 ақпандағы № 17/157 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-106 болып тіркелген, 2009 жылы 28 ақпандағы № 35 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 18/165 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-107 болып тіркелген, 2009 жылы 7 мамырдағы № 75-76 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 7 мамырдағы № 19/177 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-108 болып тіркелген, 2009 жылы 23 мамырдағы № 86 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын: «2009 жылға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 066 482 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 154 349 мың теңге;

неналоговые поступления – 262 938 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 630 691 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 018 504 тысяч тенге;
2)затраты – 10 714 374 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге ;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 80 223 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 80 223 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 728 115 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 728 115 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 48 975 тысяч тенге;
погашение займов – 178 377 тысяч тенге;
используемые остатки свободных средств – 857 517 тысяч тенге».
В пункте 2:
в абзаце первом «12,6» заменить цифрой «18,3»;
в абзаце шестом цифру «14,4» заменить цифрой «16,6».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                     А. Сейдалиев
Секретарь городского маслихата          Ж. Матаев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
ГУ «Актауский городской отдел
экономики и бюджетного планирования»
З. Толеш

салықтық емес түсімдер – 262 938 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 630 691 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 018 504 мың теңге;
2) шығындар – 10 714 374 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 80 223 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 80 223 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдері – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 728 115 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 728 115 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 48 975 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 178 377 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 857 517 мың теңге.
2 тармақтың:
бірінші абзацтағы «12,6» саны «18,3» санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «14,4» саны «16,6» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Сейдалиев
Қалалық мәслихаттың хатшысы             Ж. Матаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ бастығының міндетін атқарушы
З. Төлеш