Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 23 декабря 2009 года № 275. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 27 января 2010 года № 9-2-152. Утратило силу - Решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22 января 2013 года № 98
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22.01.2013 № 98.
Сноска. По всему тексту слова "физических лиц" заменены словами "граждан Республики Казахстан, оралманов" решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22.10.2010 № 362 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на административной территории города Рудного:
для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 1;
для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению 2.
2. исключен - решением маслихата города Рудного Костанайской области от 30.11.2011 № 538 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель десятой очередной
сессии городского маслихата                И. Шульга
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по городу
Рудному Налогового департамента
по Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
____________ Е. Зикеев
23.12.2009 г.
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года
№ 275
Стоимость
разовых талонов на административной территории
города Рудного для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации
товаров, выполнению работ, оказанию услуг
на рынках, за исключением реализации в киосках,
стационарных помещениях (изолированных блоках)
на территории рынка

Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 275 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қаңтарда № 9-2-152 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 98 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013.01.22 № 98 шешімімен.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "жеке тұлғалар" сөздері "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010.10.22 № 362 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Рудный қаласының әкімшілік аумағында біржолғы талондардың құны белгіленсін:
базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін 1-қосымшаға сәйкес;
қызметі дүркін-дүркін сипаттағы Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін 2-қосымшаға сәйкес.
2. .алынып тасталды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011.11.30 № 538 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың оныншы
кезекті сессиясының төрағасы               И. Шульга
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Е. Зикеев
23.12.2009
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 275 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының әкімшілік аумағында базар
аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық
үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы
қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу,
жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі
қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының
азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен
заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны

Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 25.05.2010 № 315 (порядок введения в действие см. в пункте 3); с изменениями от 22.10.2010 № 362 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ по
порядку
Вид деятельности
Торговая
площадь
Стоимость
разовых
талонов
(тенге)
1
Реализация цветов
Одно
торговое
место
130
2
Реализация не
продовольственных товаров
(помимо автомобильных
запасных частей,
автомобильной резины)
Одно
торговое
место
150
3
Реализация автомобильных
запасных частей и
автомобильной резины
Одно
торговое
место
175
4
Реализация
продовольственных
товаров (помимо мяса)
Одно
торговое
место
130
5
Реализация мяса
Одно
торговое
место
250
Приложение 2
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года
№ 275
Стоимость разовых талонов на административной
территории города Рудного для граждан
Республики Казахстан, оралманов,
деятельность которых носит эпизодический характер
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22.10.2010 № 362 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Вид
деятельности
Торговая
площадь
Стоимость
разовых
талонов
(тенге)
Реализация (за исключением деятельности,
осуществляемой в стационарных помещениях):
1
газет и журналов
Одно торговое
место
80
2
семян, а также
посадочного
материала (саженцы,
рассада)
Одно торговое
место
80
3
бахчевых культур
Одно торговое
место

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010.05.25 № 315 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010.10.22 № 362 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімдерімен.
Рет
бойынша
Қызметтің түрі
Сауда
ауданы
Біржолғы
талондардың
құны (теңге)
1
Гүлдер сату
Бір сауда
орны
130
2
Азық-түлік емес
тауарларын
сату
(автомобильдердің
қосалқы
бөлшектерінен,
автомобиль
резеңкелерінен
басқа)
Бір сауда
орны
150
3
Автомобильдердің
қосалқы
бөлшектерін және
автомобиль
резеңкелерін сату
Бір сауда
орны
175
4
Азық-түлік
тауарларын
сату
(ет басқа)
Бір сауда
орны
130
5
Ет сату
Бір сауда
орны
250
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 275 шешіміне 2-қосымша
Рудный қаласының әкімшілік аумағында қызметі
дүркін-дүркін сипаттағы Қазақстан Республикасының
азаматтары, оралмандар үшін біржолғы талондардың құны
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010.10.22 № 362 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
р/
с
Қызметтің
түрі
Сауда
ауданы
Біржолғы
талондардың
құны (теңге)
Сату (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын
қызметтерді қоспағанда):
1
газеттер мен журналдарды
Бір сауда орны
80
2
тұқым, сондай-ақ
отырғызылатын материалдары
(екпелер, көшет)
Бір сауда орны
80
3
бақша дақылдарын
Бір сауда орны