Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21 июля 2009 года № 179. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 6 августа 2009 года № 9-3-112. Утратило силу - Решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 14 февраля 2013 года № 85
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 14.02.2013 № 85.
В соответствии со статьей 36 Закона от 10 декабря 2008 года Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.10.2010 № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.10.2010 № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ІХ сессии
Аркалыкского городского маслихата          А. Муканов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       К. Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности начальника
государственного учреждения
"Налоговое управление по городу
Аркалыку налогового Департамента
по Костанайской области налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________________ З.Кабенова
"24" июля 2009 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 июля 2009 года № 179
Стоимость разовых талонов для
граждан Республики Казахстан, оралманов,
деятельность которых носит эпизодический характер
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.10.2010 № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вид деятельности
Стоимость
талонов
в тенге
1.
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):

Бір жолғы талондардың бағасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 шілдедегі № 179 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 тамызда № 9-3-112 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 14.02.2013 № 85 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының кодексін қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызметі дүркін-дүркін сипатындағы Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін бір жолғы талондардың бағасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қалалық мәслихатының 2010.10.22 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енедi) шешімімен.
2. Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғаларға біржолғы талондардың бағасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қалалық мәслихатының 2010.10.22 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енедi) шешімімен.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезекті ІХ сессиясының
төрағасы                                   А. Мұқанов
Арқалық қалалық мәслихатының
хатшысы                                    Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
Департаментінің Арқалық қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесi бастығының
міндетін атқарушысы
________________ З. Кабенова
2009 жыл "24" шілдедегі
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ А. Мұхамбетжанова
2009 жыл "24" шілдедегі
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 шілдедегі
№ 179 шешіміне 1-қосымша
Қызметі дүркін-дүркін сипатындағы
Қазақстан Республикасының азаматтары мен
оралмандар үшін бір жолғы талондардың бағасы
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қалалық мәслихатының 2010.10.22 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енедi) шешімімен.
Қызмет түрі
Теңгедегі талондар құны
1.
Өткізу (тұрақты орындарда жүзеге асырылатын қызметтен басқа):