О корректировке базовых налоговых ставок
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 5 ноября 2009 года № 205. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 13 ноября 2009 года № 9-12-125. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 437
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 18.01.2016 № 437 (вступает в силу со дня его подписания).
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и на основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино, на 50 процентов от базовых ставок земельного налога:
1) исключен - решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20.03.2015 № 342 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) на земли населенных пунктов, за исключением придомовых земельных участков (статья 381 Налогового кодекса);
3) на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов (статья 383 Налогового кодекса).
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29.02.2012 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
В. Солдатов
Секретарь
районного маслихата
А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Карабалыкскому району
Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
______________ Е. Теменов

Базалық салық ставкасын түзету туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 5 қарашадағы № 205 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 қарашада № 9-12-125 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 437 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 18.01.2016 № 437 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерлерді өңірлеуге бөлу жобалары (схемалары) негізінде Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының ставкасы 50 пайызға жер салығының базалық ставкасынан жоғарылатылсын:
1) алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 20.03.2015 № 342 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда елді мекендердің жерлеріне (Салық кодексінің 381-бабы);
3) елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне (Салық кодексінің 383-бабы).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.02.29 № 26 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы
В. Солдатов
Аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
Департаментінің Қарабалық ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Е. Теменов