Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 октября 2009 года № 216. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 23 ноября 2009 года № 9-18-101. Утратило силу - Решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 27 марта 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 27.03.2013 № 114.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынков, согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 24.12.2010 № 339 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 24.12.2010 № 339 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель девятнадцатой,
внеочередной сессии                        Т. Дергач
Секретарь районного маслихата              Ж. Шинкин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление
по Тарановскому району"
_____________ К. Сарсенбаев
28.10.2009
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 октября 2009 года № 216
Стоимость разовых талонов для физических лиц,
индивидуальных предпринимателей и юридических лиц,
осуществляющих деятельность по реализации товаров,
выполнению работ, оказанию услуг на рынках,
за исключением реализации в киосках, стационарных
помещениях (изолированных блоках) на территории рынков

Біржолғы талондар құнын белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009 жылғы 28 қазандағы № 216 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қарашада № 9-18-101 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 27.03.2013 № 114 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабының 6-тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес, базарлардың аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй – жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондар құны белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.12.24 № 339 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2-қосымшаға сәйкес, қызметі дүркін – дүркін сипаттағы Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін біржолғы талондар құны белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.12.24 № 339 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он тоғызыншы, кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       Т. Дергач
Аудандық мәслихатының хатшысы              Ж. Шинкин
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________________ Қ. Сәрсенбаев
2009.10.28
2009 жылғы 28 қазандағы № 216
мәслихаттың шешіміне 1-қосымша
Базарлардың аумағындағы дүңгіршектердегі,
стационарлық үй – жайлардағы (оқшауланған блоктардағы)
сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу,
жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі
қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер
мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондар құны