О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2009 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 6 февраля 2009 года N 68/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 11 февраля 2009 года N 217. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 мая 2010 года N 3-05/74)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.05.2010 N 3-05/74).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан""О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним""О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан""О занятости населения", постановлением акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области", решением Экибастузского городского маслихата (очередная XI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить состав комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза (далее – Комиссия), согласно приложению 1.
Заседания Комиссии проводить не реже одного раза в квартал.
2. Категории граждан, имеющие право на социальную выплату:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
2) лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, лица, проработавшие более 6 месяцев в годы Великой Отечественной войны, имеющие официальный статус;
3) жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, не вступившие в повторный брак;
4) жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин, которые не вступали в повторный брак;
5) лица вольно-наемного состава Советской Армии, Военно-Морского Флота, войск и органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза Советских Социалистических Республик, занимавшие штатные должности в воинских частях, штабах, учреждениях, входивших в состав действующей армии в период Великой Отечественной войны, либо находившиеся в соответствующие периоды в городах, участие в обороне которых засчитывалось до 1 января 1998 года, в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях, установленных для военнослужащих частей действующей армии;

2009 жылға арналған Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 6 ақпандағы N 68/2 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 ақпанда N 217 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 7 мамырдағы N 3-05/74 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.07 N 3-05/74 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы""Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға әлеуметтік қолдау және жеңілдіктер туралы""Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы""Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Павлодар облысы әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына, Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 129/11 шешіміне сәйкес, азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмекті тағайындау бойынша комиссия құрамы (бұдан әрі – Комиссия) 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Комиссия отырысы кемінде тоқсанына бір рет өткізілсін.
2. Әлеуметтік көмекті алуға құқылы азаматтардың санаттары белгіленсін:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары;
2) Ұлы Отан соғысы жылдары тылда атқарған қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестер Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған тұлғалар; ресми мәртебесі бар, Ұлы Отан соғысы жылдары 6 ай жұмыс істеген тұлғалар;
3) қайтадан некеге отырмаған қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және оған теңестірілген мүгедектердің әйелдері (күйеулері);
4) қайтыс болған соғысқа қатысушылардың әйелдері (күйеулері), партизандар, астыртын жұмыс атқарғандар, "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен және "Ленинград қоршауының тұрғыны" белгісімен марапатталған азаматтар, екінші рет некелеспегендер; аурулығы салдарынан, жұмыс орнында жарақат алған және басқа да себептермен мүгедек деп танылғандар;
5) белгіленген жеңілдіктер негізінде зейнетақы тағайындау үшін атқарған еңбегі есептелген, Ұлы Отан соғысы кезiнде әрекеттегі (майдандағы) армия құрамына кiрген әскери бөлiмдерде, штабтарда, мекемелерде штаттық лауазымдарда болған,немесе тиісті мерзімде 1998 жылдың 1 қаңтарына дейін саналған, қорғауға тиісті қалаларда болған, бұрынғы Социалистік Республикалар Кеңестер Одағының әскери және ішкі істер мен мемлекеттік қауіпсіздік ограндарының, Кеңес Армиясының, Теңіз Әскери Флотының,еркін жалдамшы құрамының әскери қызметкерлеріне және тұлғаларына, әрекеттегі армияның бөлімдеріндегі әскери қызметшілеріне;.

6) военнослужащие, лица, начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности ставшие инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при защите бывшего Союза Советских Социалистических Республик, при исполнении иных обязанностей в военной службе в другие периоды или вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте;
7) вдовы воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне, не вступившие в повторный брак;
8) бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания;
9) родители, супруга (супруг) не вступившие в повторный брак, погибших воинов в Афганской войне;
10) участники и инвалиды Афганской войны, а также иные участники боевых действий на территории других государств;
11) участники ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции;
12) Исключен постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 14.08.2009 N 497/8.
13) лица, награжденные знаком "За заслуги перед городом";
14) персональные пенсионеры республиканского и областного значения;
15) лица, попавшие в экстремальные ситуации (пожар, квартирные кражи, длительная, более месяца, болезнь и другие), со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума, не получавшие социальную выплату в предыдущем году;
16) одинокие и одиноко проживающие граждане, состоящие на учете в отделе социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – Отдел);
17) пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии;
18) безработные граждане, состоящие на учете в Отделе;
19) лица, осуществляющие погребение безработных, состоявших на момент смерти на учете в Отделе;
20) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
21) студенты, из малообеспеченных семей, среднедушевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума (2 квартал соответствующего года), сироты, оставшиеся без попечения родителей (не прошедшие конкурс на обладание государственным образовательным грантом), а также студенты, продолжающие обучение в высших учебных заведениях области по гранту акима области; студенты, продолжающие обучение в колледжах города Экибастуза по гранту акима города;
22) студенты, обучающиеся на последних курсах в высших медицинских учебных заведениях;
23) молодые специалисты медицинских и педагогических специальностей;
24) лица, страдающие туберкулезным заболеванием;
25) лица, страдающие онкологическими заболеваниями;

6) әскери қызметкерлер және бұрынғы Социалистік Республикалар Кеңестер Одағының мемлекеттік қауіпсіздігін қорғауда, басқа да мерзімде әскери қызметін атқару кезінде немесе майданда болуына байланысты жарадан, контузиядан, жарымжан болған ішкі істер органдарының басшы тұлғалары мен құрамы, майданда болуына байланысты сырқаттану салдарынан мүгедек болғандар;
7) Ұлы Отан соғысында қаза болғандардың (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) екінші рет некелеспеген жесірлері;
8) бұрынғы гетто және басқа да мәжбүр ету мағынасындағы концлагерлердің кәмелеттік жасқа толмаған тұтқындары;
9) Ауған соғысында қаза тапқандардың ата-аналары, екінші рет некелеспеген әйелі (күйеуі);
10) Ауған соғысына қатысушылар және мүгедектер, сондай-ақ басқа да мемлекеттер аумағындағы әскери соғыс-әрекеттеріне қатысушылар;
11) Чернобыль атом электр станциясының апаты салдарын жоюға қатысқандар;
12) Алынып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009.08.14 N 497/8 қаулысымен.
13) "Қала алдында сіңірген еңбегі үшін" белгісімен марапатталған тұлғалар;
14) республикалық және облыстық мағынадағы дербес зейнеткерлер;
15) өткен жылы әлеуметтік көмек алмаған, жан басына шаққандағы табысы күн көріс шегінен төмен айрықша жағдайға (өрт, үйді тонау, ұзаққа созылған бір айдан аса сырқат, әрі басқа да) тап болған тұлғалар;
16) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – Бөлім) үйге барып әлеуметтік көмек көрсету бөлімінде есепте тұрған жалғызілікті және жалғыз тұратын азаматтар;
17) зейнетақы мөлшері ең төменгі зейнеткерлер;
18) бөлімде тіркеуде тұрған жұмыссыз азаматтар;
19) қайтыс болған сәтінде Бөлімнің есебінде тіркеуде тұрған жұмыссыздарды жерлеуді іске асырушы тұлғалар;
20) бас бостандығынан айыру орнынан босатылған тұлғалар;
21) орта жанға шаққандағы табысы облыс бойынша бекітілген ең төмен күн көріс деңгейінің көлемінің мөлшерінен (сәйкес жылдың 2 тоқсаны) аспайтын аз қамтамасыз етілген отбасылардан шыққан студенттер, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетімдер (мемлекеттік білім беру грантын алуға байқаудан өтпеген), сонымен қатар облыс әкімінің гранты бойынша облыстың жоғары оқу орындарында оқуын жалғастырушы студенттер; қала әкімінің гранты бойынша Екібастұз қаласының колледждерінде оқуын жалғастырушы студенттер;
22) жоғары медициналық оқу орындарындағы жоғарғы курсында оқуын жалғастырушы студенттер;
23) медицина және педагогика мамандықтарының жас мамандары;
24) түберкулез ауруымен ауыратын тұлғалар;
25) онкологиялық аурулармен зардап шегуші тұлғалар;

26) лица, страдающие заболеванием вирус иммунодефицита человека;
27) дети-инвалиды до 18 лет;
28) женщины-инвалиды, имеющие детей до 18 лет;
29) одинокие матери, воспитывающие детей инвалидов;
30) инвалиды–колясочники;
31) инвалиды по зрению;
32) граждане, получающие пенсионные выплаты по возрасту в не полном объеме, но не более минимального размера пенсии;
33) граждане, получающие государственное базовое социальное пособие по возрасту;
34) беременные женщины;
35) дети, оставшиеся без попечения родителей;
36) получатели государственной адресной социальной помощи;
37) лица, нуждающиеся в проведении гемодиализа.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Экибастуза Павлодарской области от 02.06.2009 N 316/6; 14.08.2009 N 497/8.
3. Для получения социальной помощи необходимо предоставлять в Отдел следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 2 настоящего постановления:
1) для категории, указанной в подпункте 1 – для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной Войне (по состоянию на 1 апреля 2009 года), для ежемесячной выплаты на приобретение лекарств – список с указанием  фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (Салимова Г.К.) (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня;
2) для категорий, указанных в подпунктах 1, 10, 11 – для оплаты расходов за проезд 1 раз в год в госпитали городов Астаны и Алматы, один раз в квартал в областной диагностический центр и обратно к месту постоянного проживания – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии книги регистрации граждан, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания,
копии удостоверения личности, документа, удостоверяющего статус и регистрационного номера налогоплательщика;
3) для категорий, указанных в подпунктах 2-11 – для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – список по состоянию на 1 апреля 2009 года, с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (Салимова Г.К.) (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня;

26) адамның қорғаныш тапшылығының қоздырғышы ауруынан зардап шеккен тұлғалар;
27) 18 жасқа дейінгі мүгедек-балалар;
28) 18 жасқа дейінгі балалары бар мүгедек-әйелдер;
29) мүгедек-балаларды тәрбиелейтін жалғызілікті аналар;
30) арбадағы мүгедектер;
31) көру қабілетінен айырылған мүгедектер;
32) жасына байланысты зейнетақының толық емес көлемдегi төлемдерi алатын азаматтар, бірақ ең төменгі зейнетақы мөлшерінен аспау қажет;
33) мемлекеттiк базалық әлеуметтiк жәрдемақы алатын азаматтар;
34) жүкті әйелдер;
35) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар;
36) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар;
37) гемодиализ өткізуде мұқтаж тұлғалар.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009.06.02 N 316/6; 2009.08.14 N 497/8 Қаулыларымен.
3. Әлеуметтік көмекті алу үшін осы қаулының 2-тармағында көрсетілген әрбір санат бойынша келесі құжаттар Бөлімге берілуі қажет:
1) 1-тармақшада көрсетілген санат үшін Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне (2009 жылдың 1 сәуірдегі жағдай бойынша) біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін; дәрі-дәрмек сатып алуға ай сайын төлем жүргізу үшін – тегін, атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (Г.К.Сәлімова) (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;
2) 1, 10, 11-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - 1 жылда бір рет Алматы және Астана қалаларының госпитальдарына, тоқсанына бір рет облыстық диагностикалық орталығына бару және тұрақты жеріне кері қайту үшін жол ақы шығындарын төлеуге – "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе екінші деңгейдегі банктерде жеке шотының нөмірі көрсетілген өтінішті, азаматтарды тіркеу кітабінің, белгіленген пунктке және кері тұрақты жеріне дейінгі автомобиль немесе теміржол көліктерінде пайдаланылған жол билеттерін, жеке куәлігінің көшірмесін, мәртебесін растайтын куәліктің көшірмесін және салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
3) 2-11-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – 2009 жылдың 1 сәуіріне арналған жағдай бойынша, тегін, атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (Г. К. Сәлімова) (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;

для категорий, указанных в подпунктах 7, 8, 10, 11 – для ежемесячной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня;
4) для категорий, указанных в подпунктах 10, 11 для выплаты ежеквартальной материальной помощи на оздоровление, а также единовременной материальной помощи ко Дню защитника Отечества – список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня;
для участников Афганской войны дополнительно единовременная материальная помощь ко Дню вывода войск из Афганистана;
5) для категории, указанных в подпункте 13 - для выплаты ежемесячной материальной помощи проживающим в городе Экибастузе и достигшим пенсионного возраста – список, с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, предоставляемый Экибастузским городским маслихатом (по согласованию), отделами организационно-контрольной работы и кадровой службы государственного учреждения "Аппарат акима города Экибастуза Павлодарской области", номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня. При наличии обоих статусов выплату производить по одному из них;
6) для категории, указанной в подпункте 14 - для выплаты ежемесячной материальной помощи, не получающим выплаты по категории 13 настоящего Постановления - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, документа, удостоверяющего статус персонального пенсионера республиканского или областного значения и регистрационного номера налогоплательщика;
7) для категории, указанной в подпункте 15 – для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копию книги регистрации граждан, справки соответствующего органа (городского отдела внутренних дел, пожарной части, медицинского учреждения и других) о краже, пожаре, болезни или других, справки о доходах всех членов семьи, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика;

7, 8, 10, 11-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - тұрғын-үй-коммуналды қызметтерін өтеуге ай сайынғы материалдық көмек үшін – тегін, атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (Г. К. Сәлімова) (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;
4) 10, 11-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - сауықтыруға арналған тоқсан сайынғы материалдық көмекті, сондай-ақ Отан қорғаушылар Күніне біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін – тегін, атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (Г. К. Сәлімова) (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;
Ауған соғысына қатысқандарға Ауғанстаннан әскерлерді шығарған Күніне орай қосымша біржолғы материалды көмек;
5) 13-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – Екібастұз қаласында тұратын және зейнеткерлік жасқа толғандарға ай сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін – Екібастұз қалалық мәслихатымен берілген (келісім бойынша), "Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің кадр қызметі және ұйымдастыру – бақылау жұмысы бөлімінің тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы көрсетілген тізімді, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі. Екі мәртебе болған жағдайда екеуінің біреуіне төлем жүргізу;
6) 14-тармақшада көрсетілген санат үшін - Осы қаулының 13 санаттары бойынша төлем алмайтындарға ай сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе екінші деңгейдегі банктерде жеке шотының нөмірі көрсетілген өтінішті, азаматтарды тіркеу кітабінің, жеке куәлігінің көшірмесін, республикалық немесе облыстық мағынадағы жеке зейнеткер мәртебесін растайтын куәліктің көшірмесін және салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
7) 15-тармақшада көрсетілген санат үшін - біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе екінші деңгейдегі банктерде жеке шотының нөмірі көрсетілген өтінішті, отбасы құрамы туралы анықтама немесе үй кітабы немесе азаматтарды тіркеу кітабын, өрт, үйді тонау, сырқаттану туралы тиісті органдардан (қалалық ішкі істер бөлімінен, өрт бөлімінен, медициналық мекемеден және тағы басқалардан) анықтаманы, отбасының барлық мүшелерінің табыстары туралы анықтама, жеке куәлігінің көшірмесі және салық төлеушінің тіркеу нөмірі;

8) для категории, указанной в подпункте 16 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг, единовременной материальной помощи – список с указанием фамилии, имени, отчества, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, предоставляемый заведующими отделений социальной помощи на дому, в сектор по работе с отдельными категориями граждан государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза";
9) для категории, указанной в подпунктах 17, 32, 33 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг и в связи с повышением цен на продукты питания - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения"
(по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках в второго уровня;
10) для категорий, указанной в подпункте 18- для выплаты  материальной помощи в период прохождения профессионального обучения - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, документ, подтверждающий период обучения;
11) для категории, указанной в подпункте 19 для выплаты единовременной материальной помощи на погребение – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, свидетельства о смерти, справки Отдела о состоянии на учете на момент смерти и копии книги регистрации граждан;
12) для категорий, указанных в подпункте 20 – для выплаты единовременной материальной помощи – список с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, предоставляемый Отделом внутренних дел города Экибастуза (Обухов О.А.) (по согласованию);
13) для категории, указанной в подпункте 21 – для оплаты за обучение в высших учебных заведениях области, колледжах города Экибастуза студентам - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, подписанный акимом города Экибастуза, руководителем высшего учебного заведения и/или колледжа города Экибастуза и студентом. Акты обследования социально-бытовых условий проживания и сведения о совокупном доходе предоставляются один раз при назначении социальной помощи для оплаты обучения;

8) 16-тармақшада көрсетілген санат үшін - тұрғын-үй-коммуналдық қызметтерін өтеуге тоқсан сайынғы материалдық көмекті, біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - тегін, атын, әкесінің атын, үйге барып әлеуметтік көмек көрсету бөлімдерінің меңгерушілерімен "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің азаматтардың жекеленген санаттарымен жұмыс жөніндегі секторға ұсынылған "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе екінші деңгейдегі банктерде жеке шотының нөмірін көрсетумен тізімі;
9) 17, 32, 33 тармақшаларында көрсетілген - үй-коммуналдық қызметтерді өтеу үшін тоқсан сайынғы материалдық көмек төлеу үшін және азық-түлікке бағаның өсуіне байланысты – тегін, атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;
10) 18-тармақшада көрсетілген санат үшін – кәсіби оқудан өту кезінде материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодтың көшірмесін, оқу кезеңін растайтын құжат;
11) 19-тармақшада көрсетілген санат үшін – жерлеуге біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, қайтыс болу туралы куәліктің көшірмесін, қайтыс  болған кезде Бөлімде тіркеуде тұрғандығы туралы және қайтыс болған жұмыссыздың азаматтарды тіркеу кітабінің көшірмелері;
12) 20-тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы көрсетілген Екібастұз қаласының ішкі істер Бөлімімен (О. А. Обухов) (келісім бойынша) ұсынылған тізімді;
13) 21-тармақшада көрсетілген санат үшін – студенттерге Екібастұз қаласының колледждеріндегі, облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуларына төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген студенттің өтініші, азаматтарды тіркеу кітабінің көшірмесі, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, білім беру қызметін көрсетуге Екібастұз қаласы әкімінің, жоғары оқу орны және/немесе Екібастұз қаласының колледждерінің басшысының және студенттің қолы қойылған үш жақты келісім-шарт. Тұрудың әлеуметтік-тұрмыстық жағдайларын зерттеу актілері және қосылған табыс туралы мәлімет бір рет оқуға төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау кезінде беріледі;

для оплаты обучения в высшем учебном заведении и колледжах города Экибастуза за 2009-2010 учебный год студентам, попавшим в экстремальные ситуации из малообеспеченных семей, детей сирот и оставшихся без попечения родителей - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, договор на оказание образовательных услуг, подписанный руководителем высшего учебного заведения и/или колледжа города Экибастуза и студентом;
для социальной помощи в оплате стоимости проезда на внутригородском пассажирском транспорте (кроме такси) студентам высших учебных заведений, учащимся колледжей и профессиональных школ города Экибастуза из малообеспеченных семей, детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также студентам, получающим социальную помощь для оплаты обучения в колледжах города Экибастуза - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, справка с места учебы;
14) для категорий, указанных в подпункте 22 - для выплаты  социальной помощи студентам последних курсов высших медицинских учебных заведений для оплаты обучения – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня (по согласованию с отделом координации лечебно-профилактической работы города Экибастуза управления здравоохранения Павлодарской области), копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, трехсторонний договор, подписанный акимом города Экибастуза, руководителем высшего учебного заведения и студентом;
15) для категорий, указанных в подпункте 23 (только выпускники высших учебных заведений медицинских и педагогических специальностей) - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии удостоверения  личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, диплома об окончании ВУЗа, приказа о приеме на работу, приказа о распределении выпускника ВУЗа в город Экибастуз;
16) для категорий, указанных в подпункте 24 - для выплаты материальной помощи для возмещения затрат за проезд, в связи с обязательным прохождением медицинского обследования, проживающим в сельской зоне находящимся на амбулаторном лечении; единовременной материальной помощи, ежемесячной материальной помощи на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении – список с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня,  предоставляемый государственным учреждением "Экибастузская туберкулезная больница" (Кусаинова А.К.) (по согласованию);

ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға, жетім балаларға және аз қамтамасыз етілген отбасылардан шыққан 2009 - 2010 оқу жылына оқу ақысын төлеу үшін төтенше жағдайға тап болған студенттерге Екібастұз қаласының жоғарғы оқу орындарында және колледждерінде оқу ақысын төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсетумен студенттің өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке бас куәлігінің көшірмесі және салық төлеушінің тіркеу нөмірі, студенттің және Екібастұз қаласының жоғарғы оқу орындарының және/немесе колледждерінің басшыларымен қол қойылған білім беру қызметін көрсетуге келісімшарт;
Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы, жетім-балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған Екібастұз қаласының жоғарғы оқу орындарының студенттеріне, колледж және кәсіби мектептердің оқушыларына ішкі қалалық жолаушылар көлігінде жол жүру шығындарын өтеуде әлеуметтік көмек үшін, сондай-ақ Екібастұз қаласының колледждерінде оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек алатын студенттерге – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсетумен студенттің өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке бас куәлігінің көшірмесі және салық төлеушінің тіркеу нөмірі, оқу орнынан анықтама;
14) 22-тармақшада көрсетілген санат үшін – жоғары медициналық оқу орындарындағы соңғы курстардың студенттерге оқуларына төлеу үшін әлеуметтік көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініші (Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының Екібастұз қаласының емдеу-сауықтыру жұмысты үйлестіру бөлімімен келісім бойынша), жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, Екібастұз қаласы әкімінің, жоғары оқу орны басшысының және студенттің қолы қойылған үш жақты келісім-шарт;
15) 23-тармақшада көрсетілген санаттар үшін (тек қана жоғары оқу орындарының медициналық және педагогикалық мамандықтарының түлектері) – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, ЖОО аяқтағаны туралы дипломның, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың, ЖОО түлегін Екібастұз өңіріне жіберу туралы бұйрықтың көшірмелері;
16) 24-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – міндетті медициналық тексеруден өтуге байланысты ауылдық жерде тұратындар амбулаториялық емделуде барларға жолақыға шығындарды өтеу үшін материалдық көмекті; біржолғы материалдық көмекті; амбулаториялық емделуде бар ауыратындарға тамақтануға ай сайынғы материалдық  көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы көрсетілген "Екібастұз қалалық түберкулез ауруханасы" мемлекеттік мекемесімен (А. Қ. Құсайынова) (келісім бойынша) ұсынылған тізімді;

17) для категории, указанной в подпункте 25 – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление больного с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, справки, подтверждающей болезнь и копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика;
для оплаты расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "Павлодарский областной онкологический диспансер" и обратно к месту постоянного проживания - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и выписки с консультативного приема врача-онколога, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания. При повторном обращении в течение года – заявление, копия выписки с консультативного приема врача-онколога, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;
18) для категорий, указанной в подпункте 26 - для выплаты единовременной материальной помощи список с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, предоставляемый Экибастузским филиалом областного центра по профилактике и борьбе со СПИДом;
19) для категории, указанной в подпункте 27 - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление одного из родителей (опекуна) о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, документ, подтверждающий наличие инвалидности у ребенка, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, копии свидетельства о рождении ребенка;
для выплаты материальной помощи на прохождение курса реабилитации в реабилитационном центре "Алем" (только состоящие на социальном обслуживании на дому в отделениях по уходу за детьми с ограниченными возможностями, страдающие нарушением опорно–двигательного аппарата и имеющие противопоказания для прохождения курса реабилитации в реабилитационных центрах области) – список с указанием фамилии, имени, отчества ребенка и родителя (опекуна), номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, предоставляемый отделением по уходу за детьми с ограниченными возможностями государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза";

17) 25-тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген аурудың өтініші, ауруды растайтын және отбасы құрамы туралы анықтамалар немесе үй кітабінің немесе азаматтарды тіркеу кітабінің көшірмесі, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмелері;
Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнына және тұрғылықты орнына қайта бару жолақы шығындарын төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсетумен өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке басы куәлігінің көшірмесі және онколог-дәрігерінің кеңес беру қабылдауының парағы, автомобиль немесе теміржол көліктерінде белгіленген мекенге және қайта тұрғылықты орнына қолданылған жол жүру билеттері. Жыл ішінде қайта өтінген жағдайда - өтініш, онколог-дәрігерінің кеңес беру қабылдауы парағының көшірмесі, автомобиль немесе теміржол көліктерінде белгіленген мекенге және тұрғылықты орнына қайтуда қолданылған жол жүру билеттері;
18) 26-тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы көрсетілген ЖҚТБ-мен күрес және сауықтыру бойынша облыстық орталығының Екібастұз филиалымен ұсынылған тізімді;
19) 27-тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін – ата-аналарының (қамқоршысының) біреуінен "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген материалдық көмек тағайындау туралы өтінішті, баланың мүгедектігін анықтайтын құжат, азаматтарды тіркеу кітабінің көшірмесін, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесін, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесін;
"Әлем" оңалту орталығында (мүмкіншіліктері шектеулі балаларды күту бойынша бөлімшесінде үйге барып әлеуметтік қызмет көрсетуде тұрған, тірек-қозғалу аппаратынның бұзылуынан зардап шеккен және облыстық оңалту орталықтарында оңалту курсын өту үшін қарсы көрсетілімдері бар ғана) оңалту курсынан өтуге материалдық көмекті төлеу үшін – баланың және ата-ананың (қамқоршының) тегін, атын, әкесінің атын, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген, "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мүмкіншіліктері шектеулі балаларды күту бойынша бөлімшесі ұсынылған тізімді;

20) для категории, указанной в подпункте 28 – для выплаты, единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии удостоверения личности, справки об инвалидности, регистрационного номера налогоплательщика, книги регистрации граждан, копии свидетельств о рождении детей;
21) для категории, указанной в подпункте 29 – для ежемесячной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, копии свидетельства о рождении ребенка, копии книги регистрации граждан, копию справки об инвалидности ребенка, справка формы N 4, выданная государственным учреждением "Управление юстиции города Экибастуза";
22) для категории, указанной в подпункте 34 – для единовременной материальной помощи по беременности женщинам, проживающим в сельской местности; при условии постановки на учет в сроке беременности до 12 недель: женщинам из малообеспеченных семей, из многодетных семей на 4-го и более ребенка, первородящим - список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, домашнего адреса, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, статуса, предоставляемый отделом координации лечебно-профилактической работы города Экибастуза управления здравоохранения Павлодарской области (по согласованию);
23) для категорий, указанных в подпункте 35 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи в связи с повышением цен на продукты питания – список с указанием фамилии, имени, отчества ребенка и опекуна, даты рождения, домашнего адреса, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, предоставленный государственным учреждением "Отдел образования акимата города Экибастуза";
24) для категорий, указанных в подпункте 36 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи в связи с повышением цен на продукты питания – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, предоставленный сектором социальной помощи Отдела;
25) для категории, указанной в подпункте 37 – для оплаты расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "1 городская больница" города Павлодара и обратно к месту постоянного проживания – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и выписки о получении курса гемодиализа, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания.
При повторном обращении в течение года – заявление, копия выписки о получении курса гемодиализа, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания.

20) 28-тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, мүгедектігі туралы анықтаманың, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, азаматтарды тіркеу кітабі, балалардың туу туралы куәліктерінің көшірмелері;
21) 29-тармақшада көрсетілген санат үшін – ай сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, баланың туу туралы куәлігінің көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабі, баланың мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі, "Екібастұз қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесімен берілген N 4 түріндегі анықтама;
22) 34-тармақшада көрсетілген санат үшін – ауылдық жерде тұратын әйелдердің жүктілігі бойынша; 12 аптаға дейін жүктілігімен есепке тұрған кезде: аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы, 4-ші және одан көп балалы аналардың отбасыларына, бірінші рет туғандарға, біржолғы материалдық көмек үшін – тегінің, атының, әкесінің атының, мекен-жайының, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы Екібастұз қаласының емдеу-сауықтыру жұмысын үйлестіру бөлімі ұсынатын мәртебесінің көрсетуімен тізімдер (келісім бойынша);
23) 35-тармақшада көрсетілген санат үшін – азық-түлікке бағаның өсуіне байланысты тоқсан сайынғы материалдық көмек төлемдері үшін - баланың тегінің, атының, әкесінің атының және қамқоршысының, туған жылының, мекен-жайының, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен ұсынылған "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсетумен тізімдер;
24) 36-тармақшада көрсетілген санат үшін - азық-түлікке бағаның өсуіне байланысты тоқсан сайынғы материалдық көмек төлемдері үшін - тегінің, атының, әкесінің атының, туған жылының, Бөлімнің әлеуметтік көмек секторымен ұсынылатын "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсетумен тізімдер;
25) 37-тармақшада көрсетілген санат үшін – Павлодар қаласының 1 қалалық емханасы" қазыналық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына және тұрғылықты орнына қайта бару жол ақы шығындарын төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке басы куәлігінің көшірмесі және гемодиализ курсын алғаны туралы парағы, автомобиль немесе теміржол көліктерінде белгіленген мекенге және қайта тұрғылықты орнына қолданылған жол жүру билеттері.
Жыл ішінде қайта өтінген жағдайда - өтініш, гемодиализ курсын алғаны туралы парағының көшірмесі, автомобиль немесе теміржол көліктерінде белгіленген мекенге және тұрғылықты орнына қайтуда қолданылған жол жүру билеттері;

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Экибастуза Павлодарской области от 02.06.2009 N 316/6; 14.08.2009 N 497/8; 26.10.2009 N 638/10.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.) назначать социальную выплату и оказывать услуги категориям граждан, указанным в пункте 2 настоящего постановления, по видам:
1) для категории указанной в подпункте 1 – ко Дню Победы в Великой Отечественной войне единовременная материальная помощь в размере 8000 тенге, подарочные продуктовые наборы на сумму 4000 тенге (в случае смерти инвалида или участника Великой Отечественной войны ежегодно в период с 1 апреля по 9 мая подарочный набор вручается семье), ежемесячная выплата по 1 МРП на приобретение лекарств;
2) для категорий, указанных в подпунктах 2 - 11 – единовременная материальная помощь ко Дню Победы в Великой Отечественной войне в размере 2000 тенге;
3) для категорий, указанных в подпунктах 10, 11 – ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 2 МРП;
единовременная материальная помощь ко Дню защитника Отечества в размере 10000 тенге;
единовременная материальная помощь ко Дню вывода войск участникам Афганской войны в размере 5 МРП;
4) для категорий, указанных в подпунктах 1, 10, 11 – оплата расходов за проезд 1 раз в год в госпитали городов Астаны и Алматы, один раз в квартал в областной диагностический центр и обратно к месту постоянного проживания, по обращению;
5) для категории, указанных в подпункте 13 – ежемесячные выплаты в размере 2500 тенге;
6) для категории, указанной в подпункте 14 – ежемесячные выплаты в размере 1 МРП с 1 января независимо от срока обращения;
7) для категории, указанной в подпункте 15 – единовременная материальная помощь в размере, не превышающем 15-кратный МРП, по решению Комиссии;
8) для категории, указанной в подпункте 16 – единовременная материальная помощь ко Дню пожилого человека и инвалида в размере 2000 тенге; ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП;
9) для категорий, указанных в подпунктах 17, 32, 33 - для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг в размере 2 МРП, в связи с повышением цен на продукты питания в размере 2 МРП;
10) для категорий, указанных в подпункте 18 – ежемесячная материальная помощь в размере 5000 тенге в период прохождения профессионального обучения;
11) для категории, указанной в подпункте 19 – единовременная  материальная помощь на погребение в размере 15-кратного МРП;

Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009.06.02 N 316/6; 2009.08.14 N 497/8; 2009.10.26 N 638/10 Қаулыларымен.
4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (С.А.Арыстанов) осы қаулының 2-тармағында көрсетілген санаттардағы азаматтарға әлеуметтік төлеу тағайындалсын, мына түрлер бойынша:
1) 1-тармақшада көрсетілген санат үшін – Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне 8000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 4000 теңге сомаға мерекелік азық-түлік жиынтығы (Ұлы Отан соғысының қатысушысы немесе мүгедегі жыл сайын 1 сәуірден 9 мамыр кезеңінде қайтыс болған болса, мерекелік сыйлық-жиынтық отбасына тапсырылады), дәрі-дәрмек сатып алуға 1 айлық есептік көрсеткіш (АЕК) мөлшеріндегі ай сайынғы төлем;
2) 2-11-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне 2000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3) 10, 11-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – сауықтыруға арналған 2 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
Отан қорғаушылар Күніне 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
Ауған соғысына қатысқандарға әскерлерді шығарған Күніне 5 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
4) 1, 10, 11-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – өтініш бойынша бір жылда бір рет Алматы және Астана қалаларындағы госпитальдарға, тоқсанына бір рет облыстық диагностикалық орталыққа бару және тұратын жеріне кері қайту үшін жолақы шығындарын төлеу;
5) 13-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 2500 теңге мөлшерінде ай сайынғы төлемдер;
6) 14-тармақшада көрсетілген санат үшін – өтініш беру мерзіміне қарамастан 1 қаңтардан 1 АЕК мөлшерінде ай сайынғы төлемдер;
7) 15-тармақшада көрсетілген санат үшін – Комиссияның шешімі бойынша 15 мәрте АЕК аспайтын мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
8) 16-тармақшада көрсетілген санат үшін – Қарттар күні мен мүгедектер Күніне 2000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 2 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
9) 17, 32, 33 тармақшаларындағы – 2 АЕК мөлшерінде азық-түлікке бағаның өсуіне байланысты, 2 АЕК мөлшеріндегі тұрғын-үй коммуналдық қызметтерді өтеу үшін тоқсан сайынғы материалдық көмек төлемдері үшін;
10) 18-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – кәсіптік оқудан өту кезеңінде 5000 теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
11) 19-тармақшада көрсетілген санат үшін – 15 мәрте АЕК мөлшерінде жерлеуге біржолғы материалдық көмек;

12) для категорий, указанных в подпункте 20 – единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге;
13) для категории, указанной в подпункте 21 – оплата за обучение в высших учебных заведениях области и колледжах города Экибастуза в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении,
для студентов высших учебных заведений - ежемесячная социальная выплата на проживание, питание и проезд к месту проживания в размере 7000 тенге на период учебы;
для студентов высшего учебного заведения и колледжей города Экибастуза, попавших в экстремальные ситуации – единовременная материальная помощь для оплаты обучения за 2009-2010 учебный год в размере фактической стоимости обучения;
студентам высших учебных заведений, учащимся колледжей и профессиональных школ города Экибастуза из малообеспеченных семей, детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также студентам, получающим социальную помощь для оплаты обучения в колледжах города Экибастуза - ежемесячная социальная помощь в размере 50% от стоимости полного проездного билета для проезда на внутригородском пассажирском транспорте (кроме такси) по городу Экибастузу;
14) для категорий, указанных в подпункте 22 – студентам последних курсов высших медицинских учебных заведений для оплаты обучения в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении;
15) для категорий, указанных в подпункте 23 - единовременная материальная помощь выпускникам медицинских высших учебных заведений в размере 200000 тенге и выпускникам педагогических высших учебных заведений в размере 100000 тенге (с учетом республиканских трансфертов);
16) для категорий, указанных в подпункте 24 – единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге; оплата за проезд проживающим в сельской зоне и находящимся на амбулаторном лечении, в связи с обязательным прохождением медицинского обследования в государственном учреждении "Экибастузская туберкулезная больница" в размере фактической стоимости проезда; ежемесячная материальная помощь на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении в размере 6000 тенге;
17) для категории, указанной в подпункте 25 – единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге;
оплата расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "Павлодарский областной онкологический диспансер" и обратно к месту постоянного проживания в размере фактической стоимости проезда;
18) для категорий, указанных в подпункте 26 – единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге.;

12) 20-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
13) 21-тармақшада көрсетілген санат үшін – облыстың жоғары оқу орындарында және Екібастұз қаласының колледждерде оқығаны үшін тиісті  оқу орындарындағы оқудың нақты құнынның мөлшерінде төлем;
жоғары оқу орындарындағы студеннтер үшін – оқу кезеңінде тұруына, тамағына және тұрғылықты жеріне жолақысына 7000 теңге мөлшерінде ай сайынғы әлеуметтік төлем;
Екібастұз қаласының жоғарғы оқу орындары мен колледждерінің студенттері үшін – оқу бағасының нақты мөлшерінде 2009-2010 оқу жылына оқу ақысын төлеу үшін біржолғы материалдық көмек;
Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы, жетім-балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған Екібастұз қаласының жоғарғы оқу орындарының студенттеріне, колледж және кәсіби мектептердің оқушыларына ішкі қалалық жолаушылар көлігінде жол жүру шығындарын өтеуде әлеуметтік көмек үшін, сондай-ақ Екібастұз қаласының колледждерінде оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек алатын студенттерге – "Екібастұз қаласы бойынша ішкі қалалық жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) жол жүру үшін толық жол жүру билеті бағасының 50% мөлшерінде ай сайынғы әлеуметтік көмек;
14) 22-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – жоғары медициналық оқу орындарындағы соңғы курстардың студенттерге оқуларына төлеу үшін тиісті оқу орындарындағы оқудың нақты құнынның мөлшерінде төлем;
15) 23-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – медициналық жоғары оқу орындарының түлектеріне 200000 теңге мөлшерінде, педагогикалық жоғары оқу орындарының түлектеріне 100000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек (республикалық трансферттерді есепке ала отырып);
16) 24-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; "Екібастұз қалалық түберкулез ауруханасы" мемлекеттік мекемесінде міндетті медициналық тексеруден өтуге байланысты ауылдық жерде тұратындар амбулаториялық емделуде барларға жол ақысына жолақының нақты құнынның мөлшерінде төлем; амбулаториялық емделуде бар ауыратындарға тамақтануға 6000 теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
17) 25-тармақшада көрсетілген санат үшін – 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
"Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнына және тұрақы тұратын жеріне қайта жол жүрудің нақты бағасының мөлшерінде жол жүру шығындарын төлеу;
18) 26-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;

19) для категории, указанной в подпункте 27 – единовременная материальная помощь ко Дню инвалида в размере 5000 тенге;
для выплаты материальной помощи на прохождение курса реабилитации в реабилитационном центре "Алем" в размере 16750 тенге;
20) для категорий, указанных в подпункте 28 – единовременная материальная помощь в размере 8000 тенге;
21) для категорий, указанных в подпункте 7, 8, 10, 11 – ежемесячная материальная помощь в размере 1,25 МРП;
22) для категорий, указанных в подпункте 29 – ежемесячная материальная помощь в размере 2 МРП;
23) для категории, указанной в подпункте 30 – оказание услуг в виде предоставления транспортных перевозок, ремонта кресла-колясок;
24) для категории, указанной в подпункте 31 – оказание услуг в виде предоставления ремонта тифло-технических средств;
25) для категории, указанной в подпункте 34 – единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге;
26) для категорий, указанных в подпунктах 35, 36 – ежеквартальная материальная помощь в связи с повышением цен на продукты питания в размере 2 МРП;
27) для категории, указанной в подпункте 37 – оплата расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "1 городская больница" города Павлодара и обратно к месту постоянного проживания в размере фактической стоимости проезда.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 02.06.2009 N 316/6; 14.08.2009 N 497/8; 26.10.2009 N 638/10.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
6. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках городского бюджета на 2009 год.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Курманову А.А.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
Согласовано:
Начальник
управления здравоохранения
Павлодарской области
3 февраля 2009 года                        Г. Аубанова
Начальник отдела
внутренних дел города Экибастуза
3 февраля 2009 года                        О. Обухов
Приложение к постановлению
акимата города Экибастуза
от 6 февраля 2009 года N 68/2
Состав комиссии по назначению
социальной помощи отдельным категориям
граждан города Экибастуза:
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29.06.2009 N 353/7.
Тулеубаев Сансызбай Сапарович
заместитель акима города Экибастуза, председатель комиссии
Аристанов Серик Аубакишевич
начальник государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", заместитель председателя комиссии
Балтабаева Мадина Салахиденовна
главный специалист государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", секретарь комиссии
Члены комиссии:
Белых Александр Егорович
председатель Экибастузского Совета ветеранов (по согласованию)
Шахметов Балтабай Кудайбергенович
исполняющий обязанности начальника государственного учреждения "Отдел финансов акимата города Экибастуза"
Куспеков Болат Кайыржанович
начальник государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Экибастуза

19) 27-тармақшада көрсетілген санат үшін – Мүгедектер Күніне 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
"Әлем" оңалту орталығында оңалту курсынан өтуге 16750 теңге мөлшерінде материалдық көмекті төлеу үшін;
20) 28-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 8000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
21) 7, 8, 10, 11-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – 1,25 АЕК мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
22) 29-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 2 АЕК мөлшерінде  ай сайынғы материалдық көмек;
23) 30-тармақшада көрсетілген санат үшін – көлікпен тасымалдау және арбаларды жөндеу жұмыстарына қызмет көрсету;
24) 31-тармақшада көрсетілген санат үшін – тифлотехникалық құралдарды жөндеу жұмыстарына қызмет көрсету;
25) 34-тармақшада көрсетілген санат үшін – 5000 теңге мөлшеріндегі біржолғы материалдық көмек;
26) 35, 36-тармақшаларда көрсетілген санат үшін – 2 АЕК мөлшерінде азық-түлікке бағаның өсуіне байланысты, тоқсан сайынғы материалдық көмек;
27) 37-тармақшада көрсетілген санат үшін – Павлодар қаласының 1 қалалық емханасы" қазыналық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына және тұрғылықты орнына қайта бару жолақы шығындарын төлеу жол жүрудің нақты бағасының мөлшерінде.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009.06.02 N 316/6; 2009.08.14 N 497/8; 2009.10.26 N 638/10 Қаулыларымен.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
6. Әлеуметтік көмекті қаржыландыру 2009 жылға арналған қалалық бюджет аясында жүзеге асырылады.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А. А. Құрмановаға жүктелсін.
Екбастұз қаласының әкімі                   Н. Нәбиев
Келісілді:
Павлодар облысының денсаулық
сақтау басқармасының бастығы
2009 жылдың 3_ақпан                        Г. Аубанова
Екібастұз қаласы ішкі
істер бөлімінің бастығы
2009 жылдың 3 ақпан                        О. Обухов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 6 ақпандағы
N 68/2 қаулысына
1-қосымша
Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген
санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау
бойынша комиссияның
Құрамы
Ескерту. 1 Қосымшаға өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009.06.29 N 353/7 Қаулысымен.
Сансызбай Сапарұлы Төлеубаев
- Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Серік Әубәкішұлы Арыстанов
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары;
Мадина Салахиденқызы Балтабаева
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бас маманы, комиссия хатшысы;
Комиссия мүшелері:
Александр Егорович Белых
- Екібастұз қалалық Ардагерлер Кеңесі төрағасы (келісім бойынша);
Балтабай Құдайбергенұлы Шахметов
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы;
Болат Қайыржанұлы Құспеков
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы.