О внесении дополнений и изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 150 "Об утверждении Инструкции по организации работы отделов (отделений, групп) специального учета исправительных учреждений Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 65. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2010 года № 6130. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 октября 2012 года № 572
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 25.10.2012 № 572.
В целях улучшения работы отделов (отделений, групп) специального учета исправительных учреждений уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан, руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 150 "Об утверждении Инструкции по организации работы отделов (отделений, групп) специального учета исправительных учреждений Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1719, опубликованном в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан от 2002 года № 13-14) следующие дополнения и изменения:
в заголовке, по всему тексту приказа и заголовке Инструкции по организации работы отделов (отделений, групп) специального учета исправительных учреждений Министерства юстиции Республики Казахстан (далее - Инструкция), после слов "исправительных учреждений" дополнить словами "и следственных изоляторов (в части исполнения наказания в виде ареста)";
в пункте 1 Инструкции:
после слов "(далее - ИУ)" дополнить словами "и следственных изоляторов (далее - СИ) в части исполнения наказания в виде ареста,";
внесены изменения в заголовок инструкции и текст пункта 1 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в пункте 1 после слова "свободы" дополнить словом ", аресту,";
в пункте 2:
в подпунктах 1), 3), 8) после аббревиатуры "ИУ" дополнить аббревиатурой ", СИ";
внесены изменения в текст подпунктов 1), 3), 9) пункта 2 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в подпункте 4) после слова "режимов" дополнить словами ", другие СИ";
внесены изменения в текст подпункта 4) пункта 2 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в пунктах 35710111216232526282934485154606166676970788486879297100101112113116117 после аббревиатуры "ИУ" дополнить аббревиатурой ", СИ";
внесены изменения в текст пунктов 3, 5, 7, 10, 11, 12, 16, 23, 25, 26, 28, 29, 34, 48, 51, 54, 60, 61, 66, 67, 69, 70, 78, 84, 86, 87, 92, 97, 100, 101, 112, 113, 116, 117 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Для осуществления контроля за своевременным освобождением из ИУ, СИ, а в ИУ за наступлением сроков, по отбытии которых возможно представление к условно-досрочному освобождению, замене неотбытой части срока лишения свободы более мягким наказанием и переводу в колонию-поселение, на каждого осужденного, прибывшего в ИУ, СИ составляется контрольно-сроковая карточка. Из этих карточек составляется контрольно-сроковая картотека. Контрольно-сроковая картотека на осужденных к аресту формируется отдельно. В конце каждого года из контрольно-сроковой картотеки ИУ (каждого месяца в СИ), для особого контроля выделяются карточки на осужденных, освобождающихся в следующем году (в следующем месяце в СИ), которые размещаются по датам окончания срока наказания (месяц, день).";

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің түзеу мекемелеріндегі арнайы есепке алу бөлімдерінің (бөлімшелерінің, топтарының) жұмысын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 150 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 65 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 17 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6130 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі iстер министрiнің 2012 жылғы 25 қазандағы № 572 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі iстер министрiнің 2012.10.25 № 572 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы әділет органдарының қылмыстық-атқару жүйесі түзеу мекемелерінің арнайы есеп бөлімдерінің (бөлімшелерінің, топтарының) жұмысын жақсарту мақсатында, «Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2 тармағы 3) тармақшасын басшылыққа алып, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің түзеу мекемелеріндегі арнайы есепке алу бөлімдерінің (бөлімшелерінің, топтарының) жұмысын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 150 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1719 болып тіркелген, 2002 жылғы № 13-14 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің түзеу мекемелеріндегі арнайы есепке алу бөлімдерінің (бөлімшелерінің, топтарының) жұмысын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықтың (бұдан әрі - Нұсқаулық) тақырыбында және бұйрықтың бүкіл мәтіні бойынша «түзеу мекемелеріндегі» деген сөздерден кейін «және қамауға алу түріндегі жазаны орындау бөлігінде тергеу изоляторларындағы» деген сөздермен толықтырылсын;
Нұсқаулықтың 1-тармағында:
«түзеу мекемелеріндегі» деген сөздер «түзеу мекемелеріндегі (бұдан әрі - ТМ) және қамауға алу түріндегі жазаны орындау бөлігінде тергеу изоляторларында (бұдан әрі - ТИ)» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың атауында және 1-тармақтың мәтінінде мемлекеттік тілде өзгерістер енгізілген, орысша тілінде мәтіні өзгерілмейді;
1-тармағында «бас бостандығы» деген сөздерден кейін «, қамауға алу,» деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада «мекемеге» деген сөз «ТМ, ТИ» деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшада «колонияларда» деген сөздер «ТМ, ТИ-да» деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада «түзеу мекемелеріне» деген сөздер «ТМ, басқа ТИ-ға» деген сөздермен ауыстырылсын;
8) тармақшада «колониядан» деген сөздер тиісінше «ТМ-нен, ТИ-дан» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
31145486069-тармақтарында «колонияның» деген сөз тиісінше «ТМ, ТИ» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
57101278-тармақтарында «колонияға» деген сөз тиісінше «ТМ, ТИ-ға» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
16-тармақта «Бас бостандығынан айырудың басқа жеріне» деген сөздер «Басқа ТМ, ТИ-ға» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
23-тармақта «колониядағы» деген сөз тиісінше «ТМ, ТИ-ғы» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
2528546192101-тармақтарында «колония» деген сөз тиісінше «ТМ, ТИ» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
2667708797-тармақта «колониядан» деген сөз тиісінше «ТМ-нен, ТИ-дан» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
29346686-тармақтарында «колонияда» деген сөз тиісінше «ТМ, ТИ-да» деген сөздермен өзгертілсін;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
84-тармақта «колонияға», «колония» деген сөздер тиісінше «ТМ, ТИ-ға», «ТМ, ТИ» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
100-тармақта «колонияларда» деген сөз тиісінше «ТМ, ТИ-да» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
103-тармақта «түзеу мекемесінің» деген сөздер «ТМ» деген сөздерге ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
106-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Әрбір жағдай кезінде жерлеу мерзімін ТМ, ТИ бастығы белгілейді.»;
112-тармақта «ТМ» деген сөзден кейін «, ТИ» деген сөзбен толықтырылсын;
113-тармақта «колонияның» деген сөз тиісінше «ТМ, ТИ» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
115-тармақта «колониядан», «колонияға» деген сөздер тиісінше «ТМ, ТИ-дан», «ТМ, ТИ-ға» деген сөздермен ауыстырылсын;
116-тармақта «ТМ,» деген сөзден кейін «ТИ» деген сөзбен толықтырылсын;
Нұсқаулықтың орыс тіліндегі мәтінінде толықтырулар енгізілген;
117-тармақта «түзеу мекемелеріне» деген сөздер «ТМ, ТИ» деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«ТМ-нен, ТИ-дан дер кезінде босатылуға, ал ТМ-нен мерзімнің, оны өтеген соң шартты түрде мерзімнен бұрын босатуды (бұдан әрі - ШТМББ), бас бостандығынан айыру мерзімінің өтелмеген бөлігін ең жеңіл жазамен ауыстыруды, қоныс-колониясына ауыстыруды ұсынуға мүмкін болатын мерзімнің басталуына бақылау жасау үшін, колонияға келген әрбір сотталғанға мерзімдік-бақылау картотекасы толтырылады. Осы карточкалардан мерзімдік-бақылау картотекасы жасалады. Қамауға алуға сотталғанға мерзімдік-бақылау картотекасы жеке жасалады. Әр жылдың соңында ерекше бақылау үшін ТМ-нің мерзімдік-бақылау картотекасынан (әр айда ТИ-да) келесі жылы (келесі айда ТИ-да) босатылатын сотталғандардың карточкалары бөлініп алынады, олар жаза мерзімінің бітетін күндері (айы, күні) бойынша орналастырылады.»;

дополнить пунктом 31-1 следующего содержания:
"31-1. На каждого осужденного, прибывшего в исправительное учреждение, отделом (отделением, группой) специального учета составляется в электронном виде справка по личному делу осужденного (согласно приложению). Бумажный вариант справки по личному делу осужденного прилагается к материалам на перевод осужденного, а также вкладывается в конверт с личным делом при конвоировании осужденного. Справка по личному делу осужденного в описи личного дела не вносится.";
в пункте 37 слова "удостоверение личности" заменить словами "документы, удостоверяющие личность,";
пункт 45 изложить в следующей редакции:
"45. Для временного пользования (на срок не более трех суток) личные дела выдаются работникам оперативного отдела (группы) ИУ, СИ, режимного отдела ИУ, отдела режима и охраны СИ. Выдача и возвращение дел производится под роспись в журнале с указанием времени и ф.и.о. работника.";
в пункте 48 абзац второй изложить в следующей редакции:
"Личные дела на совершивших побег из ИУ, СИ осужденных передаются в оперативный отдел (группу) ИУ, СИ и снимаются с учета отделов (отделений, групп) специального учета с постановкой на учет оперативного отдела (группы) ИУ, СИ. Дальнейшее хранение таких личных дел осуществляется оперативным отделом (группой) ИУ, СИ.";
пункты 5657 исключить;
пункт 58 изложить в следующей редакции:
"58. К жалобам, ходатайствам осужденных на судебные акты в органы суда и прокуратуры отделом (отделением, группой) специального учета приобщаются копии судебных решений, включая ответы на ранее направленные жалобы.
Предложения, заявления и жалобы осужденных к аресту, лишению свободы, смертной казни, адресованные в органы, осуществляющие контроль и надзор за деятельностью учреждений и органов, исполняющих наказания, цензуре не подлежат и не позднее одних суток (за исключением выходных и праздничных дней) направляются по принадлежности.";
в подпункте 1) пункта 59 после слов "исправительной колонии," дополнить словами "следственном изоляторе,";
пункт 65 дополнить абзацем следующего содержания:
"Ответы, поступившие на обращения после освобождения осужденных, перенаправляются по месту их жительства, копии ответов приобщаются к личным делам.";
в пункте 70 слово "(приложение)" исключить;
в наименовании главы 7 слова "исправительных учреждений" заменить словами "ИУ, СИ";
пункт 76 после слов "в январе и в июле," заменить словами "в первый рабочий день января и июля, а в отношении осужденных к аресту ежемесячно, не позднее 5 числа месяца,";
пункт 77 после слова "свободы" дополнить словом ", ареста";

мынадай мазмұндағы 31-1-тармақпен толықтырылсын:
«31-1. Түзеу мекемесіне келген әр сотталғанға арнайы есеп бөлімі (бөлімшелері, топтары) сотталғанның жеке ісі бойынша электрондық түрде анықтама құрастырады (1-қосымша). Сотталғанның жеке ісі бойынша қағаз түріндегі анықтамасы міндетті түрде сотталғанды ауыстыру туралы материалдарына қоса беріледі, сондай-ақ, сотталғанды айдауылдау кезінде жеке ісімен қоса конвертке салынады. Сотталғанның жеке ісі бойынша анықтамасы жеке істің тізімдемесіне кірмейді.»;
33-тармақта «инспекторларына» деген сөзден кейін «, ал қамауға сотталғандардың жеке ісін жүргізу тәжірибесі мол қызметкерлерге» деген сөздермен толықтырылсын:
37-тармақта «жеке куәлігі» деген сөздер «жеке басын растайтын құжаттар,» деген сөздермен ауыстырылсын;
45-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«45. Жеке істер уақытша пайдалану үшін (үш күннен аспайтын мерзімге) ТМ, ТИ жедел бөлімі (тобы), ТИ-дың режим бөлімі, ТИ-дың режим және күзет бөлімінің қызметкерлеріне беріледі. Істерді беру және қайтару журналда қол қойылып жүргізіледі.»;
48-тармақта екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«ТМ-нен қашып кеткен сотталғандардың жеке істері ТМ-нің жедел бөліміне (тобына) беріледі және ТМ-нің жедел бөлімінде (тобында) есепке алына отырып арнайы есепке алу бөлімдерінен (бөлімшелерінен, топтарынан) есептен шығарылады. Мұндай істер одан әрі ТМ-нің жедел бөлімінде (тобында) сақталады.»;
5657-тармақтар алып тасталсын;
58-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«58. Сот және прокуратура органдарының үкімдеріне жіберілетін сотталғандардың арыздарына бұрын жіберілген арыздарының жауаптары сот шешімдерінің көшірмелеріне қоса жіберілуі тиі.»;
59-тармақтың 1) тармақшасында «түзеу колонияларында,» деген сөздерден кейін «тергеу изоляторында,» деген сөздермен толықтырылсын;
65-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Сотталғандар босатылғаннан кейін, олардың жазған өтініштеріне келіп түскен жауаптары сотталғандардың тұрғылықты жеріне жолданады, жауаптардың көшірмелері жеке істеріне қоса тіркеледі.»;
70-тармақта «(қосымша)» деген сөз алып тасталсын;
7-тараудың атауында «түзеу мекемелерінен» деген сөздер «ТМ, ТИ-дан» деген сөздермен ауыстырылсын;
76-тармақ «шілде айларында» деген сөздерден кейін «, ал қамауға сотталғандарға қатысты ай сайын» деген сөздермен толықтырылсын;
77-тармақ «Сотталғандарды» деген сөзден кейін «қамауға алу,» деген сөздермен толықтырылсын;

дополнить пунктом 102-1 следующего содержания:
"102-1. Осужденные, которым неотбытая часть лишения свободы заменена более мягким видом наказания, а также освобожденные осужденные, имеющие по приговору суда дополнительное наказание в виде запрета занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью, освобождаются из под стражи и следуют к месту отбывания наказания самостоятельно.
Осужденному вручается предписание о выезде к месту отбывания наказания с указанием маршрута и времени прибытия для постановки на учет.
Администрация ИУ, СИ направляет в уголовно-исполнительную инспекцию по месту убытия осужденного уведомление об его освобождении, характеристику, а также копию приговора для исполнения.";
в пункте 103 слова "исправительного учреждения" заменить аббревиатурой "ИУ";
пункт 105 после слова "родственников" дополнить словами "осужденного, являющегося гражданином иностранного государства, лицом без гражданства,";
внесены дополнения в текст пункта 106 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в пункте 112 слова "срок их хранения - постоянно" исключить;
подпункт 2) пункта 113 после слова "пронумеровываются" дополнить словом "чернилами";
пункт 115:
после цифр "76" дополнить цифрами ", 63";
после слова "вида" дополнить словами ", другой СИ";
после слов "данном ИУ" дополнить аббревиатурой ", СИ";
внесены изменения в текст пункта 115 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в подпункте 2) пункта 116 слова "пунктом 4 ч.1" заменить словами "подпунктом 4) пункта 116";
в пункте 119 слова "на специальных бланках (установленного образца)" и "(отделением, группой)" исключить;
дополнить приложением к Инструкции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Начальникам территориальных управлений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан (далее - Комитет УИС) довести до сведения подчиненных им подразделений внесенные изменения и дополнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета УИС.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 25 февраля 2010 года № 65
Приложение
к Инструкции по организации
работы отделов (отделений,
групп) специального учета
исправительных учреждений
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Министерство юстиции Республики Казахстан
Учреждение ____ Управления Комитета УИС по ________ области
Справка по личному делу № _____
осужденного
___________
|           |
|    Фото   |

мынадай мазмұндағы 102-1-тармақпен толықтырылсын:
«102-1. Бас бостандығынан айырудың өтелмеген бөлігі жазаның неғұрлым жеңіл түрімен ауыстырылған сотталғандар, сондай-ақ сот үкімі бойынша белгілі бір лауазымда болуына немесе белгілі бір қызметпен айналысуына тыйым салу түріндегі қосымша жазасы бар сотталғандар қамаудан босатылып, жазаны өтеу орнына өзі барады.
Сотталғанға есепке қойылу үшін бағыты мен келу уақыты көрсетілген жазаны өтеу орнына шығуы туралы нұсқама беріледі.
ТМ, ТИ әкімшілігі сотталғанның кеткен жері бойынша қылмыстық-атқару инспекциясына оның босатылғаны туралы хабарламаны, мінездемесін, сондай-ақ жазаны орындау үшін сот үкімінің көшірмесін жібереді.»;
103-тармақта «түзеу мекемелер» деген сөздерді «ТМ» - деген аббревиатурасымен ауыстырылсын;
105-тармақ «ағайындарының бірі» деген сөздерден кейін «, шетел мемлекетінің азаматы болып саналатын сотталған» деген сөздермен толықтырылсын;
112-тармақта «, оларды сақтау мерзімі - тұрақты» деген сөздер алып тасталсын;
113-тармақтың 2) тармақшасында «құжаттар» деген сөзден кейін «қара сиямен» деген сөздермен толықтырылсын;
115-тармақ:
«76» деген саннан кейін «, 63» деген санмен толықтырылсын;
«бір колониядан сол сияқты екінші бір колонияға» деген сөздер «бір ТМ-нен сол сияқты ТМ-ге, басқа ТИ-ға» деген сөздермен ауыстырылсын;
116-тармақтың 2) тармақшасында «осы Нұсқаулықтың 1-бөлігіндегі тармағында» деген сөздер «116-тармақтың 4) тармақшасында» деген сөздермен ауыстырылсын;
119-тармақта «арнайы (белгіленген үлгідегі) бланкілерде» және «(тобы)» деген сөздер алып тасталсын;
Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Нұсқаулыққа қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің (бұдан әрі - ҚАЖ комитеті) аумақтық басқармаларының бастықтары енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды, оларға бағынысты бөлімшелердің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау ҚАЖ комитетінің төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                               Р. Түсіпбеков
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2010 жылғы 25 ақпандағы
№ 65 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
түзеу мекемелеріндегі
арнайы есепке алу
бөлімдерінің
(бөлімшелерінің,
топтарының) жұмысын
ұйымдастыру жөніндегі
нұсқаулыққа қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ҚАЖ комитетінің ________ облысы бойынша басқармасының
____________ мекемесі Сотталғанның
№ ____ жеке ісі бойынша анықтамасы
Фото
3х4

1. Ф.И.О. (полностью): __________________________  |    3х4    |
2. Дата рождения: _______________________________  |           |
3. Гражданство: _________________________________  |___________|
4. Национальность: ___________________________________________
5. Место рождения: ___________________________________________
6. Адрес проживания до ареста: _______________________________
7. Образование: ______________________________________________
8. Место работы до ареста: ___________________________________
9. Ранее судим _______________________________________________
дата, статья УК РК, каким судом, срок
10. Задержан _________________________________________________
кем, дата, орган, вынесший постановление о задержании
11. Арестован ________________________________________________
кем, дата, орган, вынесший постановление о
задержании, дата и период
______________________________________________________________
продления сроков ареста
12. По настоящему делу осужден _______________________________
дата, наименование судебного органа,
____________________________________________________________________
вынесшего приговор, статьи УК РК, а также все решения судов апелляционной и
надзорных инстанций
13. Начало срока: _________________
14. Конец срока: __________________
15. Формальный срок условно-досрочного освобождения: _________
16. Формальный срок перевода на колонию-поселение: ___________
17. Основание непредставления к условно-досрочному освобождению
либо переводу на колонию-поселение: ________________________________
18. Условия содержания: ______________________________________
19. Сведения о движении по личному делу: _____________________
дата прибытия, наименование
____________________________________________________________________
учреждения, дата убытия, куда убыл, основание
в хронологическом порядке:
20. Сведения о движении по уголовному делу: __________________
дата применения условно-
____________________________________________________________________
досрочного освобождения, перевода на колонию-поселение
____________________________________________________________________
изменения вида режима, судебных решений (строго в хронологическом порядке)
21. Сведения о поощрениях и взысканиях: ______________________
Дата наложения взыскания,
____________________________________________________________________
объявления поощрения, их наименования, краткая фабула
22. Краткая характеристика, вывод: ___________________________
23. Сведения о родственниках _________________________________
Ф.И.О., степень родства и адрес проживания
Начальник учреждения                       _________________

1. Т.А.Ә. (толық):________________________________________________
2.
3. Туған жылы: ___________________________________________________
4. Азаматтығы: ___________________________________________________
5. Ұлты: _________________________________________________________
6. Туған жері: ___________________________________________________
7. Қамауға алынғанға дейін тұрған жері: __________________________
8. Білімі: _______________________________________________________
9. Қамауға алынғанға дейін жұмыс орны: ___________________________
10. ___________________________________________ бұрын сотты болған
күні, ҚР ҚК бабы, қандай сотпен, мерзімі
11. ______________________________________________________ ұсталды
кіммен, күні, ұстау туралы қаулы шығарған орган
12. ______________________________________________________ қамалды
кіммен, күні, қамау туралы қаулы шығарған орган,
__________________________________________________________________
қамау мерзімін ұзарту күні мен кезеңі
13. Осы ісі бойынша _____________________________________ сотталды
күні, сот органының атауы
__________________________________________________________________
ҚР ҚК бабы, аппеляциялық және қадағалау инстанцияларының
сот шешімдері
14. Мерзімінің басталуы: _________________________________________
15. Мерзімінің аяқталуы: _________________________________________
16. ШТМББ формальді мерзімі _______________________
17. ҚК ауыстыруда формальді мерзімі:_______________
18. ШТМББ немесе ҚК ұсынудың бермеу негізі _______________________
19. Ұстау шарттары: ______________________________________________
20. Жеке ісі бойынша қозғалысы туралы
мәліметтер: ______________________________________________________
келген күні, мекеменің атауы, қайда кетті, негіздеме
хронологиялық тәртіп бойынша:
21. Қылмыстық іс бойынша қозғалысы туралы мәліметтер:_____________
ШТМББ ҚК қолдану
__________________________________________________________________
күні, режим, сот шешімінің (хронология тәртібіне сәйкес) өзгеру түрі
22. Көтермелеу және жазалау туралы мәліметтер: ___________________
жазалау күні,
__________________________________________________________________
көтермелеу, олардың атауы, қысқаша мән-жайы
23. Қысқаша сипаттамасы, қорытынды: ______________________________
24. Туысқандары туралы мәліметтер ________________________________
Т.А.Ә., туысқандық деңгейі
__________________________________________________________________
және тұрғылықты жері
Мекеме бастығы ______________________________________