Об утверждении форм информации
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 апреля 2010 года № 138-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2010 года № 6280. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 июня 2013 года № 187-ОД
Сноска. Приказ утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 27.06.2013 № 187-ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 5.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 7-3 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках" и подпунктом 6) пункта 21 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить следующие формы ежемесячной информации:
1) об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта регулируемого рынка в сфере железнодорожного транспорта, гражданской авиации, портовой деятельности, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта регулируемого рынка в сфере электроснабжения, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта регулируемого рынка в области нефтепродуктов и газа, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту стратегического планирования и сводного анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Ермакалиева Л.С.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.

Ақпарат нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 138-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 2 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6280 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 187-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 27.06.2013 № 187-НҚ бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
«Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-3-бабы 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі туралы ереженің 21-тармағының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Ай сайынғы ақпараттың келесі нысандары:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес, реттелетін нарық субъектісінің темір жол көлігі, азаматтық авиация, порт қызметі саласында өндіру (өткізу) көлемдері, табыстылық деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) босатылу бағалары туралы;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес, реттелетін нарық субъектісінің электрмен жабдықтау саласында өндіру (өткізу) көлемдері, табыстылық деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) босатылу бағалары туралы;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес, реттелетін нарық субъектісінің мұнай өнімдері және газ саласында өндіру (өткізу) көлемдері, табыстылық деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) босатылу бағалары туралы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Стратегиялық жоспарлау және жиынтық талдау департаменті (Л.С. Ермақалиева) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы департаменті (Е.О. Есіркепов) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:
1) оны белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Смагулова К.М.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель                               Н. Алдабергенов
Приложение 1
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий
от 30 апреля 2010 года № 138-ОД
Форма
Информация
об объемах производства (реализации) и отпускных ценах
производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта
регулируемого рынка в сфере железнодорожного транспорта,
гражданской авиации, портовой деятельности
______________________________________
(наименование субъекта)
за __________________ 201_ года
(месяц)
Наименова-
ние услуг
Объемы
Цена (без НДС)
Уровень доходности
Объемы,
оказывае-
мых услуг
(работ) в
натураль-
ном
выражении
Объемы,
оказывае-
мых услуг
(работ) в
денежном
выражении
Обоснован-
ная цена,
в тенге
Отпускная
цена, в
тенге
Доход от
оказания
услуг
(работ), в
тенге
Затраты от
оказания
услуг
(работ), в
тенге
Уровень
доходности,
в %
1
2
3
4
5
6
7
8
Примечание: информация по графам 2-8 представляется с разбивкой по филиалам, видам сообщений, видам работ.
Подпись _____________________________
(руководитель организации)
М. П.
Приложение 2
к приказу Председателя
Агентство Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий
от 30 апреля 2010 года № 138-ОД
Форма
Информация
об объемах производства (реализации), уровня доходности и
отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг)
субъекта регулируемого рынка в сфере электроснабжения
_________________________________
(наименование субъекта)
за ___________________ 201___ года
(месяц)
Наименования
услуг
Объемы реализации (кв.час)
Объем реализации
(тыс. тенге)
Всего
том числе по группам
потребителей*
Всего
в том числе по группам
потребителей*
Юр. лица
Физические лица
Юр. лица
Физические лица
По зонам
суток
По объемам
потребления
По зонам
суток
По зонам
суток
По объемам
потребления
По зонам
суток
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Отпускная цена в тенге (без НДС)
Уровень доходности
Всего
в том числе по группам потребителей*
Затраты в
тыс. тенге
Доходы от
регулируемых
услуг в тыс.
тенге
Уровень
доходности в
%
Юр. лица
Физические лица
По зонам
суток
По объемам
потребления
По зонам
суток
10
11
12
13
14
15
16
* - в зависимости от принятой дифференциации отпускного тарифа в регионах
Подпись __________________________________
(руководитель организации)
М. П
Приложение 3
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий
от 30 апреля 2010 года № 138-ОД
Форма
Информация
об объемах производства (реализации), уровне доходности
и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров
(работ, услуг) субъекта регулируемого рынка в области
нефтепродуктов и газа
______________________________________
(наименование субъекта)
за _________________ 201_ года
(месяц)
Наимено-
вание
услуг*
Способ
реализа-
ции**
Объемы производства (реализации)
Отпускная цена (без НДС)
Единица
измерения
Всего,
в том
числе
в разрезе
регионов
(с указа-
нием
наименова-
ния
региона)
на
экспорт
Единица
измере-
ния
Всего,
в том
числе
в разрезе
регионов
(с указа-
нием
наимено-
вания
региона)
экспорт-
ная цена
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
оптовая
реали-
зация
рознич-
ная
реализа-
ция
продолжение таблицы
Уровень доходности от производства (реализации)
Расходы
(тыс.
тенге),
всего, в
том числе
на
внутрен-
нем рынке
Республики
Казахстан
на
экспорт
Доходы (тыс.
тенге),
всего, в том
числе
на
внутрен-
нем рынке
Республики
Казахстан
на
экспорт
Уровень
доходнос-
ти в %
всего, в
том числе
на
внутрен-
нем рынке
Республики
Казахстан
на
экспорт
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Примечание: информация при необходимости может быть расширена или дополнена субъектом регулируемого рынка;
* для субъектов регулируемого рынка, осуществляющих реализацию нефтепродуктов информацию необходимо указать в разрезе марок реализуемых нефтепродуктов;
** для субъектов регулируемого рынка, осуществляющих реализацию нефтепродуктов и газа.
Подпись _____________________________
(руководитель организации)
М. П.

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары Қ. М. Смағұловқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                          Н. Алдабергенов
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі төрағасының
2010 жылғы 30 сәуірдегі № 138-НҚ
бұйрығына 1-қосымша
Нысан
Реттелетін нарық субъектісінің темір жол көлігі, азаматтық авиация, порт қызметі саласында ____________________________
(субъект атауы)
2010 жылғы _________ өндіру (өткізу) көлемдері, және
ай)
өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың,
қызметтердің) босату бағалары туралы ақпарат
Қызмет атауы
Көлемдер
Баға (ҚҚС-сыз)
Табыстылық деңгейі
Заттай көріністе көрсетілетін қызметтер (жұмыстар) көлемі
Ақшалай көріністе көрсетілетін қызметтер (жұмыстар) көлемі
Теңгеге шаққанда негізделген баға
Теңгеге шаққанда босату бағалары
Теңгеге шаққанда қызмет (жұмыс) көрсету табысы
Теңгеге шаққанда қызмет (жұмыс) көрсету шығысы
Табыстылық деңгейі %
1
2
3
4
5
6
7
8
Ескеру * 2-8 бөлігіндегі ақпарат филиалы, хабарлама түрі, жұмыс түрі бойынша беріледі
Қолы _____________________________
(ұйым басшысы)
М. О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі Төрағасының
2010 жылғы 30 сәуірдегі № 138-НҚ
бұйрығына 2-қосымша
Нысан
Реттелетін нарық субъектісінің электрмен жабдықтау саласында
____________________________
(субъект атауы)
2010 жылғы _________ өндіру (өткізу) көлемдері, табыстылық
(ай)
деңгейі және өндірілетін және (өткізілетін) тауарлардың
(жұмыстардың, қызметтердің) босатылу бағалары туралы ақпарат
Қызмет атауы
Өткізу көлемі
(кв. сағ.)
өткізу көлемі
(мың теңге)
Барлығы
оның ішінде тұтынушылар тобы бойынша
Барлығы
оның ішінде тұтынушылар тобы бойынша *
Заңды тұлғалар
Жеке тұлғалар
Заңды тұлғалар
Жеке тұлғалар
Тәулік зоналары бойынша
өндіру көлемі бойынша
Тәулік зоналары бойынша
Тәулік зоналары бойынша
өндіру көлемі бойынша
Тәулік зоналары бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Босату бағасы, теңге (ҚҚС-сыз)
Табыстылық деңгейі
Барлығы
оның ішінде тұтынушылар тобы бойынша *
Шығыстар мың. теңге
Реттелетін қызметтер табыстары мың теңге
Табыстылық деңгейі %
Заңды тұлғалар
Жеке тұлғалар
Тәулік зоналары бойынша
өндіру көлемі бойынша
Тәулік зоналары бойынша
10
11
12
13
14
15
16
*- өңірлерде қабылданған сараланған босату тарифтеріне байланысты
Қолы _____________________________
(ұйым басшысы)
М. О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі төрағасының
2010 жылғы 30 сәуірдегі № 138-НҚ
бұйрығына 3-қосымша
Нысан
Реттелетін нарық субъектісінің мұнай өнімдері және газ
саласында ____________________________
(субъект атауы)
2010 жылғы _________ өндіру (өткізу) көлемдері, табыстылық
(ай)
деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың
(жұмыстардың, қызметтердің) босатылу бағалары туралы ақпарат
Қызметтің атауы*
Өткізу тәсілі**
өндіріс көлемі (өткізілетін)
Босату бағалары (ҚҚС-сыз)
өлшем бірлігі
оның ішінде, барлығы
Аймақ бөлігінде (аймақ бөлігі атауымен)
экспортқа
өлшем бірлігі
оның ішінде, барлығы
Аймақ бөлігінде (аймақ бөлігі атауымен)
Экспорттық баға
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
көтерме өткізу
бөлшек өткізу
кестенің жалғасы
Өндірістен (өткізілетін) табыстылық деңгейі
Шығыстар (мың теңге) оның ішінде, барлығы
Қазақстан Республикасының ішкі нарығында
экспортқа
Табыстар (мың теңге) оның ішінде, барлығы
Қазақстан Республикасының ішкі нарығында
экспортқа
Табыстылық деңгейі % оның ішінде, барлығы
Қазақстан Республикасының ішкі нарығында
экспортқа
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ескерту: қажет болған жағдайда ақпаратты реттелетін нарық субъектісі кеңейте және толықтыра алады;
* мұнай өнімдерін өткізуді жүзеге асыратын, нарық субъектілері үшін ақпарат өткізілетін мұнай өнімдерін сату маркаларының бөлінісін көрсету қажет;
** мұнай өнімдері мен газды өткізуді жүзеге асыратын реттелетін нарық субъектілері үшін
Қолы _____________________________
(ұйым басшысы)
М. О.