Об утверждении формы предписания (указания) на проведение осмотра помещений и территорий
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 августа 2010 года № 415. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2010 года № 6454. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 февраля 2018 года № 110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 01.02.2018 № 110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 208 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму предписания (указания) на проведение осмотра помещений и территорий.
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Карбузов К-К.Ж.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 августа 2010 года № 415
Форма
Сноска. Форма в редакции приказа Министра финансов РК от 18.03.2016 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Предписание (указание) №
на проведение осмотра помещений и территорий
1. ____________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов, осуществляющего
осмотр)
В соответствии со статьей 208 Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года
"О таможенном деле в Республике Казахстан" провести осмотр помещений
и территорий
2. ____________________________________________________________
(наименование осматриваемого субъекта, (ИИН), юридический и
фактический адрес)
3. ____________________________________________________________
(цель проведения осмотра)
4. ____________________________________________________________
(должность, Ф.И.О (если оно указано в документе, удостоверяющем
личность) должностных лиц органов государственных доходов,
уполномоченных на проведение осмотра)
5. ____________________________________________________________
(срок проведения осмотра)
6. ____________________________________________________________
(номер акта осмотра помещений и территорий (заполняется по
результатам проведения осмотра)
Подпись руководителя
территориального органа
государственных доходов ______________________
М.П.

Үй-жайлар мен аумақтарды қарауға арналған ұйғарымның (нұсқаудың) нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 17 тамыздағы № 415 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 7 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6454 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 110 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 01.02.2018 № 110 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 208-бабының 5-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған үй-жайлар мен аумақтарды қарауға арналған ұйғарымның (нұсқаудың) нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті (Қ-К.Ж. Кәрбозов) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 17 тамыздағы
№ 415 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Үй-жайлар мен аумақтарды қарауға арналған ұйғарымның (нұсқаудың) №
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 18.03.2016 № 139 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. __________________________________________________________________
(қарауды жүзеге асырушы мемлекеттік кірістер органының атауы)
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 2010 жылғы 30
маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 208-бабының 5-тармағына
сәйкес үй-жайлар мен аумақтарға қарау жүргізілсін
2. __________________________________________________________________
(қаралатын субъектінің атауы, (ЖСН), заңды және нақты мекенжайы)
3. __________________________________________________________________
(қарауды өткізудің мақсаты)
4. __________________________________________________________________
(лауазымы, қарауды жүргізуге уәкілетті мемлекеттік кірістер
органдары лауазымды адамдарының Т.А.Ж. бар болған жағдайда)
5. __________________________________________________________________
(қарауды өткізудің мерзімі)
6. __________________________________________________________________
(үй-жайлар мен аумақтарды қарау актісінің нөмірі (қарау өткізілген
нәтижесі бойынша толтырылады)
Аумақтық мемлекеттік кірістер органы
басшысының қолы ______________________
М.О.