Об определении мест выездной торговли на территории города Костаная
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 24 мая 2010 года № 911. Зарегистрированого Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 2 июля 2010 года № 9-1-150. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 25 марта 2016 года № 620
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 25.03.2016 № 620 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 и пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", пунктом 120 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", в целях насыщения внутреннего рынка продукцией и стабилизации цен на потребительских рынках, а также в целях упорядочения торговой деятельности на территории города Костаная, акимат города КостанаяПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места осуществления выездной торговли на территории города Костаная согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии акимата города Костаная".
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 26 апреля 2010 года.
Аким
города Костаная Ж. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Костанайская
городская территориальная
инспекция Комитета
государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского
хозяйства Республики
Казахстан"
___________ Т. Иманбаев
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического
надзора по городу Костанай
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области"
____________ М. Демисенов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 24 мая 2010 года
№ 911
Места осуществления выездной торговли
на территории города Костаная,для реализации
плодоовощной продукции и бахчевых
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Костаная Костанайской области от 29.07.2012 № 1392 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); от 18.08.2014 № 2063 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қостанай қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 мамырдағы № 911 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 шілдеде № 9-1-150 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 620 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 25.03.2016 № 620 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына және 2-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8 және 27-баптарына, "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысының 120-тармағына сәйкес, ішкі нарықты өніммен молықтыру және тұтыну базарларда бағаларды тұрақтандыру мақсатында, сондай-ақ Қостанай қаласының аумағында сауда қызметін реттеу мақсатында Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау "Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі және өз іс-әрекетін 2010 жылғы 26 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратады.
Қостанай
қаласының әкімі Ж. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
агроөнеркәсіп кешенінде
Мемлекеттік инспекциясы
комитетінің Қостанай қалалық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы (келісім бойынша)
______________ Т. Иманбаев
"Қазақстан Республиқасы
Денсаулық сақтау Министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы
бойынша департаменті Қостанай
қаласы бойынша Мемлекетік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы (келісім бойынша)
______________ М. Демисенов
Әкімдіктің
2010 жылғы 24 мамырдағы
№ 911 қаулысына
1-қосымша
Қостанай қаласының аумағында жеміс-көкөніс және
бақша өнімдерді сату үшін көшпелі сауданы жүзеге
асыру орындары
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 29.06.2012 № 1392 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі); 18.08.2014 № 2063 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

1. Улица Каирбекова, возле магазина "Рассвет".
2. Улица Каирбекова, возле магазина "Мереке".
3. Улица Карбышева, с правой фасадной стороны дома № 55.
4. Улица Кубеева, возле магазина "Бонус".
5. Улица Курганская, возле магазина "Курганский".
6. Улица Курганская, возле магазина "Любимая Ева".
7. Улица Чернышевского, возле магазина "АК-КУ".
8. Улица Чкалова, возле магазина "Чкаловский".
9. Улица Чкалова, возле ресторана "Диар".
10. 9 микрорайон, с фасадной стороны дома № 15.
11. 8 микрорайон, возле магазина "Адлет".
12. 7 микрорайон, с левой фасадной стороны дома № 15.
13. 5 микрорайон, с фасадной стороны дома № 9.
14. Улица Гвардейская, с фасадной стороны дома № 15.
15. Улица Гоголя, возле магазина "Бородинский".
16. Улица Гоголя, возле аптеки "Цветная".
17. Улица Герцена, возле магазина "Арман".
18. Улица Герцена, возле магазина "Оазис".
19. На пересечении улиц Тарана и Урицкого.
20. Микрорайон Амангельдинский, возле магазина "Ритм".
21. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Юбилейный".
22. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Радуга".
23. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Султан".
24. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Любава".
25. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Лель".
26. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Нур".
27. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Вокзал".
28. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Колос".
29. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Крылечко".
30. Улица Аль-Фараби, возле магазина "Костанай".
31. Улица Алтынсарина, с правой фасадной стороны дома № 28.
32. Улица Баймагамбетова, возле магазина "Бек".
33. Улица Баймагамбетова, возле магазина "Айбек".
34. Улица Бородина, с правой фасадной стороны дома № 182.
35. Улица Быковского, возле магазина "Альфа".
36. Улица Ворошилова, возле магазина "ТОТ".
37. Улица Волынова, с правой фасадной стороны дома № 13.
38. Улица Воинов-Интернационалистов, возле магазина "Жума".
39. Улица Чкалова, с фасадной стороны домов № 7 и № 9.
40. Улица Строительная, с правой фасадной стороны дома № 4/1.
41. Улица Садовая, возле магазина "Горячий хлеб".
42. Улица Текстильщиков, возле магазина "29".
43. Улица Мауленова, возле дома № 18.
44. Улица Майлина, с правой фасадной стороны дома № 18.
45. Улица Маяковского, возле магазина "Овощи".
46. Улица Генерала Арстанбекова, в границах улиц Воинов-Интернационалистов и Чкалова, четная сторона.
47. Улица Дощанова, с правой фасадной стороны дома № 135.
48. Улица Лермонтова, возле магазина "Восток".
Приложение 2
к постановлению акимата
от 24 мая 2010 года
№ 911
Места осуществления выездной торговли
на территории города Костаная, для реализации
мороженного и безалкогольных напитков

1. Қайырбеков көшесі, "Рассвет" дүкеннің жанында.
2. Қайырбеков көшесі, "Мереке" дүкеннің жанында.
3. Қайырбеков көшесі, № 55 үйдің оң жақ қасбеті.
4. Көбеев көшесі, "Бонус" дүкеннің жанында.
5. Курганская көшесі, "Курганский" дүкеннің жанында.
6. Курганская көшесі, "Любимая Ева" дүкеннің жанында.
7. Чернышевский көшесі, "АК-КУ" дүкеннің жанында.
8. Чкалов көшесі, "Чкаловский" дүкеннің жанында.
9. Чкалов көшесі, "Диар" мейрамхананың жанында.
10. 9 шағын аудан, № 15 үйдің қасбеті.
11. 8 шағын аудан, "Адлет" дүкеннің жанында.
12. 7 шағын аудан, № 15 үйдің сол жақ қасбеті.
13. 5 шағын аудан, № 9 үйдің қасбеті.
14. Гвардейская көшесі, № 15 үйдің қасбеті.
15. Гоголь көшесі, "Бородинский" дүкеннің жанында.
16. Гоголь көшесі, "Цветная" дәріхананың жанында.
17. Герцен көшесі, "Арман" дүкеннің жанында.
18. Герцен көшесі, "Оазис" дүкеннің жанында.
19. Таран және Урицкий көшелерінің қиылысында.
20. Амангелді шағын аудан, "Ритм" дүкеннің жанында.
21. Әл-Фараби даңғылы, "Юбилейный" дүкеннің жанында.
22. Әл-Фараби даңғылы, "Радуга" дүкеннің жанында.
23. Әл-Фараби даңғылы, "Султан" дүкеннің жанында.
24. Әл-Фараби даңғылы, "Любава" дүкеннің жанында.
25. Әл-Фараби даңғылы, "Лель" дүкеннің жанында.
26. Әл-Фараби даңғылы, "Нур" дүкеннің жанында.
27. Әл-Фараби даңғылы, "Вокзал" дүкеннің жанында.
28. Әл-Фараби даңғылы, "Колос" дүкеннің жанында.
29. Әл-Фараби даңғылы, "Крылечко" дүкеннің жанында.
30. Әл-Фараби даңғылы, "Костанай" дүкеннің жанында.
31. Алтынсарин көшесі, № 28 үйдің оң жақ қасбеті.
32. Баймағамбетов көшесі, "Бек" дүкеннің жанында.
33. Баймағамбетов көшесі, "Айбек" дүкеннің жанында.
34. Бородин көшесі, № 182 үйдің оң жақ қасбеті.
35. Быковский көшесі, "Альфа" дүкеннің жанында.
36. Ворошилов көшесі, "ТОТ" дүкеннің жанында.
37. Волынов көшесі, № 13 үйдің оң жақ қасбеті.
38. Воинов-Интернационалистов көшесі, "Жума" дүкеннің жанында.
39. Чкалов көшесі, № 7 және № 9 тұрғын үйлердің қасбеті жағынан.
40. Строительная көшесі, № 4/1 үйдің оң жақ қасбеті.
41. Садовая көшесі, "Горячий хлеб" дүкеннің жанында.
42. Текстильщиков көшесі, № 29 дүкеннің жанында.
43. Мәуленов көшесі, № 18 үйдің жанында.
44. Майлин көшесі, № 18 үйдің оң жақ қасбеті.
45. Маяковский көшесі, "Овощи" дүкеннің жанында.
46. Генерал Арыстанбеков көшесі, Воинов-Интернационалистов және Чкалов көшелерінің шекарасында, жұп жағы.
47. Досжанов көшесі, № 135 үйдің оң жақ қасбеті.
48. Лермонтов көшесі, "Восток" дүкеннің жанында.
Әкімдіктің
2010 жылғы 24 мамырдағы
№ 911 қаулысына
2-қосымша
Қостанай қаласының аумағында балмұздақ және
алкогольсіз сусындарды сату үшін көшпелі сауданы
жүзеге асыру орындары

1. Центральный сквер.
2. Притобольский пляж.
3. Возле автобусных остановок, на которых отсутствуют торговые точки, и есть возможность расположения палатки беспрепятственно для прохода пешеходов и проезда автотранспорта.
Приложение 3
к постановлению акимата
от 24 мая 2010 года
№ 911
Места осуществления выездной торговли
на территории города Костаная, для реализации
школьных принадлежностей и школьной одежды
Сноска. Приложение 3 - в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 29.07.2012 года № 1392 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Проспект Аль-Фараби, возле магазина "Детский мир" и "Султан".
2. Улица Дулатова, в границах улиц Победы и Амангельды.

1. Орталық сквер.
2. Тобыл жағажай.
3. Сауда нүктелері жоқ автобус аялдамалардың жанында.
Әкімдіктің
2010 жылғы 24 мамырдағы
№ 911 қаулысына
3-қосымша
Қостанай қаласының аумағында мектеп құралдарын
және мектеп киімдерін сату үшін
көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 29.06.2012 № 1392 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі).
1. Әл-Фараби даңғылы, "Детский мир" және "Султан" дүкенінің жанында;
2. Дулатов көшесі, Победа және Аманкелді көшелерінің шекараларында.