О внесении изменений в решение маслихата от 21 июля 2009 года № 178 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11 февраля 2010 года № 238. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 18 марта 2010 года № 9-3-126. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 155
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13.02.2018 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога" от 21 июля 2009 года № 178 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-113, опубликованное 28 августа 2009 года в газете "Торгай")
следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в строке 3 цифру "5" заменить цифрой "2";
в строке 4 цифру "8" заменить цифрой "3".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Аркалыкского городского маслихата
Т. Уайсов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата
К. Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Аркалыку
налогового Департамента по Костанайской
области налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
________________ Е.Карбозов

Мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2010 жылғы 11 ақпандағы № 238 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 наурызда № 9-3-126 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 13.02.2018 № 155 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-3-113 санымен тіркелген, 2009 жылғы 28 тамызда "Торғай" газетінде жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
3 жолындағы "5" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын;
4 жолындағы "8" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы
Т. Уайсов
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы
Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
Департаментінің Арқалық қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
____________________ Е.Карбозов