О районном бюджете Камыстинского района на 2011-2013 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21 декабря 2010 года № 255. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 30 декабря 2010 года № 9-11-111
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1357009,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 380567,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3873,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 972569,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1372625,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11854,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 12804,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 2600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2600,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -30070,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 30070,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решениями маслихата Камыстинского района Костанайской области от 10.11.2011 № 341 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Утвердить в районном бюджете на 2011 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 849085,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство - Клиент" в сумме 9799,0 тысяч тенге;
на текущий ремонт средних школ Камыстинского района в сумме 30000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26.10.2011 № 334 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
на развитие объектов водного хозяйства в сумме 20600,0 тысяч тенге;
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.01.2011 № 266 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:

Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 9-11-111 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1357009,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 380567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3873,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 972569,8 мың теңге;
2) шығындар – 1372625,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11854,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 12804,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 949,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2600,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 2600,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30070,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 30070,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.11.10 № 341 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенциялар көлемі 849085,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
"Казначейство-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техникасын сатып алуға 9799,0 мың теңге сомасында;
Қамысты ауданының орта мектептерін ағымдағы жөндеуге 30000,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 334 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
су шаруашылығы нысандарын дамытуға 20600,0 мың теңге сомасында;
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 266 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 15979,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 14808,6 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8192,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5316,6 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 8467,0 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 529,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 7509,3 тысяч тенге;
для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 3413,9 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 5747,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 6632,0 тысяч тенге, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 5917,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 715,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.01.2011 № 266 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 10.11.2011 № 341 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 12804,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.01.2011 № 266 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 10.11.2011 № 341 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2011 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26.10.2011 № 334 (вводится в действие с 01.01.2011).

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 15979,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 14808,6 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға 8192,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін жасауға 5316,6 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек - балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомасында;
жетім – баланы (жетім – балаларды) және ата – аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп – ұстауға қамқоршыларға (қорғаушыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері 8467,0 мың теңге сомасында;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 529,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 7509,3 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3413,9 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейiнгi ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 5747,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға 6632,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 5917,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 715,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 266 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.11.10 № 341 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде бюджеттік кредиттер түсімдері көзделгені ескерілсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 12804,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 266 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.11.10 № 341 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 334 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 5788,4 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.01.2011 № 266 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 10.11.2011 № 341 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены целевые текущие трансферты в вышестоящий бюджет на компенсацию потерь областного бюджета в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 817,0 тысяч тенге, на содержание вновь созданного государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Костанайской области".
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22.07.2011 № 315 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-3. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 352,0 тысяч тенге и обслуживание долга местного исполнительного органа по выплате вознаграждения и других платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 0,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-3 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26.10.2011 № 334 (вводится в действие с 01.01.2011).
5.Учесть в затратах бюджета района на 2011 год затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования по программе "Общеобразовательное обучение" в размере не менее 1 процента от затрат на текущее содержание.
6. Учесть в затратах бюджета района на 2011 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности.
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2011 - 2013 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц согласно приложениям 456.
8.Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 7.
9. Утвердить перечень бюджетных программ аульных (сельских) округов, согласно приложению 8.

4-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 5788,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 266 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.11.10 № 341 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4-2. Жаңадан құрылған "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесін ұстауға аудандық бюджетте мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы тұрғанға беруге байланысты облыстық бюджеттің шығындарын өтеу бойынша жоғары тұрған бюджетке 817,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.07.22 № 315 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4-3. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 352,0 мың теңге сомасында және республикалық бюджеттен берілген қарыз бойынша сыйақы және өзге де төлемдер бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышын қамту 0,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 334 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығындарында "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша ағымдағы ұстауға арналған шығындарынан 1 пайыздан кем емес мөлшерде жалпыға бірдей міндетті орта білім беру қорының шығындары ескерілсін.
6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығындарында ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт салалары мамандарына 25 пайызға жалақылар мен тарифтік ставкалар ескерілсін.
7. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 456-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

452
Отдел финансов района (города
областного значения)
949,6
008
Погашение долга местного
исполнительного органа пере
вышестоящим бюджетом
949,6
Приложение 4
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 255
Приложение 2
к решению маслихата
от 26 октября 2011 года
№ 334
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета
на 2011 год с разделением на бюджетные программы,
направленные на реализацию бюджетных инвестиционных
проектов (программ) и на формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26.10.2011 № 334 (вводится в действие с 01.01.2011).
Наименование
Инвестиционные проекты
Жилищно-коммунальное хозяйство
Строительство жилья государственного коммунального
жилищного фонда
Развитие, обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо
охраняемые природные территории, охрана окружающей среды
и животного мира, земельные отношения
Развитие системы водоснабжения
Инвестиции на формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Прочие
Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
Приложение 5
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 255
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета
на 2012 год с разделением на бюджетные программы,
направленные на реализацию бюджетных инвестиционных
проектов (программ) и на формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.01.2011 № 266 (вводится в действие с 01.01.2011).
Наименование
Инвестиционные проекты
Образование
Строительство и реконструкция объектов образования
Жилищно-коммунальное хозяйство
Строительство жилья государственного коммунального
жилищного фонда
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо
охраняемые природные территории, охрана окружающей среды
и животного мира, земельные отношения
Развитие системы водоснабжения
Инвестиции на формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Прочие
Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
Приложение 6
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 255
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета
на 2013 год с разделением на бюджетные программы,
направленные на реализацию бюджетных инвестиционных
проектов (программ) и на формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.01.2011 № 266 (вводится в действие с 01.01.2011).
Наименование
Инвестиционные проекты
Образование
Строительство и реконструкция объектов образования
Жилищно-коммунальное хозяйство
Строительство жилья государственного коммунального
жилищного фонда
Инвестиции на формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Прочие
Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
Приложение 7
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 255
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 8
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 255
Перечень бюджетных программ (подпрограмм) аульных
(сельских) округов Камыстинского района на 2011 год
Сноска. Приложение 8 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13.04.2011 № 287 (вводится в действие с 01.01.2011).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Свердловский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие
общие функции государственного управления

452
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) қаржы бөлімі
949,6
008
Жергілікті атқарушы органның
жоғары тұрған бюджет алдындағы
борышын өтеу
949,6
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 4-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 26 қазандағы
№ 334 шешіміне 2-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске
асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік
бағдарламаларға бөлумен 2011 жылға арналған аудандық
бюджет дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 234 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Наименование
Инвестициялық жобалар
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін
салу
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту,
орналастыру және (немесе) сатып алу
Селолық,су,орман,балық шаруашылығы,ерекше табиғи аумағын
қорғаудағы, айнала қоршаған орта және хайуанат әлемі,жер
қатынасы
Сумен жабдықтыру жүйесін дамыту
Заңды тұлғаның жарғылықтық капиталын ұлғайтуға немесе
қалыптастыруға инвестициялар
Басқалар
Заңды тұлғаның жарғылық капиталын ұлғайту немесе
қалыптастыру
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 5-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске
асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік
бағдарламаларға бөлумен 2012 жылға арналған аудандық
бюджет дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 266 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Инвестициялық жобалар
Бiлiм беру
Білім беру нысандарын салу және қайта жаңғырту
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін
салу
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын
табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін
қорғау, жер қатынастары
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға
немесе ұлғайтуға инвестициялар
Басқалар
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 6-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске
асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік
бағдарламаларға бөлумен 2013 жылға арналған аудандық
бюджет дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 266 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Инвестициялық жобалар
Бiлiм беру
Білім беру нысандарын салу және қайта жаңғырту
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін
салу
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға
немесе ұлғайтуға инвестициялар
Басқалар
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 7-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару
процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 8-қосымша
2011 жылға арналған Қамысты ауданының ауылдық
(селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламаларының
(кіші бағдарламаларының) тізбесі
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.04.13 № 287 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Свердлов селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi,
атқарушы және басқа органдар