Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" на 2011 год
Решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 380. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 31 декабря 2010 года за N 870. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 07 декабря 2011 года N 492
Сноска. Утратило силу решением XXХXХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 07.12.2011 N 492 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии с пунктом 2 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и статьи 10 Закона Республики Казахстан «Об особо охраняемых природных территориях» маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка «Медеу» на 2011 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 30 ноября 2009 года № 263 «Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка «Медеу» на 2010 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 832 от 25 декабря 2009 года и опубликовано в газете «Алматы ақшамы» 29 декабря 2009 года № 152 и «Вечерний Алматы» 29 декабря 2009 года № 158).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии, здравоохранения и чрезвычайных ситуаций маслихата города Алматы (Калаков С.М.) и заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
XXXIV-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва              О. Печеник
Секретарь
маслихата города Алматы
IV-го созыва                            Т. Мукашев
Приложение к решению
ХХXIV-ей сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 13 декабря 2010 года № 380
Ставки платы
за использование особо охраняемых природных
территорий (ООПТ) Государственного регионального
природного парка «Медеу» на 2011 год
№п/п
Показатели
Единица
измерения
Ставки
платы
1
В туристических и рекреационных целях:
Легковой транспорт
тенге/автомашина
300
Грузовой автотранспорт и автобусы
тенге/автомашина
300
Отчисления с автобусных маршрутных
тенге/год
16000
Автотранспорт автовладельцев, работающих на территории ООПТ
тенге/год
16000
В научных целях (проведение научных исследований)
человеко/день

2011 жылға арналған "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркі ерекше қорғалатын табиғи аумақты пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХІV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 380 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 870 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 492 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХХ сессиясының 2011.12.07 № 492 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) кодексінің 510 бабы 2 тармағына және «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 10 бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылға арналған «Медеу» Мемлекеттік өңірлік табиғи паркі ерекше қорғалатын табиғи аумақты пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2010 жылға арналған «Медеу» Мемлекеттік өңірлік табиғи паркі Мемлекеттік мекемесінің ерекше қорғалатын аумағын пайдаланудың төлемақы ставкаларын бекіту туралы» IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2009 жылғы 30 қарашадағы № 263 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 25 желтоқсанда № 832 болып тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінде 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 және «Вечерний Алматы» газетінде 2009 жылғы 29 желтоқсанда № 158 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экология, денсаулық сақтау және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (С.М.Қалақов) және Алматы қаласы әкімінің орынбасарына Е. Шормановқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХХІV сессиясының
төрағасы                                О. Печеник
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                    Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXXIV сессиясының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 380
шешіміне қосымша
2011 жылға арналған «Медеу» Мемлекеттік өңірлік табиғи
паркі ерекше қорғалатын табиғи аумақты (ЕҚТА)
пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
р/с
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Төлем ставкасы
1
Туристік және рекреациялық мақсаттарда:
Жеңіл автокөлік
теңге/
автомашина
300
Жүк автокөлігі және автобустар
теңге/
автомашина
300
Автобус бағытының түсімдері
теңге/жыл
16000
ЕҚТП аумағында жұмыс істейтін көлік иелерінің автокөлігі
теңге/жыл
16000
Ғылыми мақсаттарда (ғылыми зерттеулер өткізу)
адам/күн