Об утверждении формы уведомления об устранении нарушений в области оборота нефтепродуктов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 сентября 2011 года № 479. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2011 года № 7200.
В целях реализации подпункта 8) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму уведомления об устранении нарушений в области оборота нефтепродуктов согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожину Д.Е.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 сентября 2011 года № 479
Форма
Уведомление
об устранении нарушений в области оборота нефтепродуктов
Сноска. Форма в редакции приказа Министра финансов РК от 23.10.2018 № 936 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"__" ________ 20__ года                                                       № ____
_________________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июля 2011 года
"О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов
нефтепродуктов" (далее – Закон) уведомляет Вас______________________________
_________________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) или наименование лица, осуществляющего производство
и (или) реализацию нефтепродуктов)
ИИН/БИН ________________________________________________________________
о допущенных нарушениях, выявленных "___" _____________ 20___ года,
по результатам камерального контроля в области оборота нефтепродуктов,
________________________________________________________________________
(суть нарушения)
В соответствии со статьей 16 Закона лицо, осуществляющее производство и (или)
реализацию нефтепродуктов, обязан исполнить настоящее уведомление в течение
30 календарных дней со дня, следующего за днем его вручения (получения).
Приложение с описанием выявленных нарушений на ___ листе (-ах).
Руководитель
(заместитель Руководителя)
органа государственных доходов __________________________       ________________
Ф.И.О. (при его наличии)             (подпись)
Место печати
Уведомление получил
_________________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) или наименование лица, осуществляющего производство
и (или) реализацию нефтепродуктов или его представителя, подпись, дата)
Уведомление вручено
_________________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) или наименование лица, осуществляющего производство
и (или) реализацию нефтепродуктов или его представителя), подпись, дата)
______________________________________________             __________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должностного                   подпись, дата
лица органа государственных доходов)
Уведомление отправлено лицу осуществляющего производство и (или) реализацию
нефтепродуктов или его представителю
Адрес: __________________________________________________________________
________________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)

Мұнай өнімдерінің айналымы саласында бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 479 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 23 қыркүйекте № 7200 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2011 жылдағы 20 шілдеде "Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 8 бабы 8) тармақшасын жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес мұнай өнімдерінің айналымы саласында бұзушықтарды жою туралы хабарламаның нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жолдасын.
3. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде қолданысқа енгізіледі.
Министр Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 479 бұйрығына қосымша
нысан
Мұнай өнімдерінің айналымы саласында бұзушылықтарды жою туралы хабарлама
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 23.10.2018 № 936 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20__ жылғы "___" __________                                     № ________
_________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын
мемлекеттік реттеу туралы" 2011 жылдағы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасының
Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес Сізге ________________________________________
________________________________________________________хабарлайды.
(мұнай өнімдерін өндіретін және (немесе) сататын тұлғаның Т.А.Ә. (ол бар болса)
немесе атауы)
ЖСН (БСН) _______________________________________________________________
мұнай өнімдері айналымы саласындағы камералдық бақылау қортындысы бойынша
20___жылғы "___"___________ анықталған бұзушылықтар туралы
________________________________________________________хабарлайды.
(бұзушылықтың мазмұны)
Заңның 16-бабына сәйкес мұнай өнімдерін өндіру және (немесе) өткізуді жүзеге
асыратын тұлға, осы хабарламаны берілген (алынған) күннен кейінгі күннен бастап
30 күнтізбелік күн ішінде орындауға міндетті.
Анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы бар қосымша ___ парақта.
Мемлекеттік кірістер
органының басшысы
(Басшысының орынбасары)___________________________ ____________________
(Т.А.Ә. (ол бар болса))             (қолы)
Мөр орны
Хабарламаны алдым
_________________________________________________________________________
(мұнай өнімдерін өндіретін және сататын тұлғаның немесе
оның өкілінің Т.А.Ә. (ол бар болса) немесе атауы, қолы, күні)
Хабарлама тапсырылды
_________________________________________________________________________
(мұнай өнімдерін өндіретін және сататын тұлғаның немесе
оның өкілінің Т.А.Ә. (ол бар болса) немесе атауы, қолы, күні)
___________________________________________________ ____________________
(мемлекеттік кірістер органының                         (қолы, күні)
лауазымды тұлғасының Т.А.Ә. (ол бар болса))
Хабарлама мұнай өнімдерін өндіретін және сататын тұлғаның немесе
оның өкіліне жіберілді
Мекен-жай: ______________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)