О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 31 марта 2009 года № 4С-18/8 "Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога в городе Степногорске и поселках"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2011 года № 4С-45/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 2 декабря 2011 года № 1-2-150. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28 февраля 2013 года № 5С-13/5
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28.02.2013 № 5С-13/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога в городе Степногорске и поселках» от 31 марта 2009 года № 4С-18/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-111, опубликовано 29 мая 2009 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
заголовок решения изложить в новой редакции:
«Об установлении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога в городе Степногорске и поселках»;
приложение 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Гамастинов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   А.Никишов
Начальник государственного
учреждения «Налоговое
управление по городу
Степногорску»                              Д.Бекболатов
Приложение к решению
Степногорского городского
маслихата от 4 ноября
2011 года № 4С-45/4
Приложение 3 к решению
Степногорского городского
маслихата от 31 марта
2009 года № 4С-18/8
Ставки фиксированного налога
п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер ставки фиксированного налога в месяц (в месячных расчетных показателях)
1
Бильярдный стол
5
2
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
3
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
4
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
5
Игровая дорожка
15
6
Карт
2

Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/8 "Степногорск қаласы және кенттердегі бір жолғы талон мен белгіленген салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 4С-45/4 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 желтоқсанда № 1-2-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы № 5С-13/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 28.02.2013 № 5С-13/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің (Салық Кодексі) 422 бабының 2 тармағына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының «Степногорск қаласы және кенттердегі бір жолғы талон мен белгіленген салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы» 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-111 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 мамырда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің атауы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Степногорск қаласы және кенттерде бір жолғы талондардың құнын және тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы»;
көрсетілген шешімнің 3 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Гамастинов
Қалалық мәслихатының
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
«Степногорск қаласы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Д.Бекболатов
Степногорск қалалық
мәслихатының 2011 жылғы
4 қарашадағы № 4С-45/4
шешіміне қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының 2009 жылғы
31 наурыздағы № 4С-18/8
шешіміне 3 қосымша
Тіркелген салық ставкалары
р/с
Салық салу объектісінің атауы
Айында (айлық есептік көрсеткішімен) салынатын тіркелген салық ставкасының мөлшері
1
Бильярд үстелі
5
2
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
3
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
4
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
5
Ойын жолы
15
6
Карт
2