Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 4 ноября 2011 года N 42-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 22 ноября 2011 года за номером 6-5-130. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26 марта 2018 года № 29-8
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26.03.2018 № 29-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы N 42-3 шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада 6-5-130 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 29-8 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 26.03.2018 № 29-8 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. По всему тексту внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется в соответствии с решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 15.05.2015 № 41-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования).
В соответствии со статьей-422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
Установить согласно приложению единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района.

Ескерту. Барлық мәтін бойынша "ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздер "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 15.05.2015 № 41-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Қызметін аудан аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Признать утратившим силу решение Кордайского районного маслихата четвертого созыва от 27 января 2009 года № 13-5 "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-74, опубликовано 4 марта 2009 года в районной газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" № 27).
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления и по рассмотрению проектов договоров о выкупе земельного участка.

Төртінші шақырылған Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 13-5 "Тіркелген салық ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-5-74 тіркелген, 2009 жылдың 4 наурызындағы № 27 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.