О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28 октября 2011 года № 49/434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 ноября 2011 года № 11-1-164
В соответствии со статьями 9 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 октября 2011 года № 38/444 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2111 от 2 ноября 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-143 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 30 декабря 2010 года № 215 - 216) следующие изменения:
«1. Утвердить бюджет города Актау на 2011 - 2013 годы согласно приложению 1, в том числе на 2011 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 750 059 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 676 907 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 383 554 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 860 883 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 828 715 тысяч тенге;
2) затраты – 16 467 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 281 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 840 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 44 840 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 767 922 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 767 922 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 767 922 тысяч тенге».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
В пункте 2:
в абзаце 2 цифру «11,7» заменить цифрой «6,8»;
в абзаце 6 цифру «11,7» заменить цифрой «6,7»;

Қалалық мәслихаттының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 49/434 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 қарашада № 11-1-164 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 9 және 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 27 қазандағы № 38/444 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 2 қарашада № 2111 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 11-1-143 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 215-216 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
«1. Ақтау қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 750 059 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 676 907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 383 554 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 860 883 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 828 715 мың теңге;
2) шығындар – 16 467 860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 281 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 44 840 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 44 840 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 767 922 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 767 922 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 767 922 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 тармақта:
2 абзацтағы «11,7» саны «6,8» санымен ауыстырылсын;
6 абзацтағы «11,7» саны «6,7» санымен ауыстырылсын;