О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 20 октября 2011 года № 432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 октября 2011 года № 3776
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 357 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3744, опубликовано 11 января 2011 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 86277175,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5608486,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 461981,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4202,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 80202506,3 тысячи тенге;
2) затраты – 86958169,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1062843,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1631569,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 568725,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 278744,2 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 278744,2 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -2022581,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2022581,1 тысячи тенге.";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 783760,0 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 634334,3 тысячи тенге и из бюджетов районов и городов в сумме 149425,7 тысячи тенге;
в областной бюджет из бюджетов районов и городов в сумме 6143,6 тысячи тенге.
Поступление в областной бюджет указанных сумм возврата целевых трансфертов из бюджетов районов и городов определяется на основании постановления акимата Костанайской области.";
дополнить указанное решение пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат из бюджетов районов (городов областного значения) неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 60287,3 тысячи тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 62,3 тысячи тенге:
Поступление в областной бюджет указанных сумм определяется на основании постановления акимата Костанайской области.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы № 432 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қазанда № 3776 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 3744 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86277175,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5608486,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 461981,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 4202,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 80202506,3 мың теңге;
2) шығындар – 86958169,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1062843,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1631569,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 568725,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 278744,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы акивтерін сатыпалу – 278744,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2022581,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2022581,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 783760,0 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 634334,3 мың теңге сомасында және аудандар мен қалалардың бюджеттерінен 149425,7 мың теңге сомасында;
аудандар мен қалалар бюджеттерінен облыстық бюджетке 6143,6 мың теңге сомасында.
Аудандар мен қалалар бюджеттерінен нысаналы трансферттерді қайтарудың көрсетілген сомаларының облыстық бюджетке түсімі Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде белгіленеді.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен қайтару 60287,3 мың теңге сомасында және республикалық бюджеттен берілген қарыз бойынша сыйақы және басқа төлемдер бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышын қамту 62,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін:
Көрсетілген сомалардың облыстық бюджетке түсімі Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын: