О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 385 "О бюджете города Лисаковска на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 18 апреля 2011 года № 421. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-4-184
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, согласно решению Костанайского областного маслихата от 5 апреля 2011 года № 378 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3757) Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 385 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-176, опубликовано 13, 20 января 2011 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 4) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 1833105,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1597199,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9480,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 214426,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1980315,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13700,0 тысяч тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2011 год в сумме 5000,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты – 5000,0 тысяч тенге";
пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 2400,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 1700,0 тысяч тенге;
на реконструкцию наружной канализационной сети государственного учреждения "Октябрьская средняя школа" отдела образования акимата города Лисаковска" с подключением к канализационным сетям поселка на 2011 год в сумме 10465,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 385 "Лисаков қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 421 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-4-184 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына106109-баптарына сәйкес, "Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3757 болып тіркелген) Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 378 шешіміне сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Лисаков қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-176 болып тіркелген, 2011 жылғы 13, 20 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 4) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1833105,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1597199,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9480,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 214426,0 мың теңге;
2) шығындар – 1980315,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13700,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2011 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 5000,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға – 5000,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2011 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер және дамуға трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 2400,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 1700,0 мың теңге сомасында;
2011 жылға "Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Октябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің сыртқы канализациялық желісін кенттің канализациялық желілеріне қоса қайта құруға 10465,0 мың теңге сомасында;

на реконструкцию дороги по улице Комсомольская в сумме 50000,0 тысяч тенге;
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1092,0 тысячи тенге.";
пункт 5-1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 7497,0 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4097,0 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому, в сумме 3400,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 9641,0 тысяча тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей, в сумме 19354,0 тысячи тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях в сумме 13091,0 тысяча тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 4680,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 873,0 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 6216,0 тысяч тенге;
на содержание центра занятости в сумме 6801,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 80616,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
XXI сессии маслихата                       Г. Киселева
Секретарь
городского маслихата                       Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
______________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата

Комсомольская көшесі бойынша жолды қайта құруға 50000,0 мың теңге сомасында;
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастыру техникасын сатып алуға 1092,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5-1. Лисаков қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 7497,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру мемлекеттiк мекемелеріндегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жабдықтауға 4097,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 3400,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 9641,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 19354,0 мың теңге сомасында;
медициналық-әлеуметтік мекемелеріндегі күндізгі болу бөлімшесінің желісін дамытуға 13091,0 мың теңге сомасында;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 4680,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге 873,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға 6216,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталығын ұстауға 6801,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-2 тармақпен толықтырылсын:
"5-2. Лисаков қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 80616,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың ХХІ
сессиясының төрайымы                       Г. Киселева
Қалалық
мәслихатының хатшысы                       Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" ММ бастығы
_____________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың