О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 385 "О бюджете города Лисаковска на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 28 октября 2011 года № 464. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 3 ноября 2011 года № 9-4-190
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, согласно решению Костанайского областного маслихата от 20 октября 2011 года № 432 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3776) Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 385 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-176, опубликовано 13, 20 января 2011 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1834078,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1600609,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12337,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16570,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 204562,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1981713,6 тысяч тенге;";
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13275,0 тысяч тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что резерв акимата города Лисаковска на 2011 год составляет 0.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 2400,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 1275,0 тысяч тенге;
на реконструкцию наружной канализационной сети государственного учреждения "Октябрьская средняя школа" отдела образования акимата города Лисаковска" с подключением к канализационным сетям поселка на 2011 год в сумме 10129,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 385 "Лисаков қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 464 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 9-4-190 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына109-баптарына сәйкес, "Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3776 нөмірімен тіркелген) Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы № 432 шешіміне сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 385 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-176 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13, 20 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1834078,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1600609,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12337,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16570,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 204562,0 мың теңге;
2) шығындар – 1981713,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13275,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2011 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 0 болып құрылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2011 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер және дамуға трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 2400,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 1275,0 мың теңге сомасында;
2011 жылға "Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Октябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің сыртқы канализациялық желісін кенттің канализациялық желілеріне қоса қайта құруға 10129,0 мың теңге сомасында;

на реконструкцию дороги по улице Комсомольская в сумме 50000,0 тысяч тенге;
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1085,0 тысяч тенге.";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 7497,0 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4097,0 тысяч тенге, обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому, в сумме 3400,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 1880,0 тысячи тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей, в сумме 19354,0 тысячи тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях в сумме 13091,0 тысяча тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 4680,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 873,0 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 6216,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 8946,0 тысяч тенге, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 6801,0 тысяча тенге, на частичное субсидирование заработной платы в сумме 2145,0 тысяч тенге.";
пункт 5-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-2. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 77136,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXIV
сессии маслихата                           Т. Хиврич
Секретарь
городского маслихата                       Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
________________ Г. Грачева
Приложение 1
к решению маслихата

Комсомольская көшесі бойынша жолды қайта құруға 50000,0 мың теңге сомасында;
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастыру техникасын сатып алуға 1085,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. Лисаков қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 7497,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру мемлекеттiк мекемелеріндегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жабдықтауға 4097,0 мың теңге сомасында, үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 3400,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 1880,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 19354,0 мың теңге сомасында;
медициналық-әлеуметтік мекемелеріндегі күндізгі болу бөлімшесінің желісін дамытуға 13091,0 мың теңге сомасында;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 4680,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге 873,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға 6216,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға 8946,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталығын ұстауға 6801,0 мың теңге сомасында, жалақыны ішінара субсидиялауға 2145,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-2. Лисаков қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 77136,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың ХХІV
сессиясының төрайымы                       Т. Хиврич
Қалалық
мәслихатының хатшысы                       Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
__________________ Г. Грачева
Мәслихаттың