О внесении изменения в решение Акжарского районного маслихата от 24 июня 2010 года N 24-5 "Об утверждении единой ставки фиксированного налога"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2011 года N 39-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 января 2012 года N 13-4-135. Утратило силу решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 4 июля 2018 года № 29-1
Сноска. Утратило силу решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 04.07.2018 № 29-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын бекіту туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 маусымдағы N 24-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 39-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қаңтарда N 13-4-135 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 шілдедегі № 29-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 04.07.2018 № 29-1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата четвертого созыва "Об утверждении единой ставки фиксированного налога" от 24 июня 2010 года № 24-5 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-106 от 6 августа 2010 года и опубликованное в газетах "Дала дидары" и "Акжар-хабар"за № 34 от 14 августа 2010 года) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес Ақжар аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын бекіту туралы" 2010 жылғы 24 маусымдағы № 24-5 (мемлекеттік тіркеу Реестрінде 2010 жылғы 6 тамызда № 13-4-106 тіркелген және 2010 жылғы 14 тамызда № 34 "Дала дидары" және "Ақжар -хабар" газетінде жарияланған) аудандық мәслихат шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"1. Установить единые ставки фиксированного налога в месяц для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Акжарского района согласно приложению".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата Е. Жакупов
Секретарь
Акжарского районного маслихата М. Жумабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового
управления по Акжарскому району Ж. Тлеулин

"1. Қосымшаға сәйкес Ақжар ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бір айда тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу".
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Е. Жақыпов
Ақжар аудандық
мәслихаттың хатшысы М. Жұмабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақжар ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы Ж. Тлеулин