Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2011 года N 144. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 апреля 2011 года за N 5-18-114. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Урджарского района от 06 марта 2012 года № 04-09/540)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Урджарского района от 06.03.2012 № 04-09/540).
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года № 1787-ХII «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», в целях поддержки различных групп населения, испытывающих затруднения в трудоустройстве, и расширении системы государственных гарантий акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых в 2011 году будут организованы оплачиваемые общественные работы, виды, объемы работ, источники финансирования и конкретные условия общественных работ, перечень видов работ согласно приложениям № 1№ 2.
2. Утвердить оплату труда участников общественных работ в размере минимальной заработной платы, установленной на 2011 год, с  дополнительной оплатой за проживание в зоне радиационной опасности.
3. Рекомендовать руководителям организаций (по согласованию) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Урджарского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Данное постановление распространяется на трудовые отношения, возникшие с 1 февраля 2011 года.

2011 жылы төлемді қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы N 144 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 05 сәуірде N 5-18-114 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар ауданы әкімінің аппаратының 2012 жылғы 06 наурыздағы N 04-09/540 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар ауданы әкімінің аппаратының 2012.03.06 N 04-09/540 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережелері, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы № 1787-ХII «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңы 2 бабының негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әртүрлі топтарына қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында Үржар аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы төлемді қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын ұйымдар тізбесі, жұмыс түрлері, көлемі, қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары, қоғамдық жұмыс түрлерінің тізбесі осы қаулының № 1№ 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Жұмысқа қатысушылардың еңбек ақысы 2011 жылға белгіленген  ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде бекітіліп, радиациялық қауіп аймағында тұратындығы үшін қосымша төлемақы қоса төленсін.
3. Ұйым басшыларына (келісім бойынша) жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, он сегіз жасқа толмаған жұмыскерлерге) жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында жасау мүмкіндігін беру сонымен қатар тиісті санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандарын қолдану ұсынылсын.
4. "Үржар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы 2011 жылдың 01 ақпанынан пайда болған еңбек қатынастарына қолданылады.

6. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Чукаева С.Ж.
7. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                            К. Байсинов
Приложение № 1
к постановлению Урджарского
районного акимата № 144
от 17 марта 2011 года
Перечень организаций, в которых в 2011 году будут организованы
оплачиваемые общественные работы, виды работ, объем, источники
финансирования и конкретные условия общественных работ
№ п/п
Название работодателей и организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объем выполняемых работ
Количество участников ООР
Источники финансирования
Всего
В том числе село
1
2
3
4
5
6
7
1
ГУ "Аппарат акима Урджарского района ВКО"
Работа с документами, подготовка для сдачи в архив, регистрация, размножение, уборка помещений и территории
ежедневно 25-30 документов
8
8
Бюджет
Урджарского
района
2600 м2
2
ГУ "Аппарат акима Урджарского сельского округа"
Уборка территории, озеленение, текущий ремонт здания акимата, ремонт улиц и мостов, уточнение похозяйственных книг, участие в переписи населения, уборка снега
15 000 м2
80
80
Бюджет
Урджарского
района
3100 м2
7000-8000 саженцев
2000 м,
3 моста
5400 домов, 100 улиц
3
ГУ "Аппарат акима Акжарского сельского округа"
Благоустройство, озеленение, текущий ремонт здания акимата, ремонт улиц, мостов, помощь в уточнении похозяйственных книг, участие в переписи населения
20 домов,
200 м2
8
8
Бюджет
Урджарского
района
5 км
200 саженцев,
7 клумб
428 домов,
19 улиц
5 мостов
4
ГУ "Аппарат акима Колдененского сельского округа"
Работа с документами, благоустройство, озеленение, очистка от снега, участие в переписи населения, ремонт водопроводов
ежедневно 25-30 документов
6
6
Бюджет
Урджарского
района
2600 м2,
5 км
5
ГУ "Аппарат акима Бестерекского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата, охрана, ремонт улиц и мостов, очистка  снега, участие в переписи, посадка саженцев, очистка арыков
500 м2
10
10
Бюджет
Урджарского
района
29 документов
1,5 га площади
19 мостов
5 км арыка
4 моста
6
ГУ "Аппарат акима Жана Тилекского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата, очистка снега, посадка саженцев, участие в переписи, помощь в уточнении похозяйственных книг
560 м2
4
4
Бюджет
Урджарского
района
200 м3
400 домов
150-200 саженцев
25-30 документов
7
ГУ "Аппарат акима Егинсуского сельского округа"
Очистка канала "Амангельди-Егинсу", текущий ремонт здания акимата, очистка  снега, участие в переписи, посадка деревьев

6. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ж. Шоқаевқа жүктелсін.
7. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                         Қ. Байсинов
Үржар аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
№ 144 қаулысына № 1 қосымша
2011 жылы төлемді қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдар
тізбесі, жұмыс түрлері, көлемі, қаржыландыру көзі және қоғамдық
жұмыстардың нақты шарттары
рет саны
Жұмыс берушілер мен ұйымның атауы
Төлемді қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
ТҚЖ-қа қатысушылар саны
Қаржыландыру көзі
Барлығы
оның ішінде ауыл
1
2
3
4
5
6
7
1
"ШҚО Үржар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттар толтыру, оларды мұрағатқа өткізуге әзірлеу, тіркеу, басу және көбейту, ауланы тазалау жұмыстары, еден жуушы
күніне 25-30 құжат
8
8
Үржар ауданының бюджеті
2600 м2
2
"Үржар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауланы тазалау, көгалдандыру, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу, шаруашылық кітаптарын толтыруға көмек, тұрғындарды тізімдеу, қар күреу, халық санағына қатысу
15 000 м2
80
80
Үржар ауданының бюджеті
3 100 м2
7000-8000 көшет
2000 м, 3 көпір
5400 үй 100 көше
3
"Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауланы тазалау, көгалдандыру, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу, шаруашылық кітаптарын толтыруға көмек, тұрғындарды тізімдеу, халық санағына қатысу
20 үй, 200 м2
8
8
Үржар ауданының бюджеті
5 км
200 көшет
7 гүлзар
428 үй, 19 көше
5 көпір
4
"Көлденең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттармен жұмыс, ауланы тазалау, көгалдандыру, қар күреу, халық санағына қатысу, су құбырларын жөндеу
күніне 25-30 құжат
6
6
Үржар ауданының бюджеті
2600 м2
5 км
5
"Бестерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, күзет, көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу, қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, арықтарды тазалау
500 м2
10
10
Үржар ауданының бюджеті
29 құжат
1,5 га жер
19 көпір
5 км арық
6
"Жаңа Тілек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, шаруашылық кітаптарын толтыруға көмек, тұрғындарды тізімдеу
560 м2
4
4
Үржар ауданының бюджеті
200 м3
400 үй
150-200 көшет
25-30 құжат
7
"Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Амангелді - Егінсу" каналын тазалап, су шығару, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу

560 м2
5
5
Бюджет
Урджарского
района
200 м3
860 м3 снега
120 тн мусора
404 дома, 20 книг
300 деревьев,
12 клумб
8
ГУ "Аппарат акима Ельтайского сельского округа"
Посадка деревьев, участие в переписи, очистка снега, ремонт здания акимата, уточнение похозяйственных книг, ремонт улиц и мостов
400 деревьев
4
4
Бюджет
Урджарского
района
200 м площади
250 м3 мусора
14 мостов
6 км
9
ГУ "Аппарат акима Жогаргы Егинсуского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата, очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, уход за одинокими престарелыми и инвалидами
200 м2
4
4
Бюджет
Урджарского
района
335 м2 гравия
3 м3 дров
10 тн угля
338 домов
10
ГУ "Аппарат акима Кокозекского сельского округа"
Охрана, ремонт улиц и мостов, очистка снега, участие в переписи, ремонт водопроводов
27 км водопровода
8
8
Бюджет
Урджарского
района
200 саженцев
24 клумбы
349 домов
11
ГУ "Аппарат акима Науалинского сельского округа"
Очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, ремонт здания акимата, уточнение похозяйственных книг, ремонт улиц и мостов
500 деревьев
8
8
Бюджет
Урджарского
района
200 м площади
250 м3 мусора
2 моста
6 км арыка

560 м2
5
5
Үржар ауданының бюджеті
200 м3
860 м3 қар
120 тн қоқыс
404 үй, 20 кітап
300 ағаш
12 гүлзар
8
"Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, шаруашылық кітаптарын толтыруға көмек, тұрғындарды тізімдеу, көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу
400 ағаш
4
4
Үржар ауданының бюджеті
200 м жер
250 м3 қоқыс
14 көпір
6 км
9
"Жоғарғы Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, жалғыз басты қариялар мен мүгедектерге көмек
200 м2
4
4
Үржар ауданының бюджеті
335 м2
338 үй
3 м3 отын
10 тн көмір
10
"Көкөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көшелерді, көпірлерді жөндеу, ағаш егу, көгалдандыру, халық санағына қатысу, су құбырларын жөндеу
27 км су құбыры
8
8
Үржар ауданының бюджеті
200 көшет
24 гүлзар
349 үй
11
"Науалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, шаруашылық кітаптарын толтыруға көмек, тұрғындарды тізімдеу, көшелерді, көпірлерді жөндеу
500 ағаш
8
8
Үржар ауданының бюджеті
200 м жер
250 м3 қоқыс
2 көпір
6 км арық

20-25 документов
12
ГУ "Аппарат акима Ново-Андреевского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата,
ремонтно-строительные работы
150 м2
4
4
Бюджет
Урджарского
района
200 м3
13
ГУ "Аппарат акима Салкынбельского сельского округа"
Уточнение похозяйственных книг, участие в переписи, очистка снега, ремонт водопровода, посадка деревьев
360 человек
4
4
Бюджет
Урджарского
района
15-20 документов
5 км арыка
1000 саженцев
14
ГУ "Аппарат акима Коныршаулинского сельского округа"
Очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, текущий ремонт здания акимата, уточнение похозяйственных книг, ремонт улиц и мостов
1060 м3 снега
20
20
Бюджет
Урджарского
района
300 м3 мусора
400 м арыка
35-40 документов
4 моста
5 улиц
15
ГУ "Аппарат акима Алтыншокинского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата, очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, уход за одинокими престарелыми и инвалидами
200 м2
6
6
Бюджет
Урджарского
района
335 м2 гравия
100 тн
3 м3 дров
10 тн угля
200 саженцев
16
ГУ "Аппарат акима Каракольского сельского округа"
Ремонт улиц и мостов, очистка снега, участие в переписи, ремонт водопроводов
7 км водопровода
6
6
Бюджет
Урджарского
района
27 км арыка
200 м2
25-30 документов
600 домов
17
ГУ "Аппарат акима Шолпанского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата, очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, помощь одиноким престарелым и инвалидам
200 м2
8
8
Бюджет
Урджарского
района
335 м2
100 саженцев
3 м3 дров
10 тн угля
306 домов
18
ГУ "Аппарат акима Маканчинского сельского округа"
Благоустройство и озеленение, текущий ремонт здания акимата, охрана, ремонт улиц и мостов, уточнение похозяйственных книг, очистка снега, участие в переписи
15 000 м2
60
60
Бюджет
Урджарского района
3 100 м2
3000-4000 саженцев
2000 м, 25 мостов
2500 домов, 85 улиц
30 тн угля
19
ГУ "Аппарат акима Акшокинского сельского округа"
Очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, ремонт здания акимата, уточнение похозяйственных книг, ремонт улиц и мостов
300 м3
8
8
Бюджет
Урджарского
района
316 домов
6 мостов
1150 саженцев
30 тн гравия
20
ГУ "Аппарат акима Бахтинского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата, очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, помощь одиноким престарелым и инвалидам
200 м2
8
8
Бюджет
Урджарского
района
663 домов
500 саженцев
5 м3 дров
10 тн угля
21
ГУ "Аппарат акима Благодарненского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата, очистка снега, участие в переписи, посадка саженцев, помощь одиноким престарелым и инвалидам

20-25 құжат
12
"Ново - Андреевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, құрылыс-жөндеу жұмыстары
150 м2
4
4
Үржар ауданының бюджеті
200 м3
13
"Салқынбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын толтыру, қар күреу, халық санағына қатысу, су құбырларын, арықтарды жөндеу, көшет егу
360 адам
4
4
Үржар ауданының бюджеті
15-20 құжат
5 км арық
1000 көшет
14
"Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, шаруашылық кітаптарын толтыруға көмек, тұрғындарды тізімдеу, көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу
1060 м3 қар
20
20
Үржар ауданының бюджеті
300 м3 қоқыс
400 м арық
35-40 құжат
4 көпір
5 көше
15
"Алтыншоқы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, жалғызбасты қариялар мен мүгедектерге көмек
200 м2
6
6
Үржар ауданының бюджеті
335 м2
100 тн
3 м3 отын
10 тн көмір
200 көшет
16
"Қарақол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу, қар күреу, халық санағына қатысу, су құбырларын жөндеу
7 км су құбыры
6
6
Үржар ауданының бюджеті
27 км арық
200 м2
25-30 құжат
600 үй
17
"Шолпан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, жалғызбасты қариялар мен мүгедектерге көмек
200 м2
8
8
Үржар ауданының бюджеті
335 м2
100 көшет
3 м3 отын
10 тн көмір
306 үй
18
"Мақаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауланы тазалау, көгалдандыру, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, күзет, көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу, шаруашылық кітаптарын толтыру, қар күреу, халық санағына қатысу
15 000 м2
60
60
Үржар ауданының бюджеті
3 100 м2
3000-4000 көшет
2000 м, 25 көпір
2500 үй, 85 көше
30 тн көмір
19
"Ақшоқы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, шаруашылық кітаптарын толтыруға көмек, тұрғындарды тізімдеу, көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу
300 м3
8
8
Үржар ауданының бюджеті
316 үй
6 көпір
1150 көшет
30 тн тас
20
"Бақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, жалғызбасты қариялар мен мүгедектерге көмек
200 м2
8
8
Үржар ауданының бюджеті
663 үй
500 көшет
5 м3 отын
10 тн көмір
21
"Благодарное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, жалғызбасты қариялар мен мүгедектерге көмек

1200 м2
12
12
Бюджет
Урджарского
района
335 м2
200 саженцев
3 м3 дров
10 тн угля
22
ГУ "Аппарат акима Кабанбайского сельского округа"
Охрана, ремонт улиц и мостов,
помощь одиноким престарелым и инвалидам, текущий ремонт здания акимата, уточнение похозяйственных книг, благоустройство территории
3 км
20
20
Бюджет
Урджарского
района
12500 м2
2700 м2
30-40 документов
10 мостов
23
ГУ "Аппарат акима Карабулакского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата, очистка снега, участие в переписи населения, посадка саженцев, помощь одиноким престарелым и инвалидам
200 м2
8
8
Бюджет
Урджарского
района
335 м2
200 саженцев
3 м3 дров
10 тн угля
24
ГУ "Аппарат акима Карабутинского сельского округа"
Ремонт улиц и мостов, очистка снега, участие в переписи населения, ремонт водопроводов
12 улиц
8
8
Бюджет
Урджарского
района
200 саженцев
287 домов
5 мостов
25
ГУ "Аппарат акима Каратальского сельского округа"
Благоустройство территории, ремонтные работы, помощь одиноким пенсионерам, ветеранам ВОВ, инвалидам, участие в переписи, проведение мероприятий против вредителей сельского хозяйства
1156 голов КРС
8
8
Бюджет
Урджарского
района
2693 голов МРС
346 домов
200 м2
335 м2
10 тн угля
26
ГУ "Аппарат акима Каратуминского сельского округа"
Текущий ремонт здания акимата, очистка снега, участие в переписи населения, посадка деревьев, помощь одиноким престарелым и инвалидам
200 м2
6
6
Бюджет
Урджарского
района
335 м2
100 саженцев
3 м3 дров
16 тн угля
27
ГУ "Аппарат акима Коктальского сельского округа"
Уточнение похозяйственных книг, очистка снега, участие в переписи населения, очистка арыков, посадка деревьев
360 человек
4
4
Бюджет
Урджарского
района
15-20 документ
5 км арыка
1000 саженцев
28
ГУ "Аппарат акима Коктерекского сельского округа"
Очистка снега, участие в переписи населения, посадка деревьев, текущий ремонт здания акимата, уточнение похозяйственных книг, ремонт улиц и мостов
1060 м3 снега
4
4
Бюджет
Урджарского
района

1200 м2
12
12
Үржар ауданының бюджеті
335 м2
200 көшет
3 м3 отын
10 тн көмір
22
"Қабанбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Күзет, көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу, жалғызбасты қариялар мен мүгедектерге көмек әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, құжаттар толтыру, маңайды көріктендіру
3 км
20
20
Үржар ауданының бюджеті
12500 м2
2700 м2
30-40 құжат
10 көпір
23
"Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, жалғызбасты қариялар мен мүгедектерге көмек
200 м2
8
8
Үржар ауданының бюджеті
335 м2
200 көшет
3 м3 отын
10 тн көмір
24
"Қарабұта ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу, қар күреу, халық санағына қатысу, су құбырларын жөндеу
12 көше
8
8
Үржар ауданының бюджеті
287 үй
200 көшет
5 көпір
25
"Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауланы тазалау, көріктендіру, жөндеу, жалғызбасты зейнеткерлерге, соғыс ардагерлеріне мүгедектерге көмек, санақ жұмыстары, ауыл шаруашылық зиянкестеріне қарсы ветеринарлық шаралар өткізуге көмек ету
1156 бас ірі қара
8
8
Үржар ауданының бюджеті
2693 бас ұсақ мал
346 үй
10 тн көмір
200 м2
335 м2
26
"Қаратұма ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, жалғызбасты қариялар мен мүгедектерге көмек
200 м2
6
6
Үржар ауданының бюджеті
335 м2
100 көшет
3 м3 отын
16 тн көмір
27
"Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын толтыру, қар күреу, халық санағына қатысу, арықтарды аршу, көшеттер отырғызу
360 адам
4
4
Үржар ауданының бюджеті
15-20 құжат
5 км арық
1000 көшет
28
"Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қар күреу, халық санағына қатысу, көшет егу, әкімдік ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстары, шаруашылық кітаптарын толтыруға көмек, тұрғындарды тізімдеу, көшелерді, көпірлерді жөндеу, тас төгу
1060 м3 қар
4
4
Үржар ауданының бюджеті

2000-2500 пробирок
5
5
Бюджет
Урджарского
района
150 м2
25-30 документов
60
ИП "Тойшыбек" (по согласованию)
Водитель, кондуктор автобуса внутри сельского маршрута
400-500 человек
1
1
Бюджет
Урджарского района, работодатель
ВСЕГО
484 484
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работы применяются гибкие формы организации рабочего времени, в том числе для инвалидов. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категории работников (женщины, имеющие несовершеннолетних детей, многодетные матери и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Начальник ГУ "Урджарский районный
отдел занятости и социальных программ"             С. Семенова
Приложение № 2
к постановлению Урджарского
районного акимата
от 17 марта 2011 года № 144
Перечень видов оплачиваемых общественных работ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий сел, населенных пунктов, промышленных предприятий.
2. Подсобные работы по строительству и ремонту дорог, прокладке водопроводных, газопроводных, канализационных коммуникаций.
3. Участие в мелиоративных работах: в проведении противопаводковых мероприятий, очистке больших и малых мостов, русел головных каналов, арыков, ручьев, рек.
4. Работы по строительству, реконструкции, ремонту жилья, объектов социально-культурного назначения.
5. Участие в работах по восстановлению историко-архитектурных памятников, комплексов, заповедных зон.
6. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство).
7. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивные соревнования, фестивали, праздники, смотры народного творчества и другие), организация досуга детей и подростков по месту жительства.

2000-2500 пробирка
5
5
Үржар ауданының бюджеті
150 м2
25-30 құжат
60
Жеке кәсіпкер "Тойшыбек" (келісімі бойынша)
Ауыл ішіндегі маршруттық автобустың кондукторы
400-500 адам
1
1
Үржар ауданының бюджеті, жұмыс беруші
БАРЛЫҒЫ
484 484
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күндік, сегіз сағаттық жұмыс күнін құрайды, екі демалыс күні беріледі; жұмыс шарттарының негізінде жұмыс уақытын ұйымдастырудың, сонымен қатар мүгедектер үшін икемді нысандары қолданылады. Еңбек ақы төлемі жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген нақты жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздардың дербес шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулықарнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа жарақат немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндарды өтеу; зейнетақы және әлеуметтік ақша аударымдары Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Жұмысшылардың жеке санаттары үшін (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналарға және отбасылық міндеттері бар өзге тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сәйкес санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы анықталып, Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек келісім шарттарымен қарастырылады.
"Үржар аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Семенова
Үржар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
№ 144 қаулысына № 2 қосымша
Төлемді қоғамдық жұмыс түрлерінің тізбесі
1. Қалалар, елді мекендер, өнеркәсіп орындары орналасқан жерлерді жинауға, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық ұйымдарына көмек.
2. Жол салу, жөндеу, су құбырлары, канализация жүргізу жұмыстарына байланысты қосалқы жұмыстар.
3. Мелиоративтік жұмыстар, үлкен және шағын көпірлерді, бас каналдардың көздерін, арық, өзендерді тазалау жұмыстарына қатысу.
4. Әлеуметтік – мәдени объектілерді, тұрғын үйлерді жаңарту, жөндеу құрылыс жұмыстары.
5. Тарихи – сәулет ескерткіштері, кешен, қорық аумақтарын қалпына келтіру жұмыстарына қатысу.
6. Өңірлерді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту).
7. Ауқымды мәдени шараларды ұйымдастыруға көмек (спорт жарыстар, фестивальдар, мерекелер, халықтың шығармашылық байқауы және тағы басқа), тұратын жерлерінде балалардың және жасөспірімдердің бос уақытын ұйымдастыру.

8. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний. Участие в переписи населения, социологических опросах, уточнение похозяйственных книг, работа в военкоматах, налоговых органах, с архивными документами, помощь в оформлении полигонных документов.
9. Сезонные краткосрочные работы по откорму скота, птицы; выращиванию овощей и зерновых.
10. Участие в ветеринарных санитарно-профилактических мероприятиях.
11. Участие в борьбе с вредителями сельского хозяйства.
12. Уход за больными и престарелыми людьми, помощь на дому.
13. Участие в охране правопорядка и объектов, в том числе охрана дачных участков.
14. Сезонно-отопительные работы.
15. Уборка помещений, лестничных клеток и пролетов в жилых домах.
16. Помощь в проведении подписной кампании, доставка корреспонденции.
17. Участие в подсобной работе в столовых школ.
18. Заготовка дров в сельских округах.

8. Республикалық және өңірдегі қоғамдық науқандарын өткізуге көмек көрсету. Халық санағына, социологиялық зерттеу өткізуге, шаруашылық кітаптарын анықтауға, қорғаныс істер бөлімінде, салық органдарында мұрағат құжаттарымен жұмыс істеуге, полигон құжаттарын әзірлеуге қатысу.
9. Мал, құстарды бордақылау, көкөніс және дәнді майлы дақылдарды өсіру жөнінде қысқа мерзімдік жұмыстар.
10. Мал дәрігерлік санитарлық – алдын алу іс шараларына қатысу.
11. Ауыл шаруашылығының зиянкестерімен күрес жұмыстарына қатысу.
12. Ауру және қарт адамдарға күтім жасау, үй жұмысына көмек.
13. Құқықтық тәртіп сақтау және объектілерді, оның ішінде саяжай учаскелерін күзетуге қатысу.
14. Маусымдық – жылыту жұмыстары.
15. Ғимараттарды, тұрғын үйлердің баспалдақтарын жинау.
16. Газет – журналдарға жазылу науқанын өткізуге көмектесу және хаттарды жеткізу.
17. Мектеп асханаларында қосалқы жұмыстарға қатысу.
18. Ауылдық округтарында отын әзірлеу.