Об утверждении формы, правил заполнения и представления уведомлений Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам
Приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 319. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2012 года № 8012. Утратил силу приказом Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 31 мая 2021 года № 375-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра торговли и интеграции РК от 31.05.2021 № 375-НҚ (вводится в действие с 01.07.2021).
В целях реализации пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О техническом регулировании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) правила заполнения и представления уведомлений Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму уведомления Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о чрезвычайной санитарной, ветеринарно-санитарной и фитосанитарной мерам согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму обычного уведомления Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам в рамках Соглашений Всемирной торговой организации по санитарным и фитосанитарным мерам согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму обычного уведомления Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам в рамках Соглашений Всемирной торговой организации по техническим барьерам в торговле согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму обычного уведомления Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам об участии в международных и региональных организациях по техническим, санитарным и фитосанитарным мерам согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму обычного уведомления Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о начале разработки стандарта Республики Казахстан согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму обычного уведомления Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о разработке проекта стандарта Республики Казахстан согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму обычного уведомления Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о завершении публичного обсуждения проекта стандарта Республики Казахстан согласно приложению 8 к настоящему приказу;

Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының хабарламаларын толтыру және ұсыну нысандарын, қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 319 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 15 қазанда № 8012 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2021 жылғы 31 мамырдағы № 375-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сауда және интеграция министрінің 31.05.2021 № 375-НҚ (01.07.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Техникалық реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Бекітілсін:
1) Осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының хабарламаларын толтыру және ұсыну қағидалары;
2) Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Төтенше санитарлық, ветеринарлық-санитарлық және фитосанитарлық шаралар туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының хабарламасының нысаны;
3) Осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес Санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі Дүниежүзілік сауда ұйымының келісімі шеңберіндегі Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасының нысаны;
4) Осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес Саудадағы техникалық кедергілер жөніндегі Дүниежүзілік сауда ұйымының келісімі шеңберіндегі Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасының нысаны;
5) Осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес Техникалық, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі халықаралық және өңірлік ұйымдарға қатысуы туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасының нысаны;
6) Осы бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының стандартын әзірлеуді бастау туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасының нысаны;
7) Осы бұйрықтың 7-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының стандарт жобасын әзірлеу туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасының нысаны;
8) Осы бұйрықтың 8-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының стандарт жобасын ашық талқылаудың аяқталуы туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасының нысаны;

9) форму обычного уведомления Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о разработке проекта технического регламента согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму обычного уведомления Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о завершении публичного обсуждения проекта технического регламента согласно приложению 10 к настоящему приказу.
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Сатбаев Р. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Признать утратившим силу приказ председателя Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 1 апреля 2005 года № 94 "Об утверждении формы, правил заполнения и представления уведомлений Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 мая 2005 года за № 3623 и опубликованный в бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, август 2005 г., № 17).
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Тулеушина К.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
А. Исекешев
Приложение 1 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Правила
заполнения и представления уведомлений
Информационного центра по техническим барьерам в торговле,
санитарным и фитосанитарным мерам
1. Общие положения
1. Настоящие Правила заполнения и представления уведомлений Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам разработаны в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "О техническом регулировании" и устанавливают порядок заполнения и представления уведомлений Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам (далее - уведомления).
2. Заполнение уведомлений осуществляется на информацию о (об):
1) разработке проекта, о принятых (утвержденных) и введенных в действие технических регламентов, ветеринарно-санитарных, санитарных и фитосанитарных мерах, стандартах, изменениям к ним и процедурах подтверждения соответствия продукции, услуг;

9) Осы бұйрықтың 9-қосымшасына сәйкес Техникалық регламент жобасын әзірлеу туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасының нысаны;
10) Осы бұйрықтың 10-қосымшасына сәйкес Техникалық регламенттің жобасын ашық талқылаудың аяқталуы туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасының нысаны.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті (Р.А. Сәтбаев) заңнамалық белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми түрде жариялануын қамтамасыз етсін.
3. "Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпараттық орталық хабарламаларының нысандарын, оларды толтыру және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитеті төрағасының 2005 жылғы 1 сәуірдегі № 94 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 5 мамырда № 3623 тіркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және басқа мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2005 жылғы тамыз, № 17) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Қ.А. Тулеушинге жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 1-қосымша
Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық
шаралар жөніндегі ақпарат орталығының хабарламаларын толтыру және ұсыну қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қағидалар "Техникалық реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына сәйкес әзірленді және Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының хабарламаларын (бұдан әрі - хабарламалар) толтыру және ұсыну тәртібін белгілейді.
2. Хабарламаларды толтыруда мыналар туралы ақпараттар қамтылады:
1) қабылданған (бекітілген) және қолданысқа енгізілген техникалық регламенттер, ветеринарлық-санитарлық, санитарлық және фитосанитарлық шаралар, стандарттар, оларға енгізілген өзгерістер және өнімнің, қызметтердің сәйкестігін растау шаралары туралы жобаны әзірлеу;

2) фактах нарушения требований технических регламентов, а также ветеринарно-санитарных, санитарных и фитосанитарных требований, в том числе в результате осуществления государственного контроля;
3) фактах причинения вреда и нанесения ущерба жизни и здоровья человеку, имуществу, окружающей среде, жизни и здоровью животных и растений (с учетом тяжести этого вреда) вследствие нарушения обязательных требований, в том числе требований технических регламентов;
4) мерах, принятых для устранения нарушения требований технических регламентов, а также ветеринарно-санитарных, санитарных и фитосанитарных требований;
5) продукции, представляющей опасность жизни и здоровью человека, имуществ, охране окружающей среды, жизни и здоровью животных и растений, полученных от международных организаций и третьих государств;
6) действующих процедурах контроля и инспектирования, правилах производства и карантина, процедурах одобрения допустимого уровня пестицидов и пищевых добавок;
7) процедурах оценки рисков, учитываемых при этом факторов, а также определения надлежащего уровня ветеринарной, санитарной или фитосанитарной защиты;
8) ухудшении карантинной, фитосанитарной, санитарной, эпидемиологической и эпизоотической ситуации и вводимых временных мерах;
9) обнаруженных и распространенных карантинных объектах (карантинных вредных организмах);
10) обнаружении инфекционных и массовых неинфекционных болезней (отравлений) среди населения;
11) выявленной продукции, опасной для жизни, здоровья человека и среды его обитания;
12) возможных поступлениях подконтрольных товаров несоответствующих единым санитарным требованиям;
13) международных правовых документах в области технического регулирования, ветеринарно-санитарных, санитарных и фитосанитарных мер;
14) программах разработки технических регламентов;
15) программах (планах) разработки национальных (государственных) стандартов;
16) региональных (межгосударственных) стандартах, а также национальных (государственных) стандартах, которые могут на добровольной основе применяться для подтверждения соответствия продукции требованиям технических регламентов;
17) документах в области оценки (подтверждения) соответствия;
18) документах о продукции, подлежащей обязательному подтверждению соответствия;
19) перечне опасных и карантинных болезней животных;
20) перечне товаров, подлежащих ветеринарному контролю;
21) перечне карантинных объектов и особо опасных организмов;
22) перечне подкарантинной продукции (подкарантинных грузов, подкарантинных материалов, подкарантинных товаров), подлежащей карантинному фитосанитарному контролю.

2) техникалық регламенттердің талаптарын, сондай-ақ ветеринарлық-санитарлық, санитарлық және фитосанитарлық талаптарын, оның ішінде мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру нәтижесіндегі бұзушылық фактілері;
3) міндетті талаптарды, оның ішінде техникалық регламенттердің талаптарын бұзу салдарынан адамның өмірі мен денсаулығына, мүлікке, қоршаған ортаға, өсімдіктер мен жануарлардың тіршілігі мен денсаулығына зиян келтіру және залал әкелу (осы залалдың ауырлығын ескере отырып) фактілері;
4) техникалық регламенттердің талаптарын, сондай-ақ санитарлық және фитосанитарлық талаптарды бұзушылықты жою үшін қабылданған шаралар;
5) халықаралық ұйымдардан және үшінші елдерден алынған, адамның өмірі мен денсаулығына, мүлікке, қоршаған ортаны қорғауға, жануарлар мен өсімдіктердің тіршілігі мен денсаулығына қауіп төндіретін өнімдер;
6) қолданыстағы бақылау және тексеру шаралары, өндіріс және карантин қағидалары, пестицидтер мен тағамдық қоспалардың рұқсат етілген деңгейде мақұлданған шаралары;
7) тәуекелдерді бағалау, сонымен қатар ескерілетін факторларды бағалау, сондай-ақ ветеринарлық, санитарлық немесе фитосанитарлық қорғаудың тиісті деңгейін анықтау;
8) карантиндік, фитосанитарлық, санитарлық-эпидемиологиялық және эпизоотикалық ахуалдың нашарлауы және уақытша енгізілген шаралар;
9) анықталған және таралған карантиндік объектілер (карантиндік зиянды ағзалар);
10) халық арасында инфекциялық және жаппай инфекциялық емес ауруларды (улануларды) табу;
11) адамның өміріне, денсаулығына және оның тіршілік ету ортасына қауіпті өнімдерді табу;
12) бірыңғай санитарлық талаптарға сәйкес келмейтін бақылаудағы тауарлардың келіп түсу ықтималдығы;
13) техникалық реттеу, ветеринарлық-санитарлық, санитарлық және фитосанитарлық шаралар саласындағы халықаралық құқықтық құжаттар;
14) техникалық регламенттерді әзірлеу бағдарламалары;
15) ұлттық (мемлекеттік) стандарттарды әзірлеу бағдарламалары (жоспарлары);
16) техникалық регламенттің талаптарына өнімдердің сәйкестігін растау үшін ерікті түрде қолданылуы мүмкін өңірлік (мемлекетаралық) стандарттар, сондай-ақ ұлттық (мемлекеттік) стандарттар;
17) сәйкестікті бағалау (растау) саласындағы құжаттар;
18) сәйкестігі міндетті расталуға жататын өнімдер туралы құжаттар;
19) жануарлардың қауіпті және карантиндік ауруларының тізбесі;
20) ветеринарлық бақылауға жататын тауарлар тізбесі;
21) карантиндік объектілер мен аса қауіпті ағзалардың тізбесі;
22) карантиндік фитосанитарлық бақылауға жататын карантиндегі өнімдердің (карантиндегі жүктер, карантиндегі материалдар, карантиндегі тауарлар) тізбесі.

2. Порядок заполнения и представления уведомлений
Информационного центра
3. Каждая графа уведомления подлежит заполнению на русском или английском языках. Уведомление должны быть подготовлено в формате текстового редактора MS Word, иметь одинаковый шрифт Times New Roman, без подчеркивания, курсива и жирного шрифта, размер шрифта 12, объем не должен превышать более двух страниц в формате А4. В случае отсутствия информации в графе приводится запись "не известно" или "не установлено".
4. Информация, представляемая в уведомлениях, должна полностью и однозначно характеризовать объект уведомления и степень его соответствия требованиям международных стандартов, предписаний и рекомендаций международных, региональных и национальных организаций.
5. Уведомления в зависимости от срока введения в действие подразделяется на:
1) уведомления о чрезвычайной санитарной, ветеринарно-санитарной и фитосанитарной мере;
2) обычные уведомления.
6. Государственные органы заполняют форму уведомления о чрезвычайной санитарной, ветеринарно-санитарной и фитосанитарной мере и представляют в Информационный центр по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам по фактам нарушения требований технических регламентов, а также ветеринарно-санитарных, санитарных и фитосанитарных требований, в том числе в результате осуществления государственного контроля, при принятии санитарных и фитосанитарных мер (далее - СФС), стандартов, изменений к ним и процедур подтверждения соответствия продукции, услуг с целью уведомления заинтересованных стран-участниц Всемирной торговой организации (далее - ВТО), стран-участниц Евразийского экономического сообщества (далее - ЕврАзЭС) и Евразийской экономической комиссии (далее - ЕЭК) о введении конкретного регулирования, связанного с неотложными проблемами защиты жизни или здоровья людей, животных и растений, охраны окружающей среды.
7. Формы обычных уведомлений представляются государственными органами, физическими и юридическими лицами и ассоциациями, союзами, которые разрабатывают технические регламенты, санитарные и фитосанитарные меры, и иные лица, участие которых предусмотрено международными договорами Республики Казахстан заполняют и представляют в Информационный центр на этапе разработки технических регламентов, СФС мер, стандартов, изменений к ним и процедур подтверждения соответствия продукции, услуг, а также членстве или участии Республики Казахстан в международных организациях и международных договорах в области стандартизации, подтверждения соответствия, аккредитации, ветеринарии, санитарии и фитосанитарии, двустороннего и многостороннего характера с целью предоставления возможности заинтересованным странам-участницам ВТО, странам-участницам ЕврАзЭС и ЕЭК ознакомиться с намерением страны ввести конкретное регулирование.

2. Ақпарат орталығының хабарламаларын толтыру және ұсыну тәртібі
3. Хабарламаның әр бағаны орыс тілінде немесе ағылшын тілінде толтырылуы тиіс. Хабарламалар MS Word мәтіндік редактор пішінінде дайындалуы, Times New Roman бірдей қаріпінде болуы, асты сызылмаған, курсив емес және қалың емес шрифте болуы, шрифт көлемі 12 болуы, А4 пішінінде көлемі екі беттен артық болмауы тиіс. Ақпарат болмаған жағдайда, бағанда "белгісіз" немесе "белгіленбеген" деген жазу жазылады.
4. Хабарламаларда берілетін ақпарат хабарлама нысанын толығымен, нақты және оның халықаралық стандарттардың, халықаралық, өңірлік және ұлттық ұйымдардың жарлық пен нұсқаулықтардың талаптарына сәйкестік деңгейін сипаттауы тиіс.
5. Хабарламалар қолданысқа енгізілу мерзіміне қарай мыналарға бөлінеді:
1) төтенше санитарлық, ветеринарлық-санитарлық және фитосанитарлық шара туралы хабарламалар;
2) қарапайым хабарламалар.
6. Төтенше санитарлық, ветеринарлық-санитарлық және фитосанитарлық шаралар туралы хабарламалардың нысанын және техникалық регламенттердің, сондай-ақ ветеринарлық-санитарлық, санитарлық және фитосанитарлық шаралардың талаптарын, оның ішінде мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру нәтижесіндегі бұзушылық фактілері туралы, санитарлық және фитосанитарлық шаралар (бұдан әрі - СФС), стандарттар, оларға өзгерістер және өнімнің, қызметтердің сәйкестігін растау рәсімдерін қабылдау бойынша адам өмірі мен денсаулығын, жануарлар мен өсімдіктер, қоршаған ортаны қорғаудың шұғыл мәселелерімен байланысқан нақты реттеуді енгізу туралы Дүниежүзілік сауда ұйымының (бұдан әрі - ДСҰ), Еуразиялық экономикалық қауымдастығының (бұдан әрі - ЕурАзЭҚ) және Еуразиялық экономикалық комиссиясының (бұдан әрі - ЕЭК) мүдделі мүше елдеріне хабарлау мақсатында мемлекеттік органдар толтырады және Ақпарат орталығына ұсынады.
7. Қарапайым хабарламаларды мемлекеттік органдар, жеке және заңды тұлғалар және олардың қызметтері техникалық регламенттер, санитарлық және фитосанитарлық шараларды әзірлеу жұмыстарымен байланысты қауымдастықтары мен одақтары және қатысуы Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарымен көзделген басқа да тұлғалар техникалық регламенттер, СФС шаралар, стандарттар мен оларға енгізілетін өзгерістердің және өнімнің, қызметтер көрсету сәйкестігін растау рәсімдерін әзірлеу кезеңінде, сондай-ақ халықаралық ұйымдарда және стандарттау, сәйкестігін растау, аккредиттеу, ветеринария, санитария және фитосанитария саласындағы екіжақты және көпжақты сипаттағы халықаралық шарттарда Қазақстан Республикасының мүше болуы немесе қатысу туралы мүдделі ДСҰ, ЕурАзЭҚ және ЕЭК мүше елдер үшін елдің қандай нақты реттеулерді енгізуге ниетті екенін білуге мүмкіндік беру мақсатында толтырады және Ақпарат орталығына ұсынады.

8. Уведомления в Секретариат ВТО, Комитет по техническим барьерам в торговле (далее - Комитет по ТБТ), Комитет по санитарным и фитосанитарным мерам (далее - Комитет по СФС), странам-участницам ВТО представляются Информационным центром по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам на английском языке, странам-участницам ЕврАзЭС и ЕЭК представляются на русском языке.
9. Уведомлениям, представляемым в Секретариат ВТО, Комитет по ТБТ, Комитет по СФС и странам-участницам ВТО, ЕврАзЭС и ЕЭК, Информационный центр по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам присваивает идентификационный номер.
Приложение 2 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Форма
Уведомление Информационного центра по техническим барьерам в
торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о чрезвычайной
санитарной, ветеринарно-санитарной и фитосанитарной мере
всемирная торговая организация
G/SPS/N/KAZ/
дд/мм/гг
(##-####)
______________________________________________________________
Комитет по санитарным и фитосанитарным
мерам
Оригинал:
Уведомление О ЧРЕЗВЫЧАЙНЫХ МЕРАХ
1.
Уведомитель:
Если применимо, название местного органа власти:
2.
Ответственный орган:
3.
Охватываемая продукция (номер(а) тарифных статей
согласно национальному перечню, предоставленному в ВТО,
аббревиатуры недопустимы; коды МКС дополнительно, если
приемлемо):
4.
Регионы и страны, на которые могут оказать влияние
положения документа, в необходимой степени или
практически:
[] Все торговые партнеры
[] Конкретные регионы или страны:
5.
Название уведомляющего документа: Язык: Количество
страниц:
6.
Описание содержания:
7.
Цель и обоснование: [] пищевая безопасность,
[] здоровье животных, [] защита растений, [] защита
людей от вредителей или от заболеваний
животных/растений, [] защита территории от другого
ущерба, наносимого вредителями.
8.
Характер чрезвычайной меры, причина (ы) обращения к
чрезвычайной мере:
9.
Международные стандарты, предписания, рекомендации:
[] Комиссия Кодекс Алиментариус (например, название или
порядковый номер стандарта Кодекса или связанных с ними
текстов)
[] Международное Эпизоотическое Бюро (МЭБ) (например,
наземных или водных животных Медицинский кодекс, глава
число)
[] Международная конвенция по защите растений
(например.ISPM номер)
[] Отсутствуют
Означает ли, что это предлагаемое положение
соответствует принятым международным стандартам?
[] Да [] Нет
При наличии международных стандартов, предписаний и
рекомендаций приводится соответствующая ссылка или
кратко указываются отклонения от них:
10.
Другие соответствующие документы и язык(и) на котором
они доступны:
11.
Дата вступления в силу (дд/мм/гг) / срок применения
(если применимо):
[] Меры содействия торговле
12.
Агентство или орган, назначенный для работы с
комментариями: [] Национальный орган по уведомлениям,
[] Национальный справочно-информационный центр. Адрес,
номер факса и адрес электронной почты (если имеется)
другого органа:
13.
Документ можно получить: [] Национальный орган по
уведомлениям, [] Национальный справочно-информационного
центра. Адрес, номер факса и адрес электронной почты
(если имеется) другого органа:
14.
Ответственный за составление уведомления:
Приложение 3 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Форма
Обычное уведомление Информационного центра по техническим
барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам в рамках
Соглашений Всемирной торговой организации по санитарным и
фитосанитарным мерам
всемирная торговая организация
G/SPS/N/KAZ/
дд/мм/гг
(##-####)
______________________________________________________________
Комитет по санитарным и фитосанитарным
мерам
Оригинал:
1.
Уведомитель:
Если применимо, название местного органа власти:
2.
Ответственный орган:
3.
Охватываемая продукция (номер(а) тарифных статей
согласно национальному перечню, предоставленному в ВТО,
аббревиатуры недопустимы; коды МКС дополнительно, если
приемлемо):
4.
Регионы и страны, на которые могут оказать влияние
положения документа, в необходимой степени или
практически:
[] Все торговые партнеры
[] Конкретные регионы или страны:
5.
Название уведомляющего документа: Язык: Количество
страниц:
6.
Описание содержания:
7.
Цель и обоснование: [] пищевая безопасность,
[] здоровье животных, [] защита растений, [] защита
людей от вредителей или от заболеваний
животных/растений, [] защита территории от другого
ущерба, наносимого вредителями.
8.
Международные стандарты, предписания, рекомендации:
[] Комиссия Кодекс Алиментариус (например, название или
порядковый номер стандарта Кодекса или связанных с ними
текстов)
[] Международное Эпизоотическое Бюро (МЭБ) (например,
наземных или водных животных Медицинский кодекс, глава
число)
[] Международная конвенция по защите растений
(например. ISPM номер)
[] Отсутствуют
Означает ли, что это предлагаемое положение
соответствует принятым международным стандартам?
[] Да [] Нет
При наличии международных стандартов, предписаний и
рекомендаций приводится соответствующая ссылка или
кратко указываются отклонения от них:
9.
Другие соответствующие документы и язык(и) на котором
они доступны:
10.
Предполагаемая дата принятия (утверждения)
(дд/мм/гг):
Предполагаемая дата публикации (дд/мм/гг):
11.
Предлагаемая дата введения документа в действие: []
шесть месяцев с даты опубликования и / или (дд/мм/гг):
[] Меры содействия торговле
12.
Окончательная дата представления комментариев: []
шестьдесят дней со дня направления уведомления и/или
(дд/мм/гг):
Агентство или орган, назначенный для работы с
комментариями: [] Национальный орган по уведомлениям,
[] Национальный справочно-информационный центр. Адрес,
номер факса и адрес электронной почты (если имеется)
другого органа:
13.
Документ можно получить: [] Национальный орган по
уведомлениям, [] Национальный справочно-информационного
центра. Адрес, номер факса и адрес электронной почты
(если имеется) другого органа:
14.
Ответственный за составление уведомления:
Приложение 4 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Форма
Обычное уведомление Информационного центра по техническим
барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам в рамках
Соглашений Всемирной торговой организации по техническим
барьерам в торговле
всемирная торговая организация
G/SPS/N/KAZ/
дд/мм/гг
(##-####)
______________________________________________________________
Комитет по санитарным и фитосанитарным
мерам
Оригинал:
1.
Уведомляющий участник Соглашения:
Если необходимо, указать название местного
правительства (статьи 3.2 и 7.2):
2.
Ответственный орган:
Название и адрес (включая номер телефона и номер факса,
адрес электронной почты, веб-страница, если имеется)
агентства или органа, назначенного для обработки
предложений и поправок по уведомлению, следует указать
отдельно, если они отличаются от ответственного органа
3.
Уведомление в соответствии со статьей 2.9.2[] 2.10.1
[] 5.6.2[] 5.7.1 [], другими:
4.
Охватываемая продукция (указать, если необходимо, коды
HS, CCCN, либо код национального тарифа. Кроме того,
можно указать номер по МКС, если таковой имеется):
5.
Название, число страниц и язык документа, на котором
отправлено уведомление:
6.
Описание содержания:
7.
Цель и обоснование, включая неотложные причины принятия
документа, если необходимо:
8.
Релевантные документы:
9.
Предполагаемая дата принятия (утверждения) (дд/мм/гг):
Предполагаемая дата публикации (дд/мм/гг):
10.
Окончательная дата представления комментариев:
11.
Документ можно получить: [] Национальный орган по
уведомлениям, [] Национальный справочно-информационного
центра. Адрес, номер факса и адрес электронной почты
(если имеется) другого органа:
12.
Уведомляющий участник Соглашения:
Если необходимо, указать название местного
правительства (статьи 3.2 и 7.2):
13.
Ответственный за составление уведомления:
Приложение 5 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Форма
Обычное уведомление Информационного центра по техническим
барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам об
участии в международных и региональных организациях по
техническим и санитарным и фитосанитарным мерам
ВСЕМИРНАЯ ТОРГОВАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ
Дата

8. Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығы ДСҰ хатшылығына, Саудадағы техникалық кедергілер жөніндегі комитетке (бұдан әрі - СТК жөніндегі комитет), Санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі комитетке (бұдан әрі - СФС жөніндегі комитет) және ДСҰ-на мүше елдерге хабарламаларды ағылшын тілінде, ЕурАзЭҚ және ЕЭК мүше елдерге орыс тілінде жібереді.
9. ДСҰ хатшылығына, СТК жөніндегі комитетке, СФС жөніндегі комитетке және ДСҰ, ЕурАзЭҚ және ЕЭК мүше елдерге ұсынылатын хабарламаларға Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығы сәйкестендіру нөмірін береді.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 2-қосымша
Нысан
Төтенше санитарлық, ветеринарлық-санитарлық және фитосанитарлық
шаралар туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және
фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының
хабарламасы
ДҮНИЕЖҮЗІЛІК
САУДА ҰЙЫМЫ
G/SPS/N/KAZ/
кк/аа/жж
(##-####)
Санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі комитет
Түпнұсқа:
ТӨТЕНШЕ ШАРАЛАР ТУРАЛЫ ХАБАРЛАМА
1.
Хабарлаушы:
Қолдануға жарамды болса, жергілікті билік органының атауы:
2.
Жауапты орган:
3.
Қамтылатын өнім (ДСҰ-на ұсынылған ұлттық тізімге сәйкес тарифтік баптың нөмір (лер)і, аббревиатуралар жарамайды; егер қолдануға жарамды болса, МСЖ кодтары қосымша беріледі):
4.
Қажетті деңгейде немесе іс жүзінде құжаттардың ережелері ықпал ете алатын өңірлер мен елдер:
[ ] Барлық сауда серіктестері
[ ] Нақты өңірлер немесе елдер:
5.
Хабарлайтын құжаттың атауы: Тілі: Беттердің саны:
6.
Мазмұнын сипаттау:
7.
Мақсаты және негіздемесі: [ ] тағам қауіпсіздігі, [ ] жануарлар саулығы, [ ] өсімдіктерді қорғау, [ ] адамдарды зиянкестерден немесе жануарлардың/өсімдіктердің ауруларынан қорғау, [ ] зиянкестермен келетін басқа залалдардан аумақтарды қорғау.
8.
Төтенше шаралардың сипаттамасы, төтенше шараларға бару себеб(птер)і:
9.
Халықаралық стандарттар, нұсқаулықтар, ұсыныстар:
[ ] Кодекс Алиментариус Комиссиясы (мысалы, Кодекс стандартының немесе онымен байланысты мәтіндердің атауы немесе реттік нөмірі)
[ ] Халықаралық Эпизоотикалық Бюро (ХЭБ) (мысалы, жер немесе су жануарлардың медициналық кодексі, тарау саны)
[ ] Өсімдіктерді қорғау жөніндегі халықаралық конвенция (мысалы, ISPM нөмірі)
[ ] Жоқ
Ұсынылған ереже қабылданған Халықаралық стандартқа сәйкес екенін білдіреді ме?
[ ] Иә [ ] Жоқ
Халықаралық стандарттар, нұсқамалар мен ұсыныстар болған жағдайда, сәйкес сілтемелер немесе ауытқулар қысқаша көрсетіледі:
10.
Басқа тиісті құжаттар және олардың түсінікті болатын тілдері:
11.
Күшіне енген күні (кк / аа / жж) / қолдану мерзімі (қолданатын болса):
[ ] Саудаға ықпалдастық шаралары
12.
Түсініктемелермен жұмыс жасау үшін тағайындалған агенттік немесе орган: [ ] Хабарламалар жөніндегі ұлттық орган, [ ] Ұлттық анықтамалық-ақпараттық орталық. Басқа органдардың мекенжайы, факс нөмірі және электронды почтасының мекенжайы (егер бар болса):
13.
Құжатты алуға болады: [ ] Хабарламалар жөніндегі ұлттық орган, [ ] Ұлттық анықтамалық-ақпараттық орталық. Басқа органдардың мекенжайы, факс нөмірі және электронды почтасының мекенжайы (егер бар болса):
14.
Хабарламаны құрастыруға жауапты тұлға:
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 3-қосымша
Нысан
Санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі Дүниежүзілік
сауда ұйымының келісімі шеңберіндегі Саудадағы техникалық
кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі
ақпарат орталығының қарапайым хабарламасы
ДҮНИЕЖҮЗІЛІК
САУДА ҰЙЫМЫ
G/SPS/N/KAZ/
кк/аа/жж
(##-####)
Санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі комитет
Түпнұсқа:
1.
Хабарлаушы:
Қолдануға жарамды болса, жергілікті билік органының атауы:
2.
Жауапты орган:
3.
Қамтылатын өнім (ДСҰ-ға ұсынылған ұлттық тізімге сәйкес тарифтік баптың нөмір (лер)і, аббревиатуралар жарамайды; егер қолдануға жарамды болса, МСЖ кодтары қосымша беріледі):
4.
Қажетті деңгейде немесе іс жүзінде құжаттардың ережелері ықпал ете алатын өңірлер мен елдер:
[ ] Барлық сауда серіктестері
[ ] Нақты өңірлер немесе елдер:
5.
Хабарлайтын құжаттың атауы: Тілі: Беттердің саны:
6.
Мазмұнын сипаттау:
7.
Мақсаты және негіздемесі: [ ] тағам қауіпсіздігі, [ ] жануарлар саулығы, [ ] өсімдіктерді қорғау, [ ] адамдарды зиянкестерден немесе жануарлардың/өсімдіктердің ауруларынан қорғау, [ ] зиянкестермен келетін басқа залалдардан аумақтарды қорғау.
8.
Халықаралық стандарттар, нұсқаулықтар, ұсыныстар:
[ ] Кодекс Алиментариус Комиссиясы (мысалы, Кодекс стандартының немесе онымен байланысты мәтіндердің атауы немесе реттік нөмірі)
[ ] Халықаралық Эпизоотикалық Бюро (ХЭБ) (мысалы, жер немесе су жануарлардың медициналық кодексі, тарау саны)
[ ] Өсімдіктерді қорғау жөніндегі халықаралық конвенция (мысалы, ISPM нөмірі)
[ ] Жоқ
Ұсынылған ереже қабылданған Халықаралық стандартқа сәйкес екенін білдіреді ме?
[ ] Иә [ ] Жоқ
Халықаралық стандарттар, нұсқамалар мен ұсыныстар болған жағдайда, тиісті сілтемелер немесе ауытқулар қысқаша көрсетіледі:
9.
Басқа тиісті құжаттар және олардың түсінікті болатын тілдер:
10.
Болжамдалған қабылдау (бекіту) мерзімі (кк / аа / жж):
Болжамдалған жариялау мерзімі (кк / аа / жж):
11.
Құжаттың болжамдалған қолданысқа ену мерзімі: [ ] жарияланған күнінен бастап алты ай ішінде және/немесе кк / аа / жж):
[ ] Саудаға ықпалдастық шаралары
12.
Түсінік берудің соңғы мерзімі: [ ] хабарламаны жіберген күннен бастап алты ай ішінде және/немесе (кк / аа / жж):
Түсініктемелермен жұмыс жасау үшін тағайындалған агенттік немесе орган: [ ] Хабарламалар жөніндегі ұлттық орган, [ ] Ұлттық анықтамалық-ақпараттық орталық. Басқа органдардың мекенжайы, факс нөмірі және электронды почтасының мекенжайы (егер бар болса):
13.
Құжатты алуға болады: [ ] Хабарламалар жөніндегі ұлттық орган, [ ] Ұлттық анықтамалық-ақпараттық орталық. Басқа органдардың мекенжайы, факс нөмірі және электронды почтасының мекенжайы (егер бар болса):
14
Хабарламаны құрастыруға жауапты тұлға:
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 4-қосымша
Нысан
Саудадағы техникалық кедергілер жөніндегі Дүниежүзілік сауда
ұйымының келісімі шеңберіндегі Саудадағы техникалық кедергілер,
санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат
орталығының қарапайым хабарламасы
ДҮНИЕЖҮЗІЛІК
САУДА ҰЙЫМЫ
G/SPS/N/KAZ/
дд/мм/гг
(##-####)
Саудадағы техникалық кедергілер жөніндегі комитет
Түпнұсқа:
1.
Келісімнің хабарлайтын қатысушысы:
Қажетті жағдайда жергілікті үкіметтің атауы көрсетілсін (3.2 және 7.2-баптар):
2.
Жауапты орган:
Атауы және мекенжайы (телефон нөмірі және факс нөмірі, электрондық почтаның мекенжайы, егер бар болса, веб-беті) хабарлама бойынша ұсыныстар мен түзетулерді өңдеуге тағайындалған агенттіктерді немесе органдарды жеке көрсету қажет, егер олардың жауапты мүшелерден айырмашылығы болса.
3.
2.9.2[ ] 2.10.1[ ] 5.6.2[ ] 5.7.1 [ ] және басқа да баптарға сәйкес хабарламалар:
4.
Қамтылатын өнім (қажетті жағдайда, HS, CCCN кодтарын немесе ұлттық тариф кодын көрсету, Бұдан өзге егер бар болса, МСЖ нөмірін көрсетуге болады):
5.
Хабарлама жіберілген құжаттың атауы, бет саны және тілі:
6.
Мазмұнын сипаттау:
7.
Мақсаты және негіздемесі, соның ішінде егер қажеттілігі болса, құжатты қабылдаудағы шұғыл себептерді қоса көрсету:
8.
Релевантты құжаттар:
9.
Болжамдалған қабылдау (бекіту) мерзімі (кк / аа / жж):
Болжамдалған жариялау мерзімі (кк / аа / жж):
10.
Түсінік берудің түпкілікті мерзімі:
11.
Құжатты алуға болады: [ ] Хабарламалар жөніндегі ұлттық орган, [ ] Ұлттық анықтамалық-ақпараттық орталық. Басқа органдардың мекенжайы, факс нөмірі және электрондық почтасының мекенжайы (егер бар болса):
12.
Хабарлаушы Келісім қатысушысы:
Егер қажет болса, жергілікті үкіметтің атауын көрсету (3.2 және 7.2-баптар)
13.
Хабарламаны құрастыруға жауапты тұлға:
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 5-қосымша
Нысан
Техникалық, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі
халықаралық және өңірлік ұйымдарға қатысу туралы Саудадағы
техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар
жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасы
ДҮНИЕЖҮЗІЛІК САУДА ҰЙЫМЫ
Күні

(00-0000)
_______________________________________________________________
УВЕДОМЛЕНИЕ
1.
Уведомляющая сторона:
2.
Наименование двустороннего или многостороннего
Соглашения:
3.
Участники Соглашения:
4.
Дата вступления Соглашения в силу:
5.
Охватываемая продукция:
6.
Предмет Соглашения:
7.
Краткое описание Соглашения:
8.
Дополнительную информацию можно получить в:
9.
Ответственный за составление уведомления:
Приложение 6 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Форма
Обычное уведомление Информационного центра по техническим
барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о начале
разработки стандарта Республики Казахстан
"___________________________________"
1
Разработчик
(наименование
организации, почтовый
адрес, адрес
электронной почты, ФИО
разработчика)
2
Ответственный орган
за разработку СТ РК
3
Наименование проекта
4
Объект
стандартизации
5
Цель разработки
6
Основание для
разработки
7
Дата начала
разработки проекта
СТ РК
(число/ месяц/ год)
8
Ответственный за
составление
уведомления
(ФИО исполнителя)
9
Дата составление
уведомления
(число/ месяц/ год)
Руководитель организации ________________________
(Подпись, ФИО)
Приложение 7 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Форма
Обычное уведомление Информационного центра по техническим
барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о
разработке проекта стандарта Республики Казахстан
"______________________________"
1
Разработчик (наименование
организации, почтовый адрес,
адрес электронной почты, ФИО
разработчика)
2
Ответственный орган за
разработку СТ РК
3
Наименование проекта
4
Объект стандартизации
5
Цель разработки
6
Основание для разработки
7
Международные
(региональные) документы,
на основании которых
разработан проект
8
Требования, отличающиеся
от требований
международных
(региональных) документов,
на основании которых
разработан проект
9
Окончательная дата
предоставления замечаний и
предложений (отзывов) по
проекту (число/ месяц/ год)
10
Проект размещен
11
Наименование разработчика
для направления замечаний
и предложений (отзывов) по
проекту (наименование
организации, почтовый адрес,
адрес электронной почты, ФИО
разработчика)
12
Предполагаемая дата
завершения рассмотрения
проекта (число/ месяц/ год)
13
Ответственный за
составление уведомления
(ФИО исполнителя)
14
Дата составление
уведомления
(число/месяц/год)
Руководитель организации ________________________
(Подпись, ФИО)
Приложение 8 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Форма
Обычное уведомление Информационного центра по техническим
барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о
завершении публичного обсуждения проекта стандарта Республики
Казахстан "___________________________"
1
Разработчик (наименование
организации, почтовый адрес,
адрес электронной почты, ФИО
разработчика)
2
Ответственный орган за
разработку СТ РК
3
Наименование проекта
4
Объект стандартизации
5
Окончательную редакцию
проекта можно получить
6
С результатами
рассмотрения проекта
(сводка отзывов на проект)
можно ознакомиться
7
Предполагаемая дата
завершения разработки СТ
РК (число/месяц/год)
8
Ответственный за
составление уведомления
(ФИО исполнителя)
9
Дата составление
уведомления
(число/месяц/год)
Руководитель организации ________________________
(Подпись, ФИО)
Приложение 9 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Форма
Обычное уведомление Информационного центра по техническим
барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о
разработке проекта технического регламента
"____________________________"
1
Орган, ответственный за
разработку проекта
(разработчик технического
регламента):
2
Наименование проекта:
3
Объект технического
регулирования:
4
Цель разработки:
5
Основание для разработки:
6
Почтовый адрес, номера
телефона, факса, адреса
электронной почты для
направления замечаний и
предложений (отзывов) по
проекту:
7
Предполагаемая дата
завершения публичного
обсуждения (Окончательная
дата предоставления замечаний
и предложений (отзывов) по
проекту):
Дата составления уведомления:
Руководитель организации ________________________
(Подпись, ФИО)
Приложение 10 к приказу
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 14 сентября 2012 года № 319
Форма
Обычное уведомление Информационного центра по техническим
барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам о
завершении публичного обсуждения проекта технического
регламента"_______________________________"
1
Орган, ответственный
за разработку проекта:
2
Наименование проекта:
3
Объект технического
регулирования:
4*
Предполагаемая дата
завершения разработки
проекта:
Дата составления
уведомления:
Руководитель организации ________________________
(Подпись, ФИО)
* Заполняется в случае, если объекты технического регулирования были изменены по результатам публичного обсуждения проекта технического регламента.

(00-0000)
_______________________________________________________________
Хабарлама
1
Хабарлаушы тарап:
2
Екіжақты немесе көпжақты Келісімнің атауы:
3
Келісімге қатысушылар:
4
Келісімнің күшіне енгізілген күні:
5
Қамтылатын өнім:
6
Келісімнің мәні:
7
Келісімнің қысқаша сипаттамасы:
8
Қосымша ақпараттарды мыналардан алуға болады:
9
Хабарламаны құрастыруға жауапты тұлға:
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 6-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының стандартын әзірлеуді бастау туралы
Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық
шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасы
"___________________________________"
1
Әзірлеуші (ұйымның атауы, почталық мекенжайы, электрондық почта мекенжайы, әзірлеушінің аты-жөні)
2
ҚР СТ әзірлеуге жауапты орган
3
Жоба атауы
4
Стандарттау нысаны
5
Әзірлеу мақсаты
6
Әзірлеуге арналған негіздеме
7
ҚР СТ жобасын әзірлеуді бастау мерзімі (күні/айы/ жылы)
8
Хабарламаны құрастыруға жауапты тұлға (Жауаптының аты-жөні)
9
Хабарламаны құрастырған күні (күні/ айы/ жылы)
Ұйым басшысы ________________________
(Қолы, аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 7-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының стандарт жобасын әзірлеу туралы
Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық
шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасы
"___________________________________"
1
Әзірлеуші (ұйымның атауы, почталық мекенжайы, электрондық почта мекенжайы, әзірлеушінің аты-жөні)
2
ҚР СТ әзірлеуге жауапты орган
3
Жоба атауы
4
Стандарттау объектісі
5
Әзірлеу мақсаты
6
Әзірлеуге арналған негіздеме
7
Жобаны әзірлеуге негіз болған халықаралық (өңірлік) құжаттар
8
Жобаны әзірлеуге негіз болған халықаралық (өңірлік) құжаттардың талаптарынан айырмашылығы бар өзге талаптар
9
Жобаға ескертулер мен ұсыныстар (пікір) берудің түпкілікті мерзімі
(күні/ айы/ жылы)
10
Жоба орналастырылды
11
Жоба бойынша ескертулер мен ұсыныстар (пікір) беру үшін әзірлеушінің атауы (ұйымның атауы, почталық мекен-жайы, электронды почтасы, әзірлеушінің аты-жөні)
12
Жобаны қарауды аяқтауға болжанған күн (күні/ айы/ жылы)
13
Хабарламаны құрастыруға жауапты тұлға
(Жауаптының аты-жөні)
14
Хабарламаны құрастырған күні
(күні/ айы/ жылы)
Ұйым басшысы ________________________
(Қолы, аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 8-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының стандарт жобасын ашық талқылауды
аяқтау туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және
фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым
хабарламасы "_______________________"
1
Әзірлеуші (ұйымның атауы, почталық мекенжайы, электронды почта мекенжайы, әзірлеушінің аты-жөні)
2
ҚР СТ әзірлеуге жауапты орган
3
Жобаның атауы
4
Стандарттау объектісі
5
Жобаның түпкілікті редакциясын алу
6
Жобаны қарау нәтижелерімен танысу (жобаға берілген пікірлер жиынтығы)
7
ҚР СТ әзірлеуді аяқтауға болжанған күн
(күні/ айы/ жылы)
8
Хабарламаны құрастыруға жауапты тұлға
(Жауаптының аты-жөні)
9
Хабарламаны құрастырған күні
(күні/ айы/ жылы)
Ұйым басшысы ________________________
(Қолы, аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 9-қосымша
Нысан
Техникалық регламент жобасын әзірлеу туралы Саудадағы
техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар
жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым хабарламасы
"_______________________"
1
Жобаны әзірлеуге жауапты орган (Техникалық регламентті әзірлеуші):
2
Жобаның атауы:
3
Техникалық реттеу объектісі:
4
Әзірлеу мақсаты:
5
Әзірлеуге арналған негіздеме:
6
Жоба бойынша ескертулер мен ұсыныстар (пікір) беруге арналған почта мекенжайы, телефонның, факстің нөмірлері, электронды почтасы:
7
Жариялап талқылауды аяқтауға болжанған күн (жобаға ескертулер мен ұсыныстар (пікір) берудің түпкілікті мерзімі):
Хабарламаны құрастырған күні:
Ұйым басшысы ________________________
(Қолы, аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 319 бұйрығына 10-қосымша
Нысан
Техникалық регламенттің жобасын ашық талқылаудың аяқталғаны
туралы Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және
фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпарат орталығының қарапайым
хабарламасы "_______________________________"
1
Жобаны әзірлеуге жауапты орган:
2
Жобаның атауы:
3
Техникалық реттеу объектісі:
4*
Жобаны әзірлеуді аяқтауға болжанған күн:
Хабарламаны құрастырған күні:
Ұйым басшысы ________________________
(Қолы, аты-жөні)
*Техникалық регламенттің жобасын жариялап талқылау нәтижелері бойынша техникалық реттеу объектілері өзгертілген жағдайда толтырылады.