О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 12 апреля 2010 года № 4С 25/17 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Атбасарского района"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 9 ноября 2012 года № 5С 10/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 ноября 2012 года № 3497. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2013 года № 5С 15/8
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.04.2013 № 5С 15/8.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Атбасарского района» от 12 апреля 2010 года № 4С 25/17 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-136, опубликовано от 28 мая 2010 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения:
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
«3) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы на оплату коммунальных услуг в размере 100 процентов ежемесячно за счет целевых текущих трансфертов, выделяемых из областного бюджета на возмещение расходов по оплате коммунальных услуг;»;
приложение к решению Атбасарского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Атбасарского района» от 12 апреля 2010 года № 4С 25/17 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Безверхова Н.А.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Атбасарского района                        Е.Сагдиев
Приложение к решению
Атбасарского районного маслихата
от 9 ноября 2012 года № 5С 10/2
Перечень
документов, необходимых для
получения социальной помощи
1. Инвалидам 1, 2 групп, нуждающихся в постороннем уходе, одиноко проживающим инвалидам, детям-инвалидам до 18 лет:
1) заявление;

Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/17 "Атбасар ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қарашадағы № 5С 10/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қарашада № 3497 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 5С 15/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.04.2013 № 5С 15/8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «Атбасар ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/17 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-5-136 тіркелген, 2010 жылғы 28 мамырда «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«3) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтер төлемін ай сайын 100 пайыз көлемінде облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттер есебінен коммуналдық қызметтер төлемі бойынша шығындарды өтеуге;»;
Атбасар аудандық мәслихатының «Атбасар ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/17 шешіміне қосымша осы шешімнің  қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Безверхова Н.А.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б. А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының                          Е.Сағдиев
Атбасар аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 9 қарашадағы
№ 5С 10/2 шешіміне
қосымша
Әлеуметтік көмекті
алу үшін қажет құжаттардың тізімі
1. Басқа адамның күтіміне мұқтаж 1, 2 топтағы мүгедектерге, жалғызілікті мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек-балаларға:
1) арыз;

2) копия документа, удостоверяющего личность;
3) копия справки об инвалидности;
4) копию документа подтверждающего регистрацию по месту жительства семьи (книги регистрации граждан, либо справку адресного бюро, либо справку акима сельского округа);
5) копия направления медицинского учреждения на лечение.
2. Малообеспеченным семьям, имеющим среднедушевой доход ниже прожиточного минимума или в силу определенных жизненно трудных обстоятельств, нуждающихся в экстренной социальной поддержке:
1) заявление;
2) копия документа, удостоверяющего личность;
3) справка подтверждающая доходы семьи;
4) копию документа подтверждающего регистрацию по месту жительства семьи (книги регистрации граждан, либо справку адресного бюро, либо справку акима сельского округа);
5) копия документа, подтверждающего факт стихийного бедствия.
3. Онкологический больным, выплачивается без учета доходов социальная помощь в денежной форме один раз в год:
1) заявление;
2) копия документа, удостоверяющего личность;
3) копию документа подтверждающего регистрацию по месту жительства семьи (книги регистрации граждан, либо справку адресного бюро, либо справку акима сельского округа);
4) выписка из истории болезни.
4. Больным туберкулезом независимо от вида лечения:
1) заявление;
2) копия документа, удостоверяющего личность;
3) копию документа подтверждающего регистрацию по месту жительства семьи (книги регистрации граждан, либо справку адресного бюро, либо справку акима сельского округа);
4) справка медицинского учреждения о нахождении на лечении в туберкулезном диспансере;
5) проездные билеты за проезд в областной противотуберкулезный диспансер.
5. Многодетные, малообеспеченные семьи из сельской местности, со среднедушевым доходом до прожиточного минимума, в виде оплаты за учебу студентам, обучающимся в колледжах по дневной форме обучения:
1) заявление;
2) копия документа, удостоверяющего личность;
3) копию документа подтверждающего регистрацию по месту жительства семьи (книги регистрации граждан, либо справку адресного бюро, либо справку акима сельского округа);
4) справка, подтверждающая место обучения;
5) копия договора на обучение;
6) копии документов, подтверждающие сведения о доходах семьи, либо статус многодетной семьи.
5-1. Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы на оплату коммунальных услуг:
1) заявление;
2) копия документа удостоверяющего личность;
3) копию документа подтверждающего регистрацию по месту жительства семьи (книги регистрации граждан, либо справку адресного бюро, либо справку акима сельского округа);

2) жеке тұлғалығын растайтын құжаттың көшірмесі;
3) мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі;
4) отбасының тұрғылықты орны бойынша тіркелгендігін растайтын құжаттың көшірмесі (азаматтарды тіркеу кітабы, немесе мекенжайлық бюроның анықтамасы, немесе селолық округ әкімінің анықтамасы);
5) медициналық мекеменің емделуге жолдаманың көшірмесі.
2. Жан басына шаққандағы орташа табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен немесе шұғыл әлеуметтік қолдауды қажет ететін өмірдің қиын жағдайында деп анықталған отбасыларына:
1) арыз;
2) жеке тұлғалығын растайтын құжаттың көшірмесі;
3) отбасының табыстарын растайтын анықтама;
4) отбасының тұрғылықты орны бойынша тіркелгендігін растайтын құжаттың көшірмесі (азаматтарды тіркеу кітабы, немесе мекенжайлық бюроның анықтамасы, немесе селолық округ әкімінің анықтамасы);
5) апатты жағдай фактісін растайтын құжаттың көшірмесі.
3. Онкологиялық ауруларға әлеуметтік көмек ақшалай түрде жылына бір рет кірістерді есептеусіз:
1) арыз;
2) жеке тұлғалығын растайтын құжаттың көшірмесі;
3) отбасының тұрғылықты орны бойынша тіркелгендігін растайтын құжаттың көшірмесі (азаматтарды тіркеу кітабы, немесе мекенжайлық бюроның анықтамасы, немесе селолық округ әкімінің анықтамасы);
4) ауру тарихынан жазба.
4. Туберкулезбен ауыратындарға, емделу түріне қарамастан:
1) арыз;
2) жеке тұлғалығын растайтын құжаттың көшірмесі;
3) отбасының тұрғылықты орны бойынша тіркелгендігін растайтын құжаттың көшірмесі (азаматтарды тіркеу кітабы, немесе мекенжайлық бюроның анықтамасы, немесе селолық округ әкімінің анықтамасы);
4) медициналық мекеменің туберкулез диспансерінде емделуде тұрғандығы туралы анықтамасы;
5) облыстық түберкулезге қарсы диспансерге жол жүргені үшін жол жүру билеттері.
5. Жан басына шаққандағы орташа табыстары күнкөріс деңгейіне дейінгі ауылды жерлердің көп балалы, аз қамтамасыз етілген отбасылар, күндізгі нысан бойынша колледждерде оқитын студенттерге оқу үшін төлем түрінде:
1) арыз;
2) жеке тұлғалығын растайтын құжаттың көшірмесі;
3) отбасының тұрғылықты орны бойынша тіркелгендігін растайтын құжаттың көшірмесі (азаматтарды тіркеу кітабы, немесе мекенжайлық бюроның анықтамасы, немесе селолық округ әкімінің анықтамасы);
4) оқу орнын растайтын анықтама;
5) оқу келісімшартының көшірмесі;
6) отбасының табыстары, немесе көп балалы отбасы дәрежесі туралы мәліметтерді растайтын құжаттың көшірмесі.
5-1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтердің төлемдеріне:
1) арыз;
2) жеке тұлғалығын растайтын құжаттың көшірмесі;
3) отбасының тұрғылықты орны бойынша тіркелгендігін растайтын құжаттың көшірмесі (азаматтарды тіркеу кітабы, немесе мекенжайлық бюроның анықтамасы, немесе селолық округ әкімінің анықтамасы);

4) технический паспорт на дом (квартиру);
5) копия квитанции на потребление коммунальных услуг;
6. Документы предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю в день подачи заявления.

4) үйдің (пәтердің) техникалық паспорты;
5) коммуналдық қызметтерді пайдалануға түбіртектердің көшірмесі.
6. Құжаттар салыстыру үшін көшірмеде және түпнұсқада ұсынылады, кейін түпнұсқалар өтініш берушіге өтініш берген күні қайтарылады.